X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Zioła ojca Sroki nr 3
Odpowiedz

Zioła ojca Sroki nr 3

Oceń ten wątek:
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska wrote:
    Myszusia naciesz się mężem bo już niedługo przybędzie Ci roboty :)
    Jak ten czas leci. Niedawno pisałaś o swoich powykręcanych nogach a tu trach bach i 33 tc <3


    No tak jak mówisz.. ten czas tak leci.. Ohh aż się zastanawiam kiedy to minęło..

    ❤❤
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszusia cudownie wyglądasz;) ahhh fakt przeleciało już niedługo córcia będzie z Wami;)
    a moja sukienka to w sumie zwykła;) tylko bałam się że zmarzne, bo ja zmarzluch jestem;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2016, 20:35

    Aganeska, Myszusia lubią tę wiadomość

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolala mam pytanko. Czy Twój lekarz dał sam Ci skierowanie na panel tarczycowy? Podglądając Twój wykres tak pomyślałam, ze moja babcia wiecznie miała udrękę z tarczycą. Raz nadczynnośc a potem niedoczynność. Czy Twój gin jest też endokrynologiem ?

    U nas jeszcze za 2 tygodnie badanie wrogości śluzu a potem to już nie wiem... :(
    Nawet mi się już nic nie chce. Miłego początku tygodnia Wszystkim :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2016, 10:28

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1532 1230

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zaprzestałam pić ziółka. Niby czułam jajniki, niby było fajnie, ale torbiel na jajniku mi zaczęła rosnąć i obecnie jestem już po operacji, więcej chyba ich nie będę pila, jakoś sie boję

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska wrote:
    Paolala mam pytanko. Czy Twój lekarz dał sam Ci skierowanie na panel tarczycowy? Podglądając Twój wykres tak pomyślałam, ze moja babcia wiecznie miała udrękę z tarczycą. Raz nadczynnośc a potem niedoczynność. Czy Twój gin jest też endokrynologiem ?

    U nas jeszcze za 2 tygodnie badanie wrogości śluzu a potem to już nie wiem... :(
    Nawet mi się już nic nie chce. Miłego początku tygodnia Wszystkim :*

    ja mam zdiagnozowane hashimoto pare lat temu - wiec musze kontrolowac tarczyce, moj obecny gin nie jest endokrynologiem, ale ma wieksza wiedze od mojego poprzedniego endokrynologa ktory lecial w kulki;P obecny gin kazal mi zrobic tarczyce na nowo, bo miesiac temu zwiekszyl mi leki;)

    ten test na wrogosc sluzu kazal Wam zrobic gin?

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolala wrote:
    ja mam zdiagnozowane hashimoto pare lat temu - wiec musze kontrolowac tarczyce, moj obecny gin nie jest endokrynologiem, ale ma wieksza wiedze od mojego poprzedniego endokrynologa ktory lecial w kulki;P obecny gin kazal mi zrobic tarczyce na nowo, bo miesiac temu zwiekszyl mi leki;)

    ten test na wrogosc sluzu kazal Wam zrobic gin?
    Kochana, tak. Odkąd zmieniłam lekarza to na pierwszej wizycie mi powiedziała jakie jeszcze raz i kiedy zrobic hormony bo tamtemu to było koło dupy w jakich dniach cyklu. Powiedziała, że na drugą wizytę mam przyjśc z wynikami badań nasienia partnera bo po co szukać przyczyny we mnie jak może byc po drugiej stronie. Na tej drugiej wypisała mi clo i luteinę na 2 miesiące żeby sprawdzić jak się będą jajcory zachowywać i czy pęcherzyk pęka (czego przecież nie sprawdziłam bo były święta) i powiedziała, że skoro tyle czasu się nie udaje to żeby nie zwlekać tylko w ciągu tych 2 cykli zrobic ten test.
    Tym razem idę do niej w 10 dniu cyklu. Może mnie nie pogoni bo kazała przyjść między 13-15, a kolejna u niej wypadłaby mi na 19 dc. Pogadam z nią zeby na wszelki wypadek wypisała mi choć jakąś notatkę dla innego lekarza do którego pójdę na monit, że w razie czego zezwala na wypisanie mi czegoś na pęknięcie pęcherzyka. Bo przypominam, że ona tylko raz w tygodniu jest u mnie.
    Takie sama sobie zamieszanie zrobiłam ale chyba nie ma bardziej kompetentnego lekarza w moje okolicy. A mi na jedno wychodzi czy iść na monit do innego nawet prywatnie a do niej tylko na konsultację czy jeździć 120 km dalej.

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolala dziękuję <3 Sukienka śliczna, a jakaś Ty masz figurę Kobieto! Sama powiedziałam sobie po porodzie że biorę się za siebie ;) Na początku ciąży ważyłam 78kg, jak dowiedziałam się o ciąży to zaczęłam chudnąć i na wadze pokazała się magiczne 70kg. Teraz ważę 77kg ale myślę, że jak urodze to waga spokojnie do 70kg zejdzie. A potem reszta to treningi ;) ojjj mam silną motywację do działania.

    Aganeska no to jestem z Tobą cały czas <3

    ❤❤
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heh Myszusia to Ty po porodzie będziesz chudła, a my będziemy przyjemnie nabiera kilogramy i hodować brzuszki ciążowe;) ja mam niestety tendencje do tycia wiec musze sie pilnowac, pare miesiecy temu schudlam ok 8kg i w obecnej wadze czuje sie idealnie... mam koło 60kg przy 173cm wzrostu... u mnie w rodzinie mnostwo osob jest bardzo otylych i widzac ich wiem ze trzeba sie pilnowac!
    swoja droga malo przytylas w ciazy, tylko 7kg!!! ciekawe jak to bedzie u mnie, moja siostra przytyla grubo ponad 20... ale uzywala sobie na okraglo, ja bede musiala sie pilnowac z zachciankami!!!

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszusia Ty masz hashimoto?

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, ja już się nie mogę doczekać żeby zobaczyć Wasze dodatkowe kilogramy spowodowane brzuszkami!!! <3 Kiedyś dobry lekarz endokrynolog powiedział, że widzi z USG i wyników że mam Hashimoto, ale w szpitalu niby wyszło że mam tylko niedoczynność tarczycy niewiadomego pochodzenia.. także ja już sama nie wiem :P Kochana ja też mam tendencje do tycia, dlatego dziwię się, że teraz tak waga się zmieniła, oczywiście nie narzekam, dla mnie na ogromny plus!!! <3

    Aganeska lubi tę wiadomość

    ❤❤
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) nie wiem czy tu jeszcze zaglądacie aleeee... Po dzisiejszej wizycie: clo zwiększona dawka do 2x dziennie 1 tbl. przez kolejne 2 cykle + pregnyl 3 ampułki. Ale nie zrozumiałam czy ja mam te 3 ampułki wziąć w tym cyklu czy w tym i w kolejnych 2 po 1. ale chyba 2 opcja. Miłego dnia ;)

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska a pęcherzyki były jakieś? Mowił coś lekarz?


    Ja wczoraj byłam na wizycie u ginekologa. Mała wazy 2300g. Szyjka wysoko, rozwarcia brak więc jeszcze do porodu się nie przygotowuje :)

    ❤❤
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nie badała mnie nawet i to mnie troszkę zaskoczyło i jakby przestraszyło. Kazała iść na monit 14 dc i jeśli pęcherzyk będzie 20 mm to za 2 dni zrobić zastrzyk a jeśli 22,23 czy więcej to zrobic od razu. I standardowo dalej luteina, test (i rozczarowanie mam wiary i nie mam już z kim pogadać bo nie chce żeby ktoś myślał że się użalam nad sobą :(

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm szkoda ze nie zrobila Ci usg:/ byloby wiadomo czy cos jest, czy nie, jakis pecherzyk:/ troche dziwne ze zwieksza Ci dawke clo, nie wiedząc tak naprawde jak zareagowalas na 1tabl w tym cyklu:/
    jesli chodzi o dawkowanie clo to 2x1 to napewno chodzilo jej o przyszly cykl...pregnyl mozna podawac jesli pecherzyk ma 18mm lub wiecej, z reguly dziewczyny biorą 1-2 ampulki na raz, pradopodobnie jak 14dc podlgadnei na usg co sie u Ciebie dzieje to zaleci Ci pregnyl dokladnie, pecherzyk powinien peknac miedzy 24-48h od podania zastrzyku...ja na pekniecie biore ovitrelle bo taki preferują u mnie w klinice...
    trzymam kciuki:*

    Myszunia to duza juz Córcia:) może urodzi się w Walentynki:D

    ja kochane jestem po pierwszej iui, to wszystko mega stresujące! nie prowadzę wykresu, bo stwierdziłam że w moim przypadku to bezsensu, moje wykresy zawsze byly piekne i tylko niepotrzebnie nakrecaly! iui mialam w piatek, w pt/sob owulka!
    staram sie relaksowac i zając glowe czyms innym, ale wiadomo ciezko jest...mąż chodzi i caluje mój brzuszek, co chwile dopytuje kiedy bedzie wiadomo... ehhh

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak clo w zwiększonej dawce na przyszły cykl bo w tym już brałam.Ale wydaje mi się, że pregnyl to mam po 1 ampułce przez 3 cykle od tego cyklu zaczynając bo kazała wziąć zastrzyk od razu jeśli pęcherzyk osiągnie pow. 23 mm i w dodatku zaleciła tylko 1 monit w 14 dc.
    no tak dziwnie... przeraziło mnie to zwiększenie dawki bo w końcu w tamtym cyklu w 12 dc miałam pęcherzyki 23 i 17 mm. Na mój tępy rozum się wydaje że to już wystarczające osiągnięcie. Poza tym pytałam czy mam do niej na wizytę przyjśc 19 dc bo tak wypada że akurat ona będzie przyjmować. Powiedziała, ze bez potrzeby. Mam iśc na monitoring do jakiegoś lekarza i się do jej zaleceń zastosować, no chyba ze się będzie działo coś złego...

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolala masz rację z tym wykresem. Nie stresuj się... będzie pięknie, zobaczysz :)
    Myszusia świetnie wiedzieć, że u Cb i Twojego szkraba wszystko pomyślnie. Ściskam cieplutko... Bądźcie też ze mną, pleaseee

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska cały czas jestem z Tobą i myślę że pozostałe dziewczyny też:* kciuki zaciśnięte nieustannie :* wspieram mocno:!!! Jeśli chodzi o zwiększanie dawki clo to dla mnie ryzykowne skoro miałaś takie pecherzyki, żeby nie doszło do przestymulowania:/ skąd jesteś?

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis zadzwoniła położna żeby mnie poinformować, że chyba źle wypisała zlecenie i że to ma być 3 ampułki w 1 zastrzyku.

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, mam pytanie czy któraś z Was piła zioła ojca Sroki nr 3 przy dobrych wynikach badań? Wszystko mam w normie a ciąży dalej brak.

  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska wrote:
    Dzis zadzwoniła położna żeby mnie poinformować, że chyba źle wypisała zlecenie i że to ma być 3 ampułki w 1 zastrzyku.

    wow spora dawka...

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ