Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀
Odpowiedz

🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀

Oceń ten wątek:
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7038 5837

    Wysłany: 22 czerwca, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domi_ wrote:
    Ja mam tylko Accofil, którego chętnie bym się pozbyła 😅
    Jeżeli przypadkiem jesteś z okolic Warszawy, to ja Cię chętnie od Acco uwolnię 🤪

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Diaga Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 22 czerwca, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, nie pisze za dużo ale czytam Was prawie co dziennie. 11.06 miałam kolejny transfer AZ, dziś wyniki negatywne :(
    Wyczerpaliśmy już wszystkie opcje z programu rządowego.
    Obecnie leczyliśmy się w Krakowie w Macierzyństwie. Po tych wszystkich porażkach mam ochotę już odpuścić ale chyba jeszcze spróbujemy ostatni raz prywatnie z AZ. Jednak myślę że czas na zmianę kliniki...

    Jaką klinikę polecacie dla beznadziejnych przypadków?

    Po tych wszystkich waszych opisach jakie miałyście badania itp troche odczuwam że Macierzyństwo potraktowało mnie zlewczo. Chyba doktor już krzyżyk na mnie postawił bo wiedział że nic ze mnie nie będzie ... Praktycznie nic poza tymi wymaganymi do procedury badaniami nie było zleconego nigdy. Pierwsze słyszę o okienku implementacyjnym, nigdy nic nie wspominał aby coś innego sprawdzić. Samą histero zaproponował dopiero po 2 nieudanym transferze gdzie wyszło zaawansowane zapalenie i był zaskoczony bo "z wyglądu nic nie sugerowało na stan zapalny".
    Potrzebuję kogoś kto by się zainteresował moim przypadkiem, zlecił jakieś inne badania, w ogóle chciał znaleźć przyczynę niepowodzeń.

    Jeżeli znacie kogoś godnego polecenia proszę o namiary.

    Czytam kilka smutnych wpisów wyżej i dzisiaj też mam taki sam nastrój. Łączę się z Wami wszystkimi i przytulam wirtualnie was i siebie. Żadne słowa otuchy nie pomogą, i tak będzie boleć... 💔

    2023 - prywatna próba ze swoich komórek, brak zapłodnienia
    2024 - program rządowy, 3 stymulacje z dawcą nasienia, każdorazowo 3 zarodki, żadne nie przetrwały do transferu
    2025 - program rządowy, 1 stymulacja z dawcą nasienia, 3 zarodki, 1 zarodek przetrwal, przebadany genetycznie i transferowany, kolejna porażka
    2026 - program rządowy, 2 AZ, obie porażki
  • Mandi41 Autorytet
    Postów: 456 709

    Wysłany: 22 czerwca, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    Mandi, jestem z Krakowa (a właściwie z pod) i mam Menopur (i ewentualnie Gonapeptyl), ja już nie będę potrzebować, podzielę się🙂 Napisz proszę na priv.

    Kochana spadasz mi z nieba ❤️💙💚
    Dodałam do psiapsiolek
    Lekarka mówiła o Menopurze, mensinorm i Gonal -f.

    Teraz doczytałam wszystkie smutne informacje i kurde no dziewczyny tak mi strasznie przykro ściskam Was!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca, 23:48

    42👩‍💻 👨‍🚀38
    ❌AMH 0,05 🥹
    ❌Endometrioza 4 st. z cechami adenomiozy
    ❌Hashimoto
    ❌Anty TG w skali do 4,11 - 7
    ❌Homocysteina 11,40
    ❌MTHFR hetero, PAI-1 - hetero
    ❌insulinoopronosc - glucophage
    ❌Prolaktyna
    :/ Cross 28,4 %
    ❌KIR AA brak wszystkich implantacyjnych :( on HLA- C 👨‍🚀C1C2
    ❌ Torbiel ktora nie chce zlezc

    ✅Ferrytyna 33 -> 72
    ✅Kariotypy
    ✅Krzywa cukrowa
    ✅Witamina D
    ✅Witamina B12 i B9
    ✅pasożyty
    ✅ANA1
    ✅Bialko C i S
    ✅Cytokiny
    ✅Immunofenotyp
    ✅TSH ok
    ✅Ureaplazma
    histeroskopia 31.10 -cd56 80 i cd138 ✅


    16.08. punkcja - 0 MII 😹(Elonva, Menopur, Orgalutran)
    31.01.2025 punkcja (Rekovelle, menopur)
    1 MI dojrzala do blastocysty 06.02 transfer ❌



    Euthyrox, Dostinex, Glucophage,
    21.05 -> Omnitrope +antykoncepcja na torbiele
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1914 4557

    Wysłany: 22 czerwca, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    Jeżeli przypadkiem jesteś z okolic Warszawy, to ja Cię chętnie od Acco uwolnię 🤪
    Akurat jestem :) chętnie się pozbędę ponieważ nawet jeśli jakimś cudem znowu podejdziemy do IVF to i tak nie zdążę użyć 🤷‍♀️
    Mam pełne opakowanie do grudnia 2026 i dwie ampułki do listopada 2026.
    Wszystko przechowywane oczywiście w lodówce :)

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
‹‹ 267 268 269 270 271
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ