Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🌨️❄️ Zimowe Mamy 2026 – po długiej drodze do marzenia ❄️🌨️
Odpowiedz

🌨️❄️ Zimowe Mamy 2026 – po długiej drodze do marzenia ❄️🌨️

Oceń ten wątek:
  • Iwkaaa Autorytet
    Postów: 2008 2061

    Wysłany: 17 grudnia 2025, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jo_ana wrote:
    Z USG lekarz robi pomiary i to wylicza ile jest wód płodowych. Po ciuchu liczę że to „tylko” cukrzyca i wyjaśni się sytuacja, jutro jadę na glukozę. Trzymajcie kciuki 😔

    W takim razie trzymam kciuki, oby to było to 🙏🙏


    Puszkina, gratulacje dla Was 🫶🥰 dużo zdrowia i siły dla całej waszej 3 🥰


    Ludu to żelazo do picia jest okropne, tego nie da się pić 🙈🤦‍♂️ robiłam 3 podejścia i za każdym razem🤮 dobrze że wykupiłam tylko część bo chyba nie dam rady tego pić 😭

    Puszkina lubi tę wiadomość

    IVF - IMSI 03.2018 - 1 zarodek :(
    2 IVF - IMSI - 08.2018 - 1 zarodek ❤️ 👱‍♀️

    2024-powrót do gry
    09.2024 1 procedura z programu - 3 transfery, 1cb
    07.2025 - 2 procedura z programu, 1 ET, 2❄️❄️, 7dpt-50,9dpt-112,11dpt-212, 21 dpt ❤️
    age.png
  • Aqkaracza Autorytet
    Postów: 326 731

    Wysłany: 17 grudnia 2025, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    Bardzo szybka aktualizacja ode mnie : po 12h porodu SN, przy pełnym rozwarciu 10 cm i przerobieniu chyba wszystkich pozycji wertykalnych i nie tylko, zapadła decyzja o nagłym CC, maluszek się złe wstawił w kanał rodny i było ryzyko niedotlenienia.

    16.12 o godz. 19:27 przyszedł na świat Aleksander (zwany Olkiem) z waga 2930g i o długości 57cm, dostał 10/10 w skali Apgar. Tata dzielnie kangurowal 🥹Synek jest absolutnie cudowny 🩵 Dostalak go dziś rano na tulenie prawie 2 godzinki, a teraz leży koło mnie w „mydelniczce”. Jako ze jestem po CC to mało mobilna i nje podniosę go tak od razu. Narazie odsypia i dostał MM, ale będziemy walczyć o laktację i KP, oby się udało!
    Cudowne wieści! Witaj Olku! 🥰🥰🥰

    Puszkina lubi tę wiadomość

  • ZielonaWrona Autorytet
    Postów: 551 1010

    Wysłany: 17 grudnia 2025, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    Bardzo szybka aktualizacja ode mnie : po 12h porodu SN, przy pełnym rozwarciu 10 cm i przerobieniu chyba wszystkich pozycji wertykalnych i nie tylko, zapadła decyzja o nagłym CC, maluszek się złe wstawił w kanał rodny i było ryzyko niedotlenienia.

    16.12 o godz. 19:27 przyszedł na świat Aleksander (zwany Olkiem) z waga 2930g i o długości 57cm, dostał 10/10 w skali Apgar. Tata dzielnie kangurowal 🥹Synek jest absolutnie cudowny 🩵 Dostalak go dziś rano na tulenie prawie 2 godzinki, a teraz leży koło mnie w „mydelniczce”. Jako ze jestem po CC to mało mobilna i nje podniosę go tak od razu. Narazie odsypia i dostał MM, ale będziemy walczyć o laktację i KP, oby się udało!

    Właśnie miałam wychodzić z domu ale stwierdziłam że jeszcze zerkne... I jest! Czekałam na ten wpis 🥹😍
    Gratulacje! Świetnie wieści. Dużo zdrowia dla Was ❤️
    Trzymam kciuki za Twoją mobilność.

    Puszkina lubi tę wiadomość

    🤵87 obniżone parametry (Nucleox PRO)
    👰91 endometrioza, insulipolność, kir AA👎 (Glucophage, dieta, -20 kg, BMI prawidłowe)
    Starania naturalne 5 lat
    W tym czasie cienie na testach, które znikały.
    Obserwacja cykli 🙁
    Klinika 2024
    1.IUI 😥 2.IUI biochem😭 3.IUI 😥

    IVF 4 ❄️ ❄️❄️❄️
    ☀️1. ET 09.2024😥 immunologia
    💉Dwa miesiące sztucznej menopauzy 💉
    ☀️2 FET 04.2025 😪
    ☀️3 FET 05.2025 acoffil, encorton, EG, progesteron besins, cyclogest, neoparin, estrofem 6dpt ⏸️😻🌱18dpt Pęcherzyk 🌱 27dpt migocze pięknie ❤️
    1,2,3 prenatalne OK 👧🩷
    19.02.2025 🍼🎂jest z nami
  • Barborka28 Autorytet
    Postów: 299 454

    Wysłany: 17 grudnia 2025, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    Bardzo szybka aktualizacja ode mnie : po 12h porodu SN, przy pełnym rozwarciu 10 cm i przerobieniu chyba wszystkich pozycji wertykalnych i nie tylko, zapadła decyzja o nagłym CC, maluszek się złe wstawił w kanał rodny i było ryzyko niedotlenienia.

    16.12 o godz. 19:27 przyszedł na świat Aleksander (zwany Olkiem) z waga 2930g i o długości 57cm, dostał 10/10 w skali Apgar. Tata dzielnie kangurowal 🥹Synek jest absolutnie cudowny 🩵 Dostalak go dziś rano na tulenie prawie 2 godzinki, a teraz leży koło mnie w „mydelniczce”. Jako ze jestem po CC to mało mobilna i nje podniosę go tak od razu. Narazie odsypia i dostał MM, ale będziemy walczyć o laktację i KP, oby się udało!
    Wielkie GRATULACJE Mamusiu🤗🩵☺️
    Wypoczywajcie, kawal dobrej roboty wykonałaś 🫶❤️❤️❤️

    Puszkina lubi tę wiadomość

    31lat
    🦀🤛2023🏆
    Iprocedura✖️
    II procedura
    ❄️4.1.1 8tydzien💔 c.s.
    ❄️ 4.2.2. 5tydzień💔c.s.
    Kir AA✖️ MTHFR✖️ Pai✖️ Ferrytyna✔️
    NK✔️ CD138✔️ witD,B12 i inne✔️Homocysteina✔️Przeciwciała p.plemnikowe✔️h.pyroli✔️allo mlr✔️ cross match✔️ ana✔️
    34lat
    Słabe parametry nasienia✖️
    13.05 4bb❄️ c.s.(accofil, encorton, estrofem, prolutex, ultrogestan, besins, acard75)
    5dpt⏸️
    6dpt 34,2 8dpt 62 10dpt 144 12dpt 413 14dpt 866 20dpt ❤️
    10+5 4,59cm crl 164❤️
    21.01 4kg 60cm Misia🩵
  • Barborka28 Autorytet
    Postów: 299 454

    Wysłany: 17 grudnia 2025, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jo_ana wrote:
    Z USG lekarz robi pomiary i to wylicza ile jest wód płodowych. Po ciuchu liczę że to „tylko” cukrzyca i wyjaśni się sytuacja, jutro jadę na glukozę. Trzymajcie kciuki 😔
    Nie puszczam 🤞🍀 Koniecznie daj znać ❤️

    jo_ana lubi tę wiadomość

    31lat
    🦀🤛2023🏆
    Iprocedura✖️
    II procedura
    ❄️4.1.1 8tydzien💔 c.s.
    ❄️ 4.2.2. 5tydzień💔c.s.
    Kir AA✖️ MTHFR✖️ Pai✖️ Ferrytyna✔️
    NK✔️ CD138✔️ witD,B12 i inne✔️Homocysteina✔️Przeciwciała p.plemnikowe✔️h.pyroli✔️allo mlr✔️ cross match✔️ ana✔️
    34lat
    Słabe parametry nasienia✖️
    13.05 4bb❄️ c.s.(accofil, encorton, estrofem, prolutex, ultrogestan, besins, acard75)
    5dpt⏸️
    6dpt 34,2 8dpt 62 10dpt 144 12dpt 413 14dpt 866 20dpt ❤️
    10+5 4,59cm crl 164❤️
    21.01 4kg 60cm Misia🩵
  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 6519 9363

    Wysłany: 17 grudnia 2025, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    Bardzo szybka aktualizacja ode mnie : po 12h porodu SN, przy pełnym rozwarciu 10 cm i przerobieniu chyba wszystkich pozycji wertykalnych i nie tylko, zapadła decyzja o nagłym CC, maluszek się złe wstawił w kanał rodny i było ryzyko niedotlenienia.

    16.12 o godz. 19:27 przyszedł na świat Aleksander (zwany Olkiem) z waga 2930g i o długości 57cm, dostał 10/10 w skali Apgar. Tata dzielnie kangurowal 🥹Synek jest absolutnie cudowny 🩵 Dostalak go dziś rano na tulenie prawie 2 godzinki, a teraz leży koło mnie w „mydelniczce”. Jako ze jestem po CC to mało mobilna i nje podniosę go tak od razu. Narazie odsypia i dostał MM, ale będziemy walczyć o laktację i KP, oby się udało!
    Cześć Oluś 🩵
    Jak dobrze, że jestem cały i zdrowy 🩵🩵🩵

    Gratuluję synka, cieszcie się sobą 🥰

    Puszkina lubi tę wiadomość

    87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
    adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
    białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
    HPV/borelioza/-14kg
    86’🧔
    ❌ HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy/3xIUI

    BOCIAN SZCZECIN
    ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
    01/23❌5AA
    02/23❌5BB
    03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
    05/23❌4AA
    06/23💔2x3BB 6tc cb
    09/23💔5CB cb?

    ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
    09/24👼5AA 7tc A♀
    11/24❌5AA
    12/24💔5AA 5tc cb
    01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
    03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
    06/25👼5AA 6tc

    08/25🥰naturalsik🥰
    02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
    7+3 CRL 1,18cm🧸
    8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
    10+5 FeliaTest 🩷

    40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

    age.png
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 17 grudnia 2025, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    Bardzo szybka aktualizacja ode mnie : po 12h porodu SN, przy pełnym rozwarciu 10 cm i przerobieniu chyba wszystkich pozycji wertykalnych i nie tylko, zapadła decyzja o nagłym CC, maluszek się złe wstawił w kanał rodny i było ryzyko niedotlenienia.

    16.12 o godz. 19:27 przyszedł na świat Aleksander (zwany Olkiem) z waga 2930g i o długości 57cm, dostał 10/10 w skali Apgar. Tata dzielnie kangurowal 🥹Synek jest absolutnie cudowny 🩵 Dostalak go dziś rano na tulenie prawie 2 godzinki, a teraz leży koło mnie w „mydelniczce”. Jako ze jestem po CC to mało mobilna i nje podniosę go tak od razu. Narazie odsypia i dostał MM, ale będziemy walczyć o laktację i KP, oby się udało!
    Napisze jeszcze tu, że bardzo gratuluję ❤️ tulcie się z Olkiem ile się da❤️

    Puszkina lubi tę wiadomość

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 17 grudnia 2025, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwkaaa wrote:
    W takim razie trzymam kciuki, oby to było to 🙏🙏


    Puszkina, gratulacje dla Was 🫶🥰 dużo zdrowia i siły dla całej waszej 3 🥰


    Ludu to żelazo do picia jest okropne, tego nie da się pić 🙈🤦‍♂️ robiłam 3 podejścia i za każdym razem🤮 dobrze że wykupiłam tylko część bo chyba nie dam rady tego pić 😭
    Ja też nie dałam rady tego pić - do tej pory wstrząsa mnie jak o tym myślę. Bleh

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • AnnaMD Autorytet
    Postów: 3129 3562

    Wysłany: 17 grudnia 2025, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariana a Ty jak się czujesz? Psychicznie i fizycznie? Jak Staś?

    Dariana lubi tę wiadomość

    35 i 39 lat.
    starania od 12.2019

    07.2021 IVF ICSI, 2 ❄️❄️
    30.08.21 I transfer 3.1.3 10 dpt beta 0
    27.09.21 II transfer 4.2.3
    8dpt II; 9dpt 45,5; 11dpt 131; 15 dpt 799
    23+2 połówkowe 523g chłopca :)
    27+2 1100 g; 30+2 1600g; 33+2 2200g; 36+2 3200g; 39+0 3600g
    06.2022 40+4 SN 3560 g ❤️

    age.png

    Powrót po rodzeństwo.
    Start drugiej stymulacji 02.2025 i 2 ❄️❄️ ❤️
    23.04.25 Transfer 4.2.2
    4dpt II; 6 dpt 29; 12 dpt 950
    34+0 2800g 37+0 3600g 39+0 3800g
    01.2026 40+1 SN 3630g ❤️
    age.png
  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 6519 9363

    Wysłany: 17 grudnia 2025, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwkaaa wrote:
    W takim razie trzymam kciuki, oby to było to 🙏🙏


    Puszkina, gratulacje dla Was 🫶🥰 dużo zdrowia i siły dla całej waszej 3 🥰


    Ludu to żelazo do picia jest okropne, tego nie da się pić 🙈🤦‍♂️ robiłam 3 podejścia i za każdym razem🤮 dobrze że wykupiłam tylko część bo chyba nie dam rady tego pić 😭
    Ja przed ciążą piłam feroplex i bardzo mi smakowało 😋
    Przy jakim poziomie hemoglobiny decyzja o wdrożeniu żelaza? U mnie trzyma się w okolicy 13, ale mam w suplach żelazo.

    87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
    adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
    białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
    HPV/borelioza/-14kg
    86’🧔
    ❌ HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy/3xIUI

    BOCIAN SZCZECIN
    ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
    01/23❌5AA
    02/23❌5BB
    03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
    05/23❌4AA
    06/23💔2x3BB 6tc cb
    09/23💔5CB cb?

    ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
    09/24👼5AA 7tc A♀
    11/24❌5AA
    12/24💔5AA 5tc cb
    01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
    03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
    06/25👼5AA 6tc

    08/25🥰naturalsik🥰
    02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
    7+3 CRL 1,18cm🧸
    8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
    10+5 FeliaTest 🩷

    40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

    age.png
  • Rita23 Autorytet
    Postów: 504 471

    Wysłany: 17 grudnia 2025, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziomka91 wrote:
    Niby na tym naszym wątku miało się zacząć dziać od stycznia, a tu ten grudzień taki szalony 🤪
    Mam nadzieję, że nie dołączę bo mi jeszcze sporo do terminu zostało, ale miałam dziś wizytę i z Małą jest wszytko dobrze, ale szyjka mi się skraca i macica stawia i mam zagrożenie porodem przedwczesnym, wiec muszę odpuścić - mam L4, mam leżeć i wstawać tylko do toalety, mam zwiększony magnez i włączona luteinę. Więc będę się grzecznie stosować do zaleceń 🫣😂

    Ja dziś po 3 prenatalnych, Antoś wszytko dobrze😊- waga 1350, ale brzuch mam dołem bardzo napięty i dostałam luteinę oraz zwiększenie magnezu 3x dziennie 200 mg.
    Także no… My to musimy tak samo😉.

    Pat87, Lusille, ZielonaWrona , Barborka28, nick nieaktualny, Andzia, Miwka, Iwkaaa, AnnaMD, Monixma, wombi, Aqkaracza, Lilithgirl, Nessie, Dariana, Promyczek89, Thoruviel, Puszkina lubią tę wiadomość

  • Barborka28 Autorytet
    Postów: 299 454

    Wysłany: 17 grudnia 2025, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rita23 wrote:
    Ja dziś po 3 prenatalnych, Antoś wszytko dobrze😊- waga 1350, ale brzuch mam dołem bardzo napięty i dostałam luteinę oraz zwiększenie magnezu 3x dziennie 200 mg.
    Także no… My to musimy tak samo😉.
    Polubiłam za wagę Antosia i że badanie przeszło pomyślnie🩵🤗🫶
    Mam nadzieję,że magnez i luteina pomogą 🤞❣️

    Rita23 lubi tę wiadomość

    31lat
    🦀🤛2023🏆
    Iprocedura✖️
    II procedura
    ❄️4.1.1 8tydzien💔 c.s.
    ❄️ 4.2.2. 5tydzień💔c.s.
    Kir AA✖️ MTHFR✖️ Pai✖️ Ferrytyna✔️
    NK✔️ CD138✔️ witD,B12 i inne✔️Homocysteina✔️Przeciwciała p.plemnikowe✔️h.pyroli✔️allo mlr✔️ cross match✔️ ana✔️
    34lat
    Słabe parametry nasienia✖️
    13.05 4bb❄️ c.s.(accofil, encorton, estrofem, prolutex, ultrogestan, besins, acard75)
    5dpt⏸️
    6dpt 34,2 8dpt 62 10dpt 144 12dpt 413 14dpt 866 20dpt ❤️
    10+5 4,59cm crl 164❤️
    21.01 4kg 60cm Misia🩵
  • zieloneswiatlo Przyjaciółka
    Postów: 108 187

    Wysłany: 17 grudnia 2025, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina 🥹 zrobiliście wielką robotę, teraz cieszcie się soba 🥰

    Puszkina lubi tę wiadomość

    starania od lipiec 2021

    Ja: 34 lata
    Hashimoto, IO, Endometrioza, Mięśniaki

    10.2024 - start IVF
    10.2024 - stymulacja; punkcja -> 3 blastocysty

    21.11.2024 - 1 transfer; 21 dpt poronienie samoistne
    27.01.2025 - 2 transfer; 23 dpt poronienie samoistne
    7.07.2025 - 3 transfer; beta: 11dpt - 89; 14dpt - 251
    2ximmunoglobuiny, prolutex, neoparin, acard, luteina, progersteron besins, duphsto, estrofem, oestrogel
    6+2 CRL 0,42cm
    7+0 CRL 1,08cm -> mikro plamienie
    7+2 CRL 1,22cm
    9+2 CRL 2,38cm

    24.03.2026❤️Albert CC 4240g, 59cm

    age.png
  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 6519 9363

    Wysłany: 17 grudnia 2025, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas II prenatalne odhaczone 😊
    Ogólnie wszystko ok, jedynie wyszła mała torbiel splotu naczyniówkowego w główce. Ma się wchłonąć do kolejnych prenatalnych 🤞 Jeśli mnie to uspokoi mogę się umówić w połowie stycznia na dodatkowe usg, to dr sprawdzi ponownie, usg 3D przy okazji zrobimy 👍
    Trochę gimnastyki znów podczas USG, po kim to takie uparte to nie wiem 😂
    Cieszę się, że to już za nami. Można zacząć przygotowywania świąteczne 😊

    Lusille, Valletta, Andzia, Pat87, Miwka, Iwkaaa, AnnaMD, Monixma, wombi, Linka89, Lilithgirl, ZielonaWrona , Żabka🐸, Nessie, Barborka28, Kluska, Dariana, Emfanka, Promyczek89, Thoruviel, Puszkina lubią tę wiadomość

    87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
    adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
    białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
    HPV/borelioza/-14kg
    86’🧔
    ❌ HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy/3xIUI

    BOCIAN SZCZECIN
    ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
    01/23❌5AA
    02/23❌5BB
    03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
    05/23❌4AA
    06/23💔2x3BB 6tc cb
    09/23💔5CB cb?

    ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
    09/24👼5AA 7tc A♀
    11/24❌5AA
    12/24💔5AA 5tc cb
    01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
    03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
    06/25👼5AA 6tc

    08/25🥰naturalsik🥰
    02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
    7+3 CRL 1,18cm🧸
    8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
    10+5 FeliaTest 🩷

    40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2025, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rita23 wrote:
    Ja dziś po 3 prenatalnych, Antoś wszytko dobrze😊- waga 1350, ale brzuch mam dołem bardzo napięty i dostałam luteinę oraz zwiększenie magnezu 3x dziennie 200 mg.
    Także no… My to musimy tak samo😉.

    Ja Ci mówię że my tego samego dnia urodzimy i razem na sali będziemy siostro! 🫣😂

    Rita23, Kluska lubią tę wiadomość

  • 95Kama Przyjaciółka
    Postów: 115 76

    Wysłany: 17 grudnia 2025, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak jesteście w temacie magnezu - jaki magnez zażywacie?
    Jesli chodzi o zelazo - polecam ferrum do żucia :)
    Czy zażywala któraś z Was cyclo3forte w ciąży i widziala poprawę naczyń? Niestety u mnie pojawiły się żylaki, pękające naczynka 😪

  • Rita23 Autorytet
    Postów: 504 471

    Wysłany: 17 grudnia 2025, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziomka91 wrote:
    Ja Ci mówię że my tego samego dnia urodzimy i razem na sali będziemy siostro! 🫣😂

    No to jest naprawdę hit. Transfer ten sam dzień, termin porodu ten sam dzień i objawy równo te same. Rodzic też trzeba będzie razem, a co!😘

  • Iwkaaa Autorytet
    Postów: 2008 2061

    Wysłany: 17 grudnia 2025, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rakieta jak to mogło Ci smakować 🙈 🤣
    Ja też miałam w suplach żelazo ale przestawiałam się na inne suple gdzie nie ma żelaza ale wrócę do tamtych bo nie dam rady tego pić, zwłaszcza na czczo.
    U mnie poziom hemoglobina 11 ale już któryś miesiąc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2025, 20:16

    IVF - IMSI 03.2018 - 1 zarodek :(
    2 IVF - IMSI - 08.2018 - 1 zarodek ❤️ 👱‍♀️

    2024-powrót do gry
    09.2024 1 procedura z programu - 3 transfery, 1cb
    07.2025 - 2 procedura z programu, 1 ET, 2❄️❄️, 7dpt-50,9dpt-112,11dpt-212, 21 dpt ❤️
    age.png
  • Malowybitna Autorytet
    Postów: 760 1353

    Wysłany: 17 grudnia 2025, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwkaaa wrote:
    Rakieta jak to mogło Ci smakować 🙈 🤣
    Ja też miałam w suplach żelazo ale przestawiałam się na inne suple gdzie nie ma żelaza ale wrócę do tamtych bo nie dam rady tego pić, zwłaszcza na czczo.
    U mnie poziom hemoglobina 11 ale już któryś miesiąc

    Ja mam chelaplex i też mi smakuje 😅 ale za to mam po nim zgagę.

    starania od 2022
    🙍‍♀️'92
    AMH - 7,48
    ❌PCOS w obrazie usg
    ❌MTHTR A1298 homo
    ❌PAI hetero
    ✅homocysteina - 7
    ✅ASA, ANA1, ANA3, APS
    ✅KIR 4/5 brak 2DS5
    ✅HLA-C oboje C1
    ✅kariotyp
    ✅cd138
    🙍‍♂️'90
    ❌Koncentracja 2,1 mln/ml
    ✅Morfologia 4%
    ❌FSH - 15,64
    ✅kariotyp, CFTR, usg jąder

    I IVF (menopur 150, orgalutran)
    11.2024 - punkcja: 19 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️❄️

    12.12.24 FET I (CS) (estrofem, cyclogest, duphaston, clexane), 9w6d poronienie zatrzymane (8+2) 💔.

    4.8.25 🌈 FET II (CN) 6 dpt ⏸️, 7 dpt beta 55, 9 dpt beta 130, 12dpt beta 685 15 dpt beta 2389 23 dpt GS 1,55 cm, CRL 0,24 cm i ❤️, 7+4 CRL 1,49 cm, 9+1 CRL 2,65 cm, 11+4 5,2 cm, 12+5 prenatalne ✅,
    15+5 nifty: zdrowa dziewczynka 🩷🩷🩷

    age.png
  • DEWG Autorytet
    Postów: 1096 1098

    Wysłany: 17 grudnia 2025, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    95Kama wrote:
    Jak jesteście w temacie magnezu - jaki magnez zażywacie?
    Jesli chodzi o zelazo - polecam ferrum do żucia :)
    Czy zażywala któraś z Was cyclo3forte w ciąży i widziala poprawę naczyń? Niestety u mnie pojawiły się żylaki, pękające naczynka 😪
    Biorę 2 razy dziennie i niestety z żylakami jest coraz gorzej. Wizyta po świętach....

    💃35 👨‍🏫38 lat 🛏️ 5 rok starań

    Niedoczynność tarczycy, insulinooporność, endometrioza, adenomioza
    I IVF 04.2025 - 1 zarodek, 0 ❄️
    II IVF 06.2025 - 2 zarodki, 0 ❄️
‹‹ 276 277 278 279 280 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ