🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀
-
WIADOMOŚĆ
-
Jeżeli przypadkiem jesteś z okolic Warszawy, to ja Cię chętnie od Acco uwolnię 🤪domi_ wrote:Ja mam tylko Accofil, którego chętnie bym się pozbyła 😅34 lata, starania od 10.2019
03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞
"Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

-
Cześć dziewczyny, nie pisze za dużo ale czytam Was prawie co dziennie. 11.06 miałam kolejny transfer AZ, dziś wyniki negatywne

Wyczerpaliśmy już wszystkie opcje z programu rządowego.
Obecnie leczyliśmy się w Krakowie w Macierzyństwie. Po tych wszystkich porażkach mam ochotę już odpuścić ale chyba jeszcze spróbujemy ostatni raz prywatnie z AZ. Jednak myślę że czas na zmianę kliniki...
Jaką klinikę polecacie dla beznadziejnych przypadków?
Po tych wszystkich waszych opisach jakie miałyście badania itp troche odczuwam że Macierzyństwo potraktowało mnie zlewczo. Chyba doktor już krzyżyk na mnie postawił bo wiedział że nic ze mnie nie będzie ... Praktycznie nic poza tymi wymaganymi do procedury badaniami nie było zleconego nigdy. Pierwsze słyszę o okienku implementacyjnym, nigdy nic nie wspominał aby coś innego sprawdzić. Samą histero zaproponował dopiero po 2 nieudanym transferze gdzie wyszło zaawansowane zapalenie i był zaskoczony bo "z wyglądu nic nie sugerowało na stan zapalny".
Potrzebuję kogoś kto by się zainteresował moim przypadkiem, zlecił jakieś inne badania, w ogóle chciał znaleźć przyczynę niepowodzeń.
Jeżeli znacie kogoś godnego polecenia proszę o namiary.
Czytam kilka smutnych wpisów wyżej i dzisiaj też mam taki sam nastrój. Łączę się z Wami wszystkimi i przytulam wirtualnie was i siebie. Żadne słowa otuchy nie pomogą, i tak będzie boleć... 💔2023 - prywatna próba ze swoich komórek, brak zapłodnienia
2024 - program rządowy, 3 stymulacje z dawcą nasienia, każdorazowo 3 zarodki, żadne nie przetrwały do transferu
2025 - program rządowy, 1 stymulacja z dawcą nasienia, 3 zarodki, 1 zarodek przetrwal, przebadany genetycznie i transferowany, kolejna porażka
2026 - program rządowy, 2 AZ, obie porażki -
Puszkina wrote:Mandi, jestem z Krakowa (a właściwie z pod) i mam Menopur (i ewentualnie Gonapeptyl), ja już nie będę potrzebować, podzielę się🙂 Napisz proszę na priv.
Kochana spadasz mi z nieba ❤️💙💚
Dodałam do psiapsiolek
Lekarka mówiła o Menopurze, mensinorm i Gonal -f.
Teraz doczytałam wszystkie smutne informacje i kurde no dziewczyny tak mi strasznie przykro ściskam Was!
Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca, 23:48
42👩💻 👨🚀38
❌AMH 0,05 🥹
❌Endometrioza 4 st. z cechami adenomiozy
❌Hashimoto
❌Anty TG w skali do 4,11 - 7
❌Homocysteina 11,40
❌MTHFR hetero, PAI-1 - hetero
❌insulinoopronosc - glucophage
❌Prolaktyna
Cross 28,4 %
❌KIR AA brak wszystkich implantacyjnych
on HLA- C 👨🚀C1C2
❌ Torbiel ktora nie chce zlezc
✅Ferrytyna 33 -> 72
✅Kariotypy
✅Krzywa cukrowa
✅Witamina D
✅Witamina B12 i B9
✅pasożyty
✅ANA1
✅Bialko C i S
✅Cytokiny
✅Immunofenotyp
✅TSH ok
✅Ureaplazma
histeroskopia 31.10 -cd56 80 i cd138 ✅
16.08. punkcja - 0 MII 😹(Elonva, Menopur, Orgalutran)
31.01.2025 punkcja (Rekovelle, menopur)
1 MI dojrzala do blastocysty 06.02 transfer ❌
Euthyrox, Dostinex, Glucophage,
21.05 -> Omnitrope +antykoncepcja na torbiele -
Akurat jestemClausix wrote:Jeżeli przypadkiem jesteś z okolic Warszawy, to ja Cię chętnie od Acco uwolnię 🤪
chętnie się pozbędę ponieważ nawet jeśli jakimś cudem znowu podejdziemy do IVF to i tak nie zdążę użyć 🤷♀️
Mam pełne opakowanie do grudnia 2026 i dwie ampułki do listopada 2026.
Wszystko przechowywane oczywiście w lodówce
👩,👦34 l.//starania >10 lat
Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
AMH:0,45>0,66
MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)
I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌
II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌
III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB
FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌
💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci. -



