X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Zioła ojca Sroki nr 3
Odpowiedz

Zioła ojca Sroki nr 3

Oceń ten wątek:
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 18 lutego 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, ja postawiłam w tym cyklu na zioła Ojca Sroki nr 3. Zobaczymy co z tego będzie. Też staram się odpuścić i nie myśleć o dziecku jak np sie kochamy. Seks ma być z miłości a nie "żeby zrobić dziecko" bo wtedy nic nie wychodzi. Najlepiej myśleć o czymś innym i zająć się pracą ;) U mnie ten cykl chyba ładnie wystartował (nie chce zapeszać), bo temp, nie jest taka niska jak w zeszłym cyklu. Zaraz pędzę na zastrzyk, a takiego mam lenia dziś że masakra :) Jeszcze muszę jechać chyba jutro na miasto bo dostałam z PUP ofertę stażu, a mój leń jest tak silny, że ciężko mi się zmobilizować :P



    Agaton mdłości mdłościami, najważniejsze, że w brzuszku rozwija się nowe życie! <3

    Ola tak jak mówisz, seks "wtedy kiedy się chce" smakuje o wiele lepiej niż wtedy "kiedy muszę" ;)

    Nalunia a może @ wcale do Ciebie nie zawita? Trzymam więc kciuki! <3

    ❤❤
  • magic1 Autorytet
    Postów: 265 333

    Wysłany: 18 lutego 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, chciałam was przestrzec przed braniem tych ziół w ciemno, a zwłaszcza przy endometriozie, ja piłam je dwa tygodnie i w dniu owulacji myslalam ze zejde z tego swiata jajnik prawie mi ekspodował, wtedy nie wiedziałam jeszcze ze mam tam torbiel krwotoczną; wiem ze wielu dziewczynom pomogly ale lepiej uwzac na takie eksperymenty

    4c3tugpjetqoi3k1.png
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 18 lutego 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magic1 rozumiem. Ja na szczęście nie mam endometriozy. Czuję pozytywne skutki picia tych ziółek, ale dzięki za ostrzeżenie ;)

    ❤❤
  • Akacja Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 18 lutego 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny. Czy orientujecie się może na ile należy odstawić ziółka? W kolejnym cyklu będę je już pić trzeci cykl i czytałam, że należy po 3 miesiącach zrobić przerwę ale nie znalazłam informacji na jak długo. Czy myślicie, że jeden cykl wystarczy?

  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 18 lutego 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po 3 miesiacach robisz miesiac przerwy a potem pij do skonczenia mieszanki.

  • Akacja Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 18 lutego 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola dziękuję za informację. Czyli po tej przerwie już kolejnej nie robię czy idę w kółko w cyklu 3 miesiące picia - miesiąc przerwy?

  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 18 lutego 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Nalunia a może @ wcale do Ciebie nie zawita? Trzymam więc kciuki! <3"
    hello :D Myszko poprawiłaś mi humor bo pomimo ziólek suplementów syropków itp itd potrzeba przytulanka hehe :) niestety w tym cyklu było tylko 2 razy raz przed zabiegiem i raz przedwczoraj i nawet nie śmiem podejrzewać owulki że sie zjawiła w tym miesiącu :D ostatnio tez wyluzowałam - naprawdę przestałam myśleć o fasolce bo to zabieg bo dużo pracy i jestem od 8-19 czasami itp.
    Mam nadzieję, że przyszły cykl też będzie na luzie :) Ostatnio zauważyłam że dużo marudzę, jestem niezadowolona ze wszystkiego i co najgorsze przestałam się cieszyć z drobiazgowych rzeczy.. postanowiłam to zmienić bo można było w depresje popaść z takim nastawieniem jak moje. Zaczęłam myśleć pozytywnie ale tak na poważnie, że wszystko się uda ( np. fasolinka:) ), cieszyć się że słońce świeci poprostu doceniać małe rzeczy :) i powiem wam że dużo lepiej się czuję z takim nastawieniem :)

    P.S. Ja tez się dobrze czuje po ziółkach - zawsze byłam zielara i lubiłam je pić a przed spankiem to już w ogóle super :)

    FasUla lubi tę wiadomość

    [img][/img]
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 18 lutego 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naluniu Kochana, ciesze się, że tak nastawiasz się do życia :) Ja też ostatnio chodziłam ciągle "naburmuszona" (chyba przez tą ponurą pogodę) ale teraz jak słonko wyszło, aż chce mi się chodzić na spacery itd. Wczoraj nawet wyszłam przed blok (bo mieszkam w bloku) i poskakałam na skakance, dziś mam efekty-zakwasy :) Ale cieszę się z tego :P

    JusWik lubi tę wiadomość

    ❤❤
  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 18 lutego 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Ja zaczynam moją przygodę z ziołami o syroki nr 3. Czy myślicie że nic się nie stanie jeśli będę je piła od 4dc?

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 18 lutego 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super Myszko :) trochę ruchu ---> zakwasy + endorfinki :) <3

    JusWik - myślę że możesz zacząć od 4dc i nic się nie stanie ;)

    JusWik lubi tę wiadomość

    [img][/img]
  • agaton Autorytet
    Postów: 1962 2176

    Wysłany: 20 lutego 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JusWik, czwarty dzień cyklu to poczatkowy dzień, myślę, że nie ma przeciwwskazań, zeby zacząć teraz pić :)
    Fajnie Dziewczyny, że się lepiej nastawiacie do życia, fakt, taka pogoda była, że cieżko było być optymistą, ale teraz nawet słoneczko daje radę i świat staje się weselszy :)
    Ja też się staram chodzić codziennie na spacery, ale po pracy jestem zmęczona, potem mam też trochę obowiązków i najchętniej to bym poleżała na kanapie, ale się jednak zmuszam i chodzę :)
    Buziaczki dla Was i miłego piąteczku :)

    JusWik lubi tę wiadomość

    relge6ydp4bm8i03.png
    8p3os65gqclgcd9i.png
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 20 lutego 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, byłam u rodzinnego z wynikami badań na boreliozę. Okazało się, że... NIE MAM JEJ!!!! <3 Cieszę się bardzo, bo jeszcze tego by mi brakowało :/ :)

    A Wy jak się czujecie? Dziś piąteczek ;) <3

    JusWik lubi tę wiadomość

    ❤❤
  • agaton Autorytet
    Postów: 1962 2176

    Wysłany: 20 lutego 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszusia, to zarąbiście, ze jesteś zdrowa, cieszę się bardzo !!!

    Myszusia lubi tę wiadomość

    relge6ydp4bm8i03.png
    8p3os65gqclgcd9i.png
  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 20 lutego 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszusia super!!! Wiedzialam ze jestes zdrowa bardzo sie ciesze:) bolerioza to wstretne chorupsko.
    Agaton powinnas lezec na kanapie kiedytylko masz na to ochote :) a jak sie komus to nie podoba to niech go myszy zjedza :)
    U mnie w rodzinie kolejny babyboom, 3 kuzynki zaciazyly :) a ja mam zamiar kupic sobie szczeniaczka zeby miec kogo kochac :)

  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 20 lutego 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JusWik ja tez przygode z ziolkami zaczelam kilka dni po @ wiec mysle ze smialo mozesz pic od 4 dc :)

    JusWik lubi tę wiadomość

  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 20 lutego 2015, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam bardzo dziewczyny! <3 Teraz trzeba serduszkować ;)

    ❤❤
  • agaton Autorytet
    Postów: 1962 2176

    Wysłany: 20 lutego 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola, nie daj się i nie przejmuj się, że kuzynki zaciążyły. Jesteś młoda i po prostu ciesz się życiem we dwoje, a z miłości na pewno dzidzia się zrodzi :)
    Buziaki

    JusWik lubi tę wiadomość

    relge6ydp4bm8i03.png
    8p3os65gqclgcd9i.png
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 20 lutego 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszko super że nie masz boreliozy !! :) nic tylko się cieszyc :) ja juz po pracy idziemy wieczorem z mężem na małą imprezkę, dziś tempka spadła wiec mam nadzieje ze @ w drodze :) życzę Wam miłego i spokojnego weekendu kochane ! <3 <3 <3

    Myszusia, JusWik lubią tę wiadomość

    [img][/img]
  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 20 lutego 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za odzew. W sumie nie biorę żadnych leków więc same ziółka szkód nie powinny narobić.
    Powodzonka i czekam na wieści odnośnie fasoleczek. Miłego Weekendu.

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 22 lutego 2015, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalunia bardzo sie ciesze :) a co u Was dziewczyny? :)

    ❤❤
‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ