X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Zioła ojca Sroki nr 3
Odpowiedz

Zioła ojca Sroki nr 3

Oceń ten wątek:
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrówko nasze w gardła wasze- ja dziś pasuje- wczoraj z tesciami wypilam 3 wina i trochę mam kaca :-/

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Valentina Znajoma
    Postów: 21 10

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antylopa cz kolejny cykl bez ziół miałaś już normalnej długości? Jak to było u ciebie, bo miałyśmy podobne długości bez ziół.

  • D_basiula Autorytet
    Postów: 720 673

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 00:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane najlepszego w tym Nowym Roku oby byl lepszy niz ubiegly

    Aganeska lubi tę wiadomość

    l22nbd3m323q83y0.png

    Aniolek [*] czerwiec 2017

    Zaczynamy od nowa! Udało się w 2cpp.
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszystkiego najlepszego w nowym roku moje kochane !!! Oby spełniły się wasze wszystkie marzenia moje skarbunie a w szczególności to jedno :* :* :* <3 <3 <3

    Aganeska, Paolala, D_basiula, Myszusia, KKK100 lubią tę wiadomość

    [img][/img]
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i wzajemnie Nalunia :) by spełniły się wszystkie marzenia !!

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • gosska Przyjaciółka
    Postów: 86 21

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :) Jestem w 4dc, od pierwszego dnia miesiaczki pijemy z mężem ziółka Ojca Sroki. Mam wielką nadzieję że zdziałają cuda :D

    Aganeska lubi tę wiadomość

    mini-graphics-aliens-and-space-872204.gif
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam pytanie do tych,które brały clo i luteinę.Czy to normalne, ze wczesnie przed miesiączką są bóle miesiączkowe? Takie tępe, ciągnące, duszące? Cykle mam zazwyczaj 31 - 36 dni. Ale pewnie dostanę okresu zaraz po odstawieniu luteiny, którą mam jeszcze na 2 dni. Te bóle to może być powód tego, ze leki mi cykl skracają i się organizm nie może przestawić?

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • katarynka27 Koleżanka
    Postów: 91 3

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny mam pytanie jestem 18dni po okresie a dzis znowu mi sie pokazało małe krwawienia czy to moze byc od tych ziółech

    katarynka27
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valentina, mój cykl z piciem ziół trwał 36 dni, a ten teraz nadal trwa, dziś mój 14 dzień cyklu więc miejmy nadzieję że za dwa tygodnie się wyjaśni , czy pojawi się okres , czego nie chciałabym, wolałabym ciążę. Ogólnie, wczoraj lub dziś była owilacja, więc liczę na to, że gdyby nawet nie doszło do zapłodnienia, cykl będzie w miarę regularny.

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska wrote:
    Dziewczyny, mam pytanie do tych,które brały clo i luteinę.Czy to normalne, ze wczesnie przed miesiączką są bóle miesiączkowe? Takie tępe, ciągnące, duszące? Cykle mam zazwyczaj 31 - 36 dni. Ale pewnie dostanę okresu zaraz po odstawieniu luteiny, którą mam jeszcze na 2 dni. Te bóle to może być powód tego, ze leki mi cykl skracają i się organizm nie może przestawić?

    kochana miałas cykl po raz pierwszy stymulowany, więc różne nowe objawy mogą się pojawić, ale mam nadzieję, że tam Ci fasol się zagnieżdża, dlatego takie objawy:D kciuakm mocno:) bylas bejb u swojej lekarki na kontroli? buzki

    Aganeska lubi tę wiadomość

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie byłam niestety. Po świętach to ona dopiero jutro będzie więc nie widzę już sensu iść w tym cyklu.
    Przestraszyłam się trochę wczoraj i wychodząc z domu bralam podpaske. ale byłam w szpitalu w odwiedzinach i kupilam no spe i dopiero po no spie wieczorem mi przeszło. Przedwczoraj test zrobilam tak z ciekawości ale ewidentny negatyw. Na nic dobrego się nie nastawiam tylko ciągle gdy coś poczuje myślę że to jakieś skutki uboczne, zapalenie czy coś... Pisze pewnie mało zwięzłe ale z telefonu korzystam

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska to skutki przebytej owulacji. Ja coś takiego mam co cykl, już się przyzwyczaiłam. To dobry znak, bo jajniki pracują a właśnie o to ci chodziło;) na test jest jeszcze za wcześnie. Trzymam kciuki:)

    Aganeska lubi tę wiadomość

    Demeter
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny!!! <3

    Wszystkiego najlepszego w tym Nowym Roku, oby był lepszy niż ten poprzedni i spełnienia najskrytszych marzeń!!! <3

    Aganeska, Demeter lubią tę wiadomość

    ❤❤
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo jestes Myszusia:) tobie rowniez:) i aby poród był bajkowy:) i zdrowej córeczki:) i wszystkiego co najlepsze dla Ciebie i dla Was dziewczyny!!!
    Nalunia zaglądaj do nas czesciej;)

    Dziewczyny zycze Wam żeby kazda z Was tutaj zostala mamą w tym roku:) i ogromu szczescia z kazdej strony!!!

    Aganeska, Myszusia, Demeter lubią tę wiadomość

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolala wrote:
    Nooo jestes Myszusia:) tobie rowniez:) i aby poród był bajkowy:) i zdrowej córeczki:) i wszystkiego co najlepsze dla Ciebie i dla Was dziewczyny!!!
    Nalunia zaglądaj do nas czesciej;)

    Dziewczyny zycze Wam żeby kazda z Was tutaj zostala mamą w tym roku:) i ogromu szczescia z kazdej strony!!!
    Dołączam się :)

    Dzis miałam plamienie i boli mnie jajnik prawy, czasami prawa nerka i tylko prawy cycek. Wczoraj zwijałam się z bólu po południu bo ból miałam w macicy, jajnikach i ten ból promieniował do pachwin, taki piekący, skurczowy jakby.
    Z tego co wyczytałam na mądrych forach to najprawdopodobniej zapalenie przydatków a może torbiel. Poczekam do okresu i pójdę do lekarza, chyba że bóle się nasilą to pójdę wcześniej.

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziewczyny!!!! <3

    Sorki, że nie pisałam ale dosłownie mój mąż miał 2 tyg wolnego i prawie wcale nie wchodziłam na laptopa dlatego mnie nie było :) Teraz postaram się odbić <3

    ❤❤
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszusia naciesz się mężem bo już niedługo przybędzie Ci roboty :)
    Jak ten czas leci. Niedawno pisałaś o swoich powykręcanych nogach a tu trach bach i 33 tc <3

    Myszusia lubi tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszusia wrzuc nam tu fotke brzusia:D tak ku pokrzepieniu serc:D
    U mnie drugi zastrzyk gonadotropin zrobiony:) ciekawe czy cos ruszy;) na razie zyje dylematami czy w kiecce ktorą zamierzam ubrac na slub nie bedzie mi za zimno:P

    Myszusia lubi tę wiadomość

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prosze Dziewczyny, 33tc:

    02ba1c8358cc75d2med.jpg

    Już jest mi coraz ciężej. Dziś wypisałam deklaracje na położną i zapisałam się do szkoły rodzenia :) A co u Was? jak samopoczucie Kochane? <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2016, 21:18

    ❤❤
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolala wrote:
    Myszusia wrzuc nam tu fotke brzusia:D tak ku pokrzepieniu serc:D
    U mnie drugi zastrzyk gonadotropin zrobiony:) ciekawe czy cos ruszy;) na razie zyje dylematami czy w kiecce ktorą zamierzam ubrac na slub nie bedzie mi za zimno:P


    Mocno trzymam kciuki że się uda!!!!!!!!! <3 A to jaką masz sukienke? Pochwal się :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2016, 21:24

    ❤❤
‹‹ 98 99 100 101 102 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ