X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Zioła ojca Sroki nr 3
Odpowiedz

Zioła ojca Sroki nr 3

Oceń ten wątek:
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 7 lutego 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaton !!! super musisz uwierzyć - już nie ma odwrotu !! :)))))) czekamy z niecierpliwością na wynik kochana :)) <3 <3 <3

    [img][/img]
  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 7 lutego 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Superancko Agaton, widzisz da sie! Normalnie nie wiem jak do tego poniedzialku wytrzymamy ;) Ale sie ciesze, normalnie szok.A to ty w tym cyklu mialas tego grzyba nie? To w ktorym dniu mialas owu?

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • agaton Autorytet
    Postów: 1962 2176

    Wysłany: 8 lutego 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Violijka, miałam w tym cyklu grzyba, ale owu musiałam mieć jakoś przed... Żadnych oznak nie widziałam, mierzyłam tempetarurę, ale nic nie mogłam z tego odczytać. Później miałam tą infekcję, więc temperatury nie mierzyłam, a jak sie wyleczyłam, to z ciekawości zmierzyłam temp i było 37 stopni, czyli jakbym jednak owu miała, bo temp wzrosła.
    Wniosek z tego jeden, nie da się tej naszej płodności ogarnąć, wyliczyć i dokładnie określić, bo ona sobie przychodzi, kiedy chce...

    relge6ydp4bm8i03.png
    8p3os65gqclgcd9i.png
  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 8 lutego 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem, mnie jednak w tym cyklu nic nie wyjdzie, bo ov zmienil zdanie dzisiaj rano i wykasowal mi owu, bo temperaturka mi spadla. Ciekawe czy w ogule dostane @.
    A co tam u was dziewczynki? Jak minela wam niedziele?

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 9 lutego 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaton Gratulacje Kochana !!! <3 Na bank ciąża!

    violijka a może zacznij brać luteinę na wywołanie @?

    U mnie nadal nie ma @.. biorę luteinę, żeby @ przyszła.. W tym cyklu się na pewno nie uda. Od następnego będę pić ziółka Ojca Sroki :) Aaaa.. no i dziś byłam w końcu zrobić badania na boreliozę (162zł...), bo we wrześniu ugryzł mnie kleszcz.. po około 4-5 tyg pojawił sie rumień, więc migiem do lekarza rodzinnego. Dostałam antybiotyki i powiedział mi, że muszę zrobić badania po 90dniach. Wyniki będą we wtorek za tydzień.. Ja już to mówiłam: "Jak nie urok to sraczka.."

    ❤❤
  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 9 lutego 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczynki.
    Agaton odebralas wyniki? Strasznie ciekawa jestem. :)
    Myszusia oby to nie bolerioza bo to wredna choroba moj znajomy ma to.
    Violijka jak mama?
    Nalunia wracasz do formy?
    Co u Was nowego bo mi dzis smutno. Bylam u rodzinnego i spodkalam mlodsza kolezanke ze szkoly z dwu letnim synkiem i pomyslalam ze ja juz moglabym miec wiele starsze dziecko :(

  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 9 lutego 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny!!! <3

    Jakiś tydzień temu składałam CV w hotelu (nie wygląda to jak hotel), podobno trzeba się bardzo napracować (kolesie srają i rzygają pod siebie, słowa koleżanki) ale szczerze, to mam to gdzieś. Praca państwowa, 1700zł na rękę (słowa kumpeli, która też tam pracuje). Gdzie ja taka robotę dostanę? No nigdzie. Dziś byłam tam poprosić ją i powiedzieć jak bardzo mi zależy. Jutro mam dzień próbny.

    ❤❤
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 9 lutego 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To trzymamy kciuki abyś dostała robotę :) moze sie troche zajmiesz i ... Niedługo pójdziesz na zwolnienie :)

  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 9 lutego 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adrenalina :) Hahah a szefowa powiedziała, ze szuka dziewczyn które mają najlepiej odchowane dzieci, bo potrzebuje ludzi :D No zobaczymy jak to wszystko będzie :) To trzymajcie kciuki Kochane !!! <3

    adrenalina lubi tę wiadomość

    ❤❤
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 9 lutego 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olusia nie smutaj :* mnie też dobijają takie spotkania albo fotki na FB małych szkrabów rówiesniczek lub nawet młodszych koleżanek.. wczoraj mi skutnęło 25 lat i niby nic ale tak smutno mi było że nie mam wymarzonego prezentu na urodziny - fasolinki :(
    Ja dalej na L4 - czasami rana pobolewa ale jak się przesilę rękę - ogólnie ok dziękuję <3.

    Myszkooo gratulacje :* jak coś to powiedz że narazie nie planujesz dzieciaczków, byłoby super jakbyś miała przez rok macierzyński !!! będzie dobrze trzymamy kciuki za Ciebie :)

    Agatonku jak wyniki ? Czekamy :)

    [img][/img]
  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 9 lutego 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszusia powodzonka. Trzymamy kciuki! :)
    Nalunia wszystkiego naj naj naj! Zycze ci duzo dzieci, duzo seksu i duzo pieniachow! Spoznione ale szczere :) mi w tym roku stuknie 27 :( staro sie czuje :)

  • agaton Autorytet
    Postów: 1962 2176

    Wysłany: 9 lutego 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,
    violijka, ciekawe jakby OVF zinterpretowało mój cykl, , chyba by program zwariował ;)
    Myszusia, trzymamy kciuki, zeby boreliozy nie było, ale te kleszcze to wredne stworzenia... Daj znać jak wyniki, choć to jeszcze tyle czasu
    No i oby Ci się udało pracę dostać i oby nie była taka zła ;) Co to za państwowa praca w hotelu, w którym srają i rzygają pod siebie hehe, zastanawia mnie to :P Hotel poselski?? :P
    Ola, wiem, że to smutne i nie wiem co Ci pwoiedzieć, trzeba się jednak nastawić mimo wszystko optymistycznie i czekać, wyluzować, badać się i na pewno się uda :)
    Nalunia, dobrze, że już lepiej u Ciebie z samopoczuciem.
    Życzę Ci jak najrychlejszego zafasolkowania :D
    Ja mam w pracy koleżankę, która ma 25 lat i roczne dziecko ;) Ale raczej jeszcze zadna z moich koleżanek (narazie tylko dwie) mają jedno dziecko. A mam 27 lat, w tym roku 28.
    Wyniki będę miała dzisiaj po południ, zaraz własnie po nie jade, ale dzisiaj dwie wyraźne kreski z porannych siuśków, chyba dotarło to do męża trochę, choć się śmiał, że mazakiem dorysowałam :P
    Buziaczki dla Was i uściski:*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2015, 15:03

    relge6ydp4bm8i03.png
    8p3os65gqclgcd9i.png
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 9 lutego 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Dziewczyny! To trzymajcie kciuki! <3

    ❤❤
  • agaton Autorytet
    Postów: 1962 2176

    Wysłany: 9 lutego 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, wyniki odebrałam, wychodzi, że jestem gdzieś w 2 - 4 tygodniu :) 767 mIU/ml cokolwiek to znaczy ;)
    Do męża dotarło wreszcie hehe :)
    Jakby tylko się dało, to bym Was "zaraziła", w każdym razie spróbuję APSIK!!! ;)

    _ola_, violijka lubią tę wiadomość

    relge6ydp4bm8i03.png
    8p3os65gqclgcd9i.png
  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 9 lutego 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GRATULACJE!!!! :) :) :) smigaj do gina niech Cie pozadnie przebada. Super obys nas zarazila :)

  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 9 lutego 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGATONKU wiedziałam wiedziałamm !!!!! :))))) super gratulacje :) ok to teraz o złote wskazówki wszystkie prosimy :)))) :***** <3 <3 <3

    [img][/img]
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 9 lutego 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To gratulacje Kochana jeszcze raz!!!! <3

    U mnie chyba @ się rozkręca a jutro dzień próbny w pracy :P
    Jak nie urok to sraczka :D <3 Buziaki Kochane! <3

    ❤❤
  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 9 lutego 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszusia jak nie urok to sraczka jak nie sraczka to padaczka :) napewno sobie swietnie poradzisz nospe w kieszen i bedzie dobrze :)
    Teraz to mi sie wydaje ze ciaza to jak wygrana w totka :)

  • agaton Autorytet
    Postów: 1962 2176

    Wysłany: 10 lutego 2015, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _ola_ wrote:
    Teraz to mi sie wydaje ze ciaza to jak wygrana w totka :)
    No mi się też tak wydaje ;)
    Idę w czwartek do gina, ciekawe co mi powie i jak to wszystko wygląda, bo ja w ogóle nie jestem zorientowana ;) Gdyby nie wy, to nie wiedziałabym, żeby zrobić to badanie beta ;)
    Dziewczyny, nie wiem co Wam doradzić, bo ja nie wiem jak się to stało ;P
    Ale podobno ważna jest przy płodności witamina E (awokado, słonecznik, kiełki pszenicy), jecie takie coś? ;)

    relge6ydp4bm8i03.png
    8p3os65gqclgcd9i.png
  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 10 lutego 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jem od paru lat wszystko co polecane w zdrowej diecie i produkty wspomagajace plodnosc. Napewno jest to pomocne. Agatonku przypomnij mi ile czasu sie staraliscie o bobaska ?

‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ