Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀
Odpowiedz

🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀

Oceń ten wątek:
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1414 2002

    Wysłany: 1 czerwca, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odetchęłam, uwierzyłam, to mogę się odezwać na spokojnie.
    Oczywiście od wczoraj stres tylko rósł, nie pomagało ciągnięcie w pachwinach, spanie w ciągu dnia i nowe dziwne dla mnie objawy, ale mąż mój i Lunkaaway dzielnie stali na straży wiary w bąbla 😊. Rano w klinice położna zaprosiła mnie na usg, weszliśmy na nie oboje :) Jak zobaczyłam migający punkcik to już wiedziałam, że jest ok, a położna w tym czasie tłumaczyła wszystko mężowi, pokazywała mu gdzie dokładnie jest bąbel, serduszko itp. Mąż z wrażenia filmik sobie z usg nagrał 🥹 Potem tradycyjne pobranie krwi i to co wszyscy lubimy najbardziej - czekanie na wizytę. Na wizycie rozpiska jak schodzić z leków, wytyczne co dalej, kiedy wizyty itp, potem dostałam kartę ciąży i znowu wzrusz bo położna jak mi ją zakładała to mnie wyściskała 🥹. Przed wizytą jeszcze spłynęły wyniki i mało zawału nie dostałam jak zobaczyłam dzisiejszą betę, która przekroczyła 30k.. Trzy razy na usg i potem na wizycie pytałam czy napewno bąbel jest jeden 😅.
    Póki co widać jednego, ale podobno nic nie można wykluczyć, także czekamy :)

    Bardzo Wam dziękuję za całe wsparcie, jakie dostałam od Was do tej pory i mam nadzieję, że u każdej z Was w końcu zaświeci słońce 🍀🍀

    Woczekiwaniu, Cień, Valletta, merci, Lunkaaway, sylstaa, Karolaaas, krakowiankq, Szopka, just_a_girl, Yahu, Thoruviel, Puszkina, Cara, rozalaa, domi_, Mery0211, brilka, Karo_27, MagdaLena88, Mandi41, Clausix, Mary27, MalenaMi lubią tę wiadomość

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 1 czerwca, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro,

    bardzo się cieszę. To cudowne wiadomości ❤️

    Cieszę się, że jesteś po tej dobrej stronie i że w końcu los się do Ciebie uśmiechnął. Z całego serca Ci gratuluję. 🥰

    Ja muszę się na trochę wycofać, żeby głowa odpoczęła i żeby wróciła wiara w powodzenie. Nie chcę nikogo zanudzać swoimi rozterkami, po prostu potrzebuję trochę przestrzeni. Może kiedyś znów uwierzę, że i mnie się uda. 🍀

    Tymczasem to jest Twój dzień, więc ciesz się nim w pełni. ❤️ Zasługujesz na najlepsze 😊

    Serdecznie gratuluję! 🌷

    MagdaLena88, MalenaMi lubią tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Valletta Autorytet
    Postów: 2062 3564

    Wysłany: 1 czerwca, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Odetchęłam, uwierzyłam, to mogę się odezwać na spokojnie.
    Oczywiście od wczoraj stres tylko rósł, nie pomagało ciągnięcie w pachwinach, spanie w ciągu dnia i nowe dziwne dla mnie objawy, ale mąż mój i Lunkaaway dzielnie stali na straży wiary w bąbla 😊. Rano w klinice położna zaprosiła mnie na usg, weszliśmy na nie oboje :) Jak zobaczyłam migający punkcik to już wiedziałam, że jest ok, a położna w tym czasie tłumaczyła wszystko mężowi, pokazywała mu gdzie dokładnie jest bąbel, serduszko itp. Mąż z wrażenia filmik sobie z usg nagrał 🥹 Potem tradycyjne pobranie krwi i to co wszyscy lubimy najbardziej - czekanie na wizytę. Na wizycie rozpiska jak schodzić z leków, wytyczne co dalej, kiedy wizyty itp, potem dostałam kartę ciąży i znowu wzrusz bo położna jak mi ją zakładała to mnie wyściskała 🥹. Przed wizytą jeszcze spłynęły wyniki i mało zawału nie dostałam jak zobaczyłam dzisiejszą betę, która przekroczyła 30k.. Trzy razy na usg i potem na wizycie pytałam czy napewno bąbel jest jeden 😅.
    Póki co widać jednego, ale podobno nic nie można wykluczyć, także czekamy :)

    Bardzo Wam dziękuję za całe wsparcie, jakie dostałam od Was do tej pory i mam nadzieję, że u każdej z Was w końcu zaświeci słońce 🍀🍀

    Mili, pamiętam jak w zeszłym roku pisałaś o przerwie w in vitro, przykrych wydarzeniach w Twoim życiu..
    Wierzę,że teraz - nie bez powodu pojawiła się w życiu nadzieja 🍀i ktoś nad Wami (Waszą 3) czuwa. Kochamy takie historie.
    Nieustannie trzymam kciuki

    Cień, Milagro ❤️‍🩹, Woczekiwaniu, Szopka, domi_, Mandi41 lubią tę wiadomość

    👩36l endometrioza, niedoczynność tarczycy, Amh 0.9 🧔🏻‍♂️35l zdrowy

    🖇 Starania z przerwami od 10/2019
    🩺 2021-2023 leczenie endometriozy (III laparoskopie, 6m sztucznej menopauzy 💉Zoladex).

    ☘️ I IVF 07/2023 ❄️
    08/2023 - histeroskopia diagnostyczna, NK, CD138, EndoBiome, próbny transfer. Leczenie stanu zapalnego endometrium 💊
    FET- 03/2024 - 6dpt - 7.2, 8dpt - 31,30- cb 💔 (accofil)
    ☘️ II IVF 11/2024 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, intralipid).

    ☘️ III IVF 02/2025 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, atosiban)
    🍀 IV IVF 04/2025 ❄️❄️ - FET 22/04 ❄️- 6dpt - ⏸ 7dpt - 52 🥹, 10dpt - 236 🥹 13dpt - 1362, 16dpt - 5134 (acard, neoparin, prograf, accofil, 2x immunoglobuliny).

    4 IVF / 4 transfery / jeden 4BB -Baby Girl 🩷 🍼

    Styczeń 2026 - jest już z nami 🫠✨🩷
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1414 2002

    Wysłany: 1 czerwca, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valletta wrote:
    Mili, pamiętam jak w zeszłym roku pisałaś o przerwie w in vitro, przykrych wydarzeniach w Twoim życiu..
    Wierzę,że teraz - nie bez powodu pojawiła się w życiu nadzieja 🍀i ktoś nad Wami (Waszą 3) czuwa. Kochamy takie historie.
    Nieustannie trzymam kciuki
    Tak, my nawet mieliśmy w głowach całkowite zamknięcie tego etapu życia. Z czasem jak wyniki się poprawiały i żałoba łagodniała to jakoś tak postanowiliśmy jeszcze zawalczyć. Mam nadzieję, że tata czuwa nad nami i w końcu będzie nam dane przytulić naszego wojownika, bo tu już kilka osób na niego czeka :)
    Dziękujemy ❤️

    Cień, sylstaa, Woczekiwaniu, Valletta, Szopka, just_a_girl, Puszkina, domi_, Mary27, Naadzieja, MalenaMi lubią tę wiadomość

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1414 2002

    Wysłany: 1 czerwca, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Milagro,

    bardzo się cieszę. To cudowne wiadomości ❤️

    Cieszę się, że jesteś po tej dobrej stronie i że w końcu los się do Ciebie uśmiechnął. Z całego serca Ci gratuluję. 🥰

    Ja muszę się na trochę wycofać, żeby głowa odpoczęła i żeby wróciła wiara w powodzenie. Nie chcę nikogo zanudzać swoimi rozterkami, po prostu potrzebuję trochę przestrzeni. Może kiedyś znów uwierzę, że i mnie się uda. 🍀

    Tymczasem to jest Twój dzień, więc ciesz się nim w pełni. ❤️ Zasługujesz na najlepsze 😊

    Serdecznie gratuluję! 🌷
    Cień, daj sobie tyle czasu ile potrzebujesz. Sama wiem jak było mi wcześniej ciężko, jak bez wiary w powodzenie podchodziłam do kolejnych procedur.. Do tego transferu też podeszłam z nastawieniem, że pewnie znowu będzie porażka bo czemu nagle miałoby się nam udać.
    W razie czego pamiętaj, że jesteśmy tu dla siebie nawzajem, we wszystkich momentach zarówno tych radosnych jak i tych smutnych. Mocno CI kibicuje, przesyłam mnóstwo wirtualnych tulasów 🫂🫂🫂

    Cień, MalenaMi lubią tę wiadomość

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 1 czerwca, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Milagro

    Dziękuję ❤️ Nie uciekam z forum, bo bez Was chyba już bym nie dała rady. Jesteście kochane. 🫂

    Po prostu muszę na chwilę złapać oddech.

    Milagro ❤️‍🩹, domi_, MalenaMi lubią tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Lunkaaway Autorytet
    Postów: 937 4137

    Wysłany: 1 czerwca, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I to są piękne wiadomości :) oby więcej było takich na tym wątku! Tego z całego serca Wam życzę.
    krakowiankq mocne kciuki ! Niech to będzie Twój czas!

    Cień, Milagro ❤️‍🩹, Woczekiwaniu, krakowiankq, domi_, Mandi41, Karolaaas, MalenaMi lubią tę wiadomość

    01.2012 13tc💔
    🙍‍♀️'84 🙍‍♂️'77
    2018 - usunięcie guza lewego jajnika
    09.2024 I IVF / 9🥚→4xMII→ 1❄️(5 doba)✔️
    6.11.2024- I transfer 4BB ❌ beta HCG< 3,2
    11.2024 II IVF / 7🥚→4xMII→ brak zarodków❌
    📆 10.01.2025 histeroskopia i usunięcie polipa
    📆 31.01.2025 zmiana kliniki. Start III Procedury.
    Długi protokół - 💉💉Gonapeptyl/ Omnitrope 2,5 j./GonalF330 + 150 Menopur/450 Menopur
    03.2025 III IVF / 17🥚→14xMII→ 6❄️(5 doba)✔️
    03.2025- II transfer 8A/ 🍀17.03.2025 10dpt Bhcg 25, 12 dpt 43, 14 dpt 35 cb💔
    🍀12.05.2025 III FET 4.2.2
    29.07.2025 14tc💔/Franuś/ Zespół Edwardsa
    02.2026 IV IVF ⏳4MII/VII ET 1 ❄️/10 dpt 149/12 dpt 400/14 dpt 906
    9+0 test Panorama/ zdrowa dziewczynka
    13+6 I Prenatalne
    19+ 6 II Prenatalne
    preg.png
  • merci Autorytet
    Postów: 1290 2302

    Wysłany: 1 czerwca, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Cień
    Zrób co potrzebujesz 🫂 ale pamiętaj że tutaj zawsze możesz ponarzekać i posmęcić jeśli tego aktualnie potrzebujesz. Mocno wierzę, że każdej z nas uda spełnić się marzenie, nawet jeśli nie do końca w taki sposób w jaki byśmy oczekiwały.

    Cień, MalenaMi lubią tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test 🩵
    preg.png
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1414 2002

    Wysłany: 1 czerwca, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    @Milagro

    Dziękuję ❤️ Nie uciekam z forum, bo bez Was chyba już bym nie dała rady. Jesteście kochane. 🫂

    Po prostu muszę na chwilę złapać oddech.
    Cień,
    a może chcesz książki ode mnie o których pisałam wcześniej? Jak tak, to chodź na priv i wrzuć mi dane paczkomatu to Ci je nadam :)

    Cień lubi tę wiadomość

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 1 czerwca, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Cień,
    a może chcesz książki ode mnie o których pisałam wcześniej? Jak tak, to chodź na priv i wrzuć mi dane paczkomatu to Ci je nadam :)



    Kochana jesteś 😘
    Wysłałam Ci zaproszenie do przyjaciółek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca, 16:47

    Milagro ❤️‍🩹 lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1414 2002

    Wysłany: 1 czerwca, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Kochana jesteś 😘
    Wysłałam Ci zaproszenie do przyjaciółek.
    Przyjęłam :)

    Cień lubi tę wiadomość

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 1 czerwca, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Krakowianq mocno ściskam od rana ✊✊✊ niech ten czas oczekiwania do pierwszej bety minie Wam w spokoju i pełnej harmonii 🌈 🫶🏻 🤗

    Cień, krakowiankq lubią tę wiadomość

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 1 czerwca, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro cudowne wiadomości ♥️, odetchnijcie już teraz, wszystko zmierza w tą najpiękniejszą stronę 🥰.

    Ja oczekuje na miesiączkę i jeśli przyjdzie w odpowiednim terminie to za niedługo jadę do kliniki 🙂. Jeśli wszystko będzie okey nareszcie wystartuje ze stymulacją🥳🤞🏻oby tylko Pani doktor zdążyła wrócić z urlopu🤗.

    Cień, Lajla87_87, just_a_girl, Milagro ❤️‍🩹, krakowiankq, Yahu, merci, rozalaa, Mary27 lubią tę wiadomość

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1414 2002

    Wysłany: 1 czerwca, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaaas wrote:
    Milagro cudowne wiadomości ♥️, odetchnijcie już teraz, wszystko zmierza w tą najpiękniejszą stronę 🥰.

    Ja oczekuje na miesiączkę i jeśli przyjdzie w odpowiednim terminie to za niedługo jadę do kliniki 🙂. Jeśli wszystko będzie okey nareszcie wystartuje ze stymulacją🥳🤞🏻oby tylko Pani doktor zdążyła wrócić z urlopu🤗.
    To mocno trzymam kciuki 🤞🤞 my przeszliśmy na prowadzenie ciązy, brzmi abstrakcyjnie nadal, do prywatnego gabinetu pani dr. Zostajemy tam gdzie czujemy sie bezpiecznie.

    Cień, Karolaaas, MalenaMi lubią tę wiadomość

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2434 4289

    Wysłany: 1 czerwca, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    @Milagro

    Dziękuję ❤️ Nie uciekam z forum, bo bez Was chyba już bym nie dała rady. Jesteście kochane. 🫂

    Po prostu muszę na chwilę złapać oddech.

    Przerwa od forum na pewno dobrze zrobi:) Najważniejsze jest to żebyś złapała oddech i równowagę. Wiem, że wrócisz bo masz coś co jest szalenie ważne w tym procesie - wolę walki :)

    Cień lubi tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 1 czerwca, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    Przerwa od forum na pewno dobrze zrobi:) Najważniejsze jest to żebyś złapała oddech i równowagę. Wiem, że wrócisz bo masz coś co jest szalenie ważne w tym procesie - wolę walki :)


    🫂😘

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2434 4289

    Wysłany: 1 czerwca, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem wzruszona ile osób nam kibicuję. Dziękuję bardzo:) 🥹

    Po raz pierwszy wybrałam się na frytki z Maca 🍟
    Progodrzemka zaliczona 😴
    Testować będę w krzakach w przyszłym tygodniu.

    merci, Cień, Thoruviel, Puszkina, domi_, Milagro ❤️‍🩹, Yahu, Valletta, brilka, just_a_girl, Woczekiwaniu, Kingus 1, rozalaa, Szopka, MagdaLena88, Karolaaas, Mery0211, Mary27, Lorii, Naadzieja lubią tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Puszkina Autorytet
    Postów: 1960 5826

    Wysłany: 1 czerwca, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro, ogromnie się ciesze, ta migająca kropeczka na USG to jest taki magiczny moment.. ani się obejrzysz a ta migająca zamieni się w pulchniutkiego bobaska do schrupania <3

    krakowiankq trzymam mocne kciuki za to żeby to był TEN transfer!

    krakowiankq, domi_, Milagro ❤️‍🩹, Mandi41, Naadzieja, MalenaMi lubią tę wiadomość

    • 2021: 1cs ciąza naturalna, 10tc poronienie, zaśniad groniasty częściowy💔
    • 2023-2024: IVF nr 1, 2 i 3.
    • 2025 IVF nr 4 -> 22.04.25 IV FET ❄️ 4AB, beta 7dpt: 90.77, 24dpt: serduszko bije
    16.12.25 19:27 Witaj na świecie Synku ❤️ ✨
    Wcześniak 36+5, próba SN zakończona CC, 2930g i 57cm szczęścia, Apgar 10/10

    age.png
  • Szopka Autorytet
    Postów: 357 268

    Wysłany: 2 czerwca, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakonwianq, trzymam kciuki za Twój transfer!

    Cień, ściskam Cię mocno 🫂

    Milagro, ogromnie się cieszę, czytając Twoje wiadomości 🥰🥰

    Cień, Milagro ❤️‍🩹, krakowiankq lubią tę wiadomość

    Starania od 2024
    AMH 0,4; adenomioza obraz graniczny, do obserwacji, tylko prawy jajnik

    I IVF 08/25 - 9🥚→❄️
    10/25 FET 4BC 💔
    II IVF 01/26 - 6🥚→👎
    III IVF zmiana kliniki na nOvum, stymulacja TBC, leczenie czynnika męskiego
  • Karoola Autorytet
    Postów: 937 386

    Wysłany: 2 czerwca, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny może wiecie jakie realne szanse są na wcześniejszą procedurę . byłam na kwalifikacji do programu IF , dostaliśmy się na pierwszej wizycie , jesteśmy na górze kolejki ale kasa się skończyła i po nowym roku możemy startować . Lekarz mówił że możemy szukać gdzieś indziej , ale nie miałam już na to przestrzeni . Mówił że czasem kasa znajduje się w ciągu roku , bo ktoś szybciej zakończy procedurę , bo dostaną więcej kasy itp . Czy macie doświadczenie, czy jest szansa że wcześniej się dostaniemy ?
    Z jednej strony moze spoko , bo zmieniamy immunologa , nowe podejście , może jeszcze jakieś badania … a z drugiej zegar tyka ..:
    Mam taki mętlik w głowie :(

    Córka w 2013 r
    2021- 2024 ciąże biochemiczne
    Sierpień 2021 poronienie zatrzymane w 6 tyg 😥
    Luty 2022 poronienie zatrzymane w 12 tyg/14tyg 😥 Antoś💔
    Kir-AA
    Accofil, heparyna, acard,
    Zmiana leczenia
    Szczepienia limfocytami !
    Ciąża
    Biochemiczna 2025
    Marzec 2026 -doszczepienia , acard, heparyn— poronienie 6 tyg
‹‹ 244 245 246 247 248 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ