🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀
-
WIADOMOŚĆ
-
Clausix wrote:@krakowiankq jesteś? Jak się czujesz?

Dzięki, że pytasz. U mnie beta spada. Tak więc przyszłym tygodniu czeka mnie na raz amputacja kociej łapki i poronienie. Nie będę nawet pisać jak się czuję.
Daj znać jak po usg.👱♀️88' 👱81' starania od 10.2022
IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
10.24 FET I 5.1.1❌
11.24 FET II 4.1.1❌
12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
04.25 FET IV 4.2.3❌
IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
antybiotyki, Zoladex✔️
02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️
usunięta przegroda, AMH 2,2
❌️endometrioza III, adenomioza
KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
♂️m.0% -
krakowiankq wrote:Dzięki, że pytasz. U mnie beta spada. Tak więc przyszłym tygodniu czeka mnie na raz amputacja kociej łapki i poronienie. Nie będę nawet pisać jak się czuję.
Daj znać jak po usg.
Widziałam stopkę, bardzo mi przykro 🫂🫂34 lata, starania od 10.2019
03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞
"Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

-
krakowiankq wrote:Dzięki, że pytasz. U mnie beta spada. Tak więc przyszłym tygodniu czeka mnie na raz amputacja kociej łapki i poronienie. Nie będę nawet pisać jak się czuję.
Daj znać jak po usg.
Bardzo mi przykro. Jakie to wszystko jest trudne i niesprawiedliwe.
Miałaś chwilę szczęścia a teraz to.
W tym wszystkim miałaś siłę jeszcze mnie wspierać.
Dziękuję za Twoje serce i bardzo współczuję 🫂❤️🩹40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
🧪 AMH 0,34
🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
💉 IVF od 2019 r.
→ 9 procedur IVF/ICSI
→ bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
→ 6 transferów ET/KET
→ 2× CB 🤍
→ VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
🧫 CD56 ↑ (54)
🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
→ V 2026: transfer na lekach immunologicznych
β-hCG: 0
Na tym zakończymy. -
Cień nie znamy się zbyt długo, ale życzę Ci dobrze ♥️
Krakowianq przykro mi 🥺 zarówno z powodu ciąży jak i kotka, sama jestem kocią mamą 3 🐈 i wiem jak to jest. W zeszłym roku chwilę po transferze najlepszych zarodków jakie miałam musiałam pożegnać swoje kocie dziecko po 12 latach, myślałam, że tego nie przeżyję, serio 🥺
Byłam dzisiaj na kontroli, beta jeszcze dodatnia, ale sama się ładnie oczyściłam, organizm wraca do siebie a ja idę do psychiatry i jadę na wakacje bo szoruje koło dna psychicznego 🫠starania o pierwsze👶 od 2022r
👩 30 | 🧔 31 |
IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
FET 3.02.25❄️5bb 👎
FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
FET 30.04.26 ❄️4bb
7dpt II - hcg - 26,0 -> 9 dpt - 36,94 ->11 dpt - 82,28 ->13 dpt - 114,23mIU/ml -> 15 dpt - 223,48 ->18 dpt - 773,78
-> 20 dpt - 1083,34 -> 22 dpt - 1291,31 ->26dpt - 2795,12 -> 28dpt - 4235,55 -> 29dpt - USG -
Cień wrote:A ja się właśnie poddałam. Po 7 latach kończę temat IVF. Jestem już
wykończona. Osiągnęłam swój limit.
Cokolwiek robię, kończy się niepowodzeniem. Kosztowało mnie to bardzo dużo psychicznie i emocjonalnie, finanse już dawno przestałam liczyć.
Wiem, że wiele osób pomyśli „nie poddawaj się” albo „jeszcze się uda”, ale ja już nie mam na to siły. Z bajek dawno wyrosłam.
Cuda zostawiam dla innych dziewczyn.
Dziękuję za wspólny czas i rozmowy. Trzymajcie się.
Strasznie zrobiło mi się przykro jak przeczytałam, ale szanuję Twoją decyzję. Ty najlepiej wiesz, ile przeszłaś i ile jeszcze możesz. Choć jestem tu krotko, to dziękuję za wszystkie miłe słowa i sugestie. Ściskam mocno i życzę Ci pomyślności! 🥰🥰🥰
Cień lubi tę wiadomość
-
Anka84 wrote:Doskonale Ciebie rozumiem... Ja chyba od 7 transferu powtarzam sobie, że to koniec, ale ciągłe przychodzą myśli, że może następnym razem się uda i niestety się nie udaje. Mąż dawno się poddał. Dzisiaj stoję przed ostatnim 10tym już transferem i wiem, że to na 1000% już ostatni. Trzeba się pogodzić z porażką, bo życie od transferu do transferu powoduje, że tracimy swoje życie. Ja od 3 lat odkładam odejście z pracy, bo a nuż się uda i co wtedy zrobię. Odkładam swoje marzenia o własnej działalności. Teraz z końcem sierpnia odchodzę z pracy, w której jestem od 17 lat. Nie wiem, co będzie, nie mam nowej pracy, ale czuje spokój. Jeżeli wszystko dobrze będzie się układało to ostatni transfer z AZ będę miała w połowie lipca. Nie pokładam w nim dużych nadziei, skoro na 9 pozostałych był tylko 1 biochem. Na ten 10ty transfser namówił nas lekarz, że nam się należy, że szkoda nie spróbować. Nie chce już dalej truć się lekami, marnować czas i nawet nie móc zaplanować wakacji. Mam 42 lata, 5 lat starań i zero efektu. Zawsze chciałam być mamą. Widocznie nie jest mi to dane.
Ania przykro mi.
Myślę podobnie jak Ty, z tą różnicą, że ja jeszcze nie mam w sobie tyle odwagi ani na zmianę pracy, ani na kolejny transfer ( mam 44 lata i czuję się przeterminowana), nawet na to, żeby po prostu zacząć żyć dla siebie.
Muszę to wszystko poukładać. Zadbać o siebie, męża i nasze małżeństwo.
Zawsze łatwiej było mi motywować innych.
Kiedyś któraś z dziewczyn na wątku adopcji zarodka napisała, że w końcu każdej się uda.
Oby to była prawda.40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
🧪 AMH 0,34
🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
💉 IVF od 2019 r.
→ 9 procedur IVF/ICSI
→ bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
→ 6 transferów ET/KET
→ 2× CB 🤍
→ VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
🧫 CD56 ↑ (54)
🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
→ V 2026: transfer na lekach immunologicznych
β-hCG: 0
Na tym zakończymy. -
rozalaa wrote:Cień nie znamy się zbyt długo, ale życzę Ci dobrze ♥️
Krakowianq przykro mi 🥺 zarówno z powodu ciąży jak i kotka, sama jestem kocią mamą 3 🐈 i wiem jak to jest. W zeszłym roku chwilę po transferze najlepszych zarodków jakie miałam musiałam pożegnać swoje kocie dziecko po 12 latach, myślałam, że tego nie przeżyję, serio 🥺
Byłam dzisiaj na kontroli, beta jeszcze dodatnia, ale sama się ładnie oczyściłam, organizm wraca do siebie a ja idę do psychiatry i jadę na wakacje bo szoruje koło dna psychicznego 🫠
❤️🩹🫂40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
🧪 AMH 0,34
🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
💉 IVF od 2019 r.
→ 9 procedur IVF/ICSI
→ bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
→ 6 transferów ET/KET
→ 2× CB 🤍
→ VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
🧫 CD56 ↑ (54)
🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
→ V 2026: transfer na lekach immunologicznych
β-hCG: 0
Na tym zakończymy. -
MalenaMi wrote:Strasznie zrobiło mi się przykro jak przeczytałam, ale szanuję Twoją decyzję. Ty najlepiej wiesz, ile przeszłaś i ile jeszcze możesz. Choć jestem tu krotko, to dziękuję za wszystkie miłe słowa i sugestie. Ściskam mocno i życzę Ci pomyślności! 🥰🥰🥰
🫂😘
Nie czytaj tych moich smutasów.
Nosisz pod sercem swoje maleństwo, dlatego proszę, nie martw się mną. ❤️
MalenaMi lubi tę wiadomość
40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
🧪 AMH 0,34
🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
💉 IVF od 2019 r.
→ 9 procedur IVF/ICSI
→ bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
→ 6 transferów ET/KET
→ 2× CB 🤍
→ VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
🧫 CD56 ↑ (54)
🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
→ V 2026: transfer na lekach immunologicznych
β-hCG: 0
Na tym zakończymy. -
Tyle tu smutnych informacji...💔
@krakowianka nawet nie wiem co napisać, trzymaj się w tym trudnym czasie 🫂
@rozalaa przykro mi, tyle juz przeszlaś...zadbaj teraz o siebie
@Cień ... przykro się czyta takie wiadomości od staraczek, ale w pelni rozumiem tę decyzję. Też juz prawie jestem w tym miejscu. Jeśli tak czujesz, macie to przegadane, to wierzę, że jest to najlepsze dla Ciebie. Wspieramy Cię w decyzji, ale jeśli bedziesz miala potrzebę, to wiesz, że tu możesz z siebie to wyrzucić.
Ale absolutnie nie myśl o sobie, że jesteś przeterminowana! Ja bym chciała miec 44 lata 😜 -
Cień wrote:🫂😘
Nie czytaj tych moich smutasów.
Nosisz pod sercem swoje maleństwo, dlatego proszę, nie martw się mną. ❤️
Ja widzisz mam tak jak Ty… zawsze bardziej martwiłam się o wszystkich, mniej o siebie. Może dlatego, że wiedziałam, że ja sobie zawsze jakoś dam radę.
Jesteś mądra i silna kobieta… gdzieś w środku jestem przekonana, że i Wam jeszcze się uda. ✊🏼🥰❤️ -
🤬🤬🤬krakowiankq wrote:Dzięki, że pytasz. U mnie beta spada. Tak więc przyszłym tygodniu czeka mnie na raz amputacja kociej łapki i poronienie. Nie będę nawet pisać jak się czuję.
Daj znać jak po usg.
I feel you…
Mniej więcej w podobnym czasie jak miałam poronienie, mój kot miał operację…
Serce mi się kraja zarówno w kontekście poronienia jak i amputacji łapki kotka
Chciałabym mieć czasem taką magiczną różdżkę, którą możnaby usunąć wszystkie te sytuacje, albo chociaż te najtrudniejsze
Zaopiekujcie się teraz sobą i kitkiem!
🫂🫂🫂
👩,👦34 l.//starania >10 lat
Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
AMH:0,45>0,66
MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)
I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌
II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌
III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB
FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌
💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci. -




