X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Zioła ojca Sroki nr 3
Odpowiedz

Zioła ojca Sroki nr 3

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Agaton! Dziewczyny myślicie ze moge zacząć pić zioła od 14 dać czy poczekać juz na nowy?jestem jeszcze przed owulka, zioła zamawiam z allegro i strasznie długo na nie czekalam...

  • Ewela87 Ekspertka
    Postów: 180 70

    Wysłany: 10 lutego 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FasUla ja zaczęłam w połowie cyklu, mam zamiar pić przez 3 cykle non stop. Myślę, że jeśli chcesz pić tym systemem to możesz. A jeśli chcesz pić od początku cyklu do owulki, to może lepiej poczekaj na następny cykl?

    f2w3rjjgkoi890wn.png
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 10 lutego 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FasUla ja piłam od 1dc - tak jest zalecane. Nie jestem w stanie powiedzieć czy cos złego się stanie jak zaczniesz w połowi cyklu kochana :)

    [img][/img]
  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 11 lutego 2015, 00:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaton super ogromnie gratuluje. Tak czula ze ktorejs z nas sie uda ;)
    Mama juz w szpitalu, jutro rano operacja, strasznie sie denerwuje bo jest tam sama. Ale w poniedzialek lece I bede juz z nia. I bede miala oko na wszystko. Ja mam dzisiaj juz powinnam dostac @ ale nic sie nie wydazylo. Chyba stres zrobil swoje I mi sie cykl wydluzyl.

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2015, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja podobnie jak FasUla kupiłam zioła na allegro i długo na nie czekałam, obecnie mam 14dc, nie chciałam ich zaczynać stosować od połowy cyklu, więc wstrzymam się do nowego (chociaż mam małą nadzieję, że nie będę musiała;) )

    Piłyście zioła przez cały cykl czy tylko do owulacji? Chyba można pić ciągiem przez 3 cykle a później miesiąc przerwy.

  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 11 lutego 2015, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Violijka moze Ty tez nie masz @ z tego samego powodu co Agaton :) dobrze ze juz lecisz do mamy. A skad pochodzisz jesli mozna wiedziec? Jakie wojewodztwo ?

    Nuffeq lubi tę wiadomość

  • agaton Autorytet
    Postów: 1962 2176

    Wysłany: 11 lutego 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola, ja się starałam o dziecko jakieś pół roku, bo chciałabym wcześniej, ale jak pisałam wyżej, nie miałam okresu ;)
    Violijka, dzięki :) Trzymamy kciuki za Twoją mamę, będzie dobrze!
    FasUla, nie wiem jak to z tymi ziołami, pewnie można pić od środka cyklu, ale jak ma działać lepiej, jak się zacznie pić od pierwszego dnia, to może lepiej zaczekać :) Nie wiem ;)
    Ja tam piłam 3 cykle non stop, później m-c przerwy i znów trzy cykle.

    relge6ydp4bm8i03.png
    8p3os65gqclgcd9i.png
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 11 lutego 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny ;)

    Ja wczoraj zapomniałam napić się ziółek, ale dziś sobie na pewno zaparzę ;)


    Byłam w tej pracy Kochane. Dosłownie tak jak pisałam: smród, kiła i mogiła.. Toalety obsrane (sorki za bezpośredniość), w pokojach śmierdzi stęchlizną i żulami. Dosłownie. Jak przebierałam łóżka to na każdym materacu, kołdrze poplamione (obsikane), mieszkają tam osoby które są na bakier z higieną (ale już nie to jest najgorsze, bo rozumiem jak ktoś nie ma kasy). Dalej.. Praca nie jest państwowa, jest bez umowy, jedna sprzątaczka (np. ja) na ok.40 pokoi, do tego dochodzi robienie prania, wycieranie podłóg, mycie naczyń w kuchni.. itd) a "klienci" ? Chodzą sobie po piwkaaa, wódeczkę i piją.. i tak cały czas.. Nie będę Wam pisać wszystkiego, bo duuużo tego. Mój mąż powiedział,że nie pozwoli żeby jego żona sprzątała takie rzeczy. Chciałam dziś iść do pracy, bo chciałam w końcu coś znaleść, ale korzonki zaczeły mnie boleć, nerka lewa nie dały mi wstać, tak się wymęczyłam, że dziś z łóżka wstać nie umiem (kiedyś już miałam tak parę razy to tylko zastrzyki mi pomagały, bo inaczej się męczyłam a nic nie pomogło)Dosłownie jak leżałam w łóżku, to nie potrafiłam się obrócić na drugi bok, bo tak mnie sieknie, że masakra :(
    Teraz staram się powolutku posprzątać w domu, ale coś czuję, ze jutro pójdę (jak dojdę) do rodzinnego, żeby coś mi dał.. :(


    A tak to co u Was Kochane? Co robicie w Walentynki? Jakieś plany ? <3

    ❤❤
  • agaton Autorytet
    Postów: 1962 2176

    Wysłany: 11 lutego 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszusia, nie dziwie się, że mąż Cię nie puści do takiej pracy, bo brzmi to przerażająco :/ I to wszystko nawet bez umowy, no skandal!
    Korzonki to musi być jakaś masakra, mojego brata czasem też dopadają i cierpi strasznie. Trzymaj się i zdrowiej :*
    Ja w walentynki mam egzamin z niemieckiego hehe, a potem jade do rodziny męża, teściowa ma urodziny i fajny mamy dla niej prezent w tym roku hihi, choć babcią już jest, bo szwagierka ma córcie :)
    A Ty Myszusia planujesz coś?

    relge6ydp4bm8i03.png
    8p3os65gqclgcd9i.png
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 11 lutego 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaton no dokładnie, ból jest niezły. Praca też nie za ciekawa, aaaaa zapomniałam napisać najlepszego :) Nie dostałam nawet rękawiczek jak sprzątałam ubikacje czy tam coś innego. Bez rękawiczek musiałam to robić.. ale przynajmniej wiem, że już nigdy tam nie pójdę.. :)

    Ja w Walentynki nie mam pojęcia co będę robiła.. hmm.. mój mąż coś mówił o kolacji w domu, ale szczerze myślałam o kolacji w jakiejś restauracji (jak jesteśmy razem-6lat- tak nigdy nie byliśmy razem na kolacji w restauracji :D) ale teraz ten (ból korzonków) to chyba tylko zostanie nam dom :D

    agaton to życzę powodzenia na egzaminie! Będę trzymała kciuki! :)

    ❤❤
  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 11 lutego 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaton pilas w sumie 6 cykli? Ja po 4 sie poddalam. Agaton moze u Ciebie to byla tylko kwestia zaburzen hormonalnych. Umowilas sie juz na jakies badanka? Mezus szczesliwy? :)
    Myszusia doskonale Cie rozumiem bo tez w roznych hotelach pracowalam ale jak mowisz ze tam taki syf to moze lepiej daj sobie spokuj z taka robota zebys sie czyms nie zarazila. Ja po moim ostatnim hotelu to u ortopedy skonczylam a teraz mam problemy z kregoslupem. Wiecej wydalam na leczenie niz zarobilam.

  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 11 lutego 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ola no tak jak mówisz, moj mąż też tak powiedział i moja mama: "Żebyś się czymś nie zaraziła". Dlatego wolę odpuścić.. Na pewno znajdę coś jeszcze, coś odpowiedniego. Będę szukać dalej i się nie poddawać ;) Szkoda tylko, że nie dostałam zapłacone, bo to dzień próbny, no ale cóż ;)

    ❤❤
  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 11 lutego 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam ochote na kino w walentynki. Najlepiej horror zeby sobie humor poprawic ze inni maja gozej :)

  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 11 lutego 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola na pewno nie jest tak źle! ;)

    ❤❤
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 11 lutego 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Violijka uszka do góry , trzymamy kciuki za mamę :*<3

    Myszko mój mąż by mnie tez nie puścił do takiej pracy.. masakra nawet rękawiczek nie dali...

    Oluś w sumie podsunęłaś mi pomysł z tym kinem :D zaraz coś zarezerwuję :) :* <3

    Dziewczynki dziś byłam na zmianie opatrunku a pojutrze ściagane szwy.. jeśli chodzi o mój cykl to chyba bezowulacyjny tasiemiec się zapowiada :( 18dc a tempka ani myśli iść do góry :((( a czuje się jak na owulke - sluz, libido wysoko, brzuch.. nie kumam tego

    [img][/img]
  • agaton Autorytet
    Postów: 1962 2176

    Wysłany: 11 lutego 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalunia, widzę Twój wykres i prosta krecha, ważne, że libodo jest hehe ;) Trzeba słuchać natury, bo ona nam podpowiada ;)
    A jak ta rana, boli Cię jeszcze? Jesteś nadal obolała, czy już lepiej?
    Myszusia, ja tam też nie byłam nigdy z mężem w restauracji, ale kiedyś o tym gadalismy, ze my to nie jesteśmy typy-restauracjowe, wolimy te pieniądze wydać na wyjad jakiś w góry a kolację zrobić romantyczną w domu i ze składników z wiadomego pochodzenia :)
    Ola, u mnie przerwa w płodności była, spowodowana schudnięciem i czekałam aż wszystko wróci :) Ale kiedyś miałam wszystko jak na dłoni, dni płodne, a po tej przrwie, to wszystko rozregulowane. 2,5 roku naturalnie planowaliśmy potomstwo i w ciąże nie zachodziłam, bo wiedziałam kiedy mam dni płodne.
    Piłam 2 razy po 3 cykle i tej miesięcznej przerwie zaciążyłam. A już zrezygnowałam z ziół, bo mi się mega paka skończyła :) Może one jednak coś dają :)
    Ola, a wy ile się staracie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2015, 14:32

    relge6ydp4bm8i03.png
    8p3os65gqclgcd9i.png
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 11 lutego 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatonku czuję jak rana się goi bo mnie swędzi to miejsce -mąż mówi że to normalne i że to dobry znak, muszę nosić mega opięty usztywniony stanik żeby pierś miała podparcie i była niemalże nieruchoma. Ogolnie mowiąc jest dobrze tylko musze uważać - bo raz mnie mąż za nią złapał bo sam zapomniał to az odskoczylam heheh Boziu ale struty pozniej chodził i przepraszał :)

    Ja tam wierzę w moc tych ziół czasami potrzeba więcej czasu żeby wszystk nam się w organizmie wyregulowało - mam wielką nadzieję że ja też dzięki nim i Dongowi zajdę, a to chyba dobrze :)))
    P>.S. w tym cyklu nie wzielam donga i moze dlatego taki plaski ten mój wykres :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2015, 14:43

    [img][/img]
  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 11 lutego 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny, mama juz po operacji ale nie rozmawialam jeszcze z nia. Tylko lekarz powiedzial ze wszystko sie udalo I ze mama jest przytomna I boli ja troche glowa.
    Ja jestem z Krakowa ale mama lazy w Sandomierzu.
    A Co do braku mojego @ to niewydaje mi sie zeby to bylo to samo co u Agatona.

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny, poczekam do nastenego cyklu i zacznę od 1dc, najlepsze ze jak zamawiam na allegro to paczka przyszła na wpół otwarta, bo tak pachniało zielskiem, ze pewnie podejrzewali ze to jakaś ganja i sprawdzali co to;) ale był test ciazowy gratis, to dopuścili, pewnie mieli tam na poczcie niezły ubaw;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalunia a Ty miałas moze gruczolakowlokniaka?bo tak podczytuje a u mnie tez ostatnio na USG wykryli.

‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ