X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Zespół LUF- czy komuś się udało?
Odpowiedz

Zespół LUF- czy komuś się udało?

Oceń ten wątek:
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 10 czerwca 2017, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewee wrote:
    Hej Kochane
    Też mam mini dobrą informację. U mnie też pękło, lekarz postanowił dać zastrzyk wcześniej dostałam przy pecherzyku 18mm. Pękł :) staranka były marne bo mąż musiał wyjechać ale i tak się cieszę.
    Z diety postanowiłam narazie zrezygnować ze słodyczy oraz znacznie ograniczyć cukier.
    Dziś się cieszę ale pewnie za parę dni będę myślała że to incydent ale drugi w przeciągu 3 miesięcy to może jednak mogę się cieszyć.
    Na chwilę obecną wierzę że pokonamy to dziadostwo!!!
    Za dwa tygodnie mogę na Was liczyć? Będziecie mnie pocieszać ;)
    Co za rewelacyjna wiadomość :) może właśnie w wielkości pęcherzyka tkwił problem? Coś czuje ze pocieszenie nie będzie potrzebne :)

    Ja wchodzę w dni płodne, dziś ostatnia tabletka clo, wizyta w środę...trzymajcie kciuki :)

    Ewee, calineczka88 lubią tę wiadomość

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • Ewee Autorytet
    Postów: 274 125

    Wysłany: 12 czerwca 2017, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam mocno kciukasy za Was!
    U mnie w tym miesiącu szansę marniutkie, dziś robiłam progesteron i nie za wysoki tzn owulacje potwierdza ale na ciążę to niski. Takie moje zdanie.
    Ale pocieszam, się że kroczek do przodu a nie jak do tej pory w miejscu albo same do tyłu przez cysty. Teraz leków na stymulacje nie biorę to nie zostają cysty
    Zastrzyk miałam w 9 D.C nigdy nie miałam wcześniej niż w 12 D.C może to metoda na nie będzie; ) lekarz mówił że być może były już przejrzałe i nie posiadały odpowiednich receptorów. Nie chcę się nakręcić bo będę przeżywać bardziej jak to będzie nie to.

    Olciaa
    dawaj znać co na monitoringu zobaczysz.

    Ewee
  • calineczka88 Autorytet
    Postów: 813 463

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś byłam na becie, niestety znów negatyw :/ Odstawiam utrogestan i czekam na @. Nawet nie wiem co robić w kolejnym cyklu, bo moja dr nic mi nie przepisała tylko kazała mi dzwonić po wyniku bety, chyba spodziewała się że w końcu zaciążę, a tu znów wielka lipa.

    Olciaa a jak tam u Ciebie monit, są jakieś dobre wiadomości??

    31 lat, starania od 05.2015, PCOS + LUF, AMH = 6,16
    fpsl35p.png
    rl9w44r.png
  • Night Autorytet
    Postów: 431 403

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, jestem tu nowa :). Wczoraj dostałam zastrzyk z ovitrelle w 14dc (2 pęcherzyki 20mm). Dotychczas miałam tylko raz pregnyl, który nie pomógł. To mój pierwszy cykl z CLO, więc liczę, że taka kombinacja pomoże i w końcu pękną.

    Wrzesień 2022 Synek 💙

    1 IVF
    25dpt <3
    10dpt 559,92 mIU/ml; 12dpt 1114,44 mIU/ml
    6dpt II kreski
    FET ❄️17.12.2021

    Została nam ❄️ 4BB

    starania od 02.2016
  • Ewee Autorytet
    Postów: 274 125

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calineczko u mnie będzie podobnie. Tyle że ja nie testuje nie moge już patrzeć wciąż na jedna kreskę. Tak podejrzewałam że nawet jak zacznie pękać to od razu nie zaskoczy. Trzeba jeszcze trochę uzbroić w cierpliwość.
    Ale sa postępy i to się liczy! :)

    Ewee
  • Ewee Autorytet
    Postów: 274 125

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciaa pewnie zajęta starankami :)

    Ewee
  • Ewee Autorytet
    Postów: 274 125

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Night. :)
    Jak u Ciebie wcale nie pękały? Mi po clo zostawały torbiele raz nawet 7cm więc źle wspominam ten czas. Ale na każdego działa co innego. :)

    Ewee
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak szybko, bo zaraz wychodzę na wesele.

    Calineczko bardzo mi przykro :( kurcze liczyłam ze beta będzie dodatnia :( nie załamuj się, Wałcz dalej :-* czasami po stymulacji organizm jeszcze cykl radzi sobie tak jak na lekach.

    Ewee bić się nie łam, czekaj cierpliwie :)


    Byłam wczoraj u lekarza, są dwa pecherzyki 20mm na prawym jajniku. Wczoraj tez wieczorem zrobiłam zastrzyk (pregnyl) i na tym koniec dobrych wiadomości. Endo w 11dc tylko 4,5mm jeszcze tak mizernego nigdy nie miałam :( lipa po całości.

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • Ewee Autorytet
    Postów: 274 125

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :(

    Ewee
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co to za smutna minka?

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • anna85 Ekspertka
    Postów: 240 138

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo dziewczyny podsyłam link do ciekawych badań klinicznych :
    http://www.chcemybycrodzicami.pl/bezplatne-inseminacje-invimed-dla-120-par/
    dodatkowo na wątku: w oczekiwaniu na testowanie - CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata - strona 230 dziewczyny też coś o tym piszą.
    Ja zapisałam już siebie i męża na przyszły czwartek.

    Flowwer lubi tę wiadomość

    anna85
  • Night Autorytet
    Postów: 431 403

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewee wrote:
    Cześć Night. :)
    Jak u Ciebie wcale nie pękały? Mi po clo zostawały torbiele raz nawet 7cm więc źle wspominam ten czas. Ale na każdego działa co innego. :)
    Bez leków nie pękały, po pregnylu też nie. W tym miesiącu poerwszy raz brałam Clo i dostalam ovitrelle na 20mm pęcherzykach. Wczoraj się dowiedziałam, ze jeden pękł na pewno a drugi ciężko stwierdzić. Bardzo się cieszę, że w końcu coś się ruszyło. Teraz biorę luteine i za tydzień test.

    Wrzesień 2022 Synek 💙

    1 IVF
    25dpt <3
    10dpt 559,92 mIU/ml; 12dpt 1114,44 mIU/ml
    6dpt II kreski
    FET ❄️17.12.2021

    Została nam ❄️ 4BB

    starania od 02.2016
  • Ewee Autorytet
    Postów: 274 125

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wredna @ przyszła. :(
    Ja się raczej nie zapiszę do Warszawy mam prawie 300km, raczej to dla nas logistycznie nie do ogarnięcia.

    Ewee
  • Ewee Autorytet
    Postów: 274 125

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Night to trzrzymamy kciuki!

    Ewee
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewee wrote:
    No wredna @ przyszła. :(
    Ja się raczej nie zapiszę do Warszawy mam prawie 300km, raczej to dla nas logistycznie nie do ogarnięcia.


    Kurcze prZykro mi bardzo :( :(

    Jakie planu na ten cykl?

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • Night Autorytet
    Postów: 431 403

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewee wrote:
    Night to trzrzymamy kciuki!
    Dzięki, w środę idę zbadać betę, żeby wiedzieć czy odstawić luteinę. Jednak przeczucie mówi mi, że nie. Nie czuję się inaczej ani nic, ale kto wie... ;).

    Wrzesień 2022 Synek 💙

    1 IVF
    25dpt <3
    10dpt 559,92 mIU/ml; 12dpt 1114,44 mIU/ml
    6dpt II kreski
    FET ❄️17.12.2021

    Została nam ❄️ 4BB

    starania od 02.2016
  • Ewee Autorytet
    Postów: 274 125

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciaa
    przygotowania do drożności, już kiedyś miałam ale lekarz chcę robić jeszcze raz sam a niech robi ;) w tym cyklu wymazy i jak wszystko ok to w przyszłym drożność. Miałam mieć wcześniej ale stwierdził że musi mieć potwierdzoną owulacje.
    I oczywiście zastrzyk wcześniej jutro idę na kolejny monitoring. W czwartek 4 dc a pecherzyk miał już 13 mm. Trochę mnie to zdziwiło.
    A u Ciebie jakie plany?

    Night
    Bywa że objawów na poczatku brak a ciąża jest. :) U mnie tak było poza zatrzymaniem miesiączki zero objawów dopiero ok 10t się zaczęło.

    Podziwiam Was z tym testowaniem ja staram się nawet testów nie robić, bo mi później źle.

    Calineczko Słońce a u Ciebie co tam.? Odpoczynek :)

    Ewee
  • calineczka88 Autorytet
    Postów: 813 463

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewee ja w środę (to będzie chyba 11dc) idę na monit, aromek dostałam jak zwykle od 3 do 7 dc, także no zobaczymy w środę czy coś tam urosło. To mój 4 cykl z aromkiem + na diecie jestem już prawie 3 m-ce (za 5 dni będą równe 3). Ale ostatnio mam tak dużo pracy i różnych zajęć, że w ogóle prawie nie myślę o staraniach, nawet już dni cyklu przestałam liczyć ;)
    Zastanawiam się tylko jeśli w tym cyklu będzie owulacja to czy jest sens brać znowu ten utrogestan. Powiem Wam że bardzo jest to dla mnie wkurzające zapodowanie sobie tych globulek 3x dziennie, do tego trzeba koniecznie nosić wkładki hig, bo niestety to wylatuje... Poza tym to robienie badań bety z krwi strasznie mnie dobija, tzn. zawsze po wyniku ujemnym mam mega chandrę, a gdybym nie brała progesteronu to badań nie musiałabym robić bo po prostu czekałabym czy przyjdzie @...

    31 lat, starania od 05.2015, PCOS + LUF, AMH = 6,16
    fpsl35p.png
    rl9w44r.png
  • Ewee Autorytet
    Postów: 274 125

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calineczko
    A na co jest utrogestan?
    Dlaczego musisz robić bety przy braniu progesteronu. Ja brałam po owu i miałam brać do miesiaczki a jakby sie nie pojawiła to dawke miałam zwiększyć. Nie robiłam bety.

    Ewee
  • calineczka88 Autorytet
    Postów: 813 463

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Utrogestan to jest coś takiego jak luteina czyli ogólnie progesteron, który się bierze dopochwowo. Widzisz ja tak mam, że dopóki nie odstawie progesteronu to nie dostaję okresu i dlatego moja dr zawsze każe mi po ok. 14 dniach po owu zrobić betę żebym wiedziała czy mam odstawić progesteron. A Ty dostajesz normalnie okres podczas brania progesteronu? Nie wiem, no może jakbym dalej brała to też bym dostała w końcu, ale pewnie by się cykl wydłużył... no już sama nie wiem co robić.

    31 lat, starania od 05.2015, PCOS + LUF, AMH = 6,16
    fpsl35p.png
    rl9w44r.png
‹‹ 14 15 16 17 18
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ