Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🌨️❄️ Zimowe Mamy 2026 – po długiej drodze do marzenia ❄️🌨️
Odpowiedz

🌨️❄️ Zimowe Mamy 2026 – po długiej drodze do marzenia ❄️🌨️

Oceń ten wątek:
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 3 maja, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusille wrote:
    A na noc jak swoje dzieci ubieracie jak jest tak ciepło?

    Moja śpij w pampersie i w body z krótkim rękawem.
    I teraz hit-na noc nadal śpij w rożku 🫣 nie da sie jej rozdzielić od rożka, tak go kocha🤣🤣

    Rita23 lubi tę wiadomość

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • Lusille Autorytet
    Postów: 481 687

    Wysłany: 3 maja, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia wrote:
    Jak zrobie 90 a potrzebuje mniej to zje tyle ile potrzebuje, a czasem jest tak że to jest za mało i muszę dorabiać 😊
    Może twój ma wieksze zapotrzebowanie😊 ile zjada?
    Mój 120 ml za każdym razem, dwa razy może zdarzyło mu się coś zostawić a jak zjada ta porcje to aż smoczek zasysa

    03.2023 Ciąża naturalna 6t3d 💔
    07.2024 I IVF ❌
    09.2024 II IVF ❌
    11.2024 III IVF 👍
    23.12.2024 ❄️5CC ➡️ 10 dpt 39, 12 dpt 97 ➡️ 7t6d 💔
    15.05.2025 ❄️411 ➡️👎
    03.07.2025 ❄️ 411 ➡️ 11dpt 454, 13dpt 1050, 15dpt 2534, 26 dpt ❤️
    06.03.2026 jest syn na świecie 💙
  • Lusille Autorytet
    Postów: 481 687

    Wysłany: 3 maja, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze to ja to moje dziecko grubo ubieram 🫣 boję się że zmarznie plus przyjaciółka mi powiedziała, że niemowlę powinno mieć jedną warstwę więcej ode mnie

    03.2023 Ciąża naturalna 6t3d 💔
    07.2024 I IVF ❌
    09.2024 II IVF ❌
    11.2024 III IVF 👍
    23.12.2024 ❄️5CC ➡️ 10 dpt 39, 12 dpt 97 ➡️ 7t6d 💔
    15.05.2025 ❄️411 ➡️👎
    03.07.2025 ❄️ 411 ➡️ 11dpt 454, 13dpt 1050, 15dpt 2534, 26 dpt ❤️
    06.03.2026 jest syn na świecie 💙
  • wombi Autorytet
    Postów: 5902 6875

    Wysłany: 3 maja, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusille wrote:
    Kurcze to ja to moje dziecko grubo ubieram 🫣 boję się że zmarznie plus przyjaciółka mi powiedziała, że niemowlę powinno mieć jedną warstwę więcej ode mnie
    Jak wychodzicie na spacer to macro sens, bo ty się ruszasz a dziecko nie :)
    Ubierz do spania mniej warstw i sprawdź w nocy czy kark ma ciepły, jak tak tzn ze jest ok, dłonie mogą być zimne, lepiej w tą stronę niż przegrzewać dziecko

    START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
    HSG, laparo, histero, IUI :(
    01.2016 I ICSI 🙁 7A1
    05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
    11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
    06.2020 III IMSI 0
    06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
    25dpt ❤️ 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK 👧
    22+2 połówkowe Ok 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
    ---
    22.07.2024 FET 🙁 5bb
    16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
    03.2025 V IVF - 2aa ❄️
    29.05.2025 FET 2aa ostatni
    6dpt ⏸
    7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
    12+5 usg prenatalne OK 👦
    21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
    30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
    39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 3 maja, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusille wrote:
    Mój 120 ml za każdym razem, dwa razy może zdarzyło mu się coś zostawić a jak zjada ta porcje to aż smoczek zasysa

    Najwyraźniej tyle potrzebuje 😊 niech chłopak je jak ma apetyt 😉
    Dziś robiłam dodatkowo 30 ml między posiłkami żeby też coś się napiła bo dziś ciepło 😊

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 3 maja, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusille wrote:
    Kurcze to ja to moje dziecko grubo ubieram 🫣 boję się że zmarznie plus przyjaciółka mi powiedziała, że niemowlę powinno mieć jedną warstwę więcej ode mnie

    Ja aktualnie się sobą nie sugeruje bo ja w nocy czasem potrafie spać w leginsach bluzce i gruba kołdra a jest 20 stopni 🤣 za to w dzień ludzie w kurtkach a ja spodnie i krótki rękaw 🫣
    A jak ci młody przesypia noce w tym w co go ubierasz?

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • Iwkaaa Autorytet
    Postów: 2008 2060

    Wysłany: 3 maja, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia wrote:
    Moja śpij w pampersie i w body z krótkim rękawem.
    I teraz hit-na noc nadal śpij w rożku 🫣 nie da sie jej rozdzielić od rożka, tak go kocha🤣🤣

    Właśnie miałam pytać czy Wasze maluchy dalej śpią w rożkach czy już w śpiworkach
    Bo tak niby do 3 msc w rożkacj mówią żeby otulić i te odruchy uspokoić. Nasz dalej jeszcze w rożku ale jak się zrobi ciepło to myślę już o śpiworku

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja, 21:30

    IVF - IMSI 03.2018 - 1 zarodek :(
    2 IVF - IMSI - 08.2018 - 1 zarodek ❤️ 👱‍♀️

    2024-powrót do gry
    09.2024 1 procedura z programu - 3 transfery, 1cb
    07.2025 - 2 procedura z programu, 1 ET, 2❄️❄️, 7dpt-50,9dpt-112,11dpt-212, 21 dpt ❤️
    age.png
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 3 maja, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwkaaa wrote:
    Właśnie miałam pytać czy Wasze maluchy dalej śpią w rożkach czy już w śpiworkach
    Bo tak niby do 3 msc w rożkacj mówią żeby otulić i te odruchy uspokoić. Nasz dalej jeszcze w rożku ale jak się zrobi ciepło to myślę już o śpiworku

    U mnie już nogi młodej w tym rożku wystają 🫣
    Ja mam ten rożek z usztywnianym tyłem i ona tylko w nim śpij ale tylko na noc 🫣 jedyny plus tego rożka to taki że ona nawet nie czuje tego że ją odkładam do dostawki i mi sie nie wybudza 😅 za tydzień kończy 3 miesiące i myślałam że już do tego czasu będzie spać w śpiworku.
    Jak to komicznie wygląda gdy jade do mamy na kawe z rożkiem 🤣🤣

    Monixma lubi tę wiadomość

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • Lusille Autorytet
    Postów: 481 687

    Wysłany: 4 maja, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia wrote:
    Ja aktualnie się sobą nie sugeruje bo ja w nocy czasem potrafie spać w leginsach bluzce i gruba kołdra a jest 20 stopni 🤣 za to w dzień ludzie w kurtkach a ja spodnie i krótki rękaw 🫣
    A jak ci młody przesypia noce w tym w co go ubierasz?
    Bardzo dobrze śpi, budzi się tylko na jedzenie. Ale dzisiaj ubrałam go lżej i też ok😉

    03.2023 Ciąża naturalna 6t3d 💔
    07.2024 I IVF ❌
    09.2024 II IVF ❌
    11.2024 III IVF 👍
    23.12.2024 ❄️5CC ➡️ 10 dpt 39, 12 dpt 97 ➡️ 7t6d 💔
    15.05.2025 ❄️411 ➡️👎
    03.07.2025 ❄️ 411 ➡️ 11dpt 454, 13dpt 1050, 15dpt 2534, 26 dpt ❤️
    06.03.2026 jest syn na świecie 💙
  • Santi_14 Autorytet
    Postów: 2749 2596

    Wysłany: 4 maja, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwkaaa wrote:
    Właśnie miałam pytać czy Wasze maluchy dalej śpią w rożkach czy już w śpiworkach
    Bo tak niby do 3 msc w rożkacj mówią żeby otulić i te odruchy uspokoić. Nasz dalej jeszcze w rożku ale jak się zrobi ciepło to myślę już o śpiworku

    My już od dawna w śpiworku :) rożek miałam wrażenie że jest już za maly 😊

    Ja na noc u witam w pajacyk plus śpiworek, w sypialni mamy koło 20 stopni i śpi ładnie :)

    Adaś 20.06.2021 ❤️
    Zbysiu 25.02.2026 ❤️

    1️⃣12.2019 procedura IVF Polmedis Wrocław
    01.19 ET 8A - >2,3I/U ❌

    2️⃣09.2020 procedura IVF Angelius M.P.
    09.20 ET 8A -> 8dpt 16I/U, 10dpt 68I/U, 13dpt 220I/U, 20dpt 3673I/U -> zdrowy synek💙✅

    START - powrót po rodzeństwo 💪🏻
    3️⃣09.2023 IVF Invimed Wrocław
    Zarodki: 2x8A,4AA,4BB,2x8A
    10.23 - ET 2x 8A - >2,3I/U❌
    12.23 - FET 4AA - >2,3I/U❌
    02.24 - FET 4BB - >2,3 I/U❌
    11.24 - FET 2x8A 13dpt 50I/U, 15dpt 90I/U, 17dpt 133I/U, 19dpt 224I/U, 24dpt 804I/U, 31dpt 2033I/U,
    31.12.24 CP ->usunięcie p.jajowodu❌

    4️⃣ 05.2025 IVF Angelius M.P.🙏🏻❤️
    Zarodki:❄️❄️❄️ 4AB, 2x 3AA
    10.06.25 ET 8A 🍀 -> 8dpt 37I/U, 10dpt 108I/U, 14dpt 349mIU/mL, 17 dpt 919I/U, 20dpt 1937 I/U -> zdrowy synek💙✅

    event.png
  • wombi Autorytet
    Postów: 5902 6875

    Wysłany: 4 maja, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze wracając do drzemek i spania to przypomniało mi się że mam książkę „zrozumieć małe dziecko” natuli
    Oni ostatnio nawet wrzucili post na instagramie dlaczego małe dzieci się tak często wybudzają
    https://www.instagram.com/p/DX51zJQjPX7/?igsh=c245Y2J1dHdyZjF1

    zieloneswiatlo lubi tę wiadomość

    START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
    HSG, laparo, histero, IUI :(
    01.2016 I ICSI 🙁 7A1
    05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
    11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
    06.2020 III IMSI 0
    06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
    25dpt ❤️ 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK 👧
    22+2 połówkowe Ok 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
    ---
    22.07.2024 FET 🙁 5bb
    16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
    03.2025 V IVF - 2aa ❄️
    29.05.2025 FET 2aa ostatni
    6dpt ⏸
    7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
    12+5 usg prenatalne OK 👦
    21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
    30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
    39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 4 maja, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dziś ponad 21 stopni w sypialni 🫣
    Młodą rozebrałam do pampersa bo nie mogla zasnąć. Rożek też byl w nocnym zestawie bo nie da się ją położyć na czymś innym, chociaż tyle że pozwoliła się nim nie zwijać 😅
    My już od godziny na spacerku bo potem na ostre słońce jej nie wezmę.
    U mnie już 16 stopni i ide w spodenkach a co poniektórzy jesienne kurtki 🙆 nie wiem czy to ja źle odczuwam temperature czy inni 🫣

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 4 maja, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wombi wrote:
    Jeszcze wracając do drzemek i spania to przypomniało mi się że mam książkę „zrozumieć małe dziecko” natuli
    Oni ostatnio nawet wrzucili post na instagramie dlaczego małe dzieci się tak często wybudzają
    https://www.instagram.com/p/DX51zJQjPX7/?igsh=c245Y2J1dHdyZjF1

    Kupię sobie i mężowi 🤣
    Mi dziś młoda pół nocy popłakiwała i trochę się uspokajała jak ją przytulałam 🫣 może to kolejny skok rozwojowy 🤔

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • wombi Autorytet
    Postów: 5902 6875

    Wysłany: 4 maja, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie lubię rożków 🤣 miałam rożek po Julce i zostawiłam go w szpitalu, tam się bardziej przyda
    Więc my od powrotu do domu jesteśmy team śpiworek, z młodą też tak było. Na teraz mam taki cieniutki muslinowy, kolejne mam już takie rosnące z dzieckiem a jak już będzie raczkować albo chodzić to mam śpiworki ze stopami

    Iwkaaa lubi tę wiadomość

    START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
    HSG, laparo, histero, IUI :(
    01.2016 I ICSI 🙁 7A1
    05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
    11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
    06.2020 III IMSI 0
    06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
    25dpt ❤️ 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK 👧
    22+2 połówkowe Ok 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
    ---
    22.07.2024 FET 🙁 5bb
    16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
    03.2025 V IVF - 2aa ❄️
    29.05.2025 FET 2aa ostatni
    6dpt ⏸
    7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
    12+5 usg prenatalne OK 👦
    21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
    30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
    39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026
  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 6516 9361

    Wysłany: 4 maja, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć OvuCiocie🩷
    Jestem Nel - ósmy cud świata 🎀🎀🎀

    e8e9d39bdb8a4.jpghttps://zapodaj.net/plik-N75mSytBmS


    Przyszłam na świat idealnie w terminie
    01.05 00:48 3220g i 51 cm 🥹

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja, 10:27

    Honorka, Kingus 1, Cara, Miwka, Lusille, Pat87, Lilithgirl, sylstaa, Andzia, Kesja, Iwkaaa, Thoruviel, AsiaiHelenka, zieloneswiatlo, Monixma, Barborka28, AnnaMD, Rita23, aaaania87, Puszkina, Santi_14, Domi0307, Valletta, Dariana lubią tę wiadomość

    87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
    adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
    białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
    HPV/borelioza/-14kg
    86’🧔
    ❌ HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy/3xIUI

    BOCIAN SZCZECIN
    ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
    01/23❌5AA
    02/23❌5BB
    03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
    05/23❌4AA
    06/23💔2x3BB 6tc cb
    09/23💔5CB cb?

    ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
    09/24👼5AA 7tc A♀
    11/24❌5AA
    12/24💔5AA 5tc cb
    01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
    03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
    06/25👼5AA 6tc

    08/25🥰naturalsik🥰
    02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
    7+3 CRL 1,18cm🧸
    8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
    10+5 FeliaTest 🩷

    40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

    age.png
  • Cara Autorytet
    Postów: 694 417

    Wysłany: 4 maja, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rakieta, gratulacje! 😍 Wypatrywałam wieści od Ciebie 😀

  • Lusille Autorytet
    Postów: 481 687

    Wysłany: 4 maja, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u nas chyba apogeum purpurowego płaczu, bo już nie raz na czas ale codziennie po kilka razy dziennie i niekoniecznie tylko wieczorem 😔
    Pocieszycie że będzie z tym niedługo koniec?🥴

    Rakieta gratuluję córeczki ♥️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja, 11:29

    03.2023 Ciąża naturalna 6t3d 💔
    07.2024 I IVF ❌
    09.2024 II IVF ❌
    11.2024 III IVF 👍
    23.12.2024 ❄️5CC ➡️ 10 dpt 39, 12 dpt 97 ➡️ 7t6d 💔
    15.05.2025 ❄️411 ➡️👎
    03.07.2025 ❄️ 411 ➡️ 11dpt 454, 13dpt 1050, 15dpt 2534, 26 dpt ❤️
    06.03.2026 jest syn na świecie 💙
  • Pat87 Autorytet
    Postów: 793 2739

    Wysłany: 4 maja, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rakieta_P🚀 wrote:
    Cześć OvuCiocie🩷
    Jestem Nel - ósmy cud świata 🎀🎀🎀

    e8e9d39bdb8a4.jpghttps://zapodaj.net/plik-N75mSytBmS


    Przyszłam na świat idealnie w terminie
    01.05 00:48 3220g i 51 cm 🥹

    Gratulacje 🩷🩷 Piękności małe 😍

    🧔‍♂️82r. 👩‍🦰87r.
    Starania od 2016r.
    2018-2019 7 IUI 💔
    Gyncentrum/Bocian
    2020-2024 - 4IVF - 7 FET - 1 cb 💔.
    Genotyp hamujący KIR, NK 15%.
    Cross-match 50%➡️25%➡️6%, Allo-MLR 29%➡️0%
    Brak ❄️, decyzja o AZ
    2024 Angelius dr GM❤️🍀
    18.04.2024 - FET 8 - AZ(1) 💔
    28dpt(6tc)- puste jajo💔💔
    Zespół fosfolipidowy-ok, LCT 23% 👎
    23.09.2024 - FET 9 - AZ(2) 💔
    25.11.2024 - laparotomia - usunięcie mięśniaka
    14.04.2025 - FET 10 - AZ(3) 5AA💔
    Naturalls 🥹
    26.07 32dc⏸️ beta 1756,60
    7+1 1,07cm, jest 💓
    8+4 crl 2,20cm 💓
    10+4 crl 3,94cm 💓
    12+0 I prenatalne, wszystko ok ❤️
    15+4, FeliaTest, zdrowa 🩷
    20+4 II prenatalne, wszystko ok❤️🩷
    31+0 III prenatalne, wszystko ok❤️🩷
    23.03.2026 Liliana😍❤️🩷

    age.png
  • AsiaiHelenka Autorytet
    Postów: 1471 1483

    Wysłany: 4 maja, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rakieta_P🚀 wrote:
    Cześć OvuCiocie🩷
    Jestem Nel - ósmy cud świata 🎀🎀🎀

    e8e9d39bdb8a4.jpghttps://zapodaj.net/plik-N75mSytBmS


    Przyszłam na świat idealnie w terminie
    01.05 00:48 3220g i 51 cm 🥹
    Rakieta !! Ogromne gratulacje ! Czekałam na ten wpis . Mała jest cudowna , dużo radości i miłości to będzie piękny czas dla Was

    1 podejście i Helenka 😀
    Później 5 nieudanych podejść w tym jedno poronienie
    Oczekiwanie na test ....
    7 dpt beta 26,9
    9 dpt 94,2
    13 dpt 343,3
    27 dpt ❤️
    age.png
    age.png
  • Pat87 Autorytet
    Postów: 793 2739

    Wysłany: 4 maja, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mam pytanie do tych mamusi, których maluchy mają szczepienie na rotawirusy za sobą.
    Czy Wasze maluchy bardzo męczył brzuszek? I jak długo niedogodności się utrzymywały?
    Podpytałam koleżanki, której młody w lutym miał szczepienie, i u nich było ciężko. Przez miesiąc biegunki i w końcu szpital.
    Wolę podpytać i tu, żeby wiedzieć na co się szykować 🫣

    🧔‍♂️82r. 👩‍🦰87r.
    Starania od 2016r.
    2018-2019 7 IUI 💔
    Gyncentrum/Bocian
    2020-2024 - 4IVF - 7 FET - 1 cb 💔.
    Genotyp hamujący KIR, NK 15%.
    Cross-match 50%➡️25%➡️6%, Allo-MLR 29%➡️0%
    Brak ❄️, decyzja o AZ
    2024 Angelius dr GM❤️🍀
    18.04.2024 - FET 8 - AZ(1) 💔
    28dpt(6tc)- puste jajo💔💔
    Zespół fosfolipidowy-ok, LCT 23% 👎
    23.09.2024 - FET 9 - AZ(2) 💔
    25.11.2024 - laparotomia - usunięcie mięśniaka
    14.04.2025 - FET 10 - AZ(3) 5AA💔
    Naturalls 🥹
    26.07 32dc⏸️ beta 1756,60
    7+1 1,07cm, jest 💓
    8+4 crl 2,20cm 💓
    10+4 crl 3,94cm 💓
    12+0 I prenatalne, wszystko ok ❤️
    15+4, FeliaTest, zdrowa 🩷
    20+4 II prenatalne, wszystko ok❤️🩷
    31+0 III prenatalne, wszystko ok❤️🩷
    23.03.2026 Liliana😍❤️🩷

    age.png
‹‹ 442 443 444 445 446 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ