Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀
Odpowiedz

🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀

Oceń ten wątek:
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2421 4285

    Wysłany: Dzisiaj, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Cień, Przytulam. Dziękuję, że się tym z nami dzielisz. Najważniejsze jest żebyś zadbała o siebie i żyła.
    Jeśli jednak za jakiś czas odzyskasz siebie, będziesz już w innym miejscu i pojawi się myśl żeby spróbować jeszcze raz, zawsze jest taka możliwość. Tylko najpierw trzeba odpocząć i uwolnić się od tego bagażu.

    Coraz bardziej Cię rozumiem. 7 lat to bardzo długo. Ja jestem w tym krócej, choć bardzo intensywnie. Wiele było trudnych momentów ale zawsze miałam chociaż nadzieję. Teraz zaczyna tego brakować. Od jakiegoś czasu godzę się z myślą, że nic z tego nie będzie. Robię to wszystko dalej już chyba tylko po to żeby się w tym upewnić i żeby jak zamknę ten etap to nie zastanawiać się co by było gdyby.

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil, heparyna-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807
    brak zarodka 8tc❌️

    FET VI 4.1.2 6.doba🍓 5dpt⏸️ 7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Lorii Znajoma
    Postów: 19 4

    Wysłany: Dzisiaj, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Ofelia trzymamy kciuki za kropka, oby 7 była dla was szczesliwa :)
    @Milagro dziękuję za wskazówki, badania są w trakcie realizacji :) Histeroskopie miałam zawsze w szpitalach, gdzieś w stylu głowy wiem że dużo dziewczyn robi ja prywatnie, ale nie jestem przekonana że w moim przypadku coś wykryje i nie będzie to kolejna strata pieniędzy.
    @Woczekiwaniu ja jestem z Wrocławia, translokacja to paskudna przypadłość niestety :( Zarodki z 6 doby trochę później osiągnęły stadium blastocysty i dlatego podaje się je w 5dobie bo muszą zgrać się z naszym okienkiem. Wydaje mi się że jest to standardowa praktyka w klinikach. Jeżeli chodzi tobie od dłuższego czasu po glowie myśl o wizycie to myślę że nie zaszkodzi się umówić, może akurat na coś ciebie nakieruje :)

    Starania od 07.2019
    Nigdy beta >5 😢
    ♀️KIR Bx (brak 3DS-ów), C1/C2
    ♂️HLC C2/C2, translokacja zrównoważona

    Receptywność endometrium x2: okno przesunięte o 12h
    IPLE: wysokie CD56 i CD16 w endometrium
    6 FTE: wprowadzenie miesięcznej antykoncepcji przed transferem
    Biopsje: brak stanów zapalnych
    Histeroskopia: obraz prawidlowy

    2022-2024: 2xIUI, V procedur IVF (9 zarodków po PGT-SR i PGT-A),
    2023-2026: 6 transferów z ujemna beta, 5 z obstawa immunologiczna (różne kombinacje, szczepienia, IVIG, accofil, encorton, prograf), wszystkie zarodki po PGT-SR i PGT-A

    7FTE: 09.2026?
    Pozostało ❄️❄️
  • evcix84 Autorytet
    Postów: 566 1024

    Wysłany: Dzisiaj, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w sobotę miałam robić betę i się powstrzymałam bo już w nic nie wierzyłam i żyły mam takie umęczone. Dziś beta 129. Strach mieć nadzieję.

    8dpt 15
    10dpt 32
    14dpt 129.

    Clausix, Lorii, merci, just_a_girl, Woczekiwaniu, Milagro ❤️‍🩹 lubią tę wiadomość

    👩‍🦰 84' 🧔🏻‍82' ✅
    Prawy jajowód niedrożny, niedoczynność tarczycy IO, trombofilia
    AMH 6,2
    Kariotypy ok
    2020 - starania naturalne - stymulacja owulacji
    04.2023 - ciąża 💔 10tc - trisomia 18, zabieg łyżeczkowania
    12.2023 - ciąża 💔 5tc - zabieg łyżeczkowania
    04.2024 - histeroskopia - usunięcie mięśniaka macicy
    08.2024 - rozpoczęcie stymulacji 04.09.24 - punkcja j- pobrane 22 🥚➡️❄️❄️
    02.10.24 - FET ❄️
    12.10.24 - beta <0,2
    04.11.24 - FET ❄️
    8dpt beta 17,4. 10dpt beta 8,6
    23.11.24 - start drugiej stymulacji
    06.12 24 - punkcja - pobrane 10 🥚➡️❄️❄️ 08.01.25 - FET ❄️
    17.01.25 - 9dpt beta <0,2
    31.01.25 - histeroskopia - cd138 + cd56 = antybiotyk
    22.04.25 - FET
    10dpt beta 54, 13dpt beta 316, 15dpt beta 948, 17dpt beta 1887, 20dpt beta 3809, 24dpt beta 7500, 27dpt beta 9300
    06.25 poronienie chybione 💔
    12.08.25 - start trzeciej stymulacji, 23.08 punkcja ➡️❄️PGTA ➡️0
    10.2025 decyzja o AZ
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7028 5832

    Wysłany: Dzisiaj, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leniuszkowe bety ruszają do akcji :D <3

    evcix84 lubi tę wiadomość

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Aurrora Autorytet
    Postów: 1153 2415

    Wysłany: Dzisiaj, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) , w który dzień po transferze jest sens próbować z sikaczem ? pamiętam z lat poprzednich że były odważne dziewczyny i robiły dosyć szybko dla zabawy.

    age.png

    25.08.2023 ❤️ 36+6

    Ona : 92' On : 86'
    06.2020 CP, usunięcie lewego jajowodu, krwotok do jamy brzusznej ❌ 💔
    09.2021 poronienie w 6 tyg ❌ 💔

    Inseminacja IUI :
    03/22 - 06/22 ❌❌❌❌

    listopad 2022 ET 4BB ❌

    28.12.22 - FET ❄️ 4bb EmbryoGlue + AH
    BETA
    6dpt beta 16.76, progesteron 22.50
    8dpt beta 42.93, progesteron 24.20
    10dpt beta 77.64
    12dpt beta 221.70
    14dpt beta 703.11 progesteron 20.52
    17dpt beta 2713.32🚀
    20dpt beta 4510.53
    23dpt mamy bijące serduszko <3
    06.03 badania prenatalne ok
    Nifty Pro - prawidłowe wyniki ❤️Dziewczynka ❤️
    20 340g
    22+3 470g
    30+4 1,46kg
    32+4 2,20kg
    35+4 2,70kg

    IVF maj 2025
    FET 4CB 28.07.2025 ❌

    IVF 2026
    FET 4BB 19.06.2026 z AH, embrioglue
‹‹ 265 266 267 268 269
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ