X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Zioła ojca Sroki nr 3
Odpowiedz

Zioła ojca Sroki nr 3

Oceń ten wątek:
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 27 lutego 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaton tak szczerze mówiąc to jakieś 20 kg musiałabym zrzucić.. Kiedyś byłam taka chudziutka.. a teraz.. ale cóż zrobić :P nie można się użalać nad sobą tylko do dzieła! <3 W końcu mam z kim ćwiczyć :) Poznałam taką dziewczynę, bardzo pozytywna, przeżyła to samo z dzieckiem co ja tylko że ona była już w 24 tc a ja 14tc.. więc różnica jest ogromna.. Musiała urodzić jak ja, tylko jej mała była większa niż mój synuś. Zżyłyśmy się dosyć mocno :)

    ❤❤
  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 27 lutego 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszusia strasznie mi przykro nie wiedzialam ze przezylas taka tragedie. Domyslam sie co musialas czuc moja siostra urodzila syna w 24 tc i zyl 2 dni. Tragedia jak umiera dziecko. Jakby to nie internet to bym Cie przytulila :) ale czuj sie przytulona wirtualnie :)

  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 27 lutego 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hello laleczki:)
    Agatonku ja donga już łykałam 1 cykl i owulka super, teraz nic nie brałam przez ten cykl oprócz witaminek i kusi mnie dong bo tempka to masakra jakas..
    Gaga facetowi mozesz dawać ziółka, mój mąż pije żeby mi było raźniej - nawet nie proponowałam ja tylko on chciał hahah :) lovely :)
    Myszko kochana cieszę się że znalazłaś coś co oderwie Cię od myśli <3 <3
    Oluś 3 lata temu TSH miałam koło 3 zbadałam ostatnio i bez niczego miałam 1,2 ale dla pewności endo mnie wysłała na anty-tpo i anty-tg i inne :)

    <3<3<3

    [img][/img]
  • Erl Autorytet
    Postów: 1731 1480

    Wysłany: 28 lutego 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Dołączam do wspomagających się ziołami. Zaczęłam pić w tym cyklu, od 3dc, bo miesiączki mam dość obfite i bolesne w pierwszych dwóch dniach i nie chciałam ich działaniem ziół wzmacniać. Ja właściwie efekt ziół odczuwam od samego początku - jajniki czuję zwykle w okresie okołoowulacyjnym i w fl, a teraz zaczęłam już odczuwać ich pracę następnego dnia po pierwszym naparze. Do tego inaczej niż zwykle piersi pełniejsze po miesiączce tak jak w fl i delikatny ból czasami w nich czuję. Piękny śluz płodny już 2-3 dni po miesiączce, 6 dni wcześniej niż zwykle... Kiedyś miałam diagnozowane PCO i niedobór progesteronu w fl, jednak jajniki oczyściły się z cyst po półrocznej kuracji luteiną. Mam też za sobą poronienie - ciąża od początku nie rozwijała się prawidłowo, dokładnej przyczyny nie znam (suplementowałam niedobór luteiny). Stąd wymyśliłam, że spróbuję w tym cyklu wspomóc pracę organizmu ziołami - mam nadzieję, że pomogą, nie szkodząc ;).
    Szybkich radosnych efektów Wszystkim <3

    XII 2017 IMSI => 22 I 2018 CRIO z EG 3-dn. Maluchów 8A i 6B => 8dpt II beta 11; 9dpt 23,4; 11dpt 79; 14dpt 357,2; 16dpt 918,1; 23dpt 8646; 25dpt ❤ ur. 17.10.2018
    ❄❄
    1 VI 2014 Aniołek [*]
  • Erl Autorytet
    Postów: 1731 1480

    Wysłany: 28 lutego 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A, i podniosła mi się o kreskę temperatura w obecnej fazie cyklu w porównaniu z kilkoma poprzednimi cyklami, więc tych zauważalnych efektów ziółek sporo. I chyba obniżają mi i tak niskie już ciśnienie. Bezpośrednio po wypiciu (choć przyznam, że nie wypijam pełnej szklanki), osłabienie czuję, ale może to właśnie w związku z tym niższym ciśnieniem..

    XII 2017 IMSI => 22 I 2018 CRIO z EG 3-dn. Maluchów 8A i 6B => 8dpt II beta 11; 9dpt 23,4; 11dpt 79; 14dpt 357,2; 16dpt 918,1; 23dpt 8646; 25dpt ❤ ur. 17.10.2018
    ❄❄
    1 VI 2014 Aniołek [*]
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 28 lutego 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olu dziękuję za tulenie mnie :) Aż lepiej człowiekowi się robi jak ma komu się wygadać ;) Jak tutaj ;) Dziś dziewczynki śluz piękny, wczoraj test owulacyjny pozytywny! Ten dzień dziś lub jutro! :) Ból podbrzusza i szyjki macicy towarzysz mi już jakieś 3h, ale jeśli dzieki temu mam być w ciąży to przecierpię ;) Pozdrawiam i całuje Was każdą z osobna ! <3

    Aganeska, Erl, agaton lubią tę wiadomość

    ❤❤
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 28 lutego 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszusia optymizm to podstawa. 3mam kciuki.
    Ja jestem po pierwszym naparze, dziś będzie drugi ale nie czuję nic, żadnych zmian. Może później około owulacji zauważę jakieś zmiany.

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 1 marca 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska wrote:
    Myszusia optymizm to podstawa. 3mam kciuki.
    Ja jestem po pierwszym naparze, dziś będzie drugi ale nie czuję nic, żadnych zmian. Może później około owulacji zauważę jakieś zmiany.

    Ja poczułam pracę jajnikow chyba po 3-4 szklankach. Na pewno rezultaty sie pokaza :P ja musze dzis meza wykorzystać bo wczoraj sie nie kochaliśmy. A co u Was? Jak samopoczucia? :)

    ❤❤
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 1 marca 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A piłaś do owulacji czy cały cykl?
    Mnie te ziółka zamulają, staję się senna jak tylko wypiję połowę naparu.
    A samopoczucie jakieś dziwne. Głowa mnie boli od samego rana ale to ta pogoda tak na mnie wpływa, strasznie pochmurno i smutna taka pogoda. Dobrze, że dziś niedziela to można poleniuchować.

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 1 marca 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym cyklu zaczęłam pic. Dzis chyba owulacja ale bede pic przez 3 miesiace non stop. Zobaczymy czy zaciaze

    ❤❤
  • agaton Autorytet
    Postów: 1962 2176

    Wysłany: 2 marca 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszusia, to straszne, co przeżyłaś, ja też Cię ściskam mocno wirtualnie.
    Cieszę sie, że znalazłaś kompana do ćwiczeń, ruch dużo dobrego daje :)
    Czekamy też na wieści, za kilka tygodni, może dzidzia będzie hehe :)
    Erl, u Ciebie widzę też zapowiada się cykl pierwsza klasa, także trzymam za was wszystkie kciuki :)
    Dziewczyny, ja po ziołach nic nie czułam, a jednak podziałały ;)
    Miłego poniedziałku :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2015, 10:09

    Myszusia lubi tę wiadomość

    relge6ydp4bm8i03.png
    8p3os65gqclgcd9i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaton a Ty jak sie czujesz? U mnie po ziołach kłucie jajników ale biorę tez Inofolic wiec nie wiem co bardziej wpływa, na razie oczekuje owulki. Wydaje mi sie tez, ze mam po nich trochę lepszy humor i nie jestem taka depresyjna tylko bardziej spokojna;)

  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 2 marca 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja postanowiłam zioła pić do owulacji jeśli nastąpi. Jeśli testy pokażą negatyw i lekarz też nie potwierdzi owulacji to będę piła właśnie przez 3 miesiące pełne a potem przerwa.
    Biorę jeszcze folik, olej z wiesiołka, vit. b6, b12, c, e, żelazo ale mam takie do picia i często o nim zapominam i od 3-7 dc izoflawony sojowe.

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 2 marca 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaton a długo piłaś te zioła? Jakie problemy były u Cb?

    FasUla ja też czuję się taka odprężona po ziołach. Na ogół nerwus jestem straszny ale od kiedy je piję czuję się ogólnie lepiej.
    Ja szybciutko po nich zasypiam. Może to właśnie o to chodzi w tych ziółkach, żeby nie tylko oczyścić organizm, bo z tego co czytałam na opakowaniach składników to każde ma działać przeciwzapalnie ale też o wyciszenie niepotrzebnych nerwów.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2015, 11:55

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 2 marca 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje agaton, Wasze wsparcie daje mi bardzo dużo! :)
    Dziś u mnie meeeeeega śluz płodny. Chyba to dziś? ;)

    Aganeska lubi tę wiadomość

    ❤❤
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 2 marca 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszko no to do roboty jak taki ładny śluz :D poprzytulaj męża dziś :))) ja dzis paskudny dzień w pracy miałam .. jak zwykle poniedziałki są beznadziejne tyle pracy :P a tak to nic wkurzam się tasiemcem ale w czwartek ide do endo a piątek gin wiec musi mi dać chyba lutkę :) Trzymam kciuki laleczki :)
    Agatonku pozdrawiam Was :))

    [img][/img]
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 2 marca 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalunia dziś mój mąż zechciał zrobić dzień wolny od siebie, czyli na zasadzi, że ja spotykam się z koleżankami a on z kolegami. Dziś pewnie % sie poleją więc nie wiem czy coś z tego będzie.. :(

    Pozdrawiam i całuję !! :)

    ❤❤
  • Erl Autorytet
    Postów: 1731 1480

    Wysłany: 2 marca 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszunia, skonsultuj sprawę torbieli z przynajmniej jednym innym specjalistą. Gdy chodzi o diagnostykę i ukierunkowanie leczenia naprawdę warto się konsultować. I bądź dobrych myśli!! <3

    XII 2017 IMSI => 22 I 2018 CRIO z EG 3-dn. Maluchów 8A i 6B => 8dpt II beta 11; 9dpt 23,4; 11dpt 79; 14dpt 357,2; 16dpt 918,1; 23dpt 8646; 25dpt ❤ ur. 17.10.2018
    ❄❄
    1 VI 2014 Aniołek [*]
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 2 marca 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny mam pytanie czy te ziółka można słodzić? właśnie przyszła do mnie dostawa z allegro i sie przerazilam ze cos takiego mam pic:P zaczne od nowego cyklu:) bo juz chyba po owulacji!!

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Według mnie lepiej nie słodzić...przyzwyczaisz sie do smaku;)

‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ