🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀
-
WIADOMOŚĆ
-
Mandi, cudowna wiadomość, że udało Ci się dostać do lekarki, do której chciałaś 😀
Ja dostałam informację z kliniki, że mam brać te antybiotyki z Barskiej. Sama nie wiem, skąd to zapalenie. Chciałabym jeszcze antybiotyki dla męża
Mandi41 lubi tę wiadomość
10.2024
➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%
💉
I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)
I FET - beta < 0,1
II FET - 🍀🙏
A ch*j z tym wszystkim! -
Milagro ❤️🩹 wrote:Yahu, nietypowe chyba pytanie mam.. kiedy pojawiły się mdłości u Ciebie? Bo ja dzis mam 27dpt (6+4) i co chwile mi żołądek podchodzi do gardła
mówiłam, że biorę wszystko co los mi przydzieli, ale po cichu liczyłam że troszkę później takie atrakcje się zaczną 😅😅 zaczęłam jeść częściej, mniejsze porcje, pije dużo, ale no potrafi mnie złapać nagle taki odruch.
Wetnę się, bo czytam Was i dzięki Wam dowiaduje się nowych rzeczy.
Jeśli chodzi o dolegliwości, to ja jestem w 30 dpt. i nie mam mdłości (całe szczęście). Zauważyłam natomiast zwiększony apetyt i więcej jem. 🫣 Poza tym zmęczenie i senność. -
W ogóle, wczoraj rozmawiałam z embriologami o tym jak rozmrażał się mój zarodek. Naczytałam się, że po rozmrażaniu już można zauważyć jego potencjał. Podobno bardzo ładnie się rozmrażał, po rozmrożeniu dostał ocenę top quality, ale wiadomo to nie mówi o tym czy miał wystarczający potencjał energetyczny 😞
MalenaMi lubi tę wiadomość
10.2024
➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%
💉
I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)
I FET - beta < 0,1
II FET - 🍀🙏
A ch*j z tym wszystkim! -
Dokładnie, to jest tak naprawdę subiektywna ocena embriologa.Loraa wrote:W ogóle, wczoraj rozmawiałam z embriologami o tym jak rozmrażał się mój zarodek. Naczytałam się, że po rozmrażaniu już można zauważyć jego potencjał. Podobno bardzo ładnie się rozmrażał, po rozmrożeniu dostał ocenę top quality, ale wiadomo to nie mówi o tym czy miał wystarczający potencjał energetyczny 😞
Mój TQ 5.1.1 nawet się nie zagnieździł, 5.2.2 i 3.1.2 dały biochemy. Zarodek z AZ 3.1.2 też się nie zagnieździł.
A ja zaraz ruszam do apteki albo na świąteczną opiekę bo użarła mnie meszka przy ustach i wygladam jakbym oberwała
zawsze mi wyłazi od razu opuchlizna po takim ugryzieniu. Już zdezynfekowałam, obłożyłam lodem ale nic się nie zmniejsza i zdrętwiał mi kawałek wargi. Oczywiście największy stres mam o bąbla
nie ma nudy
👩🦰84'
2007 naturals 11 tc 💔
2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
IVF:
I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
03/24 FET 5.1.1👎
2x Ryeqo
08/24 FET 5.2.2 cb 💔
II IVF 10/24 ❄️
3x diphereline
04/25 FET 3.1.2 cb 💔
III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
7+5 crl 13.4mm
8+5 crl 2,18 cm 🥰
✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️
✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA
"Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę." -
Loraa wrote:Mandi, cudowna wiadomość, że udało Ci się dostać do lekarki, do której chciałaś 😀
Ja dostałam informację z kliniki, że mam brać te antybiotyki z Barskiej. Sama nie wiem, skąd to zapalenie. Chciałabym jeszcze antybiotyki dla męża
Loraa a Twój partner miał jakieś nieprawidłowe wyniki w badaniach nasienia? Robił kiedyś posiewy?✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny
03.2023 HSG niedrożne jajowody
10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
12.2023 FET cb 💔
05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
09.2024 FET 8/9 tc 💔
01.2024 FET 9+0 💔
05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
07.2025 FET PGT-A 6+0 💔
2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st
02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
Zoladex x2
04.2026 FET 4AA+4BB cb -
@rozalaa, daj znać co u Ciebie:) 🤞
Edit. Widziałam post na innym wątku. Bardzo mi przykro:(Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 czerwca, 17:08
👱♀️88' 👱81' starania od 10.2022
IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
10.24 FET I 5.1.1❌
11.24 FET II 4.1.1❌
12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
04.25 FET IV 4.2.3❌
IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
antybiotyki, Zoladex✔️
02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270
usunięta przegroda, AMH 2,2
❌️endometrioza III, adenomioza
KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
♂️m.0% -
krakowiankq kiedy testujesz? Strasznie mi się dłużą dni
34 lata, starania od 10.2019
03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7🤞
6+0 3,5mm❤️
"Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

-
Clausix wrote:krakowiankq kiedy testujesz? Strasznie mi się dłużą dni

Ale wyczucie
Napisałam właśnie do Ciebie na 🦖
Clausix lubi tę wiadomość
👱♀️88' 👱81' starania od 10.2022
IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
10.24 FET I 5.1.1❌
11.24 FET II 4.1.1❌
12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
04.25 FET IV 4.2.3❌
IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
antybiotyki, Zoladex✔️
02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270
usunięta przegroda, AMH 2,2
❌️endometrioza III, adenomioza
KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
♂️m.0% -
Rozalaa 🫂🫂🫂🫂
Krakowiankq, Clausix 🤞🍀 za Wasze kropki
krakowiankq, Clausix lubią tę wiadomość
👩🦰84'
2007 naturals 11 tc 💔
2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
IVF:
I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
03/24 FET 5.1.1👎
2x Ryeqo
08/24 FET 5.2.2 cb 💔
II IVF 10/24 ❄️
3x diphereline
04/25 FET 3.1.2 cb 💔
III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
7+5 crl 13.4mm
8+5 crl 2,18 cm 🥰
✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️
✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA
"Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę." -
Dziewczyny beta z dzisiaj 10dpt 179
Milagro ❤️🩹, Lajla87_87, Clausix, Paula24, Woczekiwaniu, Mandi41, MalenaMi, brilka, krakowiankq, Valletta, Lorii, merci, Mary27, Cynamonka, Rafiki lubią tę wiadomość
12.10.2024- transfer 2 dniowego zarodka
27dpt- 🖤
21.03.2025 transfer ❄️
21dpt 🖤
Leczymy się od 2022,
2 kliniki w Polsce teraz Czechy, podchodzimy do AK ze względu na wiek
4 dawczynie
9 transferów
6x poronienie 5-6 tydz raz tylko widziałam serduszko
Jestem pod opieką dr.Jarosz
26.05 transfer
6dpt 20,8
8dpt 90.5
10dpt 179
13dpt 310
14dpt 374
16dpt 877
18dpt 1591
20dpt 2970
24dpt❤️ -
Pięknie rośnie 🤞🍀Mery0211 wrote:Dziewczyny beta z dzisiaj 10dpt 179
Mery0211 lubi tę wiadomość
👩🦰84'
2007 naturals 11 tc 💔
2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
IVF:
I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
03/24 FET 5.1.1👎
2x Ryeqo
08/24 FET 5.2.2 cb 💔
II IVF 10/24 ❄️
3x diphereline
04/25 FET 3.1.2 cb 💔
III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
7+5 crl 13.4mm
8+5 crl 2,18 cm 🥰
✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️
✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA
"Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę." -
Myślałam że kolejna zrobię we wtorek razem z morfologia a dr. Jarosz mi odpisała że kolejna w poniedziałek12.10.2024- transfer 2 dniowego zarodka
27dpt- 🖤
21.03.2025 transfer ❄️
21dpt 🖤
Leczymy się od 2022,
2 kliniki w Polsce teraz Czechy, podchodzimy do AK ze względu na wiek
4 dawczynie
9 transferów
6x poronienie 5-6 tydz raz tylko widziałam serduszko
Jestem pod opieką dr.Jarosz
26.05 transfer
6dpt 20,8
8dpt 90.5
10dpt 179
13dpt 310
14dpt 374
16dpt 877
18dpt 1591
20dpt 2970
24dpt❤️ -
Jak u Was lekarze podchodzą do estradiolu na cyklu sztucznym? Wiem, że i niektórych musi być jakieś minimum. Mój jest zdania, że jak już się włączy progesteron, a endometrium jest odpowiedniej grubości to nie należy już tego sprawdzać. Mój estradiol jakoś super nie rośnie, bo przy dawkach 3x1 mam go na poziomie 180. Endometrium jest prawidłowej grubości - 8,4mm. Po jednym z nieudanych transferów zaczęłam się zastanawiać czy spadek estradiolu nie był powodem zatrzymania bety. Obecnie jestem u innego lekarza, któremu bardziej ufam niż poprzedniemu, ale zastanawia mnie ta kwestia estradiolu.
Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca, 14:28
Starania od 11.2018
🧔♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
👱♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.
I IVF 12/2023
🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
➡️II FET 28/01/2025
Accofil, Smoflipid
BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
➡️III FET 28/04/2025
Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
(5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
➡️IV FET 08.06.2026
BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔 -
Woczekiwaniu wrote:Jak u Was lekarze podchodzą do estradiolu na cyklu sztucznym? Wiem, że i niektórych musi być jakieś minimum. Mój jest zdania, że jak już się włączy progesteron, a endometrium jest odpowiedniej grubości to nie należy już tego sprawdzać. Mój estradiol jakoś super nie rośnie, bo przy dawkach 3x1 mam go na poziomie 180. Endometrium jest prawidłowej grubości - 8,4mm. Po jednym z nieudanych transferów zaczęłam się zastanawiać czy spadek estradiolu nie był powodem zatrzymania bety. Obecnie jestem u innego lekarza, któremu bardziej ufam niż poprzedniemu, ale zastanawia mnie ta kwestia estradiolu.
Podczas tego udanego transferu bylam na cyklu sztucznym - Estrofem 3x1 doustnie od 2dc. Dr ani razu nie zaleciła badania estradiolu, dlatego nawet nie wiem jaki miałam poziom 🫣 później przy schodzeniu z leków też nie badałam poziomu E2.
Zaufaj lekarzowi 🙏
Piękne endometrium, trzymam mocno kciuki za zbliżający się transfer 🍀🤞
Woczekiwaniu, Mary27 lubią tę wiadomość
👩🏼34🧔🏻♂️36
AMH 2,6 (11.25)
❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)
I IVF
→ 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
→I FET 2BC → CB ❌
→II FET 2BC ❌
II IVF
→06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
→III ET 2-dn. 5A+4B ❌
III IVF
→12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
→15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

-
Dziewczyny u mnie załamka.
W kwietniu mialam histero w barskiej. Usunięte liczne polipy, potem leczenie stanu zapalnego. W tym cyklu planowany transfer na cyklu naturalnym z letrozole. W 10 dc kontrola i co? W macicy obraz nędzy i rozpaczy...polip otoczony krwią...
Transfer odwołany i nie wiadomo czy nie bedzie potrzebna kolejna histeroskopia, jeśli polip sie nie wchłonie 😭
Czy ktos mial taka sytuację moze?
Nigdy bym sie nie spodziewala ze po histero cos takiego sie wydarzy...Start 2017
2018 clo - puste jajo [*] x2
06.2020 - IUI
08.2020 - IUI
01.2021 - start IVF
23.01.21 transfer 4.1.1
7 dpt beta 52,4
9 dpt beta 97,7
12 dpt beta 330
14 dpt beta 978
18 dpt beta 3823
25 dpt jest ❤️ 3,5 mm!
7t3d 1,3 cm ❤️
9t6d 3 cm ❤️
12t6d 7 cm ❤️
20t0d 350g ❤️♀️
02.24 transfer 4.1.2 ❌️ 😞
07.24 transfer 3.1.1 ❌️ 😞
04.25 3.2.2 -> encorton, intralipid, neoparin, prolutex, accofil ❌️😞
05.2025 -> j.w. ❌️ 😞
07.25 -> nowa procedura (7 MII, 2 zarodki)
ET 2.2.2 ❌️ 😞
Diphereline 💉💉💉
10.25 transfer 3.2.2❌️😞
11.25 ->Diphereline 💉& nowa procedura🍀 długi protokół (5 MII, 1 zarodek 😞)
12.25 ET 1.2.2 ❌️😞
02.26 nowa procedura, AO, PICSI, 6MII (❄️5.2.2)
04.26 Minihistero, leczenie stanu zapalnego
______________________
Endometrioza, adenomioza
KIR bx, brak 3/5 DS
PAI, MTHFR - hetero
NK⬆️
Cross - 13% - ok
Kariotypy - ok
Nasienie - ok -
W Invikcie badali estradiol za każdym razem. W Bocianie ani razu, nawet nie wiem jaki miałam teraz estradiol w cyklu transferowym. Nie wiem od czego to zależy, że jedne kliniki badają a inne nie.Woczekiwaniu wrote:Jak u Was lekarze podchodzą do estradiolu na cyklu sztucznym? Wiem, że i niektórych musi być jakieś minimum. Mój jest zdania, że jak już się włączy progesteron, a endometrium jest odpowiedniej grubości to nie należy już tego sprawdzać. Mój estradiol jakoś super nie rośnie, bo przy dawkach 3x1 mam go na poziomie 180. Endometrium jest prawidłowej grubości - 8,4mm. Po jednym z nieudanych transferów zaczęłam się zastanawiać czy spadek estradiolu nie był powodem zatrzymania bety. Obecnie jestem u innego lekarza, któremu bardziej ufam niż poprzedniemu, ale zastanawia mnie ta kwestia estradiolu.
Woczekiwaniu lubi tę wiadomość
Ona 38 lat-AMH 12.24. 0,9 08.25-1,42 Kir BX, Homocysteina 11,86❗️ 10.25. 13,8- 04.26
On 41 lat-morfoglia 0%❗️
Kariotypy prawidłowe
10-12. 24' 3×IUI ❌️
Styczeń 25-1 procedura-6🥚 1 zarodek 4.1.1
10.02. 1 Transfer beta 9dpt 0,3✖️
Marzec 25'-2 procedura 6🥚 1❄️3.2.2
22.05. 2 Transfer beta 6dpt 0,7✖️
Zmiana kliniki Invicta➡️Bocian
biopsja endometrium CD56 >200❌️
Cross Match-10.25 60,2%04.26-28,5
1/26'-3 procedura-Ovaleap 300 i Mensinorm 75, 6 🥚, 2 dojrzałe- 2 zarodki, 2 zdrowe po PGTA ❄️❄️
Immunosupresja -Equoral i Encorton -11tygodni
07.05.26- 3 Transfer, Encorton, Smoflipid, Accofil, Cyclogest,Duphaston,Besins 6dp beta 0,2✖️
✨️czyli tak wygląda nasz koniec...✨️ -
Invicta - e2 sprawdzany przed włączeniem proga, potem w dniu transferu i z betą w 6,10,18 i 25dpt. U mnie estrofem dopochwowo 3x1 i e2 przed włączeniem proga ok 1500, potem też w tej okolicy, w 18dpt spadł na 200, w 25dpt ponad 2tys. Ważny jest tez obraz usg.Woczekiwaniu wrote:Jak u Was lekarze podchodzą do estradiolu na cyklu sztucznym? Wiem, że i niektórych musi być jakieś minimum. Mój jest zdania, że jak już się włączy progesteron, a endometrium jest odpowiedniej grubości to nie należy już tego sprawdzać. Mój estradiol jakoś super nie rośnie, bo przy dawkach 3x1 mam go na poziomie 180. Endometrium jest prawidłowej grubości - 8,4mm. Po jednym z nieudanych transferów zaczęłam się zastanawiać czy spadek estradiolu nie był powodem zatrzymania bety. Obecnie jestem u innego lekarza, któremu bardziej ufam niż poprzedniemu, ale zastanawia mnie ta kwestia estradiolu.👩🦰84'
2007 naturals 11 tc 💔
2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
IVF:
I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
03/24 FET 5.1.1👎
2x Ryeqo
08/24 FET 5.2.2 cb 💔
II IVF 10/24 ❄️
3x diphereline
04/25 FET 3.1.2 cb 💔
III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
7+5 crl 13.4mm
8+5 crl 2,18 cm 🥰
✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️
✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA
"Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę." -
Woczekiwaniu wrote:Jak u Was lekarze podchodzą do estradiolu na cyklu sztucznym? Wiem, że i niektórych musi być jakieś minimum. Mój jest zdania, że jak już się włączy progesteron, a endometrium jest odpowiedniej grubości to nie należy już tego sprawdzać. Mój estradiol jakoś super nie rośnie, bo przy dawkach 3x1 mam go na poziomie 180. Endometrium jest prawidłowej grubości - 8,4mm. Po jednym z nieudanych transferów zaczęłam się zastanawiać czy spadek estradiolu nie był powodem zatrzymania bety. Obecnie jestem u innego lekarza, któremu bardziej ufam niż poprzedniemu, ale zastanawia mnie ta kwestia estradiolu.
Woczekiwaniu, kiedyś czytałam badania, zgodnie z którymi był większy odsetek powodzenia transferu przy estradiolu na poziomie min 200. Niestety nie mam zapisanego linka do badań, ale niektórzy lekarze faktycznie kazali mi badać razem z progesteronem dzień przed transferem. Właśnie przy estrofemie 3x1 miałam w granicach 200 i nic nie zmienialiśmy.✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny
03.2023 HSG niedrożne jajowody
10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
12.2023 FET cb 💔
05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
09.2024 FET 8/9 tc 💔
01.2024 FET 9+0 💔
05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
07.2025 FET PGT-A 6+0 💔
2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st
02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
Zoladex x2
04.2026 FET 4AA+4BB cb -
Linka89 wrote:Dziewczyny u mnie załamka.
W kwietniu mialam histero w barskiej. Usunięte liczne polipy, potem leczenie stanu zapalnego. W tym cyklu planowany transfer na cyklu naturalnym z letrozole. W 10 dc kontrola i co? W macicy obraz nędzy i rozpaczy...polip otoczony krwią...
Transfer odwołany i nie wiadomo czy nie bedzie potrzebna kolejna histeroskopia, jeśli polip sie nie wchłonie 😭
Czy ktos mial taka sytuację moze?
Nigdy bym sie nie spodziewala ze po histero cos takiego sie wydarzy...
Ja po Letrozole też miałam polipa
i usuwałam go w histeroskopii.
👱♀️88' 👱81' starania od 10.2022
IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
10.24 FET I 5.1.1❌
11.24 FET II 4.1.1❌
12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
04.25 FET IV 4.2.3❌
IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
antybiotyki, Zoladex✔️
02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270
usunięta przegroda, AMH 2,2
❌️endometrioza III, adenomioza
KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
♂️m.0% -
Yahu wrote:Podczas tego udanego transferu bylam na cyklu sztucznym - Estrofem 3x1 doustnie od 2dc. Dr ani razu nie zaleciła badania estradiolu, dlatego nawet nie wiem jaki miałam poziom 🫣 później przy schodzeniu z leków też nie badałam poziomu E2.
Zaufaj lekarzowi 🙏
Piękne endometrium, trzymam mocno kciuki za zbliżający się transfer 🍀🤞
Chyba podejdę do tego z większym spokojem niż za zwyczaj i zaufam lekarzowi.
Dziękuję. 🙂
Yahu, MalenaMi lubią tę wiadomość
Starania od 11.2018
🧔♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
👱♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.
I IVF 12/2023
🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
➡️II FET 28/01/2025
Accofil, Smoflipid
BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
➡️III FET 28/04/2025
Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
(5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
➡️IV FET 08.06.2026
BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔




