🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀
-
WIADOMOŚĆ
-
Też tak uważam❤️🩹Milagro ❤️🩹 wrote:Sylstaa, dokładnie u nas też tak jest że rodzice wierzą, są spokojni, a mną targa tyle emocji że szkoda gadać. Nie mniej bąbel tak ładnie wystartował, pięknie się zagnieździł, wszystko jest książkowo, może to jest właśnie nasz czas. 🍀
Milagro ❤️🩹 lubi tę wiadomość
👩🏻🦰’92 + 🧔🏻♂️’90 | starania od 04.2022
obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
teratozoospermia
03.2023 - 03.2025
2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+
05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
IPLE & minihistero❌
wyciszenie Diphereline x3✅
12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰

-
@merci
Gratulacje❤️
merci lubi tę wiadomość
40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
🧪 AMH 0,34
🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
💉 IVF od 2019 r.
→ 9 procedur IVF/ICSI
→ bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
→ 6 transferów ET/KET
→ 2× CB 🤍
→ VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
🧫 CD56 ↑ (54)
🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
→ V 2026: transfer na lekach immunologicznych
β-hCG: 0
Na tym zakończymy. -
Merci, gratuluję! 💚
merci lubi tę wiadomość
Starania od 2024
AMH 0,4; adenomioza obraz graniczny, do obserwacji, tylko prawy jajnik
I IVF 08/25 - 9🥚→❄️
10/25 FET 4BC 💔
II IVF 01/26 - 6🥚→👎
III IVF zmiana kliniki na nOvum, stymulacja TBC, leczenie czynnika męskiego -
Milagro ❤️🩹 wrote:We wrześniu poszłam do pierwszego psychologa, który miał szybko wolny termin (byłam świeżo po śmierci taty, wyszła mi wtedy anemia, nie mieliśmy zarodków ani pomysłu co dalej). Okazało się, że trafiłam do cudownej kobiety, wywaliłam z siebie wszystko co wtedy mi na wątrobie leżało. Przede wszystkim zostałam wysłuchana, czułam się zrozumiana i bezpieczna, poprostu kliknęło. Wcześniej też chodziłam do pani psycholog, mega mądra, doświadczona, ale trochę irytował mnie na początku jej sposób zachowania na spotkaniach, bo nie zwracała na mnie kompletnie uwagi, rysowała coś, patrzyła za okno, raz się jej zapytałam czy mnie słucha, czy ją zanudzam czy co. Powiedziała dwa zdania wtedy, które zupełnie zmieniły mój sposób patrzenia na nią, bo w tych dwóch zdaniach była kwintesencja tego z czym do niej przyszłam, a zaraz potem dostałam cały plan dalszego działania.
Kiedyś na forum polecałam książkę Bogdy Pawelec "Wsparcie psychologiczne w niepłodności" i Anny Wietrzykowskiej "Niewidzialni rodzice".
Dziękuję za polecenie książek, te pierwszą właśnie sobie zamówiłam w Empiku, wygląda obiecująco. Mam nadzieję, że pomoże sobie uporać z niektórymi emocjami 💚Starania od 2024
AMH 0,4; adenomioza obraz graniczny, do obserwacji, tylko prawy jajnik
I IVF 08/25 - 9🥚→❄️
10/25 FET 4BC 💔
II IVF 01/26 - 6🥚→👎
III IVF zmiana kliniki na nOvum, stymulacja TBC, leczenie czynnika męskiego -
Nie ma za coSzopka wrote:Dziękuję za polecenie książek, te pierwszą właśnie sobie zamówiłam w Empiku, wygląda obiecująco. Mam nadzieję, że pomoże sobie uporać z niektórymi emocjami 💚

W razie gdyby któraś z Was chciała to ja swoje chętnie puszcze dalej w obieg 😊
Szopka lubi tę wiadomość
👩🦰84'
2007 naturals 11 tc 💔
2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
IVF:
I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
03/24 FET 5.1.1👎
2x Ryeqo
08/24 FET 5.2.2 cb 💔
II IVF 10/24 ❄️
3x diphereline
04/25 FET 3.1.2 cb 💔
III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
7+5 crl 13.4mm
8+5 crl 2,18 cm 🥰
✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️
✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA
"Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę." -
Merci - życzę Ci ogromnych pokładów spokoju 🥰 i żebyś kroczek po kroczku mogła sobie pozwolić się cieszyć tym co się dzieje 🤩merci wrote:U nas po wizycie wszystko wygląda bardzo dobrze. Wreszcie mogę zacząć oddychać 🥹
merci, Milagro ❤️🩹 lubią tę wiadomość
👩,👦34 l.//starania >10 lat
Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
AMH:0,45>0,66
MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)
I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌
II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌
III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB
FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌
💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci. -
Dziękuję wam wszystkim za ogrom wsparcia ❤️
Milagro ❤️🩹 Teraz twoja kolej na kroki milowe i za to mocno ściskam i kibicuję 🍀 przekazujmy sobie kolejno pałeczkę
Milagro ❤️🩹, Woczekiwaniu, Szopka, Yahu, sylstaa, Mery0211, domi_, Mary27, Lorii lubią tę wiadomość
👩 '96
PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
kir Bx obecny tylko 2DS1
histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
🧑 '96
astenoteratozoospermia
starania od 09.2023
2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
I-III FET - beta <0,1
20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
felia test 🩵

-
Merci
bardzo się cieszę i trzymam kciuki za spokojna ciaze
merci lubi tę wiadomość
42👩💻 👨🚀38
❌AMH 0,05 🥹
❌Endometrioza 4 st. z cechami adenomiozy
❌Hashimoto
❌Anty TG w skali do 4,11 - 7
❌Homocysteina 11,40
❌MTHFR hetero, PAI-1 - hetero
❌insulinoopronosc - glucophage
❌Prolaktyna
Cross 28,4 %
❌KIR AA brak wszystkich implantacyjnych
on HLA- C 👨🚀C1C2
❌ Torbiel ktora nie chce zlezc
✅Ferrytyna 33 -> 72
✅Kariotypy
✅Krzywa cukrowa
✅Witamina D
✅Witamina B12 i B9
✅pasożyty
✅ANA1
✅Bialko C i S
✅Cytokiny
✅Immunofenotyp
✅TSH ok
✅Ureaplazma
histeroskopia 31.10 -cd56 80 i cd138 ✅
16.08. punkcja - 0 MII 😹(Elonva, Menopur, Orgalutran)
31.01.2025 punkcja (Rekovelle, menopur)
1 MI dojrzala do blastocysty 06.02 transfer ❌
Euthyrox, Dostinex, Glucophage,
21.05 -> Omnitrope +antykoncepcja na torbiele -
Woczekiwaniu wrote:My transferowaliśmy zarodek o niskim stopniu mozaicyzmu chromosomu 2 (delacja chromosomu). Moje labo nie podaje procentów, więc nie wiem jak to % wyglądało. U nas był biochem, ale nie ma co na to patrzeć, bo ja biochem miałam też na przebadanych zarodkach.
Na wątku Invimed Wrocław jest dziewczyna AMI, która transferowała dwie mozaiki w jednym czasie i ma dwójkę zdrowych dzieci, ale nie pamiętam jakie to były mozaiki. ❤️
Genetyk dopuścił Wam do transferu ten zarodek? Wiem, że nie wszystkie zarodki mozaikowe są dopuszczane do transferu. Wszystko zależy od chromosomu. Moja znajoma miała dwa razy mozaikę z chromosomem 15, a my mieliśmy mozaikę wysokiego stopnia z chromosomem 22 i te zarodki niezostały dopuszczone do transferu. Na Facebooku są zagraniczne grupy o zarodkach mozaikowych i wiele pozytywnych historii. -
Merci gratuluje

Woczekwianiu dziękuję za odpowiedź, mamy ustaloną wizytę u genetyka, ale wiadomo, że wole opinie osób, które już przez to przechodziły. Tak, jestem na forach i tam sa rzeczywiście cudowne przypadki zdrowych mozaik. Przewertowałam nasz przypadek przez AI i ten -20 chromosom niby jest albo poronię albo będzie zdrowe dziecko, wiadomo, że nic nie jest na 100% nawet przy zdrowym zarodku. Ten chromosom odpowiada za czynności życiowe, więc jeśli sam się nie naprawi to i tak nie będzie ciąży, -
Bardzo polecam książki tutaj wspomniane, przeczytałam i często do nich wracam w kryzysowych sytuacjach.
Jeśli chodzi o wsparcie psychologiczne to miałam jedną konsultacje - psycholog online, dobre opinie. Po tej konsultacji byłam w gorszym stanie niż przed, babka kompletnie mnie nie słuchała, słyszałam odgłosy Thermomixa, kazała mi pisać jakieś pierdolety na kartce a potem się pytała czy biorę witaminę D… ja mówię kobiecie że przeszłam przez setki zaawansowanych badań i procedur, a ona do mnie że jej koleżanka miała nisko witaminę D i jak zaczęła brać to zaszła w ciążę. 🙄
Byłam wczoraj na USG, sprzęt w klinice jest mega słaby, cieszę się, że to nie pozamaciczna bo przyrosty niepokojące, pęcherzyk jest maleńki GS 0,38 więc mega słabo, ale każą dalej czekać bo twierdzą, że ,,nic nie jest przesądzone”. No nie jestem optymistyczna, uważam że nie da rady i ciągle głowię się co jest do cholery nie tak, że po raz drugi tak samo to wygląda, to nie może być przypadek.starania o pierwsze👶 od 2022r
👩 30 | 🧔 31 |
IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
FET 3.02.25❄️5bb 👎
FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa -
@rozalaa, przykro mi, że na usg widziałaś na razie mały pęcherzyk. Mocno trzymam kciuki żeby było dobrze.
Ja miałam super start, w miarę wysokie bety i przyrosty i potem nagle zwolniło. U Ciebie widzę, że był wolniejszy start i beta rośnie. Wiem, że trudno zachować optymizm ale może dopiero się rozkręca 🤞
Kiedy masz kolejne usg/betę?
Miałaś jakieś dodatkowe leki do transferu?Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja, 18:15
👱♀️88' 👱81' starania od 10.2022
IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
10.24 FET I 5.1.1❌
11.24 FET II 4.1.1❌
12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
04.25 FET IV 4.2.3❌
IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
antybiotyki, Zoladex✔️
02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️
usunięta przegroda, AMH 2,2
❌️endometrioza III, adenomioza
KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
♂️m.0% -
Betę zrobię jeszcze w środę, a na usg idę w piątek. Beta rośnie ale te przyrosty są cienkie, wiem że powyżej 1000 już zwalnia, ale jednak, dzisiaj wynik 5344,50. Ciężko mi sobie wyobrazić że tym razem skończy się inaczej. Jeśli chodzi o leki to Accofil, Prograf-> Encorton, Acard150, Neoparin, Besins, Prolutex, Cyclogest plus suple. Nie mam skurczy, plamień, krwawień, w sumie to nie mam żadnych objawów, co mnie dodatkowo niepokoi.krakowiankq wrote:@rozalaa, przykro mi, że na usg widziałaś na razie mały pęcherzyk. Mocno trzymam kciuki żeby było dobrze.
Ja miałam super start, w miarę wysokie bety i przyrosty i potem nagle zwolniło. U Ciebie widzę, że był wolniejszy start i beta rośnie. Wiem, że trudno zachować optymizm ale może dopiero się rozkręca 🤞
Kiedy masz kolejne usg/betę?
Miałaś jakieś dodatkowe leki do transferu?starania o pierwsze👶 od 2022r
👩 30 | 🧔 31 |
IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
FET 3.02.25❄️5bb 👎
FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa -
Beta rośnie, pęcherzyk się pojawił. Przy dzisiejszej wartości bety powinien powoli formować się YS, tak mi tłumaczyła dr.rozalaa wrote:Betę zrobię jeszcze w środę, a na usg idę w piątek. Beta rośnie ale te przyrosty są cienkie, wiem że powyżej 1000 już zwalnia, ale jednak, dzisiaj wynik 5344,50. Ciężko mi sobie wyobrazić że tym razem skończy się inaczej. Jeśli chodzi o leki to Accofil, Prograf-> Encorton, Acard150, Neoparin, Besins, Prolutex, Cyclogest plus suple. Nie mam skurczy, plamień, krwawień, w sumie to nie mam żadnych objawów, co mnie dodatkowo niepokoi.
Obstawę lekową masz niezłą, powinna wspomóc, coś jednak blokuje prawidłowy rozwój zarodka. Przeszłaś już nieprawidłowy rozwój ciąży, więc Twoje nastawienie jest jak najbardziej dla mnie zrozumiałe, a czekanie na dalsze badania i decyzje muszą być dla Ciebie ciężkie. Tulę mocno i pamiętaj, że jesteśmy tu dla Ciebie 🫂
domi_ lubi tę wiadomość
👩🦰84'
2007 naturals 11 tc 💔
2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
IVF:
I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
03/24 FET 5.1.1👎
2x Ryeqo
08/24 FET 5.2.2 cb 💔
II IVF 10/24 ❄️
3x diphereline
04/25 FET 3.1.2 cb 💔
III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
7+5 crl 13.4mm
8+5 crl 2,18 cm 🥰
✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️
✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA
"Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę." -
rozalaa wrote:Betę zrobię jeszcze w środę, a na usg idę w piątek. Beta rośnie ale te przyrosty są cienkie, wiem że powyżej 1000 już zwalnia, ale jednak, dzisiaj wynik 5344,50. Ciężko mi sobie wyobrazić że tym razem skończy się inaczej. Jeśli chodzi o leki to Accofil, Prograf-> Encorton, Acard150, Neoparin, Besins, Prolutex, Cyclogest plus suple. Nie mam skurczy, plamień, krwawień, w sumie to nie mam żadnych objawów, co mnie dodatkowo niepokoi.
Rozumiem. Daj znać jak beta i usg 🤞
Tak jak Milagro ❤️🩹 napisała, jesteśmy tu dla Ciebie jakbyś chciała się wygadać.
just_a_girl, Woczekiwaniu lubią tę wiadomość
👱♀️88' 👱81' starania od 10.2022
IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
10.24 FET I 5.1.1❌
11.24 FET II 4.1.1❌
12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
04.25 FET IV 4.2.3❌
IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
antybiotyki, Zoladex✔️
02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️
usunięta przegroda, AMH 2,2
❌️endometrioza III, adenomioza
KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
♂️m.0% -
Rozalaa 🫂
Kiedy masz kolejne USG żeby skontrolować jak rozwija się sytuacja?
Wiele z nas naprawdę rozumie co przechodzisz. Ciężko przyspieszyć cza, który pomiędzy konsultacjami się ciągnie.
Jesteś na L4 czy normalnie chodzisz do pracy?
Jak widzisz, masz tu wiele przyjaznych dusz, więc jakbyś czegokolwiek potrzebowała to jesteśmy 😘
Edit. Już doczytałam, że USG w piątek.Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja, 13:07
👩,👦34 l.//starania >10 lat
Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
AMH:0,45>0,66
MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)
I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌
II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌
III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB
FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌
💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci. -
Bardzo mi miło widząc takie wsparcie, mimo że dopiero się tu pojawiłam 🥹 wreszcie znalazłam odpowiednie miejsce na forum, mam wrażenie, że te moje problemy przerosły już inne wątki..
Kolejne USG 5 czerwca. Okropnie się miotam, bo z jednej strony chciałabym mieć jakiś plan, a z drugiej biczuje siebie za przekreślanie tej ciąży 😒 nieudane transfery były bolesne, ale to, to jest hardcore.
Chodziłam normalnie do pracy przez jakiś czas, teraz chwilę jestem na L4, ale we wtorek wracam. Jestem nauczycielem i pracuję z dziećmi i dorosłymi ze SPE, różnie bywa, czasami trzeba dźwigać, znosić agresję i gluty po pachy, ale z drugiej strony w domu jak siedzę sama to psychicznie mi odbija 🫣starania o pierwsze👶 od 2022r
👩 30 | 🧔 31 |
IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
FET 3.02.25❄️5bb 👎
FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa -
Wiesz, to miejsce powstało m.in. z myślą o dziewczynach, które nie potrafią znaleźć sobie stałego miejsca na innych wątkach, albo na innych wątkach pełnią bardziej rolę „ekspercką”. Sporo dziewczyn udziela się też na kilku wątkach jednocześnie np. na miesięcznym czy danej kliniki albo AZ/KD. Jak można się domyślić - każda z nas ma inne potrzeby i zasoby energetycznerozalaa wrote:Bardzo mi miło widząc takie wsparcie, mimo że dopiero się tu pojawiłam 🥹 wreszcie znalazłam odpowiednie miejsce na forum, mam wrażenie, że te moje problemy przerosły już inne wątki..
Kolejne USG 5 czerwca. Okropnie się miotam, bo z jednej strony chciałabym mieć jakiś plan, a z drugiej biczuje siebie za przekreślanie tej ciąży 😒 nieudane transfery były bolesne, ale to, to jest hardcore.
Chodziłam normalnie do pracy przez jakiś czas, teraz chwilę jestem na L4, ale we wtorek wracam. Jestem nauczycielem i pracuję z dziećmi i dorosłymi ze SPE, różnie bywa, czasami trzeba dźwigać, znosić agresję i gluty po pachy, ale z drugiej strony w domu jak siedzę sama to psychicznie mi odbija 🫣
W ogóle to część z nas prowadziła kiedyś wątki miesięczne! 😅
A co do L4 to miałyśmy tutaj kiedyś taką rozkmine i to chyba kwestia osobowościowa. Bo niektóre z nas na L4 potrafią złapać oddech, a inne potrzebują pracy żeby nie myśleć 😅 nauczycielki mają przerąbane jeśli chodzi o te wszystkie zarazki, bo rzeczywiście trudno tu dla siebie podjąć odpowiednią decyzję 🤷♀️ a u Ciebie dochodzi jeszcze ten element SPE.
Jeśli okaże sie, że po powrocie do pracy nie będziesz się czuła pewnie/bezpiecznie to pamiętaj, że zawsze na to L4 możesz wrócić
👩,👦34 l.//starania >10 lat
Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
AMH:0,45>0,66
MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)
I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌
II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌
III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB
FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌
💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci. -
Rozalaa, wiem, co czujesz, bo rok temu przechodziłam przez to samo. U mnie ciąża dotrwała do trzech USG z bijącym serduszkiem. Te tygodnie były dla mnie prawdziwą męczarnią i emocjonalną torturą. Jednak Twoja historia może zakończyć się inaczej niż moja. W tamtym czasie czytałam mnóstwo historii, gdzie kobiety mimo niskich bet, słabych przyrostów, małych pęcherzyków, a nawet niskiego tętna zarodka, ostatecznie rodziły zdrowe dzieci.
Wiem, jak bardzo jest Ci teraz ciężko. Wytrzymaj. Ściskam Cię mocno.
rozalaa lubi tę wiadomość
👩89 👨85
2020 - 👧nat.1 cykl starań
2023 - bliźniaki, nat.1 cykl starań, 10 tc💔
05-10.2024 - 5 cykli clo
08.2024 - HSG
10.2024 - IUI X
IVF 1
11.24 stymulacja💉(gonapeptyl 100, ovaleap 150, menopur 75)
12.24 - punkcja: 8 dojrzałych, 7 zapłodnionych -> 5 blastek ❄️❄️❄️❄️❄️
01.25 - 2AA ❌
02.25 - 2AA ❌
05.25 - 2AA ❌
06.25 - 3AA i 1AA, 8dpt 26,22, 10dpt 35,59, 13dpt 89,68, 15dpt 237,75, 17dpt 586,65, 20dpt 1721,51, fhr 91, 9 tc💔
IVF 2
17.10.2025 - stymulacja💉
14.11 - punkcja: 14 dojrzałych, 12 zapłodnionych -> 6 blastek (3x4AA,3AA,2AA,1AA) ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
✅ AMH 3,71 -> 4,55, 2x histeroskopia, minihistero & IPLE, cd138, cd56, ANA, MUCHA, Pasożyty, homocysteina, witaminy, 2x immunosupresja, 2x antybiotykoterapia, 3 miesiące ah
05.26 korekta niszy Uczkin
🆘 nisza po CC, KIR genotyp bx, PAI -1
cross match 25,7 ->52,3% ->35,3%->20,2%
Najciemniej jest tuż przed wschodem słońca.. -
Krakowianqk powodzenia! Trzymam kciuki za kropka. 🍀🙂
Milagro kciuki za dzisiejszą wizytę i za dobre wieści. 🍀Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca, 08:45
Milagro ❤️🩹, krakowiankq lubią tę wiadomość
Starania od 11.2018
🧔♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
👱♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.
I IVF 12/2023
🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
➡️II FET 28/01/2025
Accofil, Smoflipid
BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
➡️III FET 28/04/2025
Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
(5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
➡️IV FET 08.06.2026
BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔



