Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀
Odpowiedz

🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀

Oceń ten wątek:
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2539 4671

    Wysłany: 29 maja, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Sylstaa, dokładnie u nas też tak jest że rodzice wierzą, są spokojni, a mną targa tyle emocji że szkoda gadać. Nie mniej bąbel tak ładnie wystartował, pięknie się zagnieździł, wszystko jest książkowo, może to jest właśnie nasz czas. 🍀
    Też tak uważam❤️‍🩹

    Milagro ❤️‍🩹 lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 29 maja, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @merci

    Gratulacje❤️

    merci lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Szopka Autorytet
    Postów: 357 267

    Wysłany: 29 maja, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Merci, gratuluję! 💚

    merci lubi tę wiadomość

    Starania od 2024
    AMH 0,4; adenomioza obraz graniczny, do obserwacji, tylko prawy jajnik

    I IVF 08/25 - 9🥚→❄️
    10/25 FET 4BC 💔
    II IVF 01/26 - 6🥚→👎
    III IVF zmiana kliniki na nOvum, stymulacja TBC, leczenie czynnika męskiego
  • Szopka Autorytet
    Postów: 357 267

    Wysłany: 29 maja, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    We wrześniu poszłam do pierwszego psychologa, który miał szybko wolny termin (byłam świeżo po śmierci taty, wyszła mi wtedy anemia, nie mieliśmy zarodków ani pomysłu co dalej). Okazało się, że trafiłam do cudownej kobiety, wywaliłam z siebie wszystko co wtedy mi na wątrobie leżało. Przede wszystkim zostałam wysłuchana, czułam się zrozumiana i bezpieczna, poprostu kliknęło. Wcześniej też chodziłam do pani psycholog, mega mądra, doświadczona, ale trochę irytował mnie na początku jej sposób zachowania na spotkaniach, bo nie zwracała na mnie kompletnie uwagi, rysowała coś, patrzyła za okno, raz się jej zapytałam czy mnie słucha, czy ją zanudzam czy co. Powiedziała dwa zdania wtedy, które zupełnie zmieniły mój sposób patrzenia na nią, bo w tych dwóch zdaniach była kwintesencja tego z czym do niej przyszłam, a zaraz potem dostałam cały plan dalszego działania.
    Kiedyś na forum polecałam książkę Bogdy Pawelec "Wsparcie psychologiczne w niepłodności" i Anny Wietrzykowskiej "Niewidzialni rodzice".

    Dziękuję za polecenie książek, te pierwszą właśnie sobie zamówiłam w Empiku, wygląda obiecująco. Mam nadzieję, że pomoże sobie uporać z niektórymi emocjami 💚

    Starania od 2024
    AMH 0,4; adenomioza obraz graniczny, do obserwacji, tylko prawy jajnik

    I IVF 08/25 - 9🥚→❄️
    10/25 FET 4BC 💔
    II IVF 01/26 - 6🥚→👎
    III IVF zmiana kliniki na nOvum, stymulacja TBC, leczenie czynnika męskiego
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1414 2002

    Wysłany: 29 maja, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szopka wrote:
    Dziękuję za polecenie książek, te pierwszą właśnie sobie zamówiłam w Empiku, wygląda obiecująco. Mam nadzieję, że pomoże sobie uporać z niektórymi emocjami 💚
    Nie ma za co :)
    W razie gdyby któraś z Was chciała to ja swoje chętnie puszcze dalej w obieg 😊

    Szopka lubi tę wiadomość

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1918 4572

    Wysłany: 29 maja, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    U nas po wizycie wszystko wygląda bardzo dobrze. Wreszcie mogę zacząć oddychać 🥹
    Merci - życzę Ci ogromnych pokładów spokoju 🥰 i żebyś kroczek po kroczku mogła sobie pozwolić się cieszyć tym co się dzieje 🤩

    merci, Milagro ❤️‍🩹 lubią tę wiadomość

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • merci Autorytet
    Postów: 1290 2302

    Wysłany: 29 maja, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję wam wszystkim za ogrom wsparcia ❤️
    Milagro ❤️‍🩹 Teraz twoja kolej na kroki milowe i za to mocno ściskam i kibicuję 🍀 przekazujmy sobie kolejno pałeczkę

    Milagro ❤️‍🩹, Woczekiwaniu, Szopka, Yahu, sylstaa, Mery0211, domi_, Mary27, Lorii lubią tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test 🩵
    preg.png
  • Mandi41 Autorytet
    Postów: 457 709

    Wysłany: 29 maja, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Merci <3 bardzo się cieszę i trzymam kciuki za spokojna ciaze <3

    merci lubi tę wiadomość

    42👩‍💻 👨‍🚀38
    ❌AMH 0,05 🥹
    ❌Endometrioza 4 st. z cechami adenomiozy
    ❌Hashimoto
    ❌Anty TG w skali do 4,11 - 7
    ❌Homocysteina 11,40
    ❌MTHFR hetero, PAI-1 - hetero
    ❌insulinoopronosc - glucophage
    ❌Prolaktyna
    :/ Cross 28,4 %
    ❌KIR AA brak wszystkich implantacyjnych :( on HLA- C 👨‍🚀C1C2
    ❌ Torbiel ktora nie chce zlezc

    ✅Ferrytyna 33 -> 72
    ✅Kariotypy
    ✅Krzywa cukrowa
    ✅Witamina D
    ✅Witamina B12 i B9
    ✅pasożyty
    ✅ANA1
    ✅Bialko C i S
    ✅Cytokiny
    ✅Immunofenotyp
    ✅TSH ok
    ✅Ureaplazma
    histeroskopia 31.10 -cd56 80 i cd138 ✅


    16.08. punkcja - 0 MII 😹(Elonva, Menopur, Orgalutran)
    31.01.2025 punkcja (Rekovelle, menopur)
    1 MI dojrzala do blastocysty 06.02 transfer ❌



    Euthyrox, Dostinex, Glucophage,
    21.05 -> Omnitrope +antykoncepcja na torbiele
  • MagdaLenkaK Znajoma
    Postów: 16 1

    Wysłany: 30 maja, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    My transferowaliśmy zarodek o niskim stopniu mozaicyzmu chromosomu 2 (delacja chromosomu). Moje labo nie podaje procentów, więc nie wiem jak to % wyglądało. U nas był biochem, ale nie ma co na to patrzeć, bo ja biochem miałam też na przebadanych zarodkach.
    Na wątku Invimed Wrocław jest dziewczyna AMI, która transferowała dwie mozaiki w jednym czasie i ma dwójkę zdrowych dzieci, ale nie pamiętam jakie to były mozaiki. ❤️
    Genetyk dopuścił Wam do transferu ten zarodek? Wiem, że nie wszystkie zarodki mozaikowe są dopuszczane do transferu. Wszystko zależy od chromosomu. Moja znajoma miała dwa razy mozaikę z chromosomem 15, a my mieliśmy mozaikę wysokiego stopnia z chromosomem 22 i te zarodki niezostały dopuszczone do transferu. Na Facebooku są zagraniczne grupy o zarodkach mozaikowych i wiele pozytywnych historii.

  • MagdaLenkaK Znajoma
    Postów: 16 1

    Wysłany: 30 maja, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Merci gratuluje ;)

    Woczekwianiu dziękuję za odpowiedź, mamy ustaloną wizytę u genetyka, ale wiadomo, że wole opinie osób, które już przez to przechodziły. Tak, jestem na forach i tam sa rzeczywiście cudowne przypadki zdrowych mozaik. Przewertowałam nasz przypadek przez AI i ten -20 chromosom niby jest albo poronię albo będzie zdrowe dziecko, wiadomo, że nic nie jest na 100% nawet przy zdrowym zarodku. Ten chromosom odpowiada za czynności życiowe, więc jeśli sam się nie naprawi to i tak nie będzie ciąży,

  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2341 6582

    Wysłany: 30 maja, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo polecam książki tutaj wspomniane, przeczytałam i często do nich wracam w kryzysowych sytuacjach.

    Jeśli chodzi o wsparcie psychologiczne to miałam jedną konsultacje - psycholog online, dobre opinie. Po tej konsultacji byłam w gorszym stanie niż przed, babka kompletnie mnie nie słuchała, słyszałam odgłosy Thermomixa, kazała mi pisać jakieś pierdolety na kartce a potem się pytała czy biorę witaminę D… ja mówię kobiecie że przeszłam przez setki zaawansowanych badań i procedur, a ona do mnie że jej koleżanka miała nisko witaminę D i jak zaczęła brać to zaszła w ciążę. 🙄

    Byłam wczoraj na USG, sprzęt w klinice jest mega słaby, cieszę się, że to nie pozamaciczna bo przyrosty niepokojące, pęcherzyk jest maleńki GS 0,38 więc mega słabo, ale każą dalej czekać bo twierdzą, że ,,nic nie jest przesądzone”. No nie jestem optymistyczna, uważam że nie da rady i ciągle głowię się co jest do cholery nie tak, że po raz drugi tak samo to wygląda, to nie może być przypadek.

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2434 4289

    Wysłany: 30 maja, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @rozalaa, przykro mi, że na usg widziałaś na razie mały pęcherzyk. Mocno trzymam kciuki żeby było dobrze.
    Ja miałam super start, w miarę wysokie bety i przyrosty i potem nagle zwolniło. U Ciebie widzę, że był wolniejszy start i beta rośnie. Wiem, że trudno zachować optymizm ale może dopiero się rozkręca 🤞
    Kiedy masz kolejne usg/betę?
    Miałaś jakieś dodatkowe leki do transferu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja, 18:15

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2341 6582

    Wysłany: 30 maja, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    @rozalaa, przykro mi, że na usg widziałaś na razie mały pęcherzyk. Mocno trzymam kciuki żeby było dobrze.
    Ja miałam super start, w miarę wysokie bety i przyrosty i potem nagle zwolniło. U Ciebie widzę, że był wolniejszy start i beta rośnie. Wiem, że trudno zachować optymizm ale może dopiero się rozkręca 🤞
    Kiedy masz kolejne usg/betę?
    Miałaś jakieś dodatkowe leki do transferu?
    Betę zrobię jeszcze w środę, a na usg idę w piątek. Beta rośnie ale te przyrosty są cienkie, wiem że powyżej 1000 już zwalnia, ale jednak, dzisiaj wynik 5344,50. Ciężko mi sobie wyobrazić że tym razem skończy się inaczej. Jeśli chodzi o leki to Accofil, Prograf-> Encorton, Acard150, Neoparin, Besins, Prolutex, Cyclogest plus suple. Nie mam skurczy, plamień, krwawień, w sumie to nie mam żadnych objawów, co mnie dodatkowo niepokoi.

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1414 2002

    Wysłany: 30 maja, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozalaa wrote:
    Betę zrobię jeszcze w środę, a na usg idę w piątek. Beta rośnie ale te przyrosty są cienkie, wiem że powyżej 1000 już zwalnia, ale jednak, dzisiaj wynik 5344,50. Ciężko mi sobie wyobrazić że tym razem skończy się inaczej. Jeśli chodzi o leki to Accofil, Prograf-> Encorton, Acard150, Neoparin, Besins, Prolutex, Cyclogest plus suple. Nie mam skurczy, plamień, krwawień, w sumie to nie mam żadnych objawów, co mnie dodatkowo niepokoi.
    Beta rośnie, pęcherzyk się pojawił. Przy dzisiejszej wartości bety powinien powoli formować się YS, tak mi tłumaczyła dr.
    Obstawę lekową masz niezłą, powinna wspomóc, coś jednak blokuje prawidłowy rozwój zarodka. Przeszłaś już nieprawidłowy rozwój ciąży, więc Twoje nastawienie jest jak najbardziej dla mnie zrozumiałe, a czekanie na dalsze badania i decyzje muszą być dla Ciebie ciężkie. Tulę mocno i pamiętaj, że jesteśmy tu dla Ciebie 🫂

    domi_ lubi tę wiadomość

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2434 4289

    Wysłany: 31 maja, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozalaa wrote:
    Betę zrobię jeszcze w środę, a na usg idę w piątek. Beta rośnie ale te przyrosty są cienkie, wiem że powyżej 1000 już zwalnia, ale jednak, dzisiaj wynik 5344,50. Ciężko mi sobie wyobrazić że tym razem skończy się inaczej. Jeśli chodzi o leki to Accofil, Prograf-> Encorton, Acard150, Neoparin, Besins, Prolutex, Cyclogest plus suple. Nie mam skurczy, plamień, krwawień, w sumie to nie mam żadnych objawów, co mnie dodatkowo niepokoi.

    Rozumiem. Daj znać jak beta i usg 🤞
    Tak jak Milagro ❤️‍🩹 napisała, jesteśmy tu dla Ciebie jakbyś chciała się wygadać.

    just_a_girl, Woczekiwaniu lubią tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1918 4572

    Wysłany: 31 maja, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozalaa 🫂
    Kiedy masz kolejne USG żeby skontrolować jak rozwija się sytuacja?

    Wiele z nas naprawdę rozumie co przechodzisz. Ciężko przyspieszyć cza, który pomiędzy konsultacjami się ciągnie.
    Jesteś na L4 czy normalnie chodzisz do pracy?

    Jak widzisz, masz tu wiele przyjaznych dusz, więc jakbyś czegokolwiek potrzebowała to jesteśmy 😘

    Edit. Już doczytałam, że USG w piątek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja, 13:07

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2341 6582

    Wysłany: 31 maja, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi miło widząc takie wsparcie, mimo że dopiero się tu pojawiłam 🥹 wreszcie znalazłam odpowiednie miejsce na forum, mam wrażenie, że te moje problemy przerosły już inne wątki..
    Kolejne USG 5 czerwca. Okropnie się miotam, bo z jednej strony chciałabym mieć jakiś plan, a z drugiej biczuje siebie za przekreślanie tej ciąży 😒 nieudane transfery były bolesne, ale to, to jest hardcore.
    Chodziłam normalnie do pracy przez jakiś czas, teraz chwilę jestem na L4, ale we wtorek wracam. Jestem nauczycielem i pracuję z dziećmi i dorosłymi ze SPE, różnie bywa, czasami trzeba dźwigać, znosić agresję i gluty po pachy, ale z drugiej strony w domu jak siedzę sama to psychicznie mi odbija 🫣

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1918 4572

    Wysłany: 31 maja, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozalaa wrote:
    Bardzo mi miło widząc takie wsparcie, mimo że dopiero się tu pojawiłam 🥹 wreszcie znalazłam odpowiednie miejsce na forum, mam wrażenie, że te moje problemy przerosły już inne wątki..
    Kolejne USG 5 czerwca. Okropnie się miotam, bo z jednej strony chciałabym mieć jakiś plan, a z drugiej biczuje siebie za przekreślanie tej ciąży 😒 nieudane transfery były bolesne, ale to, to jest hardcore.
    Chodziłam normalnie do pracy przez jakiś czas, teraz chwilę jestem na L4, ale we wtorek wracam. Jestem nauczycielem i pracuję z dziećmi i dorosłymi ze SPE, różnie bywa, czasami trzeba dźwigać, znosić agresję i gluty po pachy, ale z drugiej strony w domu jak siedzę sama to psychicznie mi odbija 🫣
    Wiesz, to miejsce powstało m.in. z myślą o dziewczynach, które nie potrafią znaleźć sobie stałego miejsca na innych wątkach, albo na innych wątkach pełnią bardziej rolę „ekspercką”. Sporo dziewczyn udziela się też na kilku wątkach jednocześnie np. na miesięcznym czy danej kliniki albo AZ/KD. Jak można się domyślić - każda z nas ma inne potrzeby i zasoby energetyczne :)
    W ogóle to część z nas prowadziła kiedyś wątki miesięczne! 😅

    A co do L4 to miałyśmy tutaj kiedyś taką rozkmine i to chyba kwestia osobowościowa. Bo niektóre z nas na L4 potrafią złapać oddech, a inne potrzebują pracy żeby nie myśleć 😅 nauczycielki mają przerąbane jeśli chodzi o te wszystkie zarazki, bo rzeczywiście trudno tu dla siebie podjąć odpowiednią decyzję 🤷‍♀️ a u Ciebie dochodzi jeszcze ten element SPE.
    Jeśli okaże sie, że po powrocie do pracy nie będziesz się czuła pewnie/bezpiecznie to pamiętaj, że zawsze na to L4 możesz wrócić :)

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • Naadzieja Autorytet
    Postów: 690 490

    Wysłany: 1 czerwca, 00:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozalaa, wiem, co czujesz, bo rok temu przechodziłam przez to samo. U mnie ciąża dotrwała do trzech USG z bijącym serduszkiem. Te tygodnie były dla mnie prawdziwą męczarnią i emocjonalną torturą. Jednak Twoja historia może zakończyć się inaczej niż moja. W tamtym czasie czytałam mnóstwo historii, gdzie kobiety mimo niskich bet, słabych przyrostów, małych pęcherzyków, a nawet niskiego tętna zarodka, ostatecznie rodziły zdrowe dzieci.

    Wiem, jak bardzo jest Ci teraz ciężko. Wytrzymaj. Ściskam Cię mocno.

    rozalaa lubi tę wiadomość

    👩89 👨85

    2020 - 👧nat.1 cykl starań
    2023 - bliźniaki, nat.1 cykl starań, 10 tc💔

    05-10.2024 - 5 cykli clo
    08.2024 - HSG
    10.2024 - IUI X

    IVF 1
    11.24 stymulacja💉(gonapeptyl 100, ovaleap 150, menopur 75)
    12.24 - punkcja: 8 dojrzałych, 7 zapłodnionych -> 5 blastek ❄️❄️❄️❄️❄️
    01.25 - 2AA ❌
    02.25 - 2AA ❌
    05.25 - 2AA ❌
    06.25 - 3AA i 1AA, 8dpt 26,22, 10dpt 35,59, 13dpt 89,68, 15dpt 237,75, 17dpt 586,65, 20dpt 1721,51, fhr 91, 9 tc💔

    IVF 2
    17.10.2025 - stymulacja💉
    14.11 - punkcja: 14 dojrzałych, 12 zapłodnionych -> 6 blastek (3x4AA,3AA,2AA,1AA) ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    ✅ AMH 3,71 -> 4,55, 2x histeroskopia, minihistero & IPLE, cd138, cd56, ANA, MUCHA, Pasożyty, homocysteina, witaminy, 2x immunosupresja, 2x antybiotykoterapia, 3 miesiące ah

    05.26 korekta niszy Uczkin

    🆘 nisza po CC, KIR genotyp bx, PAI -1

    cross match 25,7 ->52,3% ->35,3%->20,2%

    Najciemniej jest tuż przed wschodem słońca..
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2565 2115

    Wysłany: 1 czerwca, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowianqk powodzenia! Trzymam kciuki za kropka. 🍀🙂


    Milagro kciuki za dzisiejszą wizytę i za dobre wieści. 🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca, 08:45

    Milagro ❤️‍🩹, krakowiankq lubią tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
‹‹ 242 243 244 245 246 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ