Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀
Odpowiedz

🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀

Oceń ten wątek:
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2423 4287

    Wysłany: Dzisiaj, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    @krakowiankq jesteś? Jak się czujesz? <3

    Dzięki, że pytasz. U mnie beta spada. Tak więc przyszłym tygodniu czeka mnie na raz amputacja kociej łapki i poronienie. Nie będę nawet pisać jak się czuję.

    Daj znać jak po usg.

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7036 5836

    Wysłany: Dzisiaj, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    Dzięki, że pytasz. U mnie beta spada. Tak więc przyszłym tygodniu czeka mnie na raz amputacja kociej łapki i poronienie. Nie będę nawet pisać jak się czuję.

    Daj znać jak po usg.

    Widziałam stopkę, bardzo mi przykro 🫂🫂

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Cień Autorytet
    Postów: 1426 1552

    Wysłany: Dzisiaj, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    Dzięki, że pytasz. U mnie beta spada. Tak więc przyszłym tygodniu czeka mnie na raz amputacja kociej łapki i poronienie. Nie będę nawet pisać jak się czuję.

    Daj znać jak po usg.



    Bardzo mi przykro. Jakie to wszystko jest trudne i niesprawiedliwe.
    Miałaś chwilę szczęścia a teraz to.

    W tym wszystkim miałaś siłę jeszcze mnie wspierać.
    Dziękuję za Twoje serce i bardzo współczuję 🫂❤️‍🩹

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2339 6581

    Wysłany: Dzisiaj, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień nie znamy się zbyt długo, ale życzę Ci dobrze ♥️

    Krakowianq przykro mi 🥺 zarówno z powodu ciąży jak i kotka, sama jestem kocią mamą 3 🐈 i wiem jak to jest. W zeszłym roku chwilę po transferze najlepszych zarodków jakie miałam musiałam pożegnać swoje kocie dziecko po 12 latach, myślałam, że tego nie przeżyję, serio 🥺

    Byłam dzisiaj na kontroli, beta jeszcze dodatnia, ale sama się ładnie oczyściłam, organizm wraca do siebie a ja idę do psychiatry i jadę na wakacje bo szoruje koło dna psychicznego 🫠

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb
    7dpt II - hcg - 26,0 -> 9 dpt - 36,94 ->11 dpt - 82,28 ->13 dpt - 114,23mIU/ml -> 15 dpt - 223,48 ->18 dpt - 773,78
    -> 20 dpt - 1083,34 -> 22 dpt - 1291,31 ->26dpt - 2795,12 -> 28dpt - 4235,55 -> 29dpt - USG
  • MalenaMi Ekspertka
    Postów: 136 207

    Wysłany: Dzisiaj, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    A ja się właśnie poddałam. Po 7 latach kończę temat IVF. Jestem już
    wykończona. Osiągnęłam swój limit.
    Cokolwiek robię, kończy się niepowodzeniem. Kosztowało mnie to bardzo dużo psychicznie i emocjonalnie, finanse już dawno przestałam liczyć.
    Wiem, że wiele osób pomyśli „nie poddawaj się” albo „jeszcze się uda”, ale ja już nie mam na to siły. Z bajek dawno wyrosłam.
    Cuda zostawiam dla innych dziewczyn.
    Dziękuję za wspólny czas i rozmowy. Trzymajcie się.

    Strasznie zrobiło mi się przykro jak przeczytałam, ale szanuję Twoją decyzję. Ty najlepiej wiesz, ile przeszłaś i ile jeszcze możesz. Choć jestem tu krotko, to dziękuję za wszystkie miłe słowa i sugestie. Ściskam mocno i życzę Ci pomyślności! 🥰🥰🥰

    Cień lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Cień Autorytet
    Postów: 1426 1552

    Wysłany: Dzisiaj, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka84 wrote:
    Doskonale Ciebie rozumiem... Ja chyba od 7 transferu powtarzam sobie, że to koniec, ale ciągłe przychodzą myśli, że może następnym razem się uda i niestety się nie udaje. Mąż dawno się poddał. Dzisiaj stoję przed ostatnim 10tym już transferem i wiem, że to na 1000% już ostatni. Trzeba się pogodzić z porażką, bo życie od transferu do transferu powoduje, że tracimy swoje życie. Ja od 3 lat odkładam odejście z pracy, bo a nuż się uda i co wtedy zrobię. Odkładam swoje marzenia o własnej działalności. Teraz z końcem sierpnia odchodzę z pracy, w której jestem od 17 lat. Nie wiem, co będzie, nie mam nowej pracy, ale czuje spokój. Jeżeli wszystko dobrze będzie się układało to ostatni transfer z AZ będę miała w połowie lipca. Nie pokładam w nim dużych nadziei, skoro na 9 pozostałych był tylko 1 biochem. Na ten 10ty transfser namówił nas lekarz, że nam się należy, że szkoda nie spróbować. Nie chce już dalej truć się lekami, marnować czas i nawet nie móc zaplanować wakacji. Mam 42 lata, 5 lat starań i zero efektu. Zawsze chciałam być mamą. Widocznie nie jest mi to dane.


    Ania przykro mi.

    Myślę podobnie jak Ty, z tą różnicą, że ja jeszcze nie mam w sobie tyle odwagi ani na zmianę pracy, ani na kolejny transfer ( mam 44 lata i czuję się przeterminowana), nawet na to, żeby po prostu zacząć żyć dla siebie.
    Muszę to wszystko poukładać. Zadbać o siebie, męża i nasze małżeństwo.

    Zawsze łatwiej było mi motywować innych.
    Kiedyś któraś z dziewczyn na wątku adopcji zarodka napisała, że w końcu każdej się uda.
    Oby to była prawda.

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Cień Autorytet
    Postów: 1426 1552

    Wysłany: Dzisiaj, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozalaa wrote:
    Cień nie znamy się zbyt długo, ale życzę Ci dobrze ♥️

    Krakowianq przykro mi 🥺 zarówno z powodu ciąży jak i kotka, sama jestem kocią mamą 3 🐈 i wiem jak to jest. W zeszłym roku chwilę po transferze najlepszych zarodków jakie miałam musiałam pożegnać swoje kocie dziecko po 12 latach, myślałam, że tego nie przeżyję, serio 🥺

    Byłam dzisiaj na kontroli, beta jeszcze dodatnia, ale sama się ładnie oczyściłam, organizm wraca do siebie a ja idę do psychiatry i jadę na wakacje bo szoruje koło dna psychicznego 🫠



    ❤️‍🩹🫂

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Cień Autorytet
    Postów: 1426 1552

    Wysłany: Dzisiaj, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalenaMi wrote:
    Strasznie zrobiło mi się przykro jak przeczytałam, ale szanuję Twoją decyzję. Ty najlepiej wiesz, ile przeszłaś i ile jeszcze możesz. Choć jestem tu krotko, to dziękuję za wszystkie miłe słowa i sugestie. Ściskam mocno i życzę Ci pomyślności! 🥰🥰🥰

    🫂😘
    Nie czytaj tych moich smutasów.
    Nosisz pod sercem swoje maleństwo, dlatego proszę, nie martw się mną. ❤️

    MalenaMi lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Cara Autorytet
    Postów: 693 417

    Wysłany: Dzisiaj, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyle tu smutnych informacji...💔
    @krakowianka nawet nie wiem co napisać, trzymaj się w tym trudnym czasie 🫂
    @rozalaa przykro mi, tyle juz przeszlaś...zadbaj teraz o siebie

    @Cień ... przykro się czyta takie wiadomości od staraczek, ale w pelni rozumiem tę decyzję. Też juz prawie jestem w tym miejscu. Jeśli tak czujesz, macie to przegadane, to wierzę, że jest to najlepsze dla Ciebie. Wspieramy Cię w decyzji, ale jeśli bedziesz miala potrzebę, to wiesz, że tu możesz z siebie to wyrzucić.
    Ale absolutnie nie myśl o sobie, że jesteś przeterminowana! Ja bym chciała miec 44 lata 😜

  • MalenaMi Ekspertka
    Postów: 136 207

    Wysłany: Dzisiaj, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    🫂😘
    Nie czytaj tych moich smutasów.
    Nosisz pod sercem swoje maleństwo, dlatego proszę, nie martw się mną. ❤️

    Ja widzisz mam tak jak Ty… zawsze bardziej martwiłam się o wszystkich, mniej o siebie. Może dlatego, że wiedziałam, że ja sobie zawsze jakoś dam radę.
    Jesteś mądra i silna kobieta… gdzieś w środku jestem przekonana, że i Wam jeszcze się uda. ✊🏼🥰❤️

    preg.png
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1911 4554

    Wysłany: Dzisiaj, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    Dzięki, że pytasz. U mnie beta spada. Tak więc przyszłym tygodniu czeka mnie na raz amputacja kociej łapki i poronienie. Nie będę nawet pisać jak się czuję.

    Daj znać jak po usg.
    🤬🤬🤬
    I feel you…
    Mniej więcej w podobnym czasie jak miałam poronienie, mój kot miał operację…
    Serce mi się kraja zarówno w kontekście poronienia jak i amputacji łapki kotka :(
    Chciałabym mieć czasem taką magiczną różdżkę, którą możnaby usunąć wszystkie te sytuacje, albo chociaż te najtrudniejsze :(
    Zaopiekujcie się teraz sobą i kitkiem!
    🫂🫂🫂

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
‹‹ 266 267 268 269 270
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ