🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀
-
WIADOMOŚĆ
-
@Cień, Przytulam. Dziękuję, że się tym z nami dzielisz. Najważniejsze jest żebyś zadbała o siebie i żyła.
Jeśli jednak za jakiś czas odzyskasz siebie, będziesz już w innym miejscu i pojawi się myśl żeby spróbować jeszcze raz, zawsze jest taka możliwość. Tylko najpierw trzeba odpocząć i uwolnić się od tego bagażu.
Coraz bardziej Cię rozumiem. 7 lat to bardzo długo. Ja jestem w tym krócej, choć bardzo intensywnie. Wiele było trudnych momentów ale zawsze miałam chociaż nadzieję. Teraz zaczyna tego brakować. Od jakiegoś czasu godzę się z myślą, że nic z tego nie będzie. Robię to wszystko dalej już chyba tylko po to żeby się w tym upewnić i żeby jak zamknę ten etap to nie zastanawiać się co by było gdyby.👱♀️88' 👱81' starania od 10.2022
IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
10.24 FET I 5.1.1❌
11.24 FET II 4.1.1❌
12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
04.25 FET IV 4.2.3❌
IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
antybiotyki, Zoladex✔️
02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil, heparyna-Sydor
7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807
brak zarodka 8tc❌️
FET VI 4.1.2 6.doba🍓 5dpt⏸️ 7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560
usunięta przegroda, AMH 2,2
❌️endometrioza III, adenomioza
KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
♂️m.0% -
@Ofelia trzymamy kciuki za kropka, oby 7 była dla was szczesliwa

@Milagro dziękuję za wskazówki, badania są w trakcie realizacji
Histeroskopie miałam zawsze w szpitalach, gdzieś w stylu głowy wiem że dużo dziewczyn robi ja prywatnie, ale nie jestem przekonana że w moim przypadku coś wykryje i nie będzie to kolejna strata pieniędzy.
@Woczekiwaniu ja jestem z Wrocławia, translokacja to paskudna przypadłość niestety
Zarodki z 6 doby trochę później osiągnęły stadium blastocysty i dlatego podaje się je w 5dobie bo muszą zgrać się z naszym okienkiem. Wydaje mi się że jest to standardowa praktyka w klinikach. Jeżeli chodzi tobie od dłuższego czasu po glowie myśl o wizycie to myślę że nie zaszkodzi się umówić, może akurat na coś ciebie nakieruje
Starania od 07.2019
Nigdy beta >5 😢
♀️KIR Bx (brak 3DS-ów), C1/C2
♂️HLC C2/C2, translokacja zrównoważona
Receptywność endometrium x2: okno przesunięte o 12h
IPLE: wysokie CD56 i CD16 w endometrium
6 FTE: wprowadzenie miesięcznej antykoncepcji przed transferem
Biopsje: brak stanów zapalnych
Histeroskopia: obraz prawidlowy
2022-2024: 2xIUI, V procedur IVF (9 zarodków po PGT-SR i PGT-A),
2023-2026: 6 transferów z ujemna beta, 5 z obstawa immunologiczna (różne kombinacje, szczepienia, IVIG, accofil, encorton, prograf), wszystkie zarodki po PGT-SR i PGT-A
7FTE: 09.2026?
Pozostało ❄️❄️ -
Dziewczyny w sobotę miałam robić betę i się powstrzymałam bo już w nic nie wierzyłam i żyły mam takie umęczone. Dziś beta 129. Strach mieć nadzieję.
8dpt 15
10dpt 32
14dpt 129.
Clausix, Lorii, merci, just_a_girl, Woczekiwaniu, Milagro ❤️🩹 lubią tę wiadomość
👩🦰 84' 🧔🏻82' ✅
Prawy jajowód niedrożny, niedoczynność tarczycy IO, trombofilia
AMH 6,2
Kariotypy ok
2020 - starania naturalne - stymulacja owulacji
04.2023 - ciąża 💔 10tc - trisomia 18, zabieg łyżeczkowania
12.2023 - ciąża 💔 5tc - zabieg łyżeczkowania
04.2024 - histeroskopia - usunięcie mięśniaka macicy
08.2024 - rozpoczęcie stymulacji 04.09.24 - punkcja j- pobrane 22 🥚➡️❄️❄️
02.10.24 - FET ❄️
12.10.24 - beta <0,2
04.11.24 - FET ❄️
8dpt beta 17,4. 10dpt beta 8,6
23.11.24 - start drugiej stymulacji
06.12 24 - punkcja - pobrane 10 🥚➡️❄️❄️ 08.01.25 - FET ❄️
17.01.25 - 9dpt beta <0,2
31.01.25 - histeroskopia - cd138 + cd56 = antybiotyk
22.04.25 - FET
10dpt beta 54, 13dpt beta 316, 15dpt beta 948, 17dpt beta 1887, 20dpt beta 3809, 24dpt beta 7500, 27dpt beta 9300
06.25 poronienie chybione 💔
12.08.25 - start trzeciej stymulacji, 23.08 punkcja ➡️❄️PGTA ➡️0
10.2025 decyzja o AZ -
Leniuszkowe bety ruszają do akcji
evcix84 lubi tę wiadomość
34 lata, starania od 10.2019
03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞
"Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

-
hej
, w który dzień po transferze jest sens próbować z sikaczem ? pamiętam z lat poprzednich że były odważne dziewczyny i robiły dosyć szybko dla zabawy.

25.08.2023 ❤️ 36+6
Ona : 92' On : 86'
06.2020 CP, usunięcie lewego jajowodu, krwotok do jamy brzusznej ❌ 💔
09.2021 poronienie w 6 tyg ❌ 💔
Inseminacja IUI :
03/22 - 06/22 ❌❌❌❌
listopad 2022 ET 4BB ❌
28.12.22 - FET ❄️ 4bb EmbryoGlue + AH
BETA
6dpt beta 16.76, progesteron 22.50
8dpt beta 42.93, progesteron 24.20
10dpt beta 77.64
12dpt beta 221.70
14dpt beta 703.11 progesteron 20.52
17dpt beta 2713.32🚀
20dpt beta 4510.53
23dpt mamy bijące serduszko
06.03 badania prenatalne ok
Nifty Pro - prawidłowe wyniki ❤️Dziewczynka ❤️
20 340g
22+3 470g
30+4 1,46kg
32+4 2,20kg
35+4 2,70kg
IVF maj 2025
FET 4CB 28.07.2025 ❌
IVF 2026
FET 4BB 19.06.2026 z AH, embrioglue -



