Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀
Odpowiedz

🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀

Oceń ten wątek:
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2560 3465

    Wysłany: 3 czerwca, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi, cudowna wiadomość, że udało Ci się dostać do lekarki, do której chciałaś 😀

    Ja dostałam informację z kliniki, że mam brać te antybiotyki z Barskiej. Sama nie wiem, skąd to zapalenie. Chciałabym jeszcze antybiotyki dla męża

    Mandi41 lubi tę wiadomość

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • MalenaMi Ekspertka
    Postów: 145 208

    Wysłany: 4 czerwca, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Yahu, nietypowe chyba pytanie mam.. kiedy pojawiły się mdłości u Ciebie? Bo ja dzis mam 27dpt (6+4) i co chwile mi żołądek podchodzi do gardła :( mówiłam, że biorę wszystko co los mi przydzieli, ale po cichu liczyłam że troszkę później takie atrakcje się zaczną 😅😅 zaczęłam jeść częściej, mniejsze porcje, pije dużo, ale no potrafi mnie złapać nagle taki odruch.

    Wetnę się, bo czytam Was i dzięki Wam dowiaduje się nowych rzeczy.
    Jeśli chodzi o dolegliwości, to ja jestem w 30 dpt. i nie mam mdłości (całe szczęście). Zauważyłam natomiast zwiększony apetyt i więcej jem. 🫣 Poza tym zmęczenie i senność.

    preg.png
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2560 3465

    Wysłany: 4 czerwca, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle, wczoraj rozmawiałam z embriologami o tym jak rozmrażał się mój zarodek. Naczytałam się, że po rozmrażaniu już można zauważyć jego potencjał. Podobno bardzo ładnie się rozmrażał, po rozmrożeniu dostał ocenę top quality, ale wiadomo to nie mówi o tym czy miał wystarczający potencjał energetyczny 😞

    MalenaMi lubi tę wiadomość

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1414 2002

    Wysłany: 4 czerwca, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraa wrote:
    W ogóle, wczoraj rozmawiałam z embriologami o tym jak rozmrażał się mój zarodek. Naczytałam się, że po rozmrażaniu już można zauważyć jego potencjał. Podobno bardzo ładnie się rozmrażał, po rozmrożeniu dostał ocenę top quality, ale wiadomo to nie mówi o tym czy miał wystarczający potencjał energetyczny 😞
    Dokładnie, to jest tak naprawdę subiektywna ocena embriologa.
    Mój TQ 5.1.1 nawet się nie zagnieździł, 5.2.2 i 3.1.2 dały biochemy. Zarodek z AZ 3.1.2 też się nie zagnieździł.

    A ja zaraz ruszam do apteki albo na świąteczną opiekę bo użarła mnie meszka przy ustach i wygladam jakbym oberwała :( zawsze mi wyłazi od razu opuchlizna po takim ugryzieniu. Już zdezynfekowałam, obłożyłam lodem ale nic się nie zmniejsza i zdrętwiał mi kawałek wargi. Oczywiście największy stres mam o bąbla :( nie ma nudy

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 4 czerwca, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraa wrote:
    Mandi, cudowna wiadomość, że udało Ci się dostać do lekarki, do której chciałaś 😀

    Ja dostałam informację z kliniki, że mam brać te antybiotyki z Barskiej. Sama nie wiem, skąd to zapalenie. Chciałabym jeszcze antybiotyki dla męża

    Loraa a Twój partner miał jakieś nieprawidłowe wyniki w badaniach nasienia? Robił kiedyś posiewy?

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2435 4290

    Wysłany: 5 czerwca, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @rozalaa, daj znać co u Ciebie:) 🤞

    Edit. Widziałam post na innym wątku. Bardzo mi przykro:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 czerwca, 17:08

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7069 5909

    Wysłany: 5 czerwca, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq kiedy testujesz? Strasznie mi się dłużą dni :P

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7🤞
    6+0 3,5mm❤️

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2435 4290

    Wysłany: 5 czerwca, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    krakowiankq kiedy testujesz? Strasznie mi się dłużą dni :P

    Ale wyczucie :D Napisałam właśnie do Ciebie na 🦖

    Clausix lubi tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1414 2002

    Wysłany: 5 czerwca, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozalaa 🫂🫂🫂🫂
    Krakowiankq, Clausix 🤞🍀 za Wasze kropki ;)

    krakowiankq, Clausix lubią tę wiadomość

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Mery0211 Ekspertka
    Postów: 215 82

    Wysłany: 5 czerwca, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny beta z dzisiaj 10dpt 179

    Milagro ❤️‍🩹, Lajla87_87, Clausix, Paula24, Woczekiwaniu, Mandi41, MalenaMi, brilka, krakowiankq, Valletta, Lorii, merci, Mary27, Cynamonka, Rafiki lubią tę wiadomość

    12.10.2024- transfer 2 dniowego zarodka
    27dpt- 🖤
    21.03.2025 transfer ❄️
    21dpt 🖤
    Leczymy się od 2022,
    2 kliniki w Polsce teraz Czechy, podchodzimy do AK ze względu na wiek
    4 dawczynie
    9 transferów
    6x poronienie 5-6 tydz raz tylko widziałam serduszko
    Jestem pod opieką dr.Jarosz
    26.05 transfer
    6dpt 20,8
    8dpt 90.5
    10dpt 179
    13dpt 310
    14dpt 374
    16dpt 877
    18dpt 1591
    20dpt 2970
    24dpt❤️
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1414 2002

    Wysłany: 5 czerwca, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mery0211 wrote:
    Dziewczyny beta z dzisiaj 10dpt 179
    Pięknie rośnie 🤞🍀

    Mery0211 lubi tę wiadomość

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Mery0211 Ekspertka
    Postów: 215 82

    Wysłany: 6 czerwca, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślałam że kolejna zrobię we wtorek razem z morfologia a dr. Jarosz mi odpisała że kolejna w poniedziałek

    12.10.2024- transfer 2 dniowego zarodka
    27dpt- 🖤
    21.03.2025 transfer ❄️
    21dpt 🖤
    Leczymy się od 2022,
    2 kliniki w Polsce teraz Czechy, podchodzimy do AK ze względu na wiek
    4 dawczynie
    9 transferów
    6x poronienie 5-6 tydz raz tylko widziałam serduszko
    Jestem pod opieką dr.Jarosz
    26.05 transfer
    6dpt 20,8
    8dpt 90.5
    10dpt 179
    13dpt 310
    14dpt 374
    16dpt 877
    18dpt 1591
    20dpt 2970
    24dpt❤️
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2565 2115

    Wysłany: 6 czerwca, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak u Was lekarze podchodzą do estradiolu na cyklu sztucznym? Wiem, że i niektórych musi być jakieś minimum. Mój jest zdania, że jak już się włączy progesteron, a endometrium jest odpowiedniej grubości to nie należy już tego sprawdzać. Mój estradiol jakoś super nie rośnie, bo przy dawkach 3x1 mam go na poziomie 180. Endometrium jest prawidłowej grubości - 8,4mm. Po jednym z nieudanych transferów zaczęłam się zastanawiać czy spadek estradiolu nie był powodem zatrzymania bety. Obecnie jestem u innego lekarza, któremu bardziej ufam niż poprzedniemu, ale zastanawia mnie ta kwestia estradiolu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca, 14:28

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3255 7213

    Wysłany: 6 czerwca, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    Jak u Was lekarze podchodzą do estradiolu na cyklu sztucznym? Wiem, że i niektórych musi być jakieś minimum. Mój jest zdania, że jak już się włączy progesteron, a endometrium jest odpowiedniej grubości to nie należy już tego sprawdzać. Mój estradiol jakoś super nie rośnie, bo przy dawkach 3x1 mam go na poziomie 180. Endometrium jest prawidłowej grubości - 8,4mm. Po jednym z nieudanych transferów zaczęłam się zastanawiać czy spadek estradiolu nie był powodem zatrzymania bety. Obecnie jestem u innego lekarza, któremu bardziej ufam niż poprzedniemu, ale zastanawia mnie ta kwestia estradiolu.

    Podczas tego udanego transferu bylam na cyklu sztucznym - Estrofem 3x1 doustnie od 2dc. Dr ani razu nie zaleciła badania estradiolu, dlatego nawet nie wiem jaki miałam poziom 🫣 później przy schodzeniu z leków też nie badałam poziomu E2.
    Zaufaj lekarzowi 🙏

    Piękne endometrium, trzymam mocno kciuki za zbliżający się transfer 🍀🤞

    Woczekiwaniu, Mary27 lubią tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Linka89 Autorytet
    Postów: 798 1261

    Wysłany: 6 czerwca, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie załamka.
    W kwietniu mialam histero w barskiej. Usunięte liczne polipy, potem leczenie stanu zapalnego. W tym cyklu planowany transfer na cyklu naturalnym z letrozole. W 10 dc kontrola i co? W macicy obraz nędzy i rozpaczy...polip otoczony krwią...
    Transfer odwołany i nie wiadomo czy nie bedzie potrzebna kolejna histeroskopia, jeśli polip sie nie wchłonie 😭
    Czy ktos mial taka sytuację moze?
    Nigdy bym sie nie spodziewala ze po histero cos takiego sie wydarzy...

    Start 2017
    2018 clo - puste jajo [*] x2
    06.2020 - IUI :(
    08.2020 - IUI :(
    01.2021 - start IVF
    23.01.21 transfer 4.1.1
    7 dpt beta 52,4
    9 dpt beta 97,7
    12 dpt beta 330
    14 dpt beta 978
    18 dpt beta 3823
    25 dpt jest ❤️ 3,5 mm!
    7t3d 1,3 cm ❤️
    9t6d 3 cm ❤️
    12t6d 7 cm ❤️
    20t0d 350g ❤️♀️

    02.24 transfer 4.1.2 ❌️ 😞
    07.24 transfer 3.1.1 ❌️ 😞
    04.25 3.2.2 -> encorton, intralipid, neoparin, prolutex, accofil ❌️😞
    05.2025 -> j.w. ❌️ 😞
    07.25 -> nowa procedura (7 MII, 2 zarodki)
    ET 2.2.2 ❌️ 😞
    Diphereline 💉💉💉
    10.25 transfer 3.2.2❌️😞
    11.25 ->Diphereline 💉& nowa procedura🍀 długi protokół (5 MII, 1 zarodek 😞)
    12.25 ET 1.2.2 ❌️😞
    02.26 nowa procedura, AO, PICSI, 6MII (❄️5.2.2)
    04.26 Minihistero, leczenie stanu zapalnego

    ______________________
    Endometrioza, adenomioza
    KIR bx, brak 3/5 DS
    PAI, MTHFR - hetero
    NK⬆️
    Cross - 13% - ok
    Kariotypy - ok
    Nasienie - ok
  • MagdaLena88 Autorytet
    Postów: 1537 2995

    Wysłany: 6 czerwca, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    Jak u Was lekarze podchodzą do estradiolu na cyklu sztucznym? Wiem, że i niektórych musi być jakieś minimum. Mój jest zdania, że jak już się włączy progesteron, a endometrium jest odpowiedniej grubości to nie należy już tego sprawdzać. Mój estradiol jakoś super nie rośnie, bo przy dawkach 3x1 mam go na poziomie 180. Endometrium jest prawidłowej grubości - 8,4mm. Po jednym z nieudanych transferów zaczęłam się zastanawiać czy spadek estradiolu nie był powodem zatrzymania bety. Obecnie jestem u innego lekarza, któremu bardziej ufam niż poprzedniemu, ale zastanawia mnie ta kwestia estradiolu.
    W Invikcie badali estradiol za każdym razem. W Bocianie ani razu, nawet nie wiem jaki miałam teraz estradiol w cyklu transferowym. Nie wiem od czego to zależy, że jedne kliniki badają a inne nie.

    Woczekiwaniu lubi tę wiadomość

    Ona 38 lat-AMH 12.24. 0,9 08.25-1,42 Kir BX, Homocysteina 11,86❗️ 10.25. 13,8- 04.26
    On 41 lat-morfoglia 0%❗️
    Kariotypy prawidłowe
    10-12. 24' 3×IUI ❌️
    Styczeń 25-1 procedura-6🥚 1 zarodek 4.1.1
    10.02. 1 Transfer beta 9dpt 0,3✖️
    Marzec 25'-2 procedura 6🥚 1❄️3.2.2
    22.05. 2 Transfer beta 6dpt 0,7✖️
    Zmiana kliniki Invicta➡️Bocian
    biopsja endometrium CD56 >200❌️
    Cross Match-10.25 60,2%04.26-28,5
    1/26'-3 procedura-Ovaleap 300 i Mensinorm 75, 6 🥚, 2 dojrzałe- 2 zarodki, 2 zdrowe po PGTA ❄️❄️
    Immunosupresja -Equoral i Encorton -11tygodni
    07.05.26- 3 Transfer, Encorton, Smoflipid, Accofil, Cyclogest,Duphaston,Besins 6dp beta 0,2✖️
    ✨️czyli tak wygląda nasz koniec...✨️
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1414 2002

    Wysłany: 6 czerwca, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    Jak u Was lekarze podchodzą do estradiolu na cyklu sztucznym? Wiem, że i niektórych musi być jakieś minimum. Mój jest zdania, że jak już się włączy progesteron, a endometrium jest odpowiedniej grubości to nie należy już tego sprawdzać. Mój estradiol jakoś super nie rośnie, bo przy dawkach 3x1 mam go na poziomie 180. Endometrium jest prawidłowej grubości - 8,4mm. Po jednym z nieudanych transferów zaczęłam się zastanawiać czy spadek estradiolu nie był powodem zatrzymania bety. Obecnie jestem u innego lekarza, któremu bardziej ufam niż poprzedniemu, ale zastanawia mnie ta kwestia estradiolu.
    Invicta - e2 sprawdzany przed włączeniem proga, potem w dniu transferu i z betą w 6,10,18 i 25dpt. U mnie estrofem dopochwowo 3x1 i e2 przed włączeniem proga ok 1500, potem też w tej okolicy, w 18dpt spadł na 200, w 25dpt ponad 2tys. Ważny jest tez obraz usg.

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 6 czerwca, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    Jak u Was lekarze podchodzą do estradiolu na cyklu sztucznym? Wiem, że i niektórych musi być jakieś minimum. Mój jest zdania, że jak już się włączy progesteron, a endometrium jest odpowiedniej grubości to nie należy już tego sprawdzać. Mój estradiol jakoś super nie rośnie, bo przy dawkach 3x1 mam go na poziomie 180. Endometrium jest prawidłowej grubości - 8,4mm. Po jednym z nieudanych transferów zaczęłam się zastanawiać czy spadek estradiolu nie był powodem zatrzymania bety. Obecnie jestem u innego lekarza, któremu bardziej ufam niż poprzedniemu, ale zastanawia mnie ta kwestia estradiolu.

    Woczekiwaniu, kiedyś czytałam badania, zgodnie z którymi był większy odsetek powodzenia transferu przy estradiolu na poziomie min 200. Niestety nie mam zapisanego linka do badań, ale niektórzy lekarze faktycznie kazali mi badać razem z progesteronem dzień przed transferem. Właśnie przy estrofemie 3x1 miałam w granicach 200 i nic nie zmienialiśmy.

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2435 4290

    Wysłany: 6 czerwca, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka89 wrote:
    Dziewczyny u mnie załamka.
    W kwietniu mialam histero w barskiej. Usunięte liczne polipy, potem leczenie stanu zapalnego. W tym cyklu planowany transfer na cyklu naturalnym z letrozole. W 10 dc kontrola i co? W macicy obraz nędzy i rozpaczy...polip otoczony krwią...
    Transfer odwołany i nie wiadomo czy nie bedzie potrzebna kolejna histeroskopia, jeśli polip sie nie wchłonie 😭
    Czy ktos mial taka sytuację moze?
    Nigdy bym sie nie spodziewala ze po histero cos takiego sie wydarzy...

    Ja po Letrozole też miałam polipa :/ i usuwałam go w histeroskopii.

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2565 2115

    Wysłany: 6 czerwca, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Podczas tego udanego transferu bylam na cyklu sztucznym - Estrofem 3x1 doustnie od 2dc. Dr ani razu nie zaleciła badania estradiolu, dlatego nawet nie wiem jaki miałam poziom 🫣 później przy schodzeniu z leków też nie badałam poziomu E2.
    Zaufaj lekarzowi 🙏

    Piękne endometrium, trzymam mocno kciuki za zbliżający się transfer 🍀🤞


    Chyba podejdę do tego z większym spokojem niż za zwyczaj i zaufam lekarzowi.

    Dziękuję. 🙂

    Yahu, MalenaMi lubią tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
‹‹ 248 249 250 251 252 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ