X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Zioła ojca Sroki nr 3
Odpowiedz

Zioła ojca Sroki nr 3

Oceń ten wątek:
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 5 lutego 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję dziewczynki :*
    Agaton te z allegro ja tez mam i moim zdaniem najszybciej dają wynik i czytalam że są najczulsze :) tak jest lekarzem:)
    czuję się dobrze - wyspalam się wczoraj i dziś jak nigdy, nie mogę przesilać ręki bo wtedy mnie pierś boli i szczerze mówiąc jak sutki sie kurczą to strasznie boli hehe bo cięcie było tuż przy browadce. Druga ręka boli od igieł, ale ogolnie oki :) spokoj psychiczny że już po wszystkim :) zrobiłam to dla męża i naszej fasolinki :) dziękuję dziewczynki za wsparcie :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2015, 20:45

    [img][/img]
  • agaton Autorytet
    Postów: 1962 2176

    Wysłany: 6 lutego 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalunia, wyobrażam sobie, że musisz być obolała :/ Ale oby wszystko jak najszybciej się goiło i wracaj do pełnego zdrowia!! :)
    Ja dzisiaj zrobiłam ponownie test i wyszło to sama, druga krecha mega bladzioch.Obudziłam się o piątej i już mi się siku chciało i nie mogłam zasnąć i stwierdziłam, że idę do łązienki i zrobiłam test, po czym zostało mi jeszcze pół godziny snu, ale ciężko mi było zasnąć hehe :D
    Nie chce się tym jarać póki co, choć myśli mam, że fajnie byłoby w ciąży być, ale jak się okaże, że jednak nie, to będzie mega dół.
    Póki co poczekam trochę, jak się da zrobić w sobote tą bete, to zrobię, a najlepiej, jakby się dało po południu hehe ;)
    Dziewczyny, kończy mi się kwas foliowy, macie jakieś sprawdzone witaminy dla kobitek?

    relge6ydp4bm8i03.png
    8p3os65gqclgcd9i.png
  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 6 lutego 2015, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drugi test i taki sam wynik? Moze faktycznie cos w tym byc ;) Ja nie biore kwasy tylko inofem wiec w tej kwesti Ci Agaton nie pomoge. A na bete koniecznie musisz pojsc, ciekawe co bedzie.

    Ja siedze jak na szpilkach i czekam na wiesci od mamy bo dzisiaj ma Ambiografie czy cos takiego, w kazdym razie bardzo wazne badanie i wizyte u neurochirurga. Mam wolne ale i tak o 6 rano sie obudzilam i tylko na telefon zerkam.Dzisiaj sie wszystko wyjasni kiedy przylece do polski.

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 6 lutego 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaton kochana czuję że cos z tego będzie ! betę możesz zrobić o każdej porze w zależności do której masz laboratorium - czekamy słonko z niecierpliwością na wynik :)
    Ja biorę kwas foliowy, cynk, wit. C, Omegę 3,6,9 wiesiołka i magnzez z B6.
    p.s. długo się staracię z mężem o fasolkę ? :)

    Violijka - trzymamy kciuki za mamę trzeba wierzyć że wszystko będzie dobrze :* daj znać jak będziesz coś widzieć.

    [img][/img]
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 6 lutego 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaton wrote:
    Nalunia, wyobrażam sobie, że musisz być obolała :/ Ale oby wszystko jak najszybciej się goiło i wracaj do pełnego zdrowia!! :)
    Ja dzisiaj zrobiłam ponownie test i wyszło to sama, druga krecha mega bladzioch.Obudziłam się o piątej i już mi się siku chciało i nie mogłam zasnąć i stwierdziłam, że idę do łązienki i zrobiłam test, po czym zostało mi jeszcze pół godziny snu, ale ciężko mi było zasnąć hehe :D
    Nie chce się tym jarać póki co, choć myśli mam, że fajnie byłoby w ciąży być, ale jak się okaże, że jednak nie, to będzie mega dół.
    Póki co poczekam trochę, jak się da zrobić w sobote tą bete, to zrobię, a najlepiej, jakby się dało po południu hehe ;)
    Dziewczyny, kończy mi się kwas foliowy, macie jakieś sprawdzone witaminy dla kobitek?
    Trzymam kciuki aby to był dobry znak. Kup w aptece witaminy dla kobiet w ciąży. Nawet jak sie okaże ze to pomyłka ( pfuu pfuu) to napewno Ci nie zaszkodzą. A zawierają potrzebne witaminy dla rozwoju dziecka. Trzymaj sie i napisz koniecznie jak beta.

  • agaton Autorytet
    Postów: 1962 2176

    Wysłany: 6 lutego 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Violijka, to trzymam kciuki mocno, żeby wyniki wyszły dobre. Wiem co to za uczucie czekać na telefon w sprawie zdrowia rodzica... Musi być dobrze! Trzeba wierzyć, bo jak pisałam wcześniej o tym wiolonczeliście, wiara czyni cuda :)
    Viloijka, co to ten inofem? Ja bym chciała coś właśnie w jednej tabletce, bo tyle tego łykam... Teraz to kwas foliowy i tran, co jakiś czas minerały i witaminy, takie kombo w OlimpLabs, jak tranu mniej łykam, to wtedy witaminę D3. OlimpLabs też mają dla kobitek w ciąży i starających się, ale własnie nie wiem, czy to kupić czy inne? To polska firma, więc jakoś wolę kupować polskie :)
    To może dzisiaj pójdę do laboratorium :) Dam znać, ciekawe ile się na wyniki czeka :)

    Cięzko stwierdzić od kiedy się z mężem staramy, bo od lutego zeszłego roku, w wyniku głodówki, nie miałam okresu aż do września. Strasznie mi się cykle zaburzyły i po tym jak mi się już okres pojawił, to i tak nie widziałam kiedy mam owu, albo jej w ogóle nie miałam, jakies wydłuzone cykle miałam, później znowu jednego okresu nie miałam, a już jakoś od tego września chciałam dzidziusia, żeby mi się wszystko naregulowało z powrotem i żeby się udało zaciążyć.
    Ale to rozregulowanie to była też moja głupota, teraz to widzę, bo schudłam po tej głodówce i dobrze się ze sobą czułam, ale dopiero jak wróciłam do swojej wagi sprzed głodówki, to jakoś ten okres wrócił na dobre. NIe jestem gruba z natury, ale taka "zaokrąglona", co niekoniecznie mi do końca odpowiada, chciałabym być trochę szczuplejsza, ale teraz stwerdziłam, że głodówki będę praktykować po okresie rozrodczym hehe, bo działają wspaniale na zdrowie i bardzo mi pomogły, ale za bardzo na nich chudnę, a hormony potrzebują tłuszczyku :P
    Ale się rozpisałam, dam znać, jak zrobię badania.
    BUziaki

    relge6ydp4bm8i03.png
    8p3os65gqclgcd9i.png
  • kitti1982 Znajoma
    Postów: 23 13

    Wysłany: 6 lutego 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki jestem z tych co pochwalą działenie ziół ojca sroki 3 :) 2 cykle picia - i jest upragniona druga kreseczka. Co do działania ziół, moje nieregularne cykle wyglądały super... i śluz też super.... przesyłam Wam wiruski apsik apsik :)

    Nalunia, adrenalina, violijka, agaton, Ewela87, FasUla lubią tę wiadomość

  • Evelle Autorytet
    Postów: 318 351

    Wysłany: 6 lutego 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pije ziolka pierwszy cylk dzis jest 28 dc, brak @ a zawsze pojawiala sie okolo 25-26 dnia, zrobilam dwa testy ciazowe, wyszly negatywnie, poza tym brak jakichkolwiek oznako ciazy:-( czy ziola mogly wydluzyc tak cyk?

    atdc9vvjtiub4xrf.png
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 6 lutego 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kitti1982 wrote:
    hej dziewczynki jestem z tych co pochwalą działenie ziół ojca sroki 3 :) 2 cykle picia - i jest upragniona druga kreseczka. Co do działania ziół, moje nieregularne cykle wyglądały super... i śluz też super.... przesyłam Wam wiruski apsik apsik :)
    KITTI HURAAAAAAAAAAA !!! wiedziałam :) :) :) mówiłam że będzie dobrze :))) GRATULACJE i nas nie opuszczaj !!! :)))))))))) <3 <3 <3

    [img][/img]
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 6 lutego 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelle wrote:
    Ja pije ziolka pierwszy cylk dzis jest 28 dc, brak @ a zawsze pojawiala sie okolo 25-26 dnia, zrobilam dwa testy ciazowe, wyszly negatywnie, poza tym brak jakichkolwiek oznako ciazy:-( czy ziola mogly wydluzyc tak cyk?
    Jeśli zawsze miałaś regularnie a po ziołach jeszcze noe dostałaś to prawdopodobnie moze to być ich przyczyna. U każdego działają inaczej. Ja piłam i zupełnie nie przynosiło żadnego skutku. Ani w jedna stronę ani w druga.

  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 6 lutego 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny za wsparcie,
    Kitti gratuluje, zawirusuj nas tak na maxa ;)
    A ja dostalam wiesci od mamy, idzie do szpitala we wtorek a w srode operacja, ja bilety przebukowalam na 16 lutego.
    Teraz siedze i winko sobie pije dla uspokojenia, bo i tak z tego cyklu nic nie bedzie bo owu nawet nie bylo.Wyjezdzam do mamy na 2 miesiace wiec i od meza sobie odpoczne i przerwe w staraniach bedziemy mieli.Zdaze za to odwiedzic gina i sprawdzic co tam w srodku slychac. Ziolka sobie zaczne popijac i zobaczymy co bedzie jak wroce do meza.

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 6 lutego 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalunia a ty jak sie dzisiaj czujesz? Maz o ciebie dba?

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • agaton Autorytet
    Postów: 1962 2176

    Wysłany: 6 lutego 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kitti1982 wrote:
    Ja w poprzednich cyklach robiąc testy owu też się denerwowałam, ręce mi sie trzęsły - w tym cyklu nie robię testów owu, nie stresuję się... ten musi być na luzie :)
    Kitti,tak pisalas w tym cyklu i proszę:) wyluzowanie to podstawa,strasznie sie cieszę i życzę Ci wszystkiego naj naj naj:)))))))

    relge6ydp4bm8i03.png
    8p3os65gqclgcd9i.png
  • agaton Autorytet
    Postów: 1962 2176

    Wysłany: 6 lutego 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelle,ja tez z tych,co nie zauważyły działania ziółek,ale możliwe,ze cos tam poczynily i to wydłużenie cyklu to ich sprawka.Pewnie sie szybko wszystko wyjaśni:)
    Violijka,to mąż zatęskni za Toba przez ten czas na pewno :) Oby sie wszystko z mama ulozylo,ale na pewno będzie Ci łatwiej i mamie tez,jak będziesz przy niej:*

    relge6ydp4bm8i03.png
    8p3os65gqclgcd9i.png
  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 6 lutego 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a niech teskni, zobaczy co moze byc jak mnie nie bedzie wspieral. zasmakuje kawalerskiego zycia, bez sprzataczki, praczki, kucharki i kochanki ;) Mysle ze nam wyjdzie to na dobre, a ja tak jak najbardziej bede spokojniejsza i mama rowniez. Obawiam sie tylko ze nie bede miala tyle czasu zeby do was zagladac ;(

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 6 lutego 2015, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    violijka - kochana czasami przerwa dobrze robi zobaczysz wszystko się ułoży :*
    oczywiście że mąż dba - zawsze się o mnie troszzył ale teraz to nawet chwilami przesadza ale to miłe :) ja ten cykl odpuszczam zeby się wyogić ale już od następnego bedziemy działać :) za Was tez dziewczynki trzymam kciuki <3 <3 <3

    [img][/img]
  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 7 lutego 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ovufriend zwariowal,wyznaczylo mi owu na 23 dc. Bez sensu.

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 7 lutego 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    violijka wrote:
    Dziewczyny ovufriend zwariowal,wyznaczylo mi owu na 23 dc. Bez sensu.
    Kochana moja koleżanka miała owulkę w 30 dc i zaszła w tym samym cyklu w ciążę, patrząc na wykres to w sumie bym się zgadzała z OVUFRIEND jeśli tempka będzie szła do góry :P

    [img][/img]
  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 7 lutego 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem juz sama,moze to przez stres, albo alkohol? Nie wiedzialam ze przy takich dlugasnych cyklach mozna zajsc w ciaze,ale ja to sie tam nie nastawiam.

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • agaton Autorytet
    Postów: 1962 2176

    Wysłany: 7 lutego 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Violijka, powiem Ci, że ja swój cykl spisywałam na straty, bo też był mega długi, owu jak miałam, to gdzieś musiała być w 25 dc, chyba jakoś zaraz przed tym grzybem, bo grzyb wiadomo, uniemożliwił seks na conajmniej półtora tygodnia. no nie wiem, to jest wszystko niepojęte :P
    A zrobiłam dzisiaj kolejny test i kreska druga już dużo wyraźniejsza, jest tylko trochę bledsza niz kontrolna, więc już jestem dość mocno nastawiona, ze to jednak ciąża, choć mąż mój nie wierzy hehe :P
    Zrobiłam dzisiaj bete, będe miała w poniedziałek wyniki ;) Może wtedy uwierzy, niewierny Tomasz hehe ;))

    violijka lubi tę wiadomość

    relge6ydp4bm8i03.png
    8p3os65gqclgcd9i.png
‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ