X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Zioła ojca Sroki nr 3
Odpowiedz

Zioła ojca Sroki nr 3

Oceń ten wątek:
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 24 lutego 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _ola_ wrote:
    Adrenalina masz racje z tym strajkiem, tez sie pisze :)
    A co do picia ziolek przez mezatki to dlatego jest tak napisane bo ta mieszanke wynalezli zakonnicy. Pisalo tez zeby seks uprawiac nad ranem i najlepiej bedac glodnym :)
    Myszusia dzieki ze pytasz u mnie bdb, caly weekend imprezowalismy jeszcze nie doszlam do siebie :) od ostatniej afery nawet sprzeczki nie mielismy a seksu jest wiecej niz jak sie staralismy i wiedzielismy kiedy trzeba a teraz dziala instynkt. Myszko daj znac co Ci jutro lekarz powie.
    Wiecie takie cuda sie zdarzaja wiec dlaczego nam mlodym, pieknym i prawie zdrowym nie mialby sie taki jeden malutki przytrafic. Mysle ze jak bardzo bedziemy chcialy to sie doczekamy :) :) :)
    problem w tym, ze ja rano nigdy nie jestem głodna. Mój facet lubi to robic rano, ja jednak nie lubię "na śpiocha" ale noo ostatnio jestem tak wieczorami padnięta, że zdarza się to coraz częściej

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 24 lutego 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HAHAHA możemy spróbować i zapalić ziółka nr 3 :DDDD ciekawe ciekawe...
    Myszko współczuje kochanie :((( jakbyśmy miały mało problemów to ciągle dochodzą nowe :(( mam nadzieję że uspokoisz troszkę myśli :*** <3
    Laleczki ja też jestem taka padnięta wieczorem że czasami to nie mam siły i odpuszczamy z mężem, bo on też zmęczony po pracy. Rano nigdy nie lubiłam, ale może zacznę zamiast budzika używać innych sztuczek żeby męża rano obudzić :DDD on będzie zadowolony :D
    Agatonku słonko strasznie się cieszę że się do nas jeszcze odzywasz :* jesteś naszym promykiem który motywuje i daje nadzieję :* <3 <3 <3
    Dziewczyny mój cykl to tragedyyyja.. nie wiem co mam zrobić.. kusi mnie Dong.. co myślicie o tym?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2015, 16:35

    [img][/img]
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 24 lutego 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama nie wiem co mam robić, chyba się troszkę załamałam.. Ogólnie jestem z charakteru twarda, staram się zawsze uśmiechać choć jest źle, ale dziś chyba już mnie to przerosło.. :( Przepraszam Was..

    ❤❤
  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 24 lutego 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszko nie przepraszaj jestesmy tu zeby sie wspierac na dobre i zle ;) moze skonsultuj sie z jeszcze innym lekarzem. Zawsze lepiej miec wiecej opinii.
    Trzeba nam zablokowac dom ministra zdrowia :)
    He widze ze wszyscy faceci lubia rano bo moj tez. Ja wole tak w porze obiadowej no ale mojego nie ma wtedy, chyba ze na lewuche pojde :)

    Aganeska lubi tę wiadomość

  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 24 lutego 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Olu, dziś pogadam z moim T. Zobaczymy co on mi powie (choć rano jak z nim gadałam to powiedział, żebym sobie to załatwiła jak najszybciej), ale ja chyba poczekam. Dobra dość mówienia o mnie.

    Co ta u Was Kochane? Kiedy owulacja w Was będzie? :) U mnie podobno za 5-6 dni.

    ❤❤
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 24 lutego 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie po owulacji o ile do niej doszło. Czwarty dzień na @ czekam.
    Myszusia ale Twoje podłamanie jest normalne, taki jakby wstrząs dla człowieka. Bądź dobrej myśli a zobaczysz, ze wszystko będzie dobrze. Wiara góry przenosi - pamiętaj o tym :)

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 24 lutego 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam bardzo dziewczyny, że wspieracie mnie w tych trudnych chwilach dla mnie <3

    ❤❤
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 24 lutego 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszko kochanie od tego tu jesteśmy - żeby się wspierać - mimo tego że się nie znamy to wychodzę z założenia że łatwiej jest się zwierzyć obcej osobie o której się nic nie wie.. ja mojej rodzinie (oprócz męża) nic nie mówiłam ani o zabiegu usunięcia guzka z piersi ani o staraniach - o niczym żeby nikogo nie martwić - taka już jestem wolę wszystko trzymać w sobie - łatwiej mi jest napisać tutaj, wpierać się wzajemnie, rozmawiać.. a tutaj wszystkie jesteśmy w obrębie jednego tematu: ciąża - dlatego każda z nas się nawzajem najlepiej rozumie - jestesmy tutaj żeby dobrze doradzić i podnieść na duchu bo na odległość tyle możemy :* nie pozwolimy Ci się załamac Myszko ! <3 <3 <3

    Aganeska lubi tę wiadomość

    [img][/img]
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 25 lutego 2015, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam bardzo Dziewczyny!!! :)

    ❤❤
  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 26 lutego 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki może mi któraś napisać czy po ziółkach miała gorsze samopoczucie??? Bóle głowy dość uciążliwe np? Nie wiem czy to ta pogoda czy po ziółkach. Zauważyłam że w nocy się bardziej pocę również. Niby śpię dużo lepiej ale już nie wiem co mam myśleć. Na początku też czułam mocniejszą pracę jajników a teraz już nie czuję nic.

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 26 lutego 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana może aura za oknem po prostu Ci nie sprzyja? Ja nic szcególnego nie zauważyłam- piję już 2 miesiące ziółka i jedyne co to wstaje czasami w nocy siku :D cykl tasiemiec 33dc - może mi się oczyszcza wszystko? nie wiem ale muszę być cierpliwa :)
    Może wraz z potem wychodzą toksyny z Ciebie i też organizm się oczyszcza w ten sposób? Ja bym to tak tłumaczyła :)

    JusWik lubi tę wiadomość

    [img][/img]
  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 26 lutego 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalunia wrote:
    Kochana może aura za oknem po prostu Ci nie sprzyja? Ja nic szcególnego nie zauważyłam- piję już 2 miesiące ziółka i jedyne co to wstaje czasami w nocy siku :D cykl tasiemiec 33dc - może mi się oczyszcza wszystko? nie wiem ale muszę być cierpliwa :)
    Może wraz z potem wychodzą toksyny z Ciebie i też organizm się oczyszcza w ten sposób? Ja bym to tak tłumaczyła :)

    Dokładnie też to tak sobie tłumaczę. Chyba jeszcze jednak za wcześnie żebym mogła mówić o ich działaniu. Nalunia strasznie trzymam za Ciebie kciuki. Moje cykle to wogóle ostatnio jakaś masakra się zrobiła 36-38 dni. Wszystko się pokiełbasiło :/
    Też chciałabym się wybrać do mojego lekarza (ostatni raz przed wizytą w klinice niepłodności) i sprawdzić co się tam dzieje. Czy polip rośnie czy zniknął...
    Czasem mam wrażenie że jeśli same nie uprosimy lekarza lub nie doczytamy na konkretne tematy to oni nic nie zrobią...

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 26 lutego 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja własnie czekam - nie biorę ani lutki ani Donga w tym cyklu- chce zobaczyć czy @ sama przyjdzie. Poczekam tak do 40 dc i wtedy się bede zastanawiać czy wywoływać okres, bo musze zrobić hormony w 3-5dc. Wtedy biegusiem do endo i zobaczymy :)
    Dzieki kochana ja tez trzymam za Ciebie i za Was wszystkie kciuki :* :* :*
    P.S. moze mnie być troche mniej bo dziś wieczorem już na weekend wyjezdzamy w rodzinne strony. Myślę o Was :)

    JusWik lubi tę wiadomość

    [img][/img]
  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 26 lutego 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w takim razie udanego weekendu, odpoczywaj dużo i szczęśliwej podróży.
    Buziaki!

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 26 lutego 2015, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JusWik ja sie po ziolkach czulam dobrze, ogolnie dobrze ns mnie wplynely bo przywrocily mi owulacje :) a cykle zawsze mialam dlugie i nudne :)
    Powiedz mi czy Ty tez masz przed soba pierwsza wizyte w klinice leczenia nieplodnosci? Ja pierwszy raz wybieram sie za jakies 2 - 3 miesiace.

    Nalunia tez masz problemy z tarczyca? Zycze Ci udanego weekendu w rodzinnych stronach :)

  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 26 lutego 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dziś na siłowni z koleżanką. Bardzo mi się podobało. Byłyśmy 2h. Po pierwsze ani nie myślałam o niczym, miałam głowę zajętą a po drugie może w końcu dostanę motywacji żeby ćwiczyć i pokazać że potrafię schudnąć!!! <3

    Pozdrawiam Kochane <3

    ❤❤
  • agaton Autorytet
    Postów: 1962 2176

    Wysłany: 27 lutego 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, ale się dzieje dużo ostatnio, ja czytam sobie na bieżąco, ale nie zawsze mam czas pisać :)
    Ola, bardzo się cieszę, że u Ciebie w związku lepiej :) Ja właśnie też tak odpuściłam, poszłam na imprezę i jak normalnie nie piję za bardzo, czasem lampkę wina, to sobie pomyślałam, że tak uważam na ten alkohol, a tu i tak nic z tego i że pofolguję sobie, a tu takie jaja, że w ciąży jestem :D
    W końcu nie wzięłam zwolnienia, chodzę wcześniej spać i jakoś daję radę :)
    Jakbym wzięła zwolnienie, to musiałabym się w pracy przyznać, że jestem w ciąży, a póki co to 9 tydzień dopiero :)
    Myszusia, nie dziwię Ci się, ze podłamałaś się tą torbielą, ale pamiętaj o tym, że psychika i myśli mają ogromną moc i staraj się pozytywnie myśleć. Skoro nie można z tym za bardzo nic zrobić, to jedyne co zostaje, to olać to:)
    Dziewczyny, chyba każdy facet lubi rano ;P Ja tam też wolę wieczorem, bo rano tom śpiąca :P
    Nalunia, a Dongu słyszałam bardzo dużo dobrego, moze warto spróbować :)
    Ola, mi lekarz powiedziać na pierwszej wizycie, że jak kobieta na lewuche pójdzie, to zaciąży najpewniej hehe :P
    JusWIk, ja totalnie nic nie czułam po ziółkach, a zaciążyłam, pewnie na każdego działają inaczej, ale myślę, że warto pić tak czy siak :)
    Myszusia, powodzenia w zrzucaniu kg :) Ja musiałam przytyć, żeby zajść w ciąże, od razu mi się wszystko uregulowało, to moze schudnięcie też pomoże :)
    A ile masz nadprogramowych kilogramów? :)
    Buziaczki dla Was i za kilka godzin weekend :)*

    relge6ydp4bm8i03.png
    8p3os65gqclgcd9i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny sama nie wiem co mam myśleć:/ naczytałam się o tych ziołach dobrych i złych rzeczy:/ dobre są dla osób które nie mają problemów, ja mam podejrzenie torbieli endometrialnej i już dwie osoby odradzały picia bo to stymuluje jajniki i może spowodować wzrost torbieli:/ przetestuje przez ten miesiąc te zioła, a później odstawię.

    Orientujecie się czy faceci też mogę je pić? Czy one jakoś pozytywnie na płodność faceta wpływają?

  • agaton Autorytet
    Postów: 1962 2176

    Wysłany: 27 lutego 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaga, to może faktycznie lepiej nie ryzykować... Ciężko powiedzieć, ja nie miałam żadnych problemów tego typu, więc piłam spokojnie przez 6 m-cy (dwa po 3 m-ce).
    Chłopy mogą pić, to wskazane, poprawia jakość nasienia :) Także dawaj chłopu, niech wypija, jak Ty nie powinnaś ;)

    relge6ydp4bm8i03.png
    8p3os65gqclgcd9i.png
  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaga moze po prostu lekarza spytaj czy mozesz pic bo faktycznie niby tylko ziola ale maja moc :) ludzie kiedys tylko ziolami sie leczyli nie bylo lekow. A facetowi jak najbardziej dawaj ziola. Ja mojego poilam chociazby dlatego zeby nie myslal ze problem jego nie dotyczy :)
    Agaton dzieki za wsparcie mam nadzieje ze Tobie dzidzia nie za bardzo daje sie we znaki :) nie chwalilas sie jeszcze w pracy ze w ciazy jestes? A lekka masz prace?

‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ