X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Zioła ojca Sroki nr 3
Odpowiedz

Zioła ojca Sroki nr 3

Oceń ten wątek:
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolala wrote:
    Planuje iśc do gina za jakieś 2-3 tygodnie, powinno być już coś widać na usg, może serduszko :P hehe, taki dżołk, mam po weekendzie pracującym zryty beret totalnie i żarty się mnie trzymają!!! generalnie czuję się ...ujowo, chce mi się spać, płakać, krzyczec i takie tam, ciężki tydzień miałam;/ zmarł mąż mojej koleżanki nagle, mój ukochany kociak odszedł, w pracy sajgon, mój kuzyn cudem uniknął śmierci ehhh, mam nadzieje ze jutro rozpocznie sie nowy lepszy tydzien!

    A Ty jak się czujesz? Córcia odwrócona główką w dół? Dokazuje?
    buziaki


    O kurcze, to niemiłe sytuacje Ci się przytrafiły teraz :/ A za ile masz dostać @? Mała od jakiegoś miesiąca jest odwrócona główką w dół, kopie, ale bardziej rozpycha w brzuchu bo nie ma już tyle miejsca co na początku :D Jest mi ogólnie już bardzo ciężko, ale jeszcze troszkę. Obstawiam 2 tyg i urodzę :P



    Aganeska i bardzo się ciesze że masz takie podejscie o tej sprawy! Wiem, że jak nie teraz to później się uda, może tak jak napisałaś te 3 miesiące przerwy Wam dobrze zrobią.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2016, 18:24

    ❤❤
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wow Myszusia juz 2 tygodnie!!!! o jjaaa, hehe przezywam troche jakbym to sama miala rodzic;) koniecznie nam daj znac jak bedziesz juz miala Małą na swiecie:)
    u mnie dzis jest 11-12dpo wiec termin @ mniej wiecej pt/sb...ale jak widze jaka jest skutecznosc iui to raczej kiepsko...

    Aganeska odwazne posuniecie;) trzymam kciuki:*

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe to raczej nie jest odważne posunięcie tylko akty desperacji, niewiary i nadziei zarazem :D Ale marniutkie szanse. Tylko 1 raz przytulania dzień przed owu bo mój się źle czuje bo go ząb bolał i nie chciałam go męczyć :(

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a słyszałyście o tym wirusie z Ukrainy u kobiet ciężarnych??? masakra jakaś. Ja do ua mam rzut beretem 30 km :/

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coo? jakim wirusie?

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.fakt.pl/zdrowie-i-fitness/zika-w-europie-zika-niebezpieczny-dla-kobiet-w-ciazy,artykuly,606793.html?utm_source=fpfakt&utm_medium=social&utm_campaign=fanpage
    kurcze, ktoś mi w pracy rzucił hasło, ze to już jest na Ukrainie a na UA szaleje a-h1n1. Po prostu połączył mi ktoś fakty ;/

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, byłam dziś u ginekologa. Szyjka się skraca i idzie do przodu. Mam bóle w pachwinach jak na miesiączkę, boli mnie cała macica, pochwa.. Lekarka mówi, że już niedługo :P Kolejną wizytę mam 3 lutego i ciekawe czy dotrwam :) Nam się jeszcze auto zepsuło więc jak coś to będę na pogotowie dzwonić.. Miałam tez robiony posiew na GBS (paciorkowca) no i wyszedł dodatni więc jak mała się urodzi to dają jej chyba antybiotyk (lub mi przed porodem???) nie wiem teraz dokładnie jak to jest. Troszkę się wystraszyłam tego.. Mój mąż pracuje teraz do końca tygodnia na 14.00 jedynie w niedziele ma na 6.00. Wolałabym żeby był przy mnie :P

    Słyszałam o tym wirusie.. Ja mam nadzieje, ze to do nas do Polski się nie przypałęta.. niby u nas jest za zimno dla tych komarów, ale nigdy nic nie wiadomo i lepiej dmuchać na zimne)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2016, 14:26

    Aganeska lubi tę wiadomość

    ❤❤
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska wrote:
    http://www.fakt.pl/zdrowie-i-fitness/zika-w-europie-zika-niebezpieczny-dla-kobiet-w-ciazy,artykuly,606793.html?utm_source=fpfakt&utm_medium=social&utm_campaign=fanpage
    kurcze, ktoś mi w pracy rzucił hasło, ze to już jest na Ukrainie a na UA szaleje a-h1n1. Po prostu połączył mi ktoś fakty ;/

    wlasnie dzisiaj rano w DDTVN mowili o tym;) nie grozne dla naszego klimatu;) nawet jak ktos jest chory niedaleko to i tak potrzeba komara specjalnego zeby te chorobe przeniosl;)

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszusia wrote:
    Dziewczyny, byłam dziś u ginekologa. Szyjka się skraca i idzie do przodu. Mam bóle w pachwinach jak na miesiączkę, boli mnie cała macica, pochwa.. Lekarka mówi, że już niedługo :P Kolejną wizytę mam 3 lutego i ciekawe czy dotrwam :) Nam się jeszcze auto zepsuło więc jak coś to będę na pogotowie dzwonić.. Miałam tez robiony posiew na GBS (paciorkowca) no i wyszedł dodatni więc jak mała się urodzi to dają jej chyba antybiotyk (lub mi przed porodem???) nie wiem teraz dokładnie jak to jest. Troszkę się wystraszyłam tego.. Mój mąż pracuje teraz do końca tygodnia na 14.00 jedynie w niedziele ma na 6.00. Wolałabym żeby był przy mnie :P

    Słyszałam o tym wirusie.. Ja mam nadzieje, ze to do nas do Polski się nie przypałęta.. niby u nas jest za zimno dla tych komarów, ale nigdy nic nie wiadomo i lepiej dmuchać na zimne)

    Myszunia to trzymamy kciuki:*

    Myszusia lubi tę wiadomość

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszusia ty już na wylocie:) nie stresuj się, jak mała będzie chciała przyjść wcześniej to niech przychodzi, choć dziewczynki zazwyczaj się nie śpieszą. To chłopcy prędzej pchają się na świat, mój syn był tego przykładem i trzeba było pędzić do szpitala, bo wody odeszły:)
    Co do twojej infekcji, nic się nie martw. To tobie podadzą antybiotyk przed samym porodem,ważne żeby położna o tym wiedziała. Zawsze się daje ostatnie wyniki badań, one wtedy wiedzą co mają robić.

    Też czytałam o tym wirusie ale myślę, że w naszym klimacie nie szans na to dziadostwo. Jedynie turyści mogą to ze sobą zawlec do nas. Nie można się tym zarazić drogą kropelkową. Ja czytałam o tym wirusie z krajów egzotycznych, pierwsze słysze że w Ukrainie są takie przypadki...
    Paolala myśl pozytywnie. Życzę Ci żebyś tej wstrętnej wredoty nie widziała przez najbliższe dziewięć miesięcy.

    Myszusia lubi tę wiadomość

    Demeter
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Dziewczyny!!! <3 Teraz tylko czekać <3

    Aganeska lubi tę wiadomość

    ❤❤
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 2 lutego 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy niunie mamy niunie!!!!! Paolala GRATULACJE!!!!!

    Erl lubi tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 2 lutego 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje:) mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze:)

    Erl lubi tę wiadomość

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Erl Autorytet
    Postów: 1731 1480

    Wysłany: 2 lutego 2016, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszusia :) Szczęśliwego porodu :) Piękne chwile przed Tobą już coraz bliżej :)

    Paolka! Wszędzie Ci to powtarzam, tak bardzo się cieszę!!! I popatrz, niby IUI kiepska skuteczność, a jednak to był ten krok, którego Wam było trzeba! Z rodzeństwem dla Zosi/Kubusia pójdzie łatwiej ;)

    Nalunia, Aganeska, Demeter, teraz czekam na dobre wieści od Was dziewczyny :) To nasz rok :)

    Ja sobie robię przerwę od OF. Wrócę do wykresu może po kwietniowej laparoskopii, ale będę tu do Was zaglądać co jakiś czas po świeże nowiny ;)

    Zieloności wszystkim!!

    Nalunia, Demeter, Aganeska, Myszusia lubią tę wiadomość

    XII 2017 IMSI => 22 I 2018 CRIO z EG 3-dn. Maluchów 8A i 6B => 8dpt II beta 11; 9dpt 23,4; 11dpt 79; 14dpt 357,2; 16dpt 918,1; 23dpt 8646; 25dpt ❤ ur. 17.10.2018
    ❄❄
    1 VI 2014 Aniołek [*]
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 2 lutego 2016, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super Paolcia będziemy brały z Ciebie przykład :D:D:D jeszcze raz gratulacje <3 Erl Skarbie to napewno nasz rok !!! :* też mam takie podejście do OF i naprawde pomaga, musiałam odpocząć troszkę bo żyłam tylko OF. Także zaglądać będę po nowinki !!u mnie nic nowego, w nast. miesiącu idę badać drożność jajowodów żeby powolutku wykluczac przyczyny, a na jesień inseminacja jesli dalej nic nie będzie :) no i luzik dziewczynki :) trzymam za was mocno kciuki :* :* :* <3 <3 <3

    Erl, Aganeska, Demeter lubią tę wiadomość

    [img][/img]
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 2 lutego 2016, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje dziewczyny:)
    macie mój kontakt mailowy jakby co;) ja też właściwie na forum ograniczam się do dwóch wątków i Waszych wykresów!!!
    tak zdecydowanie w naszym przypadku inseminacja to byl właściwy krok, moze ta skutecznosc inseminacji tez spowodowana jest tym ze czesto inseminacja jest proponowana parom ktorym poprostu nie wychodzi nie wiadomo dlaczego...
    Kochane mam nadzieje ze zaczelam dobrą passe, Erl, Nalunia, dziewczyny czeekam na Was:*

    Nalunia, Aganeska, Demeter, Erl, Myszusia lubią tę wiadomość

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 2 lutego 2016, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolala wspaniałe wieści!!! Gratuluje i bardzo się cieszę z twojego szczęścia!
    Faktycznie inseminacja w twoim przypadku zdała na piątkę z plusem:) życzę zdrowia dla Ciebie i okruszka:)
    Sama zdecydowałabym się na inseminację ale mnie po prostu na to nie stać.
    Dziewczyny skoro piszecie, że ten rok to nasz rok to trzymam was za słowo. Ja liczę już raczej na tradycyjną wpadkę, bo ze starań zrezygnowałam. Odkąd wietrze głowę od glipcenia się w wykresy i i mierzenia temperatury, jest o wiele łatwiej. Nie ma już takiej presji i mogę w końcu skupić się na czym innym.
    Tak, czy siak życzę nam wszystkim zdrowia i zaciążenia:)

    Erl, Aganeska lubią tę wiadomość

    Demeter
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 3 lutego 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny przyrost bety prawidłowy więc mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze;)
    zostawiam Wam tu wiruski:)


    e571dd4b8d6fd7b2med.jpg

    D_basiula, Aganeska, Erl lubią tę wiadomość

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 9 lutego 2016, 01:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane... u mnie koniec z wykresami, lekami, duperelami. Czekamy do końca lata i podchodzimy do IUI (ale przed tym zdecyduję się na hsg )tak jak mowiłam. Będę oczywiście do Was zaglądać i Wy też się odezwijcie jeśli zdarzy się u Was ten MAły Cud :) Myszusia czekam na Twój poród więc jeszcze tu zajrzę częściej :* PAolala rośnijcie skarby zdrowo <3
    Demeter, Erl, Nalunia polecam książkę "Potęga podświadomości" - mi bardzo pomaga :) Jestem zdystansowana i wiem, ze zostanę mamą bo tego chcę i wiem że się uda, kiedyś ale w końcu się uda, wierzę w to. To siedzi w naszych głowach. Wiara czyni cuda. 3majcie się dziewczynki :*

    Nalunia, D_basiula, Demeter lubią tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 9 lutego 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolala Kochana tak się ciesze!! Aż łezkę uroniłam ze szczęścia!!! Wiedziałam, ze się uda!! <3

    Aganeska, Erl, Demeter, Nalunia dziękuje Kochane, jak urodze to wstawię Wam zdjęcie maluszka <3 Mam nadzieję, że u mnie już na dniach się będzie coś dziać, bo od 2 tyg mam bóle pachwin jak na miesiączkę, szyjka macicy cała boli, krocze mam obolałe jakby mnie dosłownie ktoś skopał :/ no i napinanie/twardnienie brzucha. Czekam i czekam <3

    Nalunia lubi tę wiadomość

    ❤❤
‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ