X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Zioła ojca Sroki nr 3
Odpowiedz

Zioła ojca Sroki nr 3

Oceń ten wątek:
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm Aganeska takie uczucie jest naturalne... tez wiele razy mialam takie uczucie i ciezko z nim walczyc... :*
    mam nadzieje ze do owulki u Ciebie jednak doszlo:* wspieram:*
    ja po objadaniu się musze chyba przejsc na jakąs diete bo czuje sie bardzo ciezko...

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Joanna_Z Koleżanka
    Postów: 106 15

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziś byłam na monitoringu - Prawy jajnik dwa pęcherzyki po 11 mm i jeden 5mm . A tak to mam kolejną wizytę 3 stycznia. Pan dr powiedział nic tylko się przytulać

    Aganeska lubi tę wiadomość

    Estradiol- 41,0 pg/mL
    FSH 6,82 mlU/ml
    LH 4,1 mlU/mL
    TSH 1,926- robione 02.2019 w czasie okresu
    AMH 0,15
    CMV IgG >496.0 AU/mL
    CMV IgM 0.2AU/mL
    EBV VCA IgM 0.14 S/CO
    EBV VCA IgG 68.48 S/CO
    Prolaktyna 39.06ng/ml norma(3.34-26.72)
    TSH 3.29- robione 07.2019 3 dni przed okresem
    FT3 4.49
    FT4 15.34
  • katarynka27 Koleżanka
    Postów: 91 3

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej biore zioła juz 22dzien i dzis sie dziwnie czuje cały czas mnie muli ze blada jestem co to moze byc bo chyba nie ciąża

    katarynka27
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yyyyy 22 dzień to raczej nie z powodu ciąży. Chyba, że nie zaczęłaś od początku cyklu i 22 dzień brania ziół to nie 22 dc. Ja też się źle czułam po ziółkach na początku. Ale ja brałam do owu lub domniemanej owulacji bo bałam się, ze gdyby się udało to zioła by mogły zaszkodzić płodowi. Zrób test.
    Pozdrawiam, powodzenia :)

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna_Z wrote:
    Cześć dziś byłam na monitoringu - Prawy jajnik dwa pęcherzyki po 11 mm i jeden 5mm . A tak to mam kolejną wizytę 3 stycznia. Pan dr powiedział nic tylko się przytulać

    Kotku przytulajcie się w takim razie.... U mnie szczerze mówiąc to gówniany cykl. Te nasze przytulasy szczere były po tym jak mi się okres skończył potem to takie wymuszone. Powiem Wam szczerze, ze ostatnio nie mamy oboje ochoty na sex :( To chyba przez presję.

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Valentina Znajoma
    Postów: 21 10

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem tu nowa potrzebuje rady, pije zioła o Sroki od 1 dc dziś w 22 dc dostałam brązowych plamien prawdopodobnie rozkręca sie@

  • Valentina Znajoma
    Postów: 21 10

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem załamana nie wiem czy pic te zioła kolejny cały cykl czy tylko do połowy? Mam problem z krótka faza fl ale tak krótkiego cyklu jeszcze nie było (25-30) a staramy sie 7 cykl,może zamiast 3 pic od drugiej połowy cyklu zioła na progesteron?
    W tym cyklu 14 dnia 2 tluste krechy na teście ovu i potop płodnego śluzu nie pamietam takiego jeszcze i teraz te plamienie brązowo brunatne.

  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valentina, ja po pierwszym cyklu picia odstawiłam je , rozregulowaly mi całkowicie wszystko. Najpierw, w 24dc strasznie rozbolal mnie brzuch, już czułam lada chwila ze bd okres. potem nic. Nadszedł 30 dc, nic. Ucieszyłam się, mówię- to na pewno baby. Czekałam dalej, testy negatywne. Mijał 35 dc, poszłam do gina, ciąży brak, beta ujemna. Poprzednie cykle miałam 26, 27 dni więc super. Odkąd zaczęłam zioła- tragedia. Narobily mi nadziei tym brakiem okresu, potem bałam się ze sobie tym poważnie zaszkodzilam i z utęsknieniem czekałam na okres, aż w końcu, po 37 dniach przyszedł. Także ja już nigdy więcej żadnych ziół nie bd próbować .

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Valentina Znajoma
    Postów: 21 10

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieska dopiero doczytałam ze masz zapisana luteinę ja poprzedni cykl bez ziół tez ,brałam i chyba zblokowalam ovu ale cykl był 28 dniowy gdyby nie to ze fatalnie ja znosiłam depresyjny nastrój senność apetyt to pewnie bym ja brała miałam zaleconą 16-25 dzień gdzie ovu normalnie miałam prawdopodobnie 16-17 w poprzednich cyklach, mi lekarz powiedział ze nie blokuje ovu a w klinice ze blokuje i działa antykoncepcyjnie podana w złym dniu bez monitu.

  • Valentina Znajoma
    Postów: 21 10

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antylopaa wrote:
    Valentina, ja po pierwszym cyklu picia odstawiłam je , rozregulowaly mi całkowicie wszystko. Najpierw, w 24dc strasznie rozbolal mnie brzuch, już czułam lada chwila ze bd okres. potem nic. Nadszedł 30 dc, nic. Ucieszyłam się, mówię- to na pewno baby. Czekałam dalej, testy negatywne. Mijał 35 dc, poszłam do gina, ciąży brak, beta ujemna. Poprzednie cykle miałam 26, 27 dni więc super. Odkąd zaczęłam zioła- tragedia. Narobily mi nadziei tym brakiem okresu, potem bałam się ze sobie tym poważnie zaszkodzilam i z utęsknieniem czekałam na okres, aż w końcu, po 37 dniach przyszedł. Także ja już nigdy więcej żadnych ziół nie bd próbować .
    Antylopa to tak jak u mnie rozregulowało wszystko tylko ten śluz mnie zastanawia takiego jeszcze nie miałam w życiu i mnóstwo do tego praca jajników.

  • Valentina Znajoma
    Postów: 21 10

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie sie parzą i sie zastanawiam czy pic czy nie , już jestem wykończona tymi staraniami i zamartwianiem sie. To była moja nadzieja.

  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojęcia , musisz sama podjąć decyzję. Ja je kupiłam na allegro. Szczerze? Nie mam żadnej pewności, że skład tej mieszanki jest taki jaki powinien być. dlatego wywalilam je w kąt.

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valentina wrote:
    Jestem załamana nie wiem czy pic te zioła kolejny cały cykl czy tylko do połowy? Mam problem z krótka faza fl ale tak krótkiego cyklu jeszcze nie było (25-30) a staramy sie 7 cykl,może zamiast 3 pic od drugiej połowy cyklu zioła na progesteron?
    W tym cyklu 14 dnia 2 tluste krechy na teście ovu i potop płodnego śluzu nie pamietam takiego jeszcze i teraz te plamienie brązowo brunatne.
    Pij tylko do owulacji w takim razie. Zrób test. Może te plamienia nie są bezpodstawne ;) Poza tym nie wiem co mam poradzić. Ja zwątpiłam w zioła i je wyrzuciłam. Najlepiej zrób badania. Idź od gina. Może nie sa Ci potrzebne zioła na owulację więc po co katować jajniki i doprowadzać do powstawania torbieli?

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valentina wrote:
    Agnieska dopiero doczytałam ze masz zapisana luteinę ja poprzedni cykl bez ziół tez ,brałam i chyba zblokowalam ovu ale cykl był 28 dniowy gdyby nie to ze fatalnie ja znosiłam depresyjny nastrój senność apetyt to pewnie bym ja brała miałam zaleconą 16-25 dzień gdzie ovu normalnie miałam prawdopodobnie 16-17 w poprzednich cyklach, mi lekarz powiedział ze nie blokuje ovu a w klinice ze blokuje i działa antykoncepcyjnie podana w złym dniu bez monitu.
    No właśnie są dwie wersje co do blokowania owulacji. Na ulotce znów jest napisane, że jest ona zalecana przy cyklach bezowulacyjnych. Cholera wie. Ja niestety nie mogłam iść na monit więc musiałam zaufać testom i własnej intuicji. Niestety ale obdzwoniłam wszystkie możliwe przychodnie i udało mi się pójść na monit 12 dc. Poza tym moja owu wypadła w święta więc nic nie mogłam poradzić jak tylko zdać się na siebie. Nie wiem też czy z tego pęcherzyka 23 mm była owulacja. Potem sę zastanawiałam, że może lepiej by było poczekać ze 2- 3 dni bo może owulacja była z pęcherzyka, który był mniejszy i go przyblokowałam? Zobaczymy co się będzie działo w kolejnym cyklu z clo. Choć mam nadzieję, że do niego nie dojdzie. Póki co to mam straszne wzdęcia, kłucie w dole brzucha ale tak bardziej po boku i w jajnikach. Myślałam, ze to przez święta ale się nie obżerałam i to chyba wina luteiny.

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Valentina Znajoma
    Postów: 21 10

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam problemów z ovu, chyba, mam 15 miesięcznego synka poczętego w drugim cyklu 100 naturalnie , po ciąży cykle sie rozregulowały pozna ovu 16-17 dc na podstawie testów ,kotka lf 9 dni, w poprzednim cyklu brałam luteinę czułam sie jak balon w depresji ciagle bym spała okropność gin w klinice powiedział ze luteinavtylko po owulacji a nie na oko jak w ulotce bo może zblokować mój gin mówił ze nie blokuje ale jemu nie wierze bo on wierzy tylko w kasę, jemu na rękę żebym do niego chodziła i płaciła. Postanowiłam pic zioła i chyba jeszcze bardziej obniżył sie progesteron, mi czas depcze po piętach w lutym skończę 36 lat i świruje ze nie doczekam sie drugiego dziecka.Na monitach stary gin nigdy nie wyłapał pękniętego pęcherzyka zawsze było albo przed ovu lub blisko, albo po prawdopodobnej ovu. Chyba zamienię luteinę na dupka i zacznę brać, zamówiłam jeszcze zioła o sroki na progesteron w zielarni, zioła będę pic do ovu.
    Moje wyniki były całkiem ok gin w klinice powiedział ze nie ma sie do czego przyczepić tylko progesteron w 25 dc był 9,58 norma 1,70-27,00

  • Valentina Znajoma
    Postów: 21 10

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i odstawiam,postanowione po wczorajszym brązowym plamieniu przyszła @ cykl trwał 22 dni, około 7 dni fl. Myśle ze zioła podnoszą mi estrogeny i tym samym jeszcze bardziej obniżają progesteron.Maz będzie pił bo mówi ze na niego dobrze działają:-) i czuje po nich moc.

  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha ha no jeżeli tak, to niech mąż pije :-) widzisz, tobie skrocily cykl a mi wydluzyly do granic możliwości

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomóżcie. Jutro dopiero 6dpo. Nawet jeśli zrobię test to i tak i tak wyjdzie negatywny. Jutro Sylwester i nie chciałabym na sucharze go spędzić...

    PIĆ CZY NIE PIĆ- OTO JEST PYTANIE

    Niby gdyby nawet cos tam było to nie powinno zaszkodzić a z drugiej strony nie chcę mieć wyrzutów sumienia. Co o tym myślicie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2015, 21:13

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska ja bym tam wypiła:) jak byłam w ciąży też wypiłam alkohol, bo nie wiedziałam, że jestem. Przecież nie będziesz tak piła żeby mieć banie....Poza tym ile kobiet piło a nie wiedziało, nie wspomnę już o tym, że najlepiej robi się dzieci po alkoholu;)

    Aganeska lubi tę wiadomość

    Demeter
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to zdrowie Wasze ;)

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
‹‹ 97 98 99 100 101 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ