X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Zioła ojca Sroki nr 3
Odpowiedz

Zioła ojca Sroki nr 3

Oceń ten wątek:
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobrze gadasz:) mnie ostatnio na wizycie lekarz powiedzial ze nawet mala dawka dupka moze zablokowac owu, a przyjelo sie niby ze 30mg na dobe dupka nie blokuje owu, wiec lepiej wziasc troche pozniej tym bardziej ze luteina w kazdej dawce blokuje!
    kciukam mocno za pecherzyki!

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam luteinę 50 3xdziennie.
    I dzięki :*

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska współczuje dodatkowego stresu, czemu mnie to nie dziwi, nasza kochana słužba zdrowia, a niech ich gęś kopnie. Człowiek się dwoi i troi a tu mu jeszcze gówno z wentylatora leci...
    Paolala teraz doczytałam, ty w tym cyklu podchodzisz do inseminacji...
    Mam pytanka:
    -prywatnie?
    -jakie musieliście zrobić z mężem badania?
    Z góry dziękuję za odpowiedź.

    Demeter
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter wrote:
    Aganeska współczuje dodatkowego stresu, czemu mnie to nie dziwi, nasza kochana słužba zdrowia, a niech ich gęś kopnie. Człowiek się dwoi i troi a tu mu jeszcze gówno z wentylatora leci...
    Paolala teraz doczytałam, ty w tym cyklu podchodzisz do inseminacji...
    Mam pytanka:
    -prywatnie?
    -jakie musieliście zrobić z mężem badania?
    Z góry dziękuję za odpowiedź.
    o też jestem ciekawa bo często widzę, że te badania zależą od lekarza prowadzącego lub od tego, który będzie wykonywał iui. Częto w pisach dziewczyn widzę rozbieżności

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udało mi się zarejestrowac do ginekologa na wtorek :) jakis stary - 60 lat ale podobno usg umie zrobić :P
    Miłego weekendu <3

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • D_basiula Autorytet
    Postów: 720 673

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia w takim razie! Zrobiłam test i nic... za długo trochę trwa ten cykl, co robić?

    l22nbd3m323q83y0.png

    Aniolek [*] czerwiec 2017

    Zaczynamy od nowa! Udało się w 2cpp.
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska świetnie daj znać jak po wizycie! Dziewczyny u mnie to może do inseminacji w ogóle nie dojść 15 dc brak pecherzykow:/ dociagne ten cykl do końca w środę mam wizytę u mojego doktorka zrobie co każe i odpuszczam...jeśli chodzi o samą i insemimacje to ja musiałam mieć drożność i posiewy a mąż badanie nasienia i posiewy i tyle...robimy prywatnie ciężko zrobić to na nfz a jeśli już to czytałam kiepskie opinie o tym... Kasy sporo na to leci wydalam już jakieś 1000zl na ten cykl a to jeszcze nie koniec...każda wizyta 150zl a było ich trzy dzis dostałam leki trzy zastrzyki za 300zl !!! Plus koszty inseminacji 600zl masakra

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Joanna_Z Koleżanka
    Postów: 106 15

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć
    Ja Was tu poczytuję trochę.
    Czekam wciąż na okres. Nastawiam się na niego w okresie świątecznym a jak nie będzie to muszę pójść do gin. Raczej nie miałam takiego przestoju jak teraz ( tylko plameinia) , ale u nas zmiany i stres jeszcze większy co będzie dalej .
    Najpierw przez 6 tyg sama bylam za granicą. A jak wróciłam to szybko szukałam pracy - bo mąż mi zachorował. I wszystko na razie jest na mojej głowie.

    Estradiol- 41,0 pg/mL
    FSH 6,82 mlU/ml
    LH 4,1 mlU/mL
    TSH 1,926- robione 02.2019 w czasie okresu
    AMH 0,15
    CMV IgG >496.0 AU/mL
    CMV IgM 0.2AU/mL
    EBV VCA IgM 0.14 S/CO
    EBV VCA IgG 68.48 S/CO
    Prolaktyna 39.06ng/ml norma(3.34-26.72)
    TSH 3.29- robione 07.2019 3 dni przed okresem
    FT3 4.49
    FT4 15.34
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki moje kochane, dawno nie pisalam ale raz na czas was podczytywałam, niestety jeszcze nie jestem w ciąży ale za to dzięki metforminie mam regularny okres co 30-31 dni więc super, przestałam od listopada chodzić do gina - daje sobie jeszcze kilka miesięcy i tak jak Paolka podoejdę do inseminacji. Powiem Wam dziewczyny że za bardzo się nakręcałam na ovu czytałam szukałam całe dnie spędzałam i na dobre mi to nie wychodziło, przestałam myslec o dziecku i lepiej się z tym czuję kochane :) trzymam za was kochane kciuki bardzo mocno :))) <3 <3 <3 ;*

    Aganeska lubi tę wiadomość

    [img][/img]
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oooo Nalunia ♥♥♥ ciesze sie ze do nas zawitalas:* super ze metka tak ladnie na Ciebie zadzialala:) ja dzieki metce tez mam owulki;) tylko pozne wiec cykle kolo 38-39 dniowe, mielismy podchodzic w tym cyklu do inseminacji ale moje jajniki zrobily psikusa i stwierdzily ze mają to gdzies;) w srode ide jeszcze raz podgladnac co sie tam dzieje!
    tez myslalam zeby rzucic gdzies te wizyty u gina na nonstopie ale jak juz zaczelismy te wszystkie przygotowania do inseminacji to jednak powalcze dalej...
    trzymam za Ciebie mocno kciuki i za Was wszystkie dziewczyny!!!

    Myszusia jak tam u Was? piekne Swieta Wam sie szykuja:)

    udanego tygodnia dla Was:*

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolala to nieciekawie Ci powiem :( hmm no szkoda, że u Cb z tymi pęcherzykami tak wyszło.Na pewno się już nastawiłaś pozytywnie na iui a tu figa :/

    Nalunia bardzo miło, że do nas zajrzałaś i dałaś znać co u Cb. Jak sama mówisz jest lepiej i bardzo się cieszę :) Trzymam kciuki kochana za Cb ciągle. Nie traćmy wiary. U mnie 12 dc ale jakoś nieszczególnie czuję jajniki. Wczoraj po <3 bolała mnie jakby szyjka, coś w rodzaju wypchania czułam. Zobaczymy co dziś pan G. powie ...

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna_Z wrote:
    Cześć
    Ja Was tu poczytuję trochę.
    Czekam wciąż na okres. Nastawiam się na niego w okresie świątecznym a jak nie będzie to muszę pójść do gin. Raczej nie miałam takiego przestoju jak teraz ( tylko plameinia) , ale u nas zmiany i stres jeszcze większy co będzie dalej .
    Najpierw przez 6 tyg sama bylam za granicą. A jak wróciłam to szybko szukałam pracy - bo mąż mi zachorował. I wszystko na razie jest na mojej głowie.
    Joanna nie zazdroszczę Ci tej sytuacji... :( Mój mężczyzna też będzie wyjeżdżał jednak. Były różne spekulacje i się zdecydował. Dopóki jest tu to działamy tylko z clo i no i test na wrogość śluzu zrobimy. Myślę że dalej nie ma co szaleć. Wyjeżdża w kwietniu. Do iui podejdziemy czerwiec - lipiec, kiedy wróci.

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaganeska no i jak??? oczekuje samych dobrych wiesci;)

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D_basiula wrote:
    Powodzenia w takim razie! Zrobiłam test i nic... za długo trochę trwa ten cykl, co robić?
    Kochana przede wszystkim to udać się do lekarza. Jeśli nie jesteś w ciąży to trzeba skracać cykl, szkoda czasu. Nie masz ty pcos?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2015, 22:41

    Demeter
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolala dzięki za info. Może jeszcze nic straconego, jeśli masz późną owulację to może wszystko się przeciągnie. Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę.
    Joanna współczuję, wierze że dasz radę;)
    Nalunia fajnie, że wpadłaś. Rozumiem cię doskonale, forum czasami nas nakręca i kiedy chcemy się wyłączyć przez ciagłe wizyty tutaj po prostu nie potrafimy.
    Aganeska jak wizyta, mam nadzieje, że masz dla nas dobre wieści :)

    Demeter
  • Joanna_Z Koleżanka
    Postów: 106 15

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od jutra biorę CLO przez 5 dni i w poniedziałek na monitoring jedziemy.
    I będziemy działać .
    A do końca miesiąca mam się dowiedzieć czy od stycznia mam umowę przedłużoną. A za dobrze mi nie idzie, ale jestem dobrej myśli. Chciałam bym tam pracować bo mam tylko 3 km. A to jednak dużo dla osoby nie zmotoryzowanej.
    Pozdrawiam Was i życzę zdrowych i wesołych świąt

    Estradiol- 41,0 pg/mL
    FSH 6,82 mlU/ml
    LH 4,1 mlU/mL
    TSH 1,926- robione 02.2019 w czasie okresu
    AMH 0,15
    CMV IgG >496.0 AU/mL
    CMV IgM 0.2AU/mL
    EBV VCA IgM 0.14 S/CO
    EBV VCA IgG 68.48 S/CO
    Prolaktyna 39.06ng/ml norma(3.34-26.72)
    TSH 3.29- robione 07.2019 3 dni przed okresem
    FT3 4.49
    FT4 15.34
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, hej. jajnik prawy pęcherzyk 23 mm, lewy 17 mm, dalszych info nie pamiętam bo wydruk zaniosłam do przychodni do której chodzę, jutro położna ma się skontaktować z panią dr od kiedy mam brać luteinę i czy w poniedziałek mam iść do kogoś jeszcze na monit czy we wtorek do niej. A teraz ten czas świąteczny i weekend więc nici z monitu do poniedziałku. No zagmatwało mi się to wszystko. A ten doktorek nic mi nie poradził bo powiedział że się innemu lekarzowi nie będzie wchrzaniał. On mi ocenił pęcherzyki a decyzje pozostawia mi i absolutnie nie obchodzi go nic bo nie jestem jego pacjentką i nawet nie zasugeruje mi niczego.

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska to dzialajcie teraz 23mm to peka zaraz!!! trzymam kciuki!!!
    2-3 dni po skoku tempki wez lutke;) wspieram:*:*
    u mnie z tego cyklu juz nici, ale nie poddam sie:)

    45d83a5af77b1002med.jpg

    Aganeska lubi tę wiadomość

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrowych i Wesołych kochane a u których te dni się zbliżają to owocnych :*

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. U mnie jeszcze nie po świętach ale mam teraz chwilę wolną i zaglądam. W związku z szaleństwem świątecznym nie mierzyłam temperatur. Tzn. mierzyłam ale o różnych porach i nie przespanej nocy więc nawet nie ma sensu nanosić tego na wykres. Podejrzewam, że owulacji jednak nie było mimo pozytywnego testu. Temperatury bardzo słabe 35,8 - 36,1.

    Z pozytywów to w dzień Bożego Narodzenia brat stryjeczny oświadczył z bratową, że powiększa nam się rodzina. Super gratulacje !! Cieszę się ale nie myślałam, że tak to odczuje. Paskudne uczucie z którego nie jestem dumna. Poczułam jakby ktoś chwycił mi serce, mocno ścisnął i chciał je wyrwać. Aż słabo mi się zrobiło. :( Bardzo nie jestem z tego zadowolona i muszę chociaż Wam się tu wyżalić.
    Wszystkiego dobrego dziewczyny.

    Erl jestem z Tobą duchem :( nie będę się rozpisywać jak mi bardzo przykro bo wiem, ze żadne słowa nie pomogą. Jedynie wsparcie bliskich może być coś warte ale wiedz, że współczuję Ci szczerze.

    Erl lubi tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
‹‹ 96 97 98 99 100 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ