X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Zioła ojca Sroki nr 3
Odpowiedz

Zioła ojca Sroki nr 3

Oceń ten wątek:
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 18 lutego 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to ze powinnam się z forum wyłączyć i nie doszukiwać się objawów. Tylko to nie takie proste. Ale do końca miesiąca jeszcze może powchodze tutaj a reszte koniec. I tak starania będziemy wznawiac dopiero od połowy kwietnia a raczej końca wiec będę mieć dwa miesiące na wyciszenie, wyluzowanie się i zajęcie czymś innym.

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Atakasobiejedna Autorytet
    Postów: 1620 1108

    Wysłany: 18 lutego 2016, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    Demeter a skąd pomysł ze mam problem z tasiemcami?
    Prawko juz mam ale musze w wolnych chwilach skończyć czytać książki. Mamy psa goldena. Teraz w tym roku mamy otwierać firmę ale nie wiem czy uda się do maja czy dopiero koncem roku

    Zapewne chodziło o cykle tasiemce, czyli że długie :D

    Mutacja heterozygotyczna A1298C genu MTHFR (trombofilia wrodzona)
    Starania o nr 2: 3 x cb


    dqpro7esxqkrk97e.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 18 lutego 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aa to chyba ze tak :) bo już się przestraszyłam. Niestety takie zawsze miałam a na początku jak zaczęłam miesiączkowac to nawet 2 razy co pół roku mialam okres... To wiem ze bez stymulacji to ciężko będzie... A może mieć to związek z tym ze w dzieciństwie mialam padaczkę? Niby lekka ale jednak padaczkę i zmiany w mózgu są jakieś.

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Atakasobiejedna Autorytet
    Postów: 1620 1108

    Wysłany: 18 lutego 2016, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 jeśli masz pcos to znajdź dobrego lekarza który się zajmuje tym problemem, żeby nie tracić czasu sugeruję iść do specjalisty od leczenia niepłodności, bo niestety nie każdy lekarz się na tym zna. Wiem że przy pcos dziewczyny się wspomagają Metmorfiną, Inofem 2 saszetki dziennie tez nie zaszkodzi.

    Mutacja heterozygotyczna A1298C genu MTHFR (trombofilia wrodzona)
    Starania o nr 2: 3 x cb


    dqpro7esxqkrk97e.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 18 lutego 2016, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie pcos nie mam bynajmniej tak wyszło z badania fsh i lh bo ich stosunek jest ok. Raz miałam dużo pecherzyków na każdym jajniku a ostatnio jak miałam cykl przerwy od clo to było ok

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 5 marca 2016, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszusia!!!!!!!! wzywam Cię... co tam jak tam? Maleńka jeszcze czeka?

    Myszusia lubi tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 6 marca 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje!!! <3
    Przepraszam że daje znać dopiero teraz, ale sama musiałam się ogarnąć z nową sytuacją :) Nasza Wikusia przyszła na świat 26 lutego o 14:15. Ważyła 3040g i miała 59cm. W poniedziałek wypisali nas do domku. Teraz na spokojnie sie klimatyzujemy :) Malutka ogólnie grzeczna, śliczna iiiii.. włochata!! <3



    Nasza mała Iskierka <3
    6f13a313eeb23256med.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2016, 18:59

    D_basiula, Demeter, Joanna_Z, Aganeska, Erl, Nalunia lubią tę wiadomość

    ❤❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2016, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cz ktorejs z was pomogly te ziolka zajac w ciaze?

  • D_basiula Autorytet
    Postów: 720 673

    Wysłany: 6 marca 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszusia, Twoja Malenka jest cudowna!!! Spi jak aniolek :-)

    Myszusia lubi tę wiadomość

    l22nbd3m323q83y0.png

    Aniolek [*] czerwiec 2017

    Zaczynamy od nowa! Udało się w 2cpp.
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 6 marca 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D_basiula wrote:
    Myszusia, Twoja Malenka jest cudowna!!! Spi jak aniolek :-)
    Dziękuję Słonko!!! <3

    ❤❤
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 6 marca 2016, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszusia jaka wspaniała córeczka!
    Jest prześliczna:) Na zdjęciu wygląda na dużą. Doczekałaś się, w końcu jesteś mamą. Niech się chowa zdrowo;)
    P.s. Zazdroszczę...też mi się marzy córunia:)

    Myszusia, Aganeska lubią tę wiadomość

    Demeter
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 7 marca 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter wrote:
    Myszusia jaka wspaniała córeczka!
    Jest prześliczna:) Na zdjęciu wygląda na dużą. Doczekałaś się, w końcu jesteś mamą. Niech się chowa zdrowo;)
    P.s. Zazdroszczę...też mi się marzy córunia:)
    Słońce tak na prawdę ona jest malutka :P Na początku bałam się ją wykąpać, teściowa mi pomagała. Teraz mam do wanienki taką piankę, małą na tym kładę i spokojnie mogę ją myć i się o nic nie boje. Ojj doczekasz się takiej istotki! <3 Już niedługo będziesz z brzuszkiem chodzić a przeleci Ci to tak szybko, że nawet się nie obejrzysz a skarbeczek będzie z Wami. Bardzo mocno trzymam za Was kciuki!!!!!!!! <3
    Kochane, mogę mieć teraz troszkę zaległości jak coś, ale nie zawsze teraz ten czas jest, doszły inne obowiązki :P <3

    Aganeska lubi tę wiadomość

    ❤❤
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 7 marca 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszko jaka Wiki jest piękna ... Mąż będzie musiał się napracować zeby wszystkich adoratorów poprzeganiać :D Wszystkiego dobrego :)
    i urodziłaś w moje urodzinki hihi bardzo miło :)

    Myszusia lubi tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Erl Autorytet
    Postów: 1731 1480

    Wysłany: 7 marca 2016, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszusia :) Cudeńko z Twojej Vikusi :) Wspaniale, że już możesz ją przytulać :)

    Myszusia lubi tę wiadomość

    XII 2017 IMSI => 22 I 2018 CRIO z EG 3-dn. Maluchów 8A i 6B => 8dpt II beta 11; 9dpt 23,4; 11dpt 79; 14dpt 357,2; 16dpt 918,1; 23dpt 8646; 25dpt ❤ ur. 17.10.2018
    ❄❄
    1 VI 2014 Aniołek [*]
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 7 marca 2016, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszunia cudowna jest Twoja Córcia:) samych dobrych chwil Wam życzę:*
    a za Was wszystkie dziewczyny cały czas mocno trzymam kciuki i życzę Wam szybciutko takich rozkosznych maluchów jak Wiktoria!!!

    Myszusia lubi tę wiadomość

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 7 marca 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje!! <3 Dziękuje Wam bardzo za takie piękne słowa!! Jestem cały czas z Wami !!!! <3

    ❤❤
  • Xaxa Autorytet
    Postów: 520 132

    Wysłany: 8 marca 2016, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) chciałam się podpytać czy któraś może stosowała zioła zaraz po łyżeczkowaniu/poronieniu? Nie wiem czy mogę zacząć już teraz czy lepiej poczekać do pierwszej @ albo może nawet parę cykli?
    I jeszcze jedno pytanko :) czy te ziółka mogą powodować problemy z endometrium? W zeszłym roku jeden cykl je piłam i owu przyszła szybciej ale na usg endo tylko 6mm, nie wiem czy to przypadek czy wina ziółek ;(

    km5sf71xff50fx7u.png
    Aniołki 02.2015 8tc 02.2016 9tc 11.2016 -cb ;(
    07.2016 bardzo złe wyniki u M - kuracja
    MTHFR C677T homozygota, mutacja Leiden, mutacja w genie protrombiny i pai - taki mam piękny zestaw

  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 11 marca 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xaxa wrote:
    Cześć dziewczyny :) chciałam się podpytać czy któraś może stosowała zioła zaraz po łyżeczkowaniu/poronieniu? Nie wiem czy mogę zacząć już teraz czy lepiej poczekać do pierwszej @ albo może nawet parę cykli?
    I jeszcze jedno pytanko :) czy te ziółka mogą powodować problemy z endometrium? W zeszłym roku jeden cykl je piłam i owu przyszła szybciej ale na usg endo tylko 6mm, nie wiem czy to przypadek czy wina ziółek ;(
    Poczekaj lepiej do pierwszej miesiaczki aż endometrium się troszkę poprawi, bo po łyżeczkowaniu/poronieniu osłabia się i nie bez powodu mówią, żeby odczekać cykl a nawet 2-3 (bo gdy endometrium jest za cienkie a zajdziesz w ciążę, znów możesz poronić :/ ). Także lepiej się wstrzymać. A to nie masz owulacji, że chcesz się ziołami wspomagać?

    ❤❤
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 14 marca 2016, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszko jaką masz piękną córcię !!!! jakki Aniołek śliczny :))))))) ahhh cudo cudo cudo :)

    Myszusia lubi tę wiadomość

    [img][/img]
  • ewa9604 Debiutantka
    Postów: 6 5

    Wysłany: 14 marca 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    po 3 miesiącach picia ziół Sroki zaszłam w ciąże :) staraliśmy się 3 lata nikt nam nie dawał szans na naturalne poczęcie :/ teraz nasz synek smacznie śpi w łóżeczku :)
    Pozdrawiam

    D_basiula, Joanna_Z, pszczola2000, florida lubią tę wiadomość

    ewa9604
‹‹ 103 104 105 106 107 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ