🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀
-
WIADOMOŚĆ
-
krakowiankq wrote:Również mam taką patuskę, wiecznie w ciąży, która chyba mnie tropi, bo jest wszędzie widoczna.
Chociaż ja zaczęłam negatywnie reagować nawet na zwykłe kobiety w ciąży, a wiedziałam, że są krótko po ślubie, więc mnie to odpaliłoWystarczy, że partner idący obok ma piwny brzuch i od razu odpalam się, że jak to, dlaczego im się należy, a nam nie.
Niestety ciąża to nie nagroda za starania.
@Merci, piękny motylek:)
Pozdrawiamy z wgryzającym się Kropusiem:)
Nasze głowy są straszne. Ja nawet przeanalizowałam zakupy w Biedronce znajomego z pracy. Chłop palący, raczej też nie mało pijący kilka lat temu powiedział, że jego żona jest w ciąży. Wiedziałam, że są chwilę po ślubie, więc to dodatkowo mnie odpaliło i gdy go widziałam, to nie mogłam tego przeżyć. Kilka razy widziałam ich w markecie, raz mieliśmy taką sytuację, że przy kasie stali przed nami, więc siłą rzeczy zerknęłam na to co kupują. 😂 A my w tym czasie byliśmy na diecie z Akademi płodności, więc nie ma co ukrywać różnica w zakupach była ogromna. Teraz mi trochę wstyd za to, bo nie jestem osobą, która patrzy na to kto jak żyje.Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca, 20:06
Starania od 11.2018
🧔♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
👱♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.
I IVF 12/2023
🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
➡️II FET 28/01/2025
Accofil, Smoflipid
BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
➡️III FET 28/04/2025
Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
(5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
➡️IV FET 08.06.2026
BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔 -
Cień wrote:Przykro mi, rozumiem to rozdarcie. Może to dziecko szwagra, choć nieplanowane, będzie kochane, choćby przez swoją ciocię. Wiem jednak, że to i tak boli.
Mnie dobija niemal codzienny widok takiej „patuski”, wiecznie w ciąży. Mijam ją w drodze do pracy. Nawet gdy zmieniam trasę, ona i tak gdzieś się napatoczy. Wtedy coś we mnie pęka.
Jestem wściekła, że ktoś taki, wiecznie z papierosem w ustach, ciągle zachodzi w ciążę. Prowadza synka do szkoły specjalnej, a od niej aż bije aura patologii. Kiedy ją widzę, aż się we mnie gotuje.
Mówię sobie, że nie pozwolę, żeby ktoś taki był matką, a ja nie. To taka mieszanka złości i rozpaczy.
I wtedy, choć wiem, że nie odpuszczę, jednocześnie opadam z sił pod ciężarem tej całej niesprawiedliwości.
Przepraszam jeśli brzmię ostro.
Co do męża to on może też mieć gonitwe myśli. Tylko tego nie pokazuje po sobie, jak to mężczyzna.
Trzymaj się. Liczę, że wytrwasz i się nie poddasz.
Ja już zaakceptowałam tą niesprawiedliwość losu, bo ona u mnie w życiu pojawia się nie tylko w niepłodności. Nie chce już szukać przyczyn dlaczego innym się udaje a mi nie, bo mam wrażenie, że to mnie jeszcze bardziej wyniszcza i bardzo mi było trudno kiedyś przez to analizowanie..
Ale jak słyszę w wiadomościach, że ktoś krzywdzi dzieci to się odpalam jak petarda 🤬. Tego nie mogę przeżyć, że ktoś się nie musiał starać i ma sobie takiego małego bąbla, który powinien mieć miłość, troskę i opiekę zagwarantowane a dorosły człowiek takiemu niewinnemu dziecku potrafi zrobić krzywdę 😣✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny
03.2023 HSG niedrożne jajowody
10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
12.2023 FET cb 💔
05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
09.2024 FET 8/9 tc 💔
01.2024 FET 9+0 💔
05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
07.2025 FET PGT-A 6+0 💔
2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st
02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
Zoladex x2
04.2026 FET 4AA+4BB cb -
Rafiki wrote:Ja już zaakceptowałam tą niesprawiedliwość losu, bo ona u mnie w życiu pojawia się nie tylko w niepłodności. Nie chce już szukać przyczyn dlaczego innym się udaje a mi nie, bo mam wrażenie, że to mnie jeszcze bardziej wyniszcza i bardzo mi było trudno kiedyś przez to analizowanie..
Ale jak słyszę w wiadomościach, że ktoś krzywdzi dzieci to się odpalam jak petarda 🤬. Tego nie mogę przeżyć, że ktoś się nie musiał starać i ma sobie takiego małego bąbla, który powinien mieć miłość, troskę i opiekę zagwarantowane a dorosły człowiek takiemu niewinnemu dziecku potrafi zrobić krzywdę 😣
Mądre Twoje słowa 🧡
Ja nigdy nie miałam w sobie takiego „dlaczego ja?”. Aż do teraz, kiedy przyszła do mnie premenopauza. Chyba zwalę to na hormony. 😉🧡
Ps.
Słabo mi idzie odpoczynek od forum. Większość wpisów to moje posty.Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca, 20:12
MalenaMi lubi tę wiadomość
40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
🧪 AMH 0,34
🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
💉 IVF od 2019 r.
→ 9 procedur IVF/ICSI
→ bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
→ 6 transferów ET/KET
→ 2× CB 🤍
→ VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
🧫 CD56 ↑ (54)
🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
→ V 2026: transfer na lekach immunologicznych
β-hCG: 0
Na tym zakończymy. -
Loraa wrote:No to ja podobnie. Nie mogę utrafić tej przyczyny zapalenia.
Albo to faktycznie od endometriozy.
A mówił Ci coś Dr. Na temat wyciszenia przed transferem?
Nie wiem o co może chodzić, szczególnie, że w grudniu miałam histero-laparo i tam niby obraz był ok, ale czy faktycznie?
Tak, mówił o wyciszeniu z letrozole jako opcji, ale ja to teraz miałam i obraz na USG był ok przed transferem, więc nie wiem już sama ;(✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny
03.2023 HSG niedrożne jajowody
10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
12.2023 FET cb 💔
05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
09.2024 FET 8/9 tc 💔
01.2024 FET 9+0 💔
05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
07.2025 FET PGT-A 6+0 💔
2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st
02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
Zoladex x2
04.2026 FET 4AA+4BB cb -
domi_ wrote:Loraa, Rafiki, miałyście minihistero tego samego dnia? 😅 wpadliście na siebie? 😉
Gdyby mi się zapalenie tak utrzymywało albo nawracała to chyba też bym nafaszerowała męża antybiotykami.
Ja dzisiaj dostałam wyniki ostatniego badania przed konsultacja anestezjologiczną, więc domyślam się, że piątkowa konsultacja powinna być tylko formalnością.
Swoją drogą byłam wczoraj na EKG, zapłaciłam prywatnie stówkę. Cała wizyta włącznie wykonaniem badania i uzyskaniem opisu trwała niecałe 5 minut. Opis zajmuje linijkę 😂
Jakby tak ten lekarz trzaskał same EKG to niezły hajs by ściągał. 🫣
To było najdziwniej wydane 100 zł w moim życiu 😂
Domi, mamy z Loraa tą samą lekarkę prowadzącą i obie akurat dziś miałyśmy histero w Barskiej ale u różnych lekarzy. Loraa była rano a ja bliżej południa, więc się rozminęłyśmy, ale jest szansa, ze kiedyś na jakimś korytarzu się spotkamy - oby to był ten korytarz przed drzwiami do prenatalnych 😉
Mój mąż właśnie skończył antybiotykoterapie na HP a nie minął tydzień i dostał anginę i znów jest na antybiotyku 🙈 chyba nie mam śmiałości mu powiedzieć, że może mieć kolejna turę 😶 ale antybiotyk na HP to głównie metronidazol, więc może jak tam coś było to się ubiło 🤭✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny
03.2023 HSG niedrożne jajowody
10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
12.2023 FET cb 💔
05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
09.2024 FET 8/9 tc 💔
01.2024 FET 9+0 💔
05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
07.2025 FET PGT-A 6+0 💔
2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st
02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
Zoladex x2
04.2026 FET 4AA+4BB cb -
To ja jeszcze dorzucę do worka tych historii..
Kilka lat temu wprowadziliśmy się do naszego domu, spokojnej osiedle deweloperskie na wsi. Poznajemy sąsiadów, widzę ze dziewczyna w ciąży, to jej gratuluję bo to przeciez radość. Siedzimy z mężem kilka dni później na tarasie, ciesząc się z własnego miejsca na ziemii a tu u sąsiadów imprezka, łaska byla juz wtedy jakoś w 7 mcu a tu piwko w ręku, fajka w drugiej ręce. Mnie zamurowało aż.. 2 lata później druga ciąża i calusieńką ciąże widziałam ją z fajką i pare razy jak pili.. jako jest efekt? Starsze dziecko to urodzony psychopata i serio patrzymy z niepokojem, młodsze dziecko syndrom ofiary, wymusza wszysko płaczem. To starsze dziecko prawie non stop leje to młodsze, byliśmy świadkami jak złapał je za głowę i tą głową uderzał o krzesło.. ryk był na całą wieś, a rodzice jak łaskawie wyszli zobaczyć co sie dzieje to tylko z nerwami rzucili "no i czego ryczysz".. jak idą na spacer to kochająca się rodzinka, jak są na ogrodzie to jest masakra.. mieliśmy z nimi spiny nie raz, skończyło się raz na wezwaniu policji, a potem założeniu im sprawy ale nie o to jak wychowują dzieci a o imprezowanie z chlaniem i darciem sie w tygodniu. Próbowaliśmy polubownie, prosiliśmy zeby poszli do domu, ale zaczęli nas wyzywac od najgorszych. Nie bylo sensu dalej dyskutować. Dzielnicowa była kilka razy u nas, u nich, zgłaszaliśmy problemy wychowawcze, brak opieki nad dziećmi, miala to zgłosić w GOPS.
Najgorsze, że wszyscy sąsiedzi widzą, słyszą a nikt nie zareagował. Taka znieczulica i zrzucanie odpowiedzialności na innych.
Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca, 20:27
👩🦰84'
2007 naturals 11 tc 💔
2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
IVF:
I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
03/24 FET 5.1.1👎
2x Ryeqo
08/24 FET 5.2.2 cb 💔
II IVF 10/24 ❄️
3x diphereline
04/25 FET 3.1.2 cb 💔
III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
7+5 crl 13.4mm
8+5 crl 2,18 cm 🥰
✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️
✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA
"Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę." -
Cień wrote:Mądre Twoje słowa 🧡
Ja nigdy nie miałam w sobie takiego „dlaczego ja?”. Aż do teraz, kiedy przyszła do mnie premenopauza. Chyba zwalę to na hormony. 😉🧡
Ps.
Słabo mi idzie odpoczynek od forum. Większość wpisów to moje posty.
Cień, czasem jest ciężko się wyłączyć.. ja sobie bardzo nie radziłam z myślą „dlaczego ja?” po stracie drugiej ciąży - to był trudny czas, ale minęło trochę czasu i ułożyłam sobie trochę w głowie. Ty też sobie ułożysz, ale wydaje mi się, że możesz potrzebować jakiegoś pozytywnego bodźca, dobrej informacji, dobrego nowego planu i nadziei. Chyba ta ostatnia wizyta u lekarza zamiast postawić Cię na nogi to Cię z tych nóg zbiła? Tak to trochę czuję ;(
trzymaj się, wiesz że Ci bardzo kibicuję i przesyłam dobre myśli 😘✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny
03.2023 HSG niedrożne jajowody
10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
12.2023 FET cb 💔
05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
09.2024 FET 8/9 tc 💔
01.2024 FET 9+0 💔
05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
07.2025 FET PGT-A 6+0 💔
2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st
02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
Zoladex x2
04.2026 FET 4AA+4BB cb -
Milagro ❤️🩹 wrote:To ja jeszcze dorzucę do worka tych historii..
Kilka lat temu wprowadziliśmy się do naszego domu, spokojnej osiedle deweloperskie na wsi. Poznajemy sąsiadów, widzę ze dziewczyna w ciąży, to jej gratuluję bo to przeciez radość. Siedzimy z mężem kilka dni później na tarasie, ciesząc się z własnego miejsca na ziemii a tu u sąsiadów imprezka, łaska byla juz wtedy jakoś w 7 mcu a tu piwko w ręku, fajka w drugiej ręce. Mnie zamurowało aż.. 2 lata później druga ciąża i calusieńką ciąże widziałam ją z fajką i pare razy jak pili.. jako jest efekt? Starsze dziecko to urodzony psychopata i serio patrzymy z niepokojem, młodsze dziecko syndrom ofiary, wymusza wszysko płaczem. To starsze dziecko prawie non stop leje to młodsze, byliśmy świadkami jak złapał je za głowę i tą głową uderzał o krzesło.. ryk był na całą wieś, a rodzice jak łaskawie wyszli zobaczyć co sie dzieje to tylko z nerwami rzucili "no i czego ryczysz".. jak idą na spacer to kochająca się rodzinka, jak są na ogrodzie to jest masakra.. mieliśmy z nimi spiny nie raz, skończyło się raz na wezwaniu policji, a potem założeniu im sprawy ale nie o to jak wychowują dzieci a o imprezowanie z chlaniem i darciem sie w tygodniu. Próbowaliśmy polubownie, prosiliśmy zeby poszli do domu, ale zaczęli nas wyzywac od najgorszych. Nie bylo sensu dalej dyskutować. Dzielnicowa była kilka razy u nas, u nich, zgłaszaliśmy problemy wychowawcze, brak opieki nad dziećmi, miala to zgłosić w GOPS.
Najgorsze, że wszyscy sąsiedzi widzą, słyszą a nikt nie zareagował. Taka znieczulica i zrzucanie odpowiedzialności na innych.
Współczuję takich sąsiadów.. Znaleźliście swoje miejsce na ziemi i chciałoby się mieć tam względny spokój a tu ciągłe problemy zza płotu. Szkoda tych dzieci, bo nie są niczemu winne ale przykład idzie z góry 😔 bardzo to przykre, że w niektórych domach musi się dopiero coś złego wydarzyć, żeby w końcu postronni ludzie i instytucje się na serio zainteresowały.✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny
03.2023 HSG niedrożne jajowody
10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
12.2023 FET cb 💔
05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
09.2024 FET 8/9 tc 💔
01.2024 FET 9+0 💔
05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
07.2025 FET PGT-A 6+0 💔
2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st
02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
Zoladex x2
04.2026 FET 4AA+4BB cb -
Pozwoliłam sobie zacząć wierzyć, że może być dobrze 🌸krakowiankq wrote:
@Merci, piękny motylek:)
Pozdrawiamy z wgryzającym się Kropusiem:)
A niech twój maluch teraz intensywnie kopie
krakowiankq, Yahu lubią tę wiadomość
👩 '96
PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
kir Bx obecny tylko 2DS1
histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
🧑 '96
astenoteratozoospermia
starania od 09.2023
2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
I-III FET - beta <0,1
20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
felia test 🩵

-
merci wrote:Pozwoliłam sobie zacząć wierzyć, że może być dobrze 🌸
A niech twój maluch teraz intensywnie kopie
Suwaczek pierwsza klasa 👍😊
merci lubi tę wiadomość
40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
🧪 AMH 0,34
🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
💉 IVF od 2019 r.
→ 9 procedur IVF/ICSI
→ bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
→ 6 transferów ET/KET
→ 2× CB 🤍
→ VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
🧫 CD56 ↑ (54)
🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
→ V 2026: transfer na lekach immunologicznych
β-hCG: 0
Na tym zakończymy. -
Rafiki, apropo leczenia HP, ja 3 tygodnie przed histeroskopią we wrześniu zakończyłam leczenie HP, miałam Metronidazol i Amoksycylina, HP udało się wyleczyć. A w histero i CD138 stan zapalany. Albo u mnie szybko nawraca, albo ten zestaw chyba na mnie nie działa.
Milagro, współczuję sąsiadów 😞
Co do stylu życia a zachodzenia w ciążę. Ja mam takiego sąsiada po 70, który całe życie raczej dbał o siebie o zdrowie, a mimo tego ma duże problemy. I jest też taki rozgoryczony, że on tak dbał a ma tyle problemów. A czarę goryczy przelał u niego jakiś kuzyn, który jest alkoholikiem, porobił jakieś badania i ma super wyniki.10.2024
➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%
💉
I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)
I FET - beta < 0,1
II FET - 🍀🙏
A ch*j z tym wszystkim! -
Dziewczyny, czy mogę do was wrócić po przerwie w 4 miesiące?🥺 Czytałam wątek cały czas, cieszyłam się każdej dobrej wiadomości, ale sama nie odpisywałam, bo potrzebowałam psychicznie odpocząć od starań, zbyt mocno mnie przekopał ten 2025 rok😔
Milagro, merci życzę spokojnych ciąż😍🍀
Krakowianka, siostrą transferowa, niech ten transfer będzie udany🍀 Z całego serca Tobie tego życzę 🙏🍀
Troszeczkę o tym, co się dzieje i mnie.
Miałam przerwę staraniową, chciałam podsuplementować partnera przed ostatnią naszą procedurą. W międzyczasie byliśmy w klinice, podpisaliśmy papiery i potem miałam konsultację u mojego lekarza. On jest też immunologiem, więc tym razem chcemy zaryzykować i pójść za jego schematem leczenia i badań. Niestety, dr Jarosz czemuś mnie olała, mam takie wrażenie 😔
Mam zlecone do zrobienia/powtórzenia badania immuno. Jeszcze zapytałam o histeroskopii i wycinkach, bo nigdy tego nie robiłam. Dostałam od swojego lekarza skierowanie do konkretnego ginekologa, do którego wkrótce idę i on ma zrobić histero w szpitalu+oba wycinki CD. Czyli dość spora diagnostyka przede mną, oby dało to efekty.
No i dostałam dziś telefon z kliniki. Mają dla nas świeże komórki, wkrótce będzie hodowla 🥹🙏
Milagro ❤️🩹, Woczekiwaniu, merci, krakowiankq, sylstaa, Mandi41, Rafiki, just_a_girl, MalenaMi lubią tę wiadomość
💃'91
Insulinoodporność, bardzo niskie AMH
Starania od 2020
Cross match 12,7%🥳
KIR AA => mąż C1C1, dawczyni ? ❌
cytokiny, immunofenotyp ✅
allo MLR 0% ❌
Mutacje PAI-1 homo, MTFHR hetero ❌
Trombofilia, V Leiden nie wykryto✅
Białko S, białko C, antykoagulant tocznia, zespól antyfosfolipidowy, homocysteina, fibrynogen, antytrombina✅
IFV z KD
7.04.2025. I ET 4AA
8dpt-137, 10dpt-350, 12dpt - 831, 15dpt - 3250
25 dpt - CRL 7,5mm i serduszko
7+4 tc 💔👼♂️, genetycznie zdrowy
24.01.2026 FET 4BA 6dpt-26, 8dpt-39,5; 10dpt -32❌ biochem -
Witaj po przerwieMary27 wrote:Dziewczyny, czy mogę do was wrócić po przerwie w 4 miesiące?🥺 Czytałam wątek cały czas, cieszyłam się każdej dobrej wiadomości, ale sama nie odpisywałam, bo potrzebowałam psychicznie odpocząć od starań, zbyt mocno mnie przekopał ten 2025 rok😔
Milagro, merci życzę spokojnych ciąż😍🍀
Krakowianka, siostrą transferowa, niech ten transfer będzie udany🍀 Z całego serca Tobie tego życzę 🙏🍀
Troszeczkę o tym, co się dzieje i mnie.
Miałam przerwę staraniową, chciałam podsuplementować partnera przed ostatnią naszą procedurą. W międzyczasie byliśmy w klinice, podpisaliśmy papiery i potem miałam konsultację u mojego lekarza. On jest też immunologiem, więc tym razem chcemy zaryzykować i pójść za jego schematem leczenia i badań. Niestety, dr Jarosz czemuś mnie olała, mam takie wrażenie 😔
Mam zlecone do zrobienia/powtórzenia badania immuno. Jeszcze zapytałam o histeroskopii i wycinkach, bo nigdy tego nie robiłam. Dostałam od swojego lekarza skierowanie do konkretnego ginekologa, do którego wkrótce idę i on ma zrobić histero w szpitalu+oba wycinki CD. Czyli dość spora diagnostyka przede mną, oby dało to efekty.
No i dostałam dziś telefon z kliniki. Mają dla nas świeże komórki, wkrótce będzie hodowla 🥹🙏
Widzę, że lekarz ma dobry plan, to cieszy że ma sie dobrą opiekę a nie tak po łebkach.
Kciuki za histero i hodowlę
Mary27 lubi tę wiadomość
👩🦰84'
2007 naturals 11 tc 💔
2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
IVF:
I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
03/24 FET 5.1.1👎
2x Ryeqo
08/24 FET 5.2.2 cb 💔
II IVF 10/24 ❄️
3x diphereline
04/25 FET 3.1.2 cb 💔
III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
7+5 crl 13.4mm
8+5 crl 2,18 cm 🥰
✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️
✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA
"Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę." -
@ Mary27
Dobrze, że zrobiliście przerwę jeśli była wam potrzebna. Teraz mam nadzieję z nową energią wszystko już z górki niech idzie 🍀❤️
Mary27 lubi tę wiadomość
👩 '96
PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
kir Bx obecny tylko 2DS1
histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
🧑 '96
astenoteratozoospermia
starania od 09.2023
2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
I-III FET - beta <0,1
20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
felia test 🩵

-
Mary27 wrote:Dziewczyny, czy mogę do was wrócić po przerwie w 4 miesiące?🥺 Czytałam wątek cały czas, cieszyłam się każdej dobrej wiadomości, ale sama nie odpisywałam, bo potrzebowałam psychicznie odpocząć od starań, zbyt mocno mnie przekopał ten 2025 rok😔
Milagro, merci życzę spokojnych ciąż😍🍀
Krakowianka, siostrą transferowa, niech ten transfer będzie udany🍀 Z całego serca Tobie tego życzę 🙏🍀
Troszeczkę o tym, co się dzieje i mnie.
Miałam przerwę staraniową, chciałam podsuplementować partnera przed ostatnią naszą procedurą. W międzyczasie byliśmy w klinice, podpisaliśmy papiery i potem miałam konsultację u mojego lekarza. On jest też immunologiem, więc tym razem chcemy zaryzykować i pójść za jego schematem leczenia i badań. Niestety, dr Jarosz czemuś mnie olała, mam takie wrażenie 😔
Mam zlecone do zrobienia/powtórzenia badania immuno. Jeszcze zapytałam o histeroskopii i wycinkach, bo nigdy tego nie robiłam. Dostałam od swojego lekarza skierowanie do konkretnego ginekologa, do którego wkrótce idę i on ma zrobić histero w szpitalu+oba wycinki CD. Czyli dość spora diagnostyka przede mną, oby dało to efekty.
No i dostałam dziś telefon z kliniki. Mają dla nas świeże komórki, wkrótce będzie hodowla 🥹🙏
Dużo się dzieje:)
Histeroskopia z biopsją to bardzo dobry pomysł.
Daj znać jak przebiegła hodowla 🤞💚
Mary27, domi_ lubią tę wiadomość
👱♀️88' 👱81' starania od 10.2022
IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
10.24 FET I 5.1.1❌
11.24 FET II 4.1.1❌
12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
04.25 FET IV 4.2.3❌
IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
antybiotyki, Zoladex✔️
02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270
usunięta przegroda, AMH 2,2
❌️endometrioza III, adenomioza
KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
♂️m.0% -
Odnośnie starań i samobiczowania się za najmniejszy występek. Mam dziś problem z tym, że dodałam pół łyżeczki rozpuszczalnej kawy do bezkofeinowej. Od rana boli mnie głowa. Kofeinę odstawiłam w dniu transferu więc możliwe, że to jest przyczyną.
Swoją drogą, łapię się na tym, że często zapominam, że jestem po transferze:D Spazmolina działa cuda i nie czuję zupelnie macicy.Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca, 11:31
👱♀️88' 👱81' starania od 10.2022
IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
10.24 FET I 5.1.1❌
11.24 FET II 4.1.1❌
12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
04.25 FET IV 4.2.3❌
IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
antybiotyki, Zoladex✔️
02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270
usunięta przegroda, AMH 2,2
❌️endometrioza III, adenomioza
KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
♂️m.0% -
Ja nie odstawiłam kofeiny, zredukowałam sporo ale nie odstawiłam. Dopuszczalne do 200mg/d i staram się trzymać poniżej 100. Nie chce dać się też całkiem zwariować.krakowiankq wrote:Odnośnie starań i samobiczowania się za najmniejszy występek. Mam dziś problem z tym, że dodałam pół łyżeczki rozpuszczalnej kawy do bezkofeinowej. Od rana boli mnie głowa. Kofeinę odstawiłam w dniu transferu więc możliwe, że to jest przyczyną.
Swoją drogą, łapię się na tym, że często zapominam, że jestem po transferze:D Spazmolina działa cuda i nie czuję zupelnie macicy.
Cień, domi_, krakowiankq, Mary27, MalenaMi lubią tę wiadomość
👩 '96
PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
kir Bx obecny tylko 2DS1
histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
🧑 '96
astenoteratozoospermia
starania od 09.2023
2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
I-III FET - beta <0,1
20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
felia test 🩵

-
merci wrote:Ja nie odstawiłam kofeiny, zredukowałam sporo ale nie odstawiłam. Dopuszczalne do 200mg/d i staram się trzymać poniżej 100. Nie chce dać się też całkiem zwariować.
Dzięki:) Masz rację.
domi_ lubi tę wiadomość
👱♀️88' 👱81' starania od 10.2022
IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
10.24 FET I 5.1.1❌
11.24 FET II 4.1.1❌
12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
04.25 FET IV 4.2.3❌
IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
antybiotyki, Zoladex✔️
02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270
usunięta przegroda, AMH 2,2
❌️endometrioza III, adenomioza
KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
♂️m.0% -
Dziewczyny badałam już dwa razy betę i w 6dpt 20,8
a dzisiaj 8dpt 90,5 i nigdy takiego wzrostu nie maiłam. Progesteron dzisiaj na spadku 35
Aż boję się cieszyć…
Mary27, Mandi41, Rafiki, sylstaa, merci, rozalaa, MalenaMi, Lwica_Lewka lubią tę wiadomość
12.10.2024- transfer 2 dniowego zarodka
27dpt- 🖤
21.03.2025 transfer ❄️
21dpt 🖤
Leczymy się od 2022,
2 kliniki w Polsce teraz Czechy, podchodzimy do AK ze względu na wiek
4 dawczynie
9 transferów
6x poronienie 5-6 tydz raz tylko widziałam serduszko
Jestem pod opieką dr.Jarosz
26.05 transfer
6dpt 20,8
8dpt 90.5
10dpt 179
13dpt 310
14dpt 374
16dpt 877
18dpt 1591
20dpt 2970
24dpt❤️




