Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🌨️❄️ Zimowe Mamy 2026 – po długiej drodze do marzenia ❄️🌨️
Odpowiedz

🌨️❄️ Zimowe Mamy 2026 – po długiej drodze do marzenia ❄️🌨️

Oceń ten wątek:
  • Kluska Autorytet
    Postów: 4498 7426

    Wysłany: 3 maja, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusille wrote:
    Dziewczyny czy kremujecie swoje bobasy kremem z filtrem UV? Jakie stosujecie? Ja kupilam dermedic i nie wiem jak się go pozbyć z twarzy dziecka bo robi wręcz taka skorupę. Chyba że na dużo nakładam?
    Wszystkie filtry a już zwłaszcza mineralne trzeba najpierw rozpuścić olejem a dopiero potem umyć. Ja na razie nie smaruję tylko unikam słońca i zasłaniam.

    Lusille lubi tę wiadomość

    age.png
    age.png

    Artvimed Kraków

    06.25 transfer 5BB, 6dpt 38.4, 10dpt 200, 12dpt 376, 14dpt 880, 30dpt zarodek z ❤️🍀

    02.25 histeroskopia

    11.24 transfer ❄️, biochem

    11.22 zabraliśmy ❄️ do 🏡, 07.23 Z jest na świecie ❤️♀️

    10.22 mamy 4 zdrowe ❄️
    09.22 mamy 5 ❄️ z pierwszego IVF

    👱‍♀️87, 🧔 86

    ♀️Niepłodność jajowodowa: oba niedrożne

    💊KIR BX (brakuje 2DS2, 2DS3, 2DS4 norm)
    💊Układ hetero w czynnik Leiden, R2 i MTHFR
    💊Wysokie NK maciczne
    💊 Zapalenie endometrium

    ♂️Delikatnie obniżona morfologia ale fragmentacja, stres oksydacyjny i inne testy super.
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 3 maja, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malowybitna wrote:
    Dziewczyny,
    melduję, że Maja jest od środy z nami 😍 poród siłami natury zakończony pęknięciem 2 stopnia - doświadczenie do zapomnienia, bobas na szczęście wynagradza cały trud 🥰. 3070 g i 52 cm szczęścia.
    Póki co ładnie się przystawia, śpi, nie marudzi ale i tak nie możemy się doczekać wyjścia do domku.

    Także Rakieta ostatnia wojowniczko trzymam mocno kciuki 🤞🏼🤞🏼🤞🏼
    Gratuluję ❤️ witaj Maju na świecie 🥰 dużo zdrówka dla Was obu 😊

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 3 maja, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunkaaway wrote:
    Cześć dziewczyny! Przepraszam,że się nie odzywałam,ale był biurokratyczny burdel z tą całą panorama. Klinika nie uzupełniła jakiegoś formularza i zafundowali mi niezłą jazdę ,ale już spieszę z informacją. Pod sercem noszę genetycznie zdrową dziewczynkę 🥹🩷 dziś na usg mamy już 5cm rozrabiaki ,która machała rączkami i nóżkami.
    Gratuluję!!!❤️
    Ogromnie się cieszę 🥹

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • Miwka Autorytet
    Postów: 691 1271

    Wysłany: 3 maja, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rita23 wrote:
    Dziewczyny, jak ubieracie dzieci na spacer. Polećcie, proszę parasol do wózka, żeby był do gondoli i potem do spacerówki.
    Pozdrawiamy z Antosiem💋

    My ubierany tylko w rampersa i tyle :) Nie mam parasolki i w sumie nie wiem jak się sprawdza, my zakrywamy płachtą przeciwsloneczna na gondole. A ze sobą mam pieluchę tetrowa jeśli trzeba przykryc od słońca nóżki.

    Monixma, Rita23 lubią tę wiadomość

    ♀ 35 lat
    niedoczynność tarczycy
    ♂ 36 lat
    oligospermia
    🐕‍🦺 7 lat
    pudel 🤪

    📅 17.06.2024 wizyta kwalifikacyjna ✔️
    📅 27.06 histeroskopia polipa (kolejna 🥲) ✔️
    📅 09.07 początek stymulacji [Mensinorm 150+75, Ganirelix 0,25] ✔️
    📅18.07 punkcja ✔️ ❄️❄️❄️
    📅 23.07 transfer ❌
    📅 18.09 transfer ❌ (ciążą biochemiczna)
    📅 25.10 transfer ❌
    📅18.11.2024 zmiana kliniki
    📅 03.01.2025 początek II stymulacji [Recovelle 15 + Orgalutran]
    📅15.01.2025 punkcja ❄️5.11 pgt❄️5.2.2?❄️3.2.2
    📅04.02.2025 histeroskopia +cd138+cd56
    📅11.06.2025 transfer ❄️5.11 pgt

    age.png
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 3 maja, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wombi wrote:
    Widziałyście stopkę naszej Rakiety ???? 😍

    Lunka to teraz już wszyscy będziemy czekać na Ciebie ❤️
    Nadrabiam i widziałam 😍🥹 miałam nadzieję, że będzie już post, ale czekamy nadal.

    Rakieta Gratuluję!!!❤️

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 3 maja, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rita23 wrote:
    Dziewczyny, jak ubieracie dzieci na spacer. Polećcie, proszę parasol do wózka, żeby był do gondoli i potem do spacerówki.
    Pozdrawiamy z Antosiem💋

    Ja kupiłam na temu rączkę do parasola i zapinam zwykły parasol. Plus rączki jest taki że jak chce większy parasol to ściągam ten mały i zakładam większy a minus jest w parasolce- do uchwytu zapina się do rurki i nie da się do plastikowej części rączki parasolki.
    Jak jest chłodno i nie składam daszka wózka to tą rączkę wykorzystuje tak że zahaczam o nią pieluche jeśli robie dziecku taką ściankę przed wiatrem.
    Na taką pogodę jak dziś to ja składam daszek z wózka i rozkładam parasol bo jak raz wsadziłam głowę do gondoli gdzie był tylko rozłożony daszek to duszno jak w saunie

    Rita23 lubi tę wiadomość

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • Lusille Autorytet
    Postów: 481 687

    Wysłany: 3 maja, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wombi wrote:
    Możliwe że za dużo nakładasz. Generalnie bobasów do 6 miesiąca nie wystawiamy na słońce
    Lepiej zasłaniać przed słońcem i nie smarować? Czy smarować lekko i nie wystawiać

    03.2023 Ciąża naturalna 6t3d 💔
    07.2024 I IVF ❌
    09.2024 II IVF ❌
    11.2024 III IVF 👍
    23.12.2024 ❄️5CC ➡️ 10 dpt 39, 12 dpt 97 ➡️ 7t6d 💔
    15.05.2025 ❄️411 ➡️👎
    03.07.2025 ❄️ 411 ➡️ 11dpt 454, 13dpt 1050, 15dpt 2534, 26 dpt ❤️
    06.03.2026 jest syn na świecie 💙
  • Iwkaaa Autorytet
    Postów: 2008 2060

    Wysłany: 3 maja, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie wystawiam na słońce tylko mam osłonę w wózku wbudowaną jak narazie bo mamy i tak leżący.
    Wczoraj i dziś pomaga mi siostra więc mam trochę lżej bo mąż pojechał na rodzinne party, nie chciał ale go namówiłam żeby córcia miała zabawę bo tam dużo dzieci i zrobili jej urodziny bo dziś ma, także jest mega zadowolona. Jutro wraca a ja mam pudełka więc z głodu nie padnę 🤣

    IVF - IMSI 03.2018 - 1 zarodek :(
    2 IVF - IMSI - 08.2018 - 1 zarodek ❤️ 👱‍♀️

    2024-powrót do gry
    09.2024 1 procedura z programu - 3 transfery, 1cb
    07.2025 - 2 procedura z programu, 1 ET, 2❄️❄️, 7dpt-50,9dpt-112,11dpt-212, 21 dpt ❤️
    age.png
  • Visenna 2.0 Ekspertka
    Postów: 238 486

    Wysłany: 3 maja, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rita23 wrote:
    Dziewczyny, jak ubieracie dzieci na spacer. Polećcie, proszę parasol do wózka, żeby był do gondoli i potem do spacerówki.
    Pozdrawiamy z Antosiem💋
    Ja mam dylemat z ubieraniem zawsze,a teraz, jak są takie upały, to już w ogóle nie wiem,kiedy wychodzić. Zamówiłam tą parasolkę- przyjdzie we wtorek,to powiem,jak się sprawdza
    https://allegro.pl/oferta/duzy-uniwersalny-parasol-do-wozka-filtr-uv-produkt-polski-18426752239
    Robiłam dziennie 6-8 km z Hanią na spacerach,ale przy takich upałach,to nie mam pomysłu na trasę, mam nadzieję,że ten parasol coś pomoże,bo faktycznie z podniesioną budką,to gorąco jest w środku wózka. Tą najdłuższa drzemkę miałyśmy zawsze w wózku na spacerze, spróbuję,czy Hania będzie spała w wózku bez jeżdżenia, na działce w cieniu ją ustawię.

    Rita23 lubi tę wiadomość

    Bocian Szczecin

    Udany transfer nr 7 z III procedury IVF 🥳

    20.12.2025 37+6 tc- Hania na świecie 🥰🥰🥰 poród SN
    age.png
  • wombi Autorytet
    Postów: 5902 6875

    Wysłany: 3 maja, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusille wrote:
    Lepiej zasłaniać przed słońcem i nie smarować? Czy smarować lekko i nie wystawiać
    W ogóle nie wystawiać na słońce, zasłaniać dziecko

    Lusille lubi tę wiadomość

    START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
    HSG, laparo, histero, IUI :(
    01.2016 I ICSI 🙁 7A1
    05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
    11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
    06.2020 III IMSI 0
    06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
    25dpt ❤️ 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK 👧
    22+2 połówkowe Ok 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
    ---
    22.07.2024 FET 🙁 5bb
    16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
    03.2025 V IVF - 2aa ❄️
    29.05.2025 FET 2aa ostatni
    6dpt ⏸
    7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
    12+5 usg prenatalne OK 👦
    21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
    30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
    39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026
  • tika32 Autorytet
    Postów: 767 891

    Wysłany: 3 maja, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje 🥰🥰

    91
    Niedoczy Euthyrox
    2020 histero ok
    AMH 1.96 w 20r a 1.26 w 24r
    LH 8.43 FSH 9.73 DHEA-S 308 4 nie udane insemi
    ANA ujemny MLR 26,3% Test IMK ok
    Kariotyp prawidlowy
    dr Sydor
    5d przed transf 1 accofil 1/2 -3 dni i encorton
    intralipid i clexane
    1proced wrzesien 2021
    Pobranych 7, 3doj i 3BB podany w 5 dobie.
    Beta pozytywa ale poronienie
    2 proce maj 2022
    Pobranych 7, 4 doj przestaly sie rozwijac
    Lipiec 2023
    naturalnie, szczescie trwalo 9t3dni
    Stycz 2024 3 proce
    7pobrane 4 doj w 3 dobie przestaly sie rozwijać
    Listopad 2024 4 proce
    gonal orgalutran menopur
    Pobrano 4 i 3 byly doj. 2 zaplodnione i przestaly sie rozwijac
    kwiecien 2025 decyzja od KD
    swieze komorki uzyskano 4AA 4BC Z 5doby 4BC z 6D
    transfer 26.07
    estrofem luteina duphaston encorton besins acard clexane acofil jedna cala 5 dni przed i 1/3
    6dpt 69,18 prog 37,93
    12dpt 1342,73 prog19,19
    14dpt 3680,67 prog 82,13
    18dpT beta 18623,30 prog 18,99
    21dpt USG ?
    88- Morf 5 w 2018
  • Lusille Autorytet
    Postów: 481 687

    Wysłany: 3 maja, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia wrote:
    Dziewczyny ile takie niespełna 3 miesięczne dziecko śpi?
    Moja dzisiaj wstała o północy na mleko, potem po pierwszej, następnie o 3 i stwierdziła że sie wyspała wiec po godzinie dopiero zasnęła jedząc i wstała o 5:30 i w sumie dopiero teraz zasypia.
    Nie wiem ile teraz będzie spała ale często to tak wygląda że drzemka o tej godzinie trwa godzine kolejna jest bodajże o 15 i pośpi 2-3 godziny a na noc idzie spać miedzy 20 a 22.
    To nie jest za mało snu jak na takie maleństwo?
    Czasem mam wrażenie jakby wogule nie spała w dzień 🫣
    Andzia Ty karmisz tylko mm, prawda? Ile Twoja mała zjada na porcje i jak często dostaje butlę?

    03.2023 Ciąża naturalna 6t3d 💔
    07.2024 I IVF ❌
    09.2024 II IVF ❌
    11.2024 III IVF 👍
    23.12.2024 ❄️5CC ➡️ 10 dpt 39, 12 dpt 97 ➡️ 7t6d 💔
    15.05.2025 ❄️411 ➡️👎
    03.07.2025 ❄️ 411 ➡️ 11dpt 454, 13dpt 1050, 15dpt 2534, 26 dpt ❤️
    06.03.2026 jest syn na świecie 💙
  • tika32 Autorytet
    Postów: 767 891

    Wysłany: 3 maja, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja chyba tu na forum nie mapisalam co u mnie...
    7 kwietnia dostalam balonik i zero skurczy, i 8 kwietnia rano mi wyciagli balonik i zadecydowali kroplowke z oxy, wiec moja polozna przyjechala od razu i ona juz wszytsko mi podawala.
    8.15 weszla..na sale porodowa i kolo 9 podala oxy.
    I 10.30 skurcze sie zapisywaly a ja nic nie czulam, zero bolu. Polozna li mewatywe zaproponowala i zrobilam, super sprawa. Wyszlam z wc o 11, polozna zbadala mnie i mialam 6 cm rozwarcia i dalej zero bolu.
    Wiec przebiła mi wody, i wtedy zaczelam cos czuc ale bylo ok. O godz 11.20 byl lekarz sie pytac czy znieczulenie, mowie ze jeszcze jest znoscie i nie chce. O 11.40 dostalam takich boli ze mowie ze chce jednak znieczulenie do polozenj. Wiec ona zadzwonila, ale znowu mnie zbadala i okazalo sie ze mam 9cm rozwarcia i juz nie ma opcji na znieczulenie, no i zaczełam rodzic. No po 12 widzieli juz glowke, parlam i nie bylo opcji zeby dziecko wyszlo, cofalo sie. I raz spadlo tetno ale na sekunde, i po jakims czasie znowu, i musieli mi zeobic CC. Marcel o 12.44 sie urodzil.
    A ze mna kiepsko bo okazalo sie ze w macicy mam jakas przegrodę, co zadko sie zdaza ale sa. Tego nie idzie na usg stwierdzic. Okazalo sie ze mam jakas cyste jeszcze i jeszcze cos tam.
    Wiec CC mi zycie uratowalo. Od razu mi to powycinali. Stracilam troche krwi i mi przetaczali, ale mialam zastuj w nerce ale na wieczor bylo ok. 9 kwietnia bylo ok. Ale wieczorem niestety zle wyniki i kolejne przetaczanie krwi. Robili mi tomograf czy czasem nie krwawie do srodka. Ale ok. Ale od nowa zastuj sie zrobil. Konsultacja u urlologow, ale powiedzieli ze nerka do obserwacji ale zalozyc cewnik duzo pic.
    Wiec maluszkiem ciezko mi sie zajac, jestem slaba.
    Mąż siedzi przy mnie i wszytsko robi kolo niego.
    Marcel ur sie 08.04.2026 waga 3650g 53cm o 12.44 10/10 na: ✨

    91
    Niedoczy Euthyrox
    2020 histero ok
    AMH 1.96 w 20r a 1.26 w 24r
    LH 8.43 FSH 9.73 DHEA-S 308 4 nie udane insemi
    ANA ujemny MLR 26,3% Test IMK ok
    Kariotyp prawidlowy
    dr Sydor
    5d przed transf 1 accofil 1/2 -3 dni i encorton
    intralipid i clexane
    1proced wrzesien 2021
    Pobranych 7, 3doj i 3BB podany w 5 dobie.
    Beta pozytywa ale poronienie
    2 proce maj 2022
    Pobranych 7, 4 doj przestaly sie rozwijac
    Lipiec 2023
    naturalnie, szczescie trwalo 9t3dni
    Stycz 2024 3 proce
    7pobrane 4 doj w 3 dobie przestaly sie rozwijać
    Listopad 2024 4 proce
    gonal orgalutran menopur
    Pobrano 4 i 3 byly doj. 2 zaplodnione i przestaly sie rozwijac
    kwiecien 2025 decyzja od KD
    swieze komorki uzyskano 4AA 4BC Z 5doby 4BC z 6D
    transfer 26.07
    estrofem luteina duphaston encorton besins acard clexane acofil jedna cala 5 dni przed i 1/3
    6dpt 69,18 prog 37,93
    12dpt 1342,73 prog19,19
    14dpt 3680,67 prog 82,13
    18dpT beta 18623,30 prog 18,99
    21dpt USG ?
    88- Morf 5 w 2018
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 3 maja, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusille wrote:
    Andzia Ty karmisz tylko mm, prawda? Ile Twoja mała zjada na porcje i jak często dostaje butlę?

    U mnie wychodzi tak srednia 90 ml co trzy godziny. Czasem jest tak ze po godzinie się upomni i chce zjeść 30 a czasem po ponad 4 i wtedy zje prawie 140ml.
    W nocy zawsze zje 90ml.
    No tak z całej doby uzbiera się 8-10 karmień (w tym nocnych).

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 3 maja, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Visenna 2.0 wrote:
    Ja mam dylemat z ubieraniem zawsze,a teraz, jak są takie upały, to już w ogóle nie wiem,kiedy wychodzić. Zamówiłam tą parasolkę- przyjdzie we wtorek,to powiem,jak się sprawdza
    https://allegro.pl/oferta/duzy-uniwersalny-parasol-do-wozka-filtr-uv-produkt-polski-18426752239
    Robiłam dziennie 6-8 km z Hanią na spacerach,ale przy takich upałach,to nie mam pomysłu na trasę, mam nadzieję,że ten parasol coś pomoże,bo faktycznie z podniesioną budką,to gorąco jest w środku wózka. Tą najdłuższa drzemkę miałyśmy zawsze w wózku na spacerze, spróbuję,czy Hania będzie spała w wózku bez jeżdżenia, na działce w cieniu ją ustawię.

    Juz widze plus tej parasolki 😁 jest zginana dodatkowo na samej górze drążka a np. wczoraj jak słońce bardziej raziło z prawej strony wózka to taka opcja byłaby wygodniejsza bo ja musze całym parasolem odginać.
    Zamawiam ten parasol 😄

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • zieloneswiatlo Przyjaciółka
    Postów: 108 187

    Wysłany: 3 maja, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tika32 wrote:
    A ja chyba tu na forum nie mapisalam co u mnie...
    7 kwietnia dostalam balonik i zero skurczy, i 8 kwietnia rano mi wyciagli balonik i zadecydowali kroplowke z oxy, wiec moja polozna przyjechala od razu i ona juz wszytsko mi podawala.
    8.15 weszla..na sale porodowa i kolo 9 podala oxy.
    I 10.30 skurcze sie zapisywaly a ja nic nie czulam, zero bolu. Polozna li mewatywe zaproponowala i zrobilam, super sprawa. Wyszlam z wc o 11, polozna zbadala mnie i mialam 6 cm rozwarcia i dalej zero bolu.
    Wiec przebiła mi wody, i wtedy zaczelam cos czuc ale bylo ok. O godz 11.20 byl lekarz sie pytac czy znieczulenie, mowie ze jeszcze jest znoscie i nie chce. O 11.40 dostalam takich boli ze mowie ze chce jednak znieczulenie do polozenj. Wiec ona zadzwonila, ale znowu mnie zbadala i okazalo sie ze mam 9cm rozwarcia i juz nie ma opcji na znieczulenie, no i zaczełam rodzic. No po 12 widzieli juz glowke, parlam i nie bylo opcji zeby dziecko wyszlo, cofalo sie. I raz spadlo tetno ale na sekunde, i po jakims czasie znowu, i musieli mi zeobic CC. Marcel o 12.44 sie urodzil.
    A ze mna kiepsko bo okazalo sie ze w macicy mam jakas przegrodę, co zadko sie zdaza ale sa. Tego nie idzie na usg stwierdzic. Okazalo sie ze mam jakas cyste jeszcze i jeszcze cos tam.
    Wiec CC mi zycie uratowalo. Od razu mi to powycinali. Stracilam troche krwi i mi przetaczali, ale mialam zastuj w nerce ale na wieczor bylo ok. 9 kwietnia bylo ok. Ale wieczorem niestety zle wyniki i kolejne przetaczanie krwi. Robili mi tomograf czy czasem nie krwawie do srodka. Ale ok. Ale od nowa zastuj sie zrobil. Konsultacja u urlologow, ale powiedzieli ze nerka do obserwacji ale zalozyc cewnik duzo pic.
    Wiec maluszkiem ciezko mi sie zajac, jestem slaba.
    Mąż siedzi przy mnie i wszytsko robi kolo niego.
    Marcel ur sie 08.04.2026 waga 3650g 53cm o 12.44 10/10 na: ✨
    Gratulacje narodzin synka 🥰 jesteś biedna ze Cię to spotkało, a z drugiej strony dziękować Bogu, że rodziłaś w szpitalu, że dostałaś taką opiekę i jak sama piszesz cc uratowało Ci życie. Oby teraz było tylko lepiej 🫂

    tika32 lubi tę wiadomość

    starania od lipiec 2021

    Ja: 34 lata
    Hashimoto, IO, Endometrioza, Mięśniaki

    10.2024 - start IVF
    10.2024 - stymulacja; punkcja -> 3 blastocysty

    21.11.2024 - 1 transfer; 21 dpt poronienie samoistne
    27.01.2025 - 2 transfer; 23 dpt poronienie samoistne
    7.07.2025 - 3 transfer; beta: 11dpt - 89; 14dpt - 251
    2ximmunoglobuiny, prolutex, neoparin, acard, luteina, progersteron besins, duphsto, estrofem, oestrogel
    6+2 CRL 0,42cm
    7+0 CRL 1,08cm -> mikro plamienie
    7+2 CRL 1,22cm
    9+2 CRL 2,38cm

    24.03.2026❤️Albert CC 4240g, 59cm

    age.png
  • Lusille Autorytet
    Postów: 481 687

    Wysłany: 3 maja, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia wrote:
    U mnie wychodzi tak srednia 90 ml co trzy godziny. Czasem jest tak ze po godzinie się upomni i chce zjeść 30 a czasem po ponad 4 i wtedy zje prawie 140ml.
    W nocy zawsze zje 90ml.
    No tak z całej doby uzbiera się 8-10 karmień (w tym nocnych).
    To szykujesz jej więcej i zjada tyle ile potrzebuje?
    Mój zje tyle ile się mu poda, nie ma dość 🫣

    03.2023 Ciąża naturalna 6t3d 💔
    07.2024 I IVF ❌
    09.2024 II IVF ❌
    11.2024 III IVF 👍
    23.12.2024 ❄️5CC ➡️ 10 dpt 39, 12 dpt 97 ➡️ 7t6d 💔
    15.05.2025 ❄️411 ➡️👎
    03.07.2025 ❄️ 411 ➡️ 11dpt 454, 13dpt 1050, 15dpt 2534, 26 dpt ❤️
    06.03.2026 jest syn na świecie 💙
  • Lusille Autorytet
    Postów: 481 687

    Wysłany: 3 maja, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A na noc jak swoje dzieci ubieracie jak jest tak ciepło?

    03.2023 Ciąża naturalna 6t3d 💔
    07.2024 I IVF ❌
    09.2024 II IVF ❌
    11.2024 III IVF 👍
    23.12.2024 ❄️5CC ➡️ 10 dpt 39, 12 dpt 97 ➡️ 7t6d 💔
    15.05.2025 ❄️411 ➡️👎
    03.07.2025 ❄️ 411 ➡️ 11dpt 454, 13dpt 1050, 15dpt 2534, 26 dpt ❤️
    06.03.2026 jest syn na świecie 💙
  • wombi Autorytet
    Postów: 5902 6875

    Wysłany: 3 maja, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusille wrote:
    A na noc jak swoje dzieci ubieracie jak jest tak ciepło?
    Mój ostatnie noce śpi w muslinowym spiworku i samej pieluszce

    START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
    HSG, laparo, histero, IUI :(
    01.2016 I ICSI 🙁 7A1
    05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
    11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
    06.2020 III IMSI 0
    06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
    25dpt ❤️ 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK 👧
    22+2 połówkowe Ok 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
    ---
    22.07.2024 FET 🙁 5bb
    16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
    03.2025 V IVF - 2aa ❄️
    29.05.2025 FET 2aa ostatni
    6dpt ⏸
    7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
    12+5 usg prenatalne OK 👦
    21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
    30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
    39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 3 maja, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusille wrote:
    To szykujesz jej więcej i zjada tyle ile potrzebuje?
    Mój zje tyle ile się mu poda, nie ma dość 🫣

    Jak zrobie 90 a potrzebuje mniej to zje tyle ile potrzebuje, a czasem jest tak że to jest za mało i muszę dorabiać 😊
    Może twój ma wieksze zapotrzebowanie😊 ile zjada?

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
‹‹ 441 442 443 444 445 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ