Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀
Odpowiedz

🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀

Oceń ten wątek:
  • Lajla87_87 Autorytet
    Postów: 1141 2730

    Wysłany: 1 czerwca, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq ogromne kciuki za kropka 🥹✊🦠🦠🦠🦠

    Milagro ❤️‍🩹 ✊✊✊✊

    Milagro ❤️‍🩹, krakowiankq, Cień, Yahu lubią tę wiadomość

    👧 ’87 🐈
    AMH: 1,31
    Kariotyp 🆗
    KIR Bx, brak 2DS1, 2DS5, 3DS1 ❌
    CD56 ❌
    cross match 51,7% & negatywny 🤷‍♀️
    MTHFR C677T (C/T) ❌ PAI-1 4G/5G ❌
    Podejrzenie adenomiozy

    👦 ’85 🐕‍🦺
    Kariotyp 🆗
    morfologia 1%❌
    HBA 75% MSOME 2% ➡️ 0%❌
    SCSA 🆗

    I IVF
    🍀Invimed Wrocław🍀
    3AA cb💔 3x4AA, 4BB❌

    II IVF
    🍀FERTILITA Ruda Śląska🍀
    diphereline x 2
    07.01 punkcja 8 oocytów, 🥚6MII IMSI ➡️ ❄️ 3AA
    09.01 ET 2x4A (2dn) (Prograf, Accofil, SMOFlipid, Duphaston, Neoparin, Utrogestan)
    ✨12dpt 319,78 ✨14dpt 760,13 ✨17dpt 1919,75 ✨20dpt 6168,61✨26dpt 29843,34
    28dpt CRL 0,37 ♥️ CRL 0,45 ♥️
    7w1d CRL 0,98 CRL 1,02
    9w0d CRL 2,34 CRL 2,48
    12w1d prenatalne ryzyka niskie 🩷🩵 CRL 5,77 CRL 5,83
    21w0d 🩵 498g 🩷 474g
    24w0d 🩵 702g 🩷 657g

    preg.png
  • Thoruviel Autorytet
    Postów: 878 1047

    Wysłany: 1 czerwca, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq i ode mnie też mocne kciuki ✊️✊️✊️🍀🍀🍀 masz tu masę wsparcia, oby kropek zadomowił się na dobre ❤️

    krakowiankq lubi tę wiadomość

    Kariotypy ok; AMH 4,8 (09/24)
    -cross-match 10/24 39%, 12/24 61%, 05/25 45,5%
    -allo-MLR 38% 10/24, 05/25 55,6% komórki NK 9%, KIR AA

    Naturals 🤗 24/06/25 β 60.9, 26/06 β 141, 28/06 β 360.9, 02/07 β 2108; 15/07 CRL 0,98 cm 141 ud/min <3 02.08 CRL 2,85 cm; 21/08 Sanco i prenatalne - ryzyka niskie 🤞
    23.02.2026 Synek 💙 39+1, 3720g 55cm 💪

    Klinika nr 2 od 09/24:
    IVF 6 04/05.25 - 4❄️ po PGTA-A 1 ❄️👌 i 1 mozaika - czekają ⌛
    IVF 5 10/24 - 1 PGT-A ok, 1 ?
    - transfer VIII 04/03 5.2.1 - β 10dpt 0.156 💔
    - transfer IX 05/04 5.2.3 💔
    Klinika nr 1 2021-08/24
    4 procedury IVF. IVF 1: 4 ❄️, bez PGT-A, 4 transfery, 1 cb
    3 IVF z PGT-a: IVF 2:❄️ 👎. IVF 3: z 3❄️ dwa 👌Dwa transfery z Accofil:
    -transfer❄️ 5.1.1 udany (06/23), wada rozwojowa, 💔12+5
    -transfer❄️5.2.3 (03/24) - 💔
    IVF 4 - jeden❄️ok, transfer z Accofil (07/24), 💔6 +0.
  • merci Autorytet
    Postów: 1290 2302

    Wysłany: 1 czerwca, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq & Milagro ❤️‍🩹 mocne kciuki za was🍀🤞🏻

    Milagro ❤️‍🩹, krakowiankq lubią tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test 🩵
    preg.png
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1414 2002

    Wysłany: 1 czerwca, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowianq 🤞 niech się kropek wgryza🍀

    U mnie łzy od rana, ale z radości. Na usg kropek 0,57 mm z ❤️. Nasz maleńki waleczny cud 🍀🍀

    merci, Cień, domi_, rozalaa, Valletta, Thoruviel, krakowiankq, Lwica_Lewka, Lajla87_87, Woczekiwaniu, Yahu, Linka89, Naadzieja, Rafiki, sylstaa, Mandi41, Loraa, Karolaaas, MagdaLena88, Szopka, just_a_girl, Puszkina, Cara, Anka84, Mery0211, brilka, Mary27, MalenaMi lubią tę wiadomość

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • merci Autorytet
    Postów: 1290 2302

    Wysłany: 1 czerwca, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:

    U mnie łzy od rana, ale z radości. Na usg kropek 0,57 mm z ❤️. Nasz maleńki waleczny cud 🍀🍀
    Przepiękne informacje ❤️ tylko tak dalej 🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca, 09:28

    Milagro ❤️‍🩹 lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test 🩵
    preg.png
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1918 4572

    Wysłany: 1 czerwca, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Krakowianq 🤞 niech się kropek wgryza🍀

    U mnie łzy od rana, ale z radości. Na usg kropek 0,57 mm z ❤️. Nasz maleńki waleczny cud 🍀🍀
    Jeju 🥹🥹🥹
    Kolejna weteranka z pięknym cudem 🍀
    Nic piękniejszego na tej grupie się nie znajdzie 🤩💪

    Milagro ❤️‍🩹 lubi tę wiadomość

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2341 6582

    Wysłany: 1 czerwca, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wspaniale 💓 oby teraz było tylko nudno i normalnie ☺️ już Ci wystarczy atrakcji ☺️

    Krakowianq 🍀✊

    Nadzieja dziękuję że się odezwałaś, przykro mi że tak się to i Ciebie skończyło 😢 czy znasz przyczynę straty? Badaliście zarodek już po wszystkim? Co mówili lekarze jak sytuacja tak powolutku się rozwijała? Bo ja jestem pełna zwątpienia słysząc ,,czasami tak bywa”.

    Też prowadziłam wątek miesięczny, potem Dinozaury staraniowe na ogólnym 🫠 nie obiecuję że będę tu cały czas, bo mam takie momenty że odcinam się całkiem od tematu jak bardzo mnie dojedzie, ale wracam jak bumerang 🪃 🥲

    krakowiankq, Milagro ❤️‍🩹 lubią tę wiadomość

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2434 4289

    Wysłany: 1 czerwca, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Krakowianq 🤞 niech się kropek wgryza🍀

    U mnie łzy od rana, ale z radości. Na usg kropek 0,57 mm z ❤️. Nasz maleńki waleczny cud 🍀🍀

    Cudownie:) 🥹

    Milagro ❤️‍🩹 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1918 4572

    Wysłany: 1 czerwca, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowianq🤞🤞🤞
    I spokojnego czasu po 🥰

    krakowiankq lubi tę wiadomość

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 1 czerwca, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Krakowianq 🤞 niech się kropek wgryza🍀

    U mnie łzy od rana, ale z radości. Na usg kropek 0,57 mm z ❤️. Nasz maleńki waleczny cud 🍀🍀


    Milagro
    Gratulacje ogromne 💗

    Krakowiankq kciuki za transfer 🍀🤞

    Milagro ❤️‍🩹, krakowiankq lubią tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3255 7213

    Wysłany: 1 czerwca, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @krakowiankq kciuki za kropka, niech się ładnie wgryza 🤞🍀

    @Milagro❤️‍🩹 gratulacje dobrych wieści z wizyty🥹💖

    Milagro ❤️‍🩹, krakowiankq lubią tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2565 2115

    Wysłany: 1 czerwca, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Krakowianq 🤞 niech się kropek wgryza🍀

    U mnie łzy od rana, ale z radości. Na usg kropek 0,57 mm z ❤️. Nasz maleńki waleczny cud 🍀🍀


    Piękne wiadomości. Życzę spokojnej ciąży. 😍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca, 11:33

    Milagro ❤️‍🩹 lubi tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Naadzieja Autorytet
    Postów: 690 490

    Wysłany: 1 czerwca, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozalaa wrote:
    Milagro ❤️‍🩹 wspaniale 💓 oby teraz było tylko nudno i normalnie ☺️ już Ci wystarczy atrakcji ☺️

    Krakowianq 🍀✊

    Nadzieja dziękuję że się odezwałaś, przykro mi że tak się to i Ciebie skończyło 😢 czy znasz przyczynę straty? Badaliście zarodek już po wszystkim? Co mówili lekarze jak sytuacja tak powolutku się rozwijała? Bo ja jestem pełna zwątpienia słysząc ,,czasami tak bywa”.

    Też prowadziłam wątek miesięczny, potem Dinozaury staraniowe na ogólnym 🫠 nie obiecuję że będę tu cały czas, bo mam takie momenty że odcinam się całkiem od tematu jak bardzo mnie dojedzie, ale wracam jak bumerang 🪃 🥲

    Moje zarodki były wczesne bo 3AA z 6 doby i 1AA z 5 doby. Lekarze mówili, że trzeba czekać bo nie takie cuda widzieli. Więc czekałam i wierzyłam 💔

    Byłam u kilku lekarzy i każdy stwierdził, że przyczyną poronienia był nieprawidłowy zarodek. Nie badaliśmy zarodka, ponieważ stwierdziliśmy, że poznanie wady nic nie wniesie nam do życia oprócz większego bólu i cierpienia, którego w tamtym czasie mi nie brakowało.

    Twoja sytuacja jest inna. Trzeba mieć nadzieję, że rozwój przyspieszy i zarodek wskoczy zaraz na właściwe tory. Nic nie jest przesądzone, bo to dopiero początek a od czegoś zarodek musi startować. Będę bardzo mocno trzymała kciuki 🫂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca, 12:21

    👩89 👨85

    2020 - 👧nat.1 cykl starań
    2023 - bliźniaki, nat.1 cykl starań, 10 tc💔

    05-10.2024 - 5 cykli clo
    08.2024 - HSG
    10.2024 - IUI X

    IVF 1
    11.24 stymulacja💉(gonapeptyl 100, ovaleap 150, menopur 75)
    12.24 - punkcja: 8 dojrzałych, 7 zapłodnionych -> 5 blastek ❄️❄️❄️❄️❄️
    01.25 - 2AA ❌
    02.25 - 2AA ❌
    05.25 - 2AA ❌
    06.25 - 3AA i 1AA, 8dpt 26,22, 10dpt 35,59, 13dpt 89,68, 15dpt 237,75, 17dpt 586,65, 20dpt 1721,51, fhr 91, 9 tc💔

    IVF 2
    17.10.2025 - stymulacja💉
    14.11 - punkcja: 14 dojrzałych, 12 zapłodnionych -> 6 blastek (3x4AA,3AA,2AA,1AA) ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    ✅ AMH 3,71 -> 4,55, 2x histeroskopia, minihistero & IPLE, cd138, cd56, ANA, MUCHA, Pasożyty, homocysteina, witaminy, 2x immunosupresja, 2x antybiotykoterapia, 3 miesiące ah

    05.26 korekta niszy Uczkin

    🆘 nisza po CC, KIR genotyp bx, PAI -1

    cross match 25,7 ->52,3% ->35,3%->20,2%

    Najciemniej jest tuż przed wschodem słońca..
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 1 czerwca, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro, gratuluję z całego serca! Możecie trochę odetchnąć ❤️

    Krakowianq, trzymam mocno kciuki za ten transfer. Przygotowana jesteś wspaniale, mam nadzieję że to już ten czas 🌈🍀

    krakowiankq, Cień, Milagro ❤️‍🩹 lubią tę wiadomość

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • Naadzieja Autorytet
    Postów: 690 490

    Wysłany: 1 czerwca, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @krakowianka🍀

    @Milagro❤️‍🩹 a płacz sobie 🙂 nie ma nic piękniejszego niż łzy szczęścia. Gratuluję ❤️

    krakowiankq, Milagro ❤️‍🩹 lubią tę wiadomość

    👩89 👨85

    2020 - 👧nat.1 cykl starań
    2023 - bliźniaki, nat.1 cykl starań, 10 tc💔

    05-10.2024 - 5 cykli clo
    08.2024 - HSG
    10.2024 - IUI X

    IVF 1
    11.24 stymulacja💉(gonapeptyl 100, ovaleap 150, menopur 75)
    12.24 - punkcja: 8 dojrzałych, 7 zapłodnionych -> 5 blastek ❄️❄️❄️❄️❄️
    01.25 - 2AA ❌
    02.25 - 2AA ❌
    05.25 - 2AA ❌
    06.25 - 3AA i 1AA, 8dpt 26,22, 10dpt 35,59, 13dpt 89,68, 15dpt 237,75, 17dpt 586,65, 20dpt 1721,51, fhr 91, 9 tc💔

    IVF 2
    17.10.2025 - stymulacja💉
    14.11 - punkcja: 14 dojrzałych, 12 zapłodnionych -> 6 blastek (3x4AA,3AA,2AA,1AA) ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    ✅ AMH 3,71 -> 4,55, 2x histeroskopia, minihistero & IPLE, cd138, cd56, ANA, MUCHA, Pasożyty, homocysteina, witaminy, 2x immunosupresja, 2x antybiotykoterapia, 3 miesiące ah

    05.26 korekta niszy Uczkin

    🆘 nisza po CC, KIR genotyp bx, PAI -1

    cross match 25,7 ->52,3% ->35,3%->20,2%

    Najciemniej jest tuż przed wschodem słońca..
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 1 czerwca, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozalaa, u mnie były trzykrotnie takie słabe przyrosty. Dwa razy z nieprzebadanym zarodkiem, raz zarodek po PGT-A. Wiem jak się czujesz, bo ciężko jest wierzyć w ciążę, która nie rozwija się tak jak oczekujemy, a jednocześnie, kto ma mieć nadzieję na cud, jak nie my, które w tej ciąży jesteśmy..
    Życzę Ci dużo siły. Z tym doświadczeniem, które mamy ciężko jest być dobrej myśli, ale tak jak dziewczyny piszą: jeśli potrzebujesz wsparcia to jest to najlepsze miejsce żeby je otrzymać 😘

    rozalaa lubi tę wiadomość

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • Lajla87_87 Autorytet
    Postów: 1141 2730

    Wysłany: 1 czerwca, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    U mnie łzy od rana, ale z radości. Na usg kropek 0,57 mm z ❤️. Nasz maleńki waleczny cud 🍀🍀
    Piękne 🤩 wiadomości 😍
    Teraz nudnej i spokojnej ciąży życzę 😁
    Takie łzy są najpiękniejsze 🥹

    Milagro ❤️‍🩹 lubi tę wiadomość

    👧 ’87 🐈
    AMH: 1,31
    Kariotyp 🆗
    KIR Bx, brak 2DS1, 2DS5, 3DS1 ❌
    CD56 ❌
    cross match 51,7% & negatywny 🤷‍♀️
    MTHFR C677T (C/T) ❌ PAI-1 4G/5G ❌
    Podejrzenie adenomiozy

    👦 ’85 🐕‍🦺
    Kariotyp 🆗
    morfologia 1%❌
    HBA 75% MSOME 2% ➡️ 0%❌
    SCSA 🆗

    I IVF
    🍀Invimed Wrocław🍀
    3AA cb💔 3x4AA, 4BB❌

    II IVF
    🍀FERTILITA Ruda Śląska🍀
    diphereline x 2
    07.01 punkcja 8 oocytów, 🥚6MII IMSI ➡️ ❄️ 3AA
    09.01 ET 2x4A (2dn) (Prograf, Accofil, SMOFlipid, Duphaston, Neoparin, Utrogestan)
    ✨12dpt 319,78 ✨14dpt 760,13 ✨17dpt 1919,75 ✨20dpt 6168,61✨26dpt 29843,34
    28dpt CRL 0,37 ♥️ CRL 0,45 ♥️
    7w1d CRL 0,98 CRL 1,02
    9w0d CRL 2,34 CRL 2,48
    12w1d prenatalne ryzyka niskie 🩷🩵 CRL 5,77 CRL 5,83
    21w0d 🩵 498g 🩷 474g
    24w0d 🩵 702g 🩷 657g

    preg.png
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2539 4671

    Wysłany: 1 czerwca, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    U mnie łzy od rana, ale z radości. Na usg kropek 0,57 mm z ❤️. Nasz maleńki waleczny cud 🍀🍀
    Wspaniale, niech rośnie zdrowo🥰🙏

    Krakowiankq🦠🤞🏻

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca, 13:02

    krakowiankq, Cień, Milagro ❤️‍🩹 lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Falka Koleżanka
    Postów: 32 125

    Wysłany: 1 czerwca, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny 👋

    Może nie zaliczam się do Weteranek IVF, ale mam nadzieję, że mogę do Was dołączyć :)

    Rozalaa mam wrażenie, że nasze bety są bardzo zbliżone… u mnie dziś 19 dpt - 767,4
    Mam nadzieję, że w środę będę mieć USG

    rozalaa lubi tę wiadomość

    👧 93
    🧔‍♂️ 94

    Starania od 2021

    4 x IUI
    3 IUI - ciąża poronienie 7 tc

    1 IVF - protokół krótki, pobrano 16 komórek, 5 MII, brak ❄️

    2 IVF - protokół długi, pobrano 16 komórek, 8 MII, 2 x 4BB❄️❄️, PGT-A ✅
    I FET - cykl naturalny, immunoglobuliny, Accofil, EG ❌
    II FET - 13.05; cykl sztuczny, Omnitrope, immunoglobuliny, Accofil ⏳
    5dpt 3,2 | 7dpt 15,2 | 9dpt 23,8 | 12dpt 51 | 15dpt 202,7 | 17dpt 415,4 🤞🍀
  • Mandi41 Autorytet
    Postów: 457 709

    Wysłany: 1 czerwca, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ale się cieszę 💙❤️💚

    Krakowianqa trzymam kciuki mocno! 🤞✊

    Milagro ❤️‍🩹, Cień, krakowiankq lubią tę wiadomość

    42👩‍💻 👨‍🚀38
    ❌AMH 0,05 🥹
    ❌Endometrioza 4 st. z cechami adenomiozy
    ❌Hashimoto
    ❌Anty TG w skali do 4,11 - 7
    ❌Homocysteina 11,40
    ❌MTHFR hetero, PAI-1 - hetero
    ❌insulinoopronosc - glucophage
    ❌Prolaktyna
    :/ Cross 28,4 %
    ❌KIR AA brak wszystkich implantacyjnych :( on HLA- C 👨‍🚀C1C2
    ❌ Torbiel ktora nie chce zlezc

    ✅Ferrytyna 33 -> 72
    ✅Kariotypy
    ✅Krzywa cukrowa
    ✅Witamina D
    ✅Witamina B12 i B9
    ✅pasożyty
    ✅ANA1
    ✅Bialko C i S
    ✅Cytokiny
    ✅Immunofenotyp
    ✅TSH ok
    ✅Ureaplazma
    histeroskopia 31.10 -cd56 80 i cd138 ✅


    16.08. punkcja - 0 MII 😹(Elonva, Menopur, Orgalutran)
    31.01.2025 punkcja (Rekovelle, menopur)
    1 MI dojrzala do blastocysty 06.02 transfer ❌



    Euthyrox, Dostinex, Glucophage,
    21.05 -> Omnitrope +antykoncepcja na torbiele
‹‹ 243 244 245 246 247 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ