X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Zioła ojca Sroki nr 3
Odpowiedz

Zioła ojca Sroki nr 3

Oceń ten wątek:
  • karolka89 Przyjaciółka
    Postów: 127 25

    Wysłany: 13 lutego 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To w takim razie dokoncze ten cykl z ziolami, a potem bede brala leki od nastepnego cyklu. Chodzi mi tylko o to, czy wlasnid powinnam odstawic te ziolka czy nie.

    20140621580114.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 13 lutego 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym nie brała tabletek z ziołami. Brałaś wcześniej clo ? Wiesz jak reagujesz ? Jeśli nie to nawet sie nie zastanawiaj. Zaufaj lekarzowi.

  • karolka89 Przyjaciółka
    Postów: 127 25

    Wysłany: 13 lutego 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy raz bede brala CLO.
    Bede pila do konca tego cyklu, a potem odstawie na czas brania lekow.

    20140621580114.png
  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 14 lutego 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mysle ze nie powinnas laczyc lekow z ziolami bo te ziolka dzialaja jak leki i mozesz zaszkodzic swoim jajnikom. Clo dziala dobrze, na mnie dzialalo idealnie. Tak jak pisze Adrenalina zaufaj lekarzowi. :)

  • karolka89 Przyjaciółka
    Postów: 127 25

    Wysłany: 14 lutego 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zrobię :) dzięki dziewczyny :)

    20140621580114.png
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 16 lutego 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    halo halo jak Wasze samopoczucie kochane? :-)

    [img][/img]
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 17 lutego 2015, 01:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no u mnie dobrze, a jak u Was? :)

    ❤❤
  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 17 lutego 2015, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki, moje tez bardzo dobre. Schudlam ostatnio 3 kg i czuje sie z tym swietnie :) zostalo mi jeszcze z 5 i bye bye nadwago :) i juz zaden gin mi nie powie ze mozna by bylo zrzucic nadbagaz :)
    A co tam u reszty dziewuszek ?

  • agaton Autorytet
    Postów: 1962 2176

    Wysłany: 17 lutego 2015, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, tak tu cicho było w ten weekend :)
    U mnie w porządku, tylko od wczoraj mdli mnie straszliwie i na nic nie mam ochoty, oprócz na ogórki kiszone :P Cokolwiek jem musi być z ogórkami ;)
    Ola, gratuluję schudnięcia :) Oby te ostatnie 5 kg też szybciutko zeszło :)

    relge6ydp4bm8i03.png
    8p3os65gqclgcd9i.png
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 17 lutego 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, nie wiem czy pisałam Wam, że pod koniec września ugryzł mnie kleszcz. Tydzień temu robiłam test na boreliozę. Dziś odebrałam wyniki i nie wiem co mam o nich myśleć..
    IgM-Graniczne
    IgG-negatywny
    Przepraszam, że zawracam Wam głowę tutaj na forum, ale nie mam sie komu wygadać. Męża nie chce stresować bo teraz ma swoje stresy w pracy, a do lekarza idę dopiero w czwartek.. :( Co Wy o tym myślicie? Miał ktoś do czynienia z takimi wynikami? Przeczytałam gdzies na necie, że IgM wynik graniczny może świadczyć o tym, że kiedyś mnie ugryzł kleszcz, ale wcale nie musi to świadczyć o boreliozie. Oby tak było..

    ❤❤
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 17 lutego 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olu, gratuluję z całego serca zrzuceniu 3kg, to dużo. Ja chyba też się wezmę w końcu za siebie bo już patrzeć w lustro nie potrafię na siebie :)

    ❤❤
  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 17 lutego 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszusia czytalam ze skoro IgG jest negatywne to nie powinnas byc zarazona :) ale to najlepiej do rodzinnego z wynikami sie udac. A masz jakies objawy boleriozy?
    Agaton co u Twojej Fasoleczki robilas juz USG? Teraz powinnas tylko lezec i pachniec a mezus wkolo Ciebie skakac :) i donosic ogorasy :) rodzinka szczesliwa?

  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 17 lutego 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola dzieki za odpis, oby tak było. A co u Ciebie? Jak samopoczucie?

    Agaton no właśnie, jak się nam czujesz? Jakieś objawy już Ci doskwierają?

    ❤❤
  • agaton Autorytet
    Postów: 1962 2176

    Wysłany: 17 lutego 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszusia, nie mam pojęcia jak to jest z tą boreliozą, ale pewnie jest tak, jak Ola pisze, że jesteś zdrowa :) Napisz, czy masz jakieś symptomy?
    No i jeśli chcesz schudnąć to trzymam kciuki :)
    Mężuś mój właśnie wyjeżdża służbowo, wraca w piątek w nocy, więc muszę sobię radzić sama. Mdli mnie, jak rano wstaję, a pobudkę mam 5:45. Jak na weekendzie śpię dłużej, to nic mi nie jest oprócz tego, że nigdy nie jadłam nabiału, praktycznie w ogóle, a teraz mam na niego ochotę i wczoraj się obkupiłam w twarożki, kefiry :) I wszystko co kwaśne mi smakuje, ogórasy, kefir, pomarańcze ;)
    Na usg nie byłam, bo lekarz mówił mi, że on nie praktykuje tak wczesnych usg, bo to są fale, które dla dziecka nie są obojętne (bo leczy się nimi mięśniaki macicy) i że pierwsze badanie zleci w 12 tygodniu :) Mi to nawet odpowiada, bo już wtedy będzie może jakiś kształt widoczny hehe ;)
    Buziaczki dla Was:***
    Violijka, co u mamy?
    Karolka, ja to samo Ci radzę co dziewczyny, lepiej nie przestymulować jajników, bo jeszcze większe z tego problemy wychodzą.
    Nalunia, a jak Twoje samopoczucie?

    relge6ydp4bm8i03.png
    8p3os65gqclgcd9i.png
  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 17 lutego 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Myszusia moje samopoczucie bdb od kiedy sie przestalam starac o dzidzie. Zyje z dnia na dzien i ciesze sie tym co mam :) a seks znowu jest fantastyczny jak wtedy gdy mielismy po 18 lat :) nic na sile jak ma byc dziecko to bedzie. Coraz czesciej mysle o adopcji, moze wlasnie to mi jest pisane.
    Ja tez zastanawiam sie co u Naluni i Violijki.

  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 17 lutego 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej laleczki :) Olusia gratulacje :D mi ciężko z mobilizacją - nie mam nadwagi ale chciałabym pozbyć się tłuszczyka z brzuszka żeby był płaski oh :D Trzymam za Ciebie kciuki kochana jesteś dzielna !
    Myszko niestety nic Ci nie powiem na ten temat - niech lepiej lekarz popatrzy na wyniki i koniecznie daj znać - trzeba być dobrej myśli
    Agatonku cieszę się że dobrze u Ciebie również- szkoda że mdli bo to nic przyjemnego no ale ciąża ciąża ciąża !! :)))) ja o tym marzę hihi :)

    Dziewczynki ja czekam na okres jakkolwiek to brzmi, chce zrobić hormony z krwi i zaczac leczenie, cykl dziwny - płaski. Dopiero wczoraj było przytulanko od prawie 2 tygodni! niestety nie byłam z formie a i mąż się bał że mi coś zrobi nie chcący urazi pierś czy coś, ale powiem Wam że po przerwie przytulanko jest inne OMG :D
    uciekam wreszcie do domku <3 <3 <3 myślę o was :)

    [img][/img]
  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 17 lutego 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Nalunia moge Cie pocieszyc bo pierwsze co mi spadlo to brzuszek a odchudzam sie zdrowa dieta i duzo chodze :) zgodze sie z Toba ze seks po przerwie smakuje lepiej ;)
    Agaton ja tez marze o tym zeby byc w takim "stanie" jak Ty :)

  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 17 lutego 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olusia, Myszka jak tam Wasze cykle? kiedy testujesz Oluś i jaką strategie na ten cykl przyjełyście ( ziółka i suple )?:) Agatonek już zaciążył dobra passa musi trwać :D

    [img][/img]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2015, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w tym cyklu faszeruje się witamina B6, C, kwasem foliowym i herbata z lipy na lepszy śluz:)

  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 18 lutego 2015, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja strategia na ten miesiac i dwa nastepne wedle zalecen mojego lekarza czyli nie mierze temp, nie obserwuje sluzu, nie mysle tyle o tym i seks tylko wtedy jak mamy ochote. Nie wiem nawet ktory mam dc, ani kiedy spodziewac sie @. Nie stresuje sie dzieki temu i lepiej mi sie zyje :) pije tylko vitaral
    A jak wasze staranka sie maja?

‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ