Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Zioła ojca Sroki nr 3
Odpowiedz

Zioła ojca Sroki nr 3

Oceń ten wątek:
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam problem. Pije drugi cykl zioła sroki. Cykle 33,34dniowe. Po odstawieniu pigulek rok temu plamilam przed @ 3,4dni na brunatnobrazowo. Pierwszy cykl z ziołami plamilam juz tylko pol dnia przed @. Tym razem, plamie od wczoraj, najpierw na jasno różowo, dzis jasno brązowo. Lekko. Dziś 35dzien cyklu. Na @ sie nie czuje. We wtorek test negatywny. To bylo 12dni po owulce. Nie wiem o co chodzi. Moze ktos mi cos doradzi. Nie wiem czy mam odstawic ziola czy co...

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlasnie zastanawiam sie nad tym samym z tym ze ja ziola pilam tylko jeden cykl...26 dc plamilam a 30 dostalam zwykly okres

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2016, 18:31

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogolnie jestem zadowolona z ich efektow. Wreszcie czuje owulacje, i mam piękny śluz plodny. Po za tym zniknely brunatne plamienia przed @. Jezeli mam przerwać to chyba ze względu to ze bede w ciazy. No nic. Czekam jeszcze, jak jutro nie będzie @ to w niedziele testuje.

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna_Z wrote:
    Dalej nic :(
    Dostałam regulon i propozycję inseminacji


    Ohhh Kochana musisz być silna! <3

    ❤❤
  • Heleneczka Przyjaciółka
    Postów: 281 37

    Wysłany: 18 lipca 2016, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy mogę zacząć pić te zioła od 7 dc? Dopiero przyszły :(

    2nn343r8myc9wlws.png
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 18 lipca 2016, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lepiej poczekaj do nowego cyklu, bo mogą ci rozregulowac wszystko.

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • Heleneczka Przyjaciółka
    Postów: 281 37

    Wysłany: 19 lipca 2016, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio cykl miałam 37 dni. Tym razem bym się nie obraziła, jakby mi owulację przesunął, bo w 23 dniu cyklu mam zabieg ze znieczuleniem i wolałabym wtedy jeszcze być przed owu.

    2nn343r8myc9wlws.png
  • Heleneczka Przyjaciółka
    Postów: 281 37

    Wysłany: 19 lipca 2016, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeszcze jedno - facet też może te zioła pić?

    2nn343r8myc9wlws.png
  • Jagoda2601 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 20 lipca 2016, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Mam pytanko czy ziolka moge laczyc z clo i metformaxem 500 ??

  • Jagoda2601 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 21 lipca 2016, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam jeszcze jedno pytanie czy ktoras z was nie mogla dostac miesiaczki bo ja cos nie moge i zastanwaiam sie czy to od ziol? chyba je odstawie bo od nowego cyklu mam miec wprowadzone clo

  • Jagoda2601 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 21 lipca 2016, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heleneczka z tego co wiem to faceci moga pic ziolka wiec mozesz spokojnie swojemu parzyc :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    w sobotę dowiedziałam się, że mam zespół LUF ( raz nie dostałam miesiączki) od 3 dni biorę duphaston.
    Jestem zasmucona cała ta sytuacją... zawsze wszystko było ok, wszystko na czas a tu takie coś. Boje się, że przez to jestem niepłodna.
    Gdzie mogę zakupić te zioła? zaczynam łapać się wszystkiego.

  • Babydream Autorytet
    Postów: 313 120

    Wysłany: 27 lipca 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaszłam w pierwszym cyklu z ziołami po 12 miesiącach starań!

    florida, pszczola2000 lubią tę wiadomość

    ex2bcwa1570qltn4.png
  • Zosia_wop Autorytet
    Postów: 2166 1430

    Wysłany: 27 lipca 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) mi sie udało w pierwszym cyklu z ziołami (niestety ciąża sie nie utrzymała), a drugim razem przy pierwszym cyklu z castangusem i many córeczkę :) polecam wszystkim z problemami z owu ;) facetom polecają lekarze androvit, ale zioła podobno pic tez mogą. Jak bedziemy starać sie o rodzeństwo to zioła na pewno idą w ruch

    hchy0tc79jyv0psk.png

    https://www.maluchy.pl/li-72379.png
    Niskie amh, endometrioza...
    Aniołek [*]12.2014
  • Zosia_wop Autorytet
    Postów: 2166 1430

    Wysłany: 27 lipca 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zioła kupiłam w zielarskim sklepie i połączyłam wg przepisu

    hchy0tc79jyv0psk.png

    https://www.maluchy.pl/li-72379.png
    Niskie amh, endometrioza...
    Aniołek [*]12.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaki jest skład ich ?

  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słoneczka moje Kochane!
    Jak tam, co u Was? opowiadajcie.

    ❤❤
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 2590 5043

    Wysłany: 7 września 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mam kilka pytań a propos ziół ojca sroki moze któraś z Was bedzie w stanie mi pomoc :)
    1. Czy jeżeli teoretycznie ja jestem zdrowa , mam owulacje, regularne cykle itd to jest sens żebym je w ogóle Piła?
    2. Czy mężczyźni tez mogą je pic zeby poprawić szybkość i ilośc nasienia?
    3. I na koniec czy któraś z Was korzystała z gotowej mieszkanki dostępnej na Allegro? Jest ok?
    Będę bardzo bardzo wdzięczna za odp :) pozdrawiam!

    Życie na pustyni📍Abu Dhabi
    35 👩 🧔‍♂️32
    • 2015-2017 - starania z ex: 17cs, 2 poronienia
    • 2021 - powrót do starań po 4 latach przerwy
    🌸 Maya z 2cs 💛 15/03/2022
    • 2024 - starania o rodzeństwo
    🌸 Lea z 4cs 💛 12/07/2025

    Rodzina w komplecie 👨‍👩‍👧‍👦💗

    age.png

    age.png
  • Heleneczka Przyjaciółka
    Postów: 281 37

    Wysłany: 9 września 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaszłam w pierwszym cyklu picia ziół mieszanki z Allegro. Mąż też pił - miał słabą morfologię. Uważam, że one nie szkodzą, jeśli ktoś nie ma uczulenia na któryś składnik. Powodzenia!

    Wojcinka, pszczola2000 lubią tę wiadomość

    2nn343r8myc9wlws.png
  • Esperanza Mia Autorytet
    Postów: 6080 4461

    Wysłany: 9 września 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od dziś zaczynam pić mam 1 dzień okresu. Sama kupiłam zioła w zielarskim i je zmieszałam. Zobaczymy czy z działają. Mam problem ostatnio ze śluzem i owulacją. Oby tylko pomogły.

    age.png
    age.png
    "Cokolwiek zasiejesz, po jakimś czasie zbierzesz ! Twoje myśli to ziarno i od nich będą zależeć żniwa ".
    21.03.2022 transfer 2AA
    5 dpt 21,4 7 dpt 61,2 10 dpt 205,9 14 dpt 955 23 dpt 💗
    7.06.22 prenetralne, synek
    18.07.22 pierwsze ruchy 19+5
    22.07.2020 20+2 waga 329g połówkowe
    30.09.22 3 genetyczne 30+2 1445g
    12.12.2022 40+5 56 cm, 3550 g, g.15.55 😍
    02.01.2020 *IVF *ICSI MACS
    15.01.2020 punkcja ❄❄ ❄
    15.02.2020 transfer 3AA
    6 dpt 49,5 9 dpt 181,5 11 dpt 286 13 dpt 446 16 dpt 1446 19 dpt 3893
    26 dpt ❤️ 12.03.2020
    18.06.2020 20+3 połówkowe- waga 385 g szczęścia 💕 będzie synek
    19.06.2020 pierwsze ruchy💗
    21.07.2020 25+1 waga 776 g
    21.08.2020 29+5 gene 1502g
    09.09.2020 waga 1944g
    34+2 waga 2200, 35+2 waga 2600
    09.10.2020 36+4 - 54 cm, 2620g godz 23.21 😍
‹‹ 105 106 107 108 109 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ