Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🌨️❄️ Zimowe Mamy 2026 – po długiej drodze do marzenia ❄️🌨️
Odpowiedz

🌨️❄️ Zimowe Mamy 2026 – po długiej drodze do marzenia ❄️🌨️

Oceń ten wątek:
  • wombi Autorytet
    Postów: 5902 6875

    Wysłany: 18 grudnia 2025, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DorisParis2000 wrote:
    A miałyście Bostrix i Abrysvo czy jakieś inne nazwy? Zastanawiam się czy to zależy jakoś od producenta. Na Abrysvo właśnie widzę, ze też mam kod C ale odpłatność 50%
    Bo tak muszą wystawić :)
    Refundacja najniższa i ciążowe czyli za samo, miałam tak samo

    Sprawdziłam teraz w książeczce. Na krztusiec dali mi Boostrix w Przychodni

    START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
    HSG, laparo, histero, IUI :(
    01.2016 I ICSI 🙁 7A1
    05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
    11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
    06.2020 III IMSI 0
    06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
    25dpt ❤️ 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK 👧
    22+2 połówkowe Ok 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
    ---
    22.07.2024 FET 🙁 5bb
    16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
    03.2025 V IVF - 2aa ❄️
    29.05.2025 FET 2aa ostatni
    6dpt ⏸
    7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
    12+5 usg prenatalne OK 👦
    21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
    30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
    39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 18 grudnia 2025, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DorisParis2000 wrote:
    A miałyście Bostrix i Abrysvo czy jakieś inne nazwy? Zastanawiam się czy to zależy jakoś od producenta. Na Abrysvo właśnie widzę, ze też mam kod C ale odpłatność 50%


    Mówił mi nazwe ale nie pamiętam. Zadzwoń do przychodni i powiedz że lekarz ci źle recepte wypisał bo ty jesteś w ciąży i masz ten lek za darmo. A jak nie to od ginekologa wzięłabym recepte ☺️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2025, 17:48

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • DorisParis2000 Ekspertka
    Postów: 155 343

    Wysłany: 18 grudnia 2025, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, będę to jutro ogarniać ❤️

    09.04.25 zakwalifikowanie do IVF
    👩‍🦰 - 28l
    21.05.25 Punkcja - 21 🥚
    🧔‍♂️-34l
    0% plemników
    10.03.25 - biopsja jądra

    27.05.25 mamy 4 szansę, wszystkie 4.1.1.❄️
    30.05.25 wizyta kontrolna
    10.06.25 kontrola, 9DC
    18.06 - transfer 4.1.1
    24.06 - pierwsza beta - 37,1 - 6dpt
    27.06 - druga beta - 251,7 - 9dpt
    30.06 - 12dpt - beta - 1454
    04.07 - 16dpt - beta - 7712 - w USG widoczny pęcherzyk ciążowy
    15.07 - 27dpt - mamy ❤️ - CRL - 0,77mm
    25.07 - CRL 1,5 cm! Prawidłowy rozwój
    Sanco - prawidłowe - czekamy na dziewczynkę 🩷
    event.png
  • Rita23 Autorytet
    Postów: 504 471

    Wysłany: 18 grudnia 2025, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo to ważne z tymi szczepieniami. Wasza wiedza bezcenna. Ja mam krztusiec 7.01. szczepionkę mają u mnie w przychodni, a rsv lekarz rodzinny ma mi wypisać i teraz, dzięki Wam, sobie przypilnuję, żeby była refundowana.🍀

  • Visenna 2.0 Ekspertka
    Postów: 238 486

    Wysłany: 18 grudnia 2025, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DorisParis2000 wrote:
    A miałyście Bostrix i Abrysvo czy jakieś inne nazwy? Zastanawiam się czy to zależy jakoś od producenta. Na Abrysvo właśnie widzę, ze też mam kod C ale odpłatność 50%
    Kod C jest nadrzędny- będzie za darmo.

    nick nieaktualny, Rita23, AnnaMD, Barborka28 lubią tę wiadomość

    Bocian Szczecin

    Udany transfer nr 7 z III procedury IVF 🥳

    20.12.2025 37+6 tc- Hania na świecie 🥰🥰🥰 poród SN
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2025, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie wystawiałam receptę dla siebie na szczepienie na RSV i wybrałam C, a w refundacji przy wystawianiu wybór był tylko 100% i 50% - wybrałam 50%, a i tak przez to, że kod C to była za darmo w aptece ;)

    Andzia, Barborka28, Honorka lubią tę wiadomość

  • Kesja Autorytet
    Postów: 288 520

    Wysłany: 18 grudnia 2025, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potwierdzam, mialam kod C i odpłatność 50% i odebrałam w aptece za darmo 🙂 mialam dzisiaj zadzwonić do poz umówić sie na szczepienie i wyleciało mi z głowy. Myślcie o mnie jutro intensywnie, to moze nie zapomnę 😅

    Dzisiaj mialam wizytę, wszystko ładnie pozamykane jeszcze, bobaska waży 2kg - mogę spokojnie się cieszyć pierożkami ❤️

    Dziewczyny ze Szczecina - moja ginekolog pracuje na Pomorzanach, niestety nie na porodówce, ale mówiła, że dzisiaj oddają pierwsze sale poporodowe po remoncie, a rodząc przełom stycznia/lutego to już na pewno nie trafię na te stare.

    wombi, Promyczek89, Iwkaaa, Dariana, Barborka28, Pat87 lubią tę wiadomość

    👩 31 PCOS, niedoczynność tarczycy, Hashimoto
    🧔 35 słaba morfologia, żylaki powrózka

    03.2022 pierwsza procedura ❄️❄️❄️
    04.2022 pierwszy transfer ❄️, udany!
    01.2023 poród
    04.2025 wracamy po rodzeństwo
    22.04.2025 transfer ❄️, beta 10dpt <0,2 (Euthyrox 75, Acard 150, 3x Estrofem, 4x Progesteron besins, 2x Utrogestan
    22.05.2025 transfer ❄️ (Acard 150, 3xEstrofem, 4x200mg Progesteron besins, 2x Utrogestan, Encorton) 8 dpt beta 41,7 11 dpt beta 196, 14dpt beta 1082, 29 dpt 8mm Eskimoska z ❤️
    04.02.2026 witaj na świecie 🩷
  • Visenna 2.0 Ekspertka
    Postów: 238 486

    Wysłany: 18 grudnia 2025, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja prosto z wizyty jadę do szpitala. Malutka za mało przybrała i dr wysyła mnie na badania.

    Bocian Szczecin

    Udany transfer nr 7 z III procedury IVF 🥳

    20.12.2025 37+6 tc- Hania na świecie 🥰🥰🥰 poród SN
    age.png
  • wombi Autorytet
    Postów: 5902 6875

    Wysłany: 18 grudnia 2025, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Visenna 2.0 wrote:
    A ja prosto z wizyty jadę do szpitala. Malutka za mało przybrała i dr wysyła mnie na badania.
    Za mało tzn ile ? Kurczę, mam nadzieję że szybko zrobią badania, będzie ok i puszczą Was do domu ❤️

    START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
    HSG, laparo, histero, IUI :(
    01.2016 I ICSI 🙁 7A1
    05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
    11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
    06.2020 III IMSI 0
    06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
    25dpt ❤️ 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK 👧
    22+2 połówkowe Ok 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
    ---
    22.07.2024 FET 🙁 5bb
    16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
    03.2025 V IVF - 2aa ❄️
    29.05.2025 FET 2aa ostatni
    6dpt ⏸
    7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
    12+5 usg prenatalne OK 👦
    21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
    30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
    39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026
  • wombi Autorytet
    Postów: 5902 6875

    Wysłany: 18 grudnia 2025, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja po tym szczepieniu ja rsv miałam ciekawy objaw 🤪 jak przy zachorowaniu w sumie, ledwo co zdarzyłam z psem dobiec do domu i polecieć na kibelek 🙈
    Gdyby nie szczepienie to bym zaraz pomyślała że organizm szykuje się do porodu

    START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
    HSG, laparo, histero, IUI :(
    01.2016 I ICSI 🙁 7A1
    05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
    11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
    06.2020 III IMSI 0
    06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
    25dpt ❤️ 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK 👧
    22+2 połówkowe Ok 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
    ---
    22.07.2024 FET 🙁 5bb
    16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
    03.2025 V IVF - 2aa ❄️
    29.05.2025 FET 2aa ostatni
    6dpt ⏸
    7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
    12+5 usg prenatalne OK 👦
    21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
    30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
    39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 18 grudnia 2025, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Visenna 2.0 wrote:
    A ja prosto z wizyty jadę do szpitala. Malutka za mało przybrała i dr wysyła mnie na badania.

    Ojej współczuję nerwów. Malo to znaczy ile?
    Dawaj znać jak będziesz po badaniach i wgl ❤️🫂

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • Valletta Autorytet
    Postów: 2062 3565

    Wysłany: 18 grudnia 2025, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Visenna 2.0 wrote:
    A ja prosto z wizyty jadę do szpitala. Malutka za mało przybrała i dr wysyła mnie na badania.

    A ile ma Twoja malutka?
    Ja czekam na kolejną wizytę w szpitalu u prowadzącego 30.12 i też zobaczymy ile przybrała, bo niestety mocno zwolniła i ryzyko zatrzymania wzrastania płodu po prenatalnych się trochę realizuje.. nam mówił,że wtedy np w grę wchodzi wcześniejszą indukcja niż czekanie do terminu..
    Dawaj znać!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2025, 21:11

    👩36l endometrioza, niedoczynność tarczycy, Amh 0.9 🧔🏻‍♂️35l zdrowy

    🖇 Starania z przerwami od 10/2019
    🩺 2021-2023 leczenie endometriozy (III laparoskopie, 6m sztucznej menopauzy 💉Zoladex).

    ☘️ I IVF 07/2023 ❄️
    08/2023 - histeroskopia diagnostyczna, NK, CD138, EndoBiome, próbny transfer. Leczenie stanu zapalnego endometrium 💊
    FET- 03/2024 - 6dpt - 7.2, 8dpt - 31,30- cb 💔 (accofil)
    ☘️ II IVF 11/2024 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, intralipid).

    ☘️ III IVF 02/2025 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, atosiban)
    🍀 IV IVF 04/2025 ❄️❄️ - FET 22/04 ❄️- 6dpt - ⏸ 7dpt - 52 🥹, 10dpt - 236 🥹 13dpt - 1362, 16dpt - 5134 (acard, neoparin, prograf, accofil, 2x immunoglobuliny).

    4 IVF / 4 transfery / jeden 4BB -Baby Girl 🩷 🍼

    Styczeń 2026 - jest już z nami 🫠✨🩷
  • Visenna 2.0 Ekspertka
    Postów: 238 486

    Wysłany: 18 grudnia 2025, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia wrote:
    Ojej współczuję nerwów. Malo to znaczy ile?
    Dawaj znać jak będziesz po badaniach i wgl ❤️🫂
    Powinna ważyć 3kg a waży niecałe 2700. Ciąża donoszona, więc podejrzewam że mnie już samej nie wypuszczą 🙈

    Bocian Szczecin

    Udany transfer nr 7 z III procedury IVF 🥳

    20.12.2025 37+6 tc- Hania na świecie 🥰🥰🥰 poród SN
    age.png
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 18 grudnia 2025, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Visenna 2.0 wrote:
    Powinna ważyć 3kg a waży niecałe 2700. Ciąża donoszona, więc podejrzewam że mnie już samej nie wypuszczą 🙈

    Też czuje że z brzuchem już nie wyjdziesz ze szpitala, ale najważniejsze żeby Hania przyszła bezpiecznie na świat ❤️ trzymam za Was dziewczyny kciuki 🤞🤞🤞

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • Valletta Autorytet
    Postów: 2062 3565

    Wysłany: 18 grudnia 2025, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Visenna 2.0 wrote:
    Powinna ważyć 3kg a waży niecałe 2700. Ciąża donoszona, więc podejrzewam że mnie już samej nie wypuszczą 🙈

    No to u mnie wczoraj podobnie, też 2700..

    👩36l endometrioza, niedoczynność tarczycy, Amh 0.9 🧔🏻‍♂️35l zdrowy

    🖇 Starania z przerwami od 10/2019
    🩺 2021-2023 leczenie endometriozy (III laparoskopie, 6m sztucznej menopauzy 💉Zoladex).

    ☘️ I IVF 07/2023 ❄️
    08/2023 - histeroskopia diagnostyczna, NK, CD138, EndoBiome, próbny transfer. Leczenie stanu zapalnego endometrium 💊
    FET- 03/2024 - 6dpt - 7.2, 8dpt - 31,30- cb 💔 (accofil)
    ☘️ II IVF 11/2024 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, intralipid).

    ☘️ III IVF 02/2025 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, atosiban)
    🍀 IV IVF 04/2025 ❄️❄️ - FET 22/04 ❄️- 6dpt - ⏸ 7dpt - 52 🥹, 10dpt - 236 🥹 13dpt - 1362, 16dpt - 5134 (acard, neoparin, prograf, accofil, 2x immunoglobuliny).

    4 IVF / 4 transfery / jeden 4BB -Baby Girl 🩷 🍼

    Styczeń 2026 - jest już z nami 🫠✨🩷
  • Lilithgirl Autorytet
    Postów: 425 478

    Wysłany: 18 grudnia 2025, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Visenna 2.0 wrote:
    Powinna ważyć 3kg a waży niecałe 2700. Ciąża donoszona, więc podejrzewam że mnie już samej nie wypuszczą 🙈
    Mam nadzieję, że po badaniach jednak pozwolą wrócić do domu.
    A nawet jeśli zostaniesz w szpitalu do rozwiązania to najważniejsze, że będziesz pod stałą i dobrą opieką a to jest teraz dla Was najważniejsze.
    Przytulam i trzymam mocno kciuki ❤️

    Andzia lubi tę wiadomość

    Ona: 87' PCOS, AMH=5,07 (01.24), hipoglikemia reaktywna, MTHFR i PAI-1 hetero, KIR AA, NK 19,3%, cross match 15,8%, ANA1 dodatnie, ANA3 ujemne
    On 82' kariotyp ok, słaba jakość nasienia
    03/04/05.23 - 3 x IUI nieudane
    03.24 - stymulacja -> hiperstymulacja
    Pobrano 21 oocytów -> zapłodniono 14 -> 10 (3 doba) -> 4 (5 doba) -> PGT-A -> 3BB, 4AA, 5AB
    04.24 scratching endometrium + biopsja -> wysokie CD56, antybiotykoterapia
    07.24 FET 4AA (cs, acard, encorton, EG) 10 dpt bHCG <2,5
    09.24 biopsja -> antybiotykoterapia
    01.25 histeroskopia -> antybiotykoterapia, Provera
    14.04 FET 3BB (cn, intralipid, accofil, encorton, clexane, acard) 8dpt 102 mIU/ml 10dpt 299 mIU/ml 12dpt 682 mIU/ml 29dpt jest ❤️ CRL 9,43mm
    age.png
  • 95Kama Przyjaciółka
    Postów: 115 76

    Wysłany: 18 grudnia 2025, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DEWG wrote:
    Jesteś pewna co do rajstop? Przecież materiał będzie uciskać na brzuch. Mnie zwykle rajstopy ściskały, więc kupiłam specjalne ciążowe, a nie wyobrażam sobie tych na żylaki.

    Taak, jestem pewna :) są specjalne uciskowe dla kobiet ciężarnych :)

  • 95Kama Przyjaciółka
    Postów: 115 76

    Wysłany: 18 grudnia 2025, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DorisParis2000 wrote:
    A miałyście Bostrix i Abrysvo czy jakieś inne nazwy? Zastanawiam się czy to zależy jakoś od producenta. Na Abrysvo właśnie widzę, ze też mam kod C ale odpłatność 50%

    Szczepionka na krztusiec nie zawsze jest w przychodni. Najlepiej porozmawiaj z pielęgniarką, która wykonuje szczepienie. Ja dostałam informację, ze dla mnie bedzie sprowadzona z sanepidu, bo nie mają zapasów :)

  • Barborka28 Autorytet
    Postów: 299 454

    Wysłany: 18 grudnia 2025, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Visenna 2.0 wrote:
    Kod C jest nadrzędny- będzie za darmo.
    Dokladnie☺️ Też na recepcie miałam 50% ryczałt,ale w ciąży się nie płaci

    31lat
    🦀🤛2023🏆
    Iprocedura✖️
    II procedura
    ❄️4.1.1 8tydzien💔 c.s.
    ❄️ 4.2.2. 5tydzień💔c.s.
    Kir AA✖️ MTHFR✖️ Pai✖️ Ferrytyna✔️
    NK✔️ CD138✔️ witD,B12 i inne✔️Homocysteina✔️Przeciwciała p.plemnikowe✔️h.pyroli✔️allo mlr✔️ cross match✔️ ana✔️
    34lat
    Słabe parametry nasienia✖️
    13.05 4bb❄️ c.s.(accofil, encorton, estrofem, prolutex, ultrogestan, besins, acard75)
    5dpt⏸️
    6dpt 34,2 8dpt 62 10dpt 144 12dpt 413 14dpt 866 20dpt ❤️
    10+5 4,59cm crl 164❤️
    21.01 4kg 60cm Misia🩵
  • Barborka28 Autorytet
    Postów: 299 454

    Wysłany: 18 grudnia 2025, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Visenna 2.0 wrote:
    A ja prosto z wizyty jadę do szpitala. Malutka za mało przybrała i dr wysyła mnie na badania.
    Mocne kciuki,aby wymiary i waga Córeczki były w normie 🤞🩷 Czekamy na wiesci 🤞🩷

    31lat
    🦀🤛2023🏆
    Iprocedura✖️
    II procedura
    ❄️4.1.1 8tydzien💔 c.s.
    ❄️ 4.2.2. 5tydzień💔c.s.
    Kir AA✖️ MTHFR✖️ Pai✖️ Ferrytyna✔️
    NK✔️ CD138✔️ witD,B12 i inne✔️Homocysteina✔️Przeciwciała p.plemnikowe✔️h.pyroli✔️allo mlr✔️ cross match✔️ ana✔️
    34lat
    Słabe parametry nasienia✖️
    13.05 4bb❄️ c.s.(accofil, encorton, estrofem, prolutex, ultrogestan, besins, acard75)
    5dpt⏸️
    6dpt 34,2 8dpt 62 10dpt 144 12dpt 413 14dpt 866 20dpt ❤️
    10+5 4,59cm crl 164❤️
    21.01 4kg 60cm Misia🩵
‹‹ 278 279 280 281 282 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ