X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Zioła ojca Sroki nr 3
Odpowiedz

Zioła ojca Sroki nr 3

Oceń ten wątek:
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Miłego wieczoru Kochane!!! <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2019, 07:32

    ❤❤
  • agaton Autorytet
    Postów: 1962 2176

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,
    Myszusia, ja wczoraj też miałam podły dzień i wyszliśmy z mężem do znajomych i tak się ośmiałam, że jak wracałam, to już byłam w dobrycm humorze :) znajomi pomagają bardzo :)
    Ja zamiast % opitoliłam całą tabliczkę gorzkiej czekolady :P Ciekawe, czy to się nie odbije na mojej cerze... ale oby nie, nie chcę się tym zamartwiać ;)
    Nalunia, musi być dobrze :) Będziemy trzymać kciuki :) Po tej operacji na pewno Ci się uda zaciążyć :)
    Violijka, może dla Ciebie też to będzie dobre rozwiązanie, że pojedziesz do rodziców teraz, bo zapomnisz na chwilę o swoich problemach, jak takie problemy się pojawiają w rodzinie... A jak mąż w tej sytuacji, wspiera Cie nalezycie?

    Ja wczoraj stwierdziłam, że zrobię test, żeby być w 100% pewną, ze w ciąży nie jestem i nie się okazało,że nie jestem: coż za zaskoczenie... :/
    I mimo, że wiedziałam to, to jednak mnie ten wynik testu zdołował strasznie :/ Także czekam na okres, ale mierzyłam dzisiaj temp i była podwyższona. A długo w trakcie cyklu mierzyłam i nie miałam żadnego skoku, potem ten grzyb się przypałętał i nie mierzyłam, a znowu teraz mierzyłam i jest 37 stopni, już nic nie czaje, mówię wam...

    relge6ydp4bm8i03.png
    8p3os65gqclgcd9i.png
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2019, 07:32

    ❤❤
  • agaton Autorytet
    Postów: 1962 2176

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Castagnus brałam osobno, bo na nim jest napisane, żeby brać rano :)
    Ale swoja drogą głupio tak Ci to sprzedała. Może spróbuj dokupić niepolakanka w formie zielska, a oprócz tego łykaj tabletkę castagnusa z rana ;)
    Ja jak byłam na wyjeździe, to zamiast ziółek łykałam własnie castagnus :)

    Myszusia lubi tę wiadomość

    relge6ydp4bm8i03.png
    8p3os65gqclgcd9i.png
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaton Tak też zrobię ;) Od 1 dnia miesiączki zacznę brać Castagnusa i pić zioła.

    ❤❤
  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalunia mocno trzymam kciuki!!! Będzie dobrze :)polecam napar z meliski przed zabiegiem :)wszystkie trzymamy kciuki więc nic się nie martw :)
    Myszusia jak zastąpisz czymś innym konkretny składnik to zioła raczej nie bedą działać jak powinny. Raczej sobie dokup niepokalanka. Mam taka książkę o ziołach i tam właśnie jest mieszanka nr 3 i pisze że musi być tak jak w przepisie i systematyka w ich piciu. To najważniejsze. Jak wszystko będzie jak trzeba to może akurat Ci pomogą :)
    Agaton też pare dni temu robiłam test, też znałam wynik byłam na niego gotowa a mimo to jak zobaczyłam tą 1 kreskę to się zdołowałam. Teraz się tylko zastanawiam co mi jest że taki cykl długi mam :(

  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olu tylko, ze ja mam taki skład tych ziółek:

    -Liść melisy 100
    -Ziele lebiodki 50
    -Kwiat rumianku 50
    -Ziele macierzanki 50
    -Liść pokrzywy 50
    -Ziele dziurawca 50
    -Ziele rdestu ptasiego 50
    -Owoc niepokalanka 50
    > tego właśnie nie mam.

    Tylko ze w zielarskim powiedzieli, ze nigdzie tego nie kupię..

    ❤❤
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już doczytałam na internecie ;) Jutro idę na miasto do zielarskiego i kupuję niepokalanek mnisi! :)

    ❤❤
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki dopiero teraz mam chwile żeby napisać, młyn w pracy wszystko na "wczoraj" kazdy krzywo patrzy ze biore wolne na kilka dni... do tego codziennie jakis lekarz i badania , przed usunieciem chyba odwiedze lekarzy z kazdej specjalizacji masakra.. dzieki za wsparcie jestescie kochane :*
    teraz mnie bedzie troche mniej na ovu ale bede myslec o was caly czas :**

    p.s. Myszusia mysle ze lepiej bedie jak pelny skład ziółek bediesz zaparzać :*

    [img][/img]
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalunia nie przejmuj się innymi! To Twoje zdrowie jest teraz najważniejsze! A co do tych ziółek to jutro skoczę do zielarskiego (przy okazji pobiegam, bo mam zamiar biegnąć 7km na miasto i z powrotem) może się uda :)
    Może w końcu spalę trochę tych kcal :)
    Szybkiego powrotu do zdrowia Kochana ! <3

    ❤❤
  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymaj sie Nalunia, i tak jak pisze Myszusia nie przejmuj sie innymi.Ja tez w pracy mialam nieprzyjemnosci jak poszlam na operacje droznosci jajowodow i wrocilam po 4 miesiacach, wszysty patrzyli na mnie tak jakbym brala od nich kase podczas chorobowego.Wiec sie zapytalam otwarcie czy maja jakis problem, wszystko sie zmienilo w pare sekund ;)
    Ja od wczoraj mam fatalny dzien, poklucilam sie z moim o kase! Kuzwa nigdy sie o to nie klucilismy a ty prosze, Wiecie my mamy taki glupi uklad ktory mi nie odpowiada ze wszystko placimy 50/50. Ale on zarabia dwa razy tyle co ja a ja przez 4 miesiace nie pracowalam po operacji jakby nie bylo musialam ja miec przez niego.Mialam chorobowe platne ale tylko 50% wiec on pokrywal wszystkie oplaty. I wlasnie wczoraj gadalismy o tym ze w poniedzialek mieszkanie trzeba zaplacic i tak dalej, i mowie mu po raz kolejny ze powinnismy miec jeden budzet, a on na to ze wszyscy maja 2 i jest dobrze, wiec sie wkuzylam i sie go zapytalam czy jak bedziemy miec dziecko to dziecku powie masz tu 50% kwoty ktora potrzebujesz a po reszte idz do matki? i czy powie dziecku ze dziecko moze liczyc tylko na 50% bo w 50% jest jego?
    Oczywiscie nic nie odpowiedzial, ale ja sie oczywiscie poryczalam i poszlam do sypialni, dzisiaj ze soba niezamienilismy ani jednego slowa.Ale ja i tak za raz wychodze do znajomego wiec mam go grzies.
    Dzieki ze moglam wylac ta cala zlosc na forum <3

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Violijka bardzo dobrze mu powiedziałaś! Jak na moje oko to Wy macie "układ partnerski". Mój też przez pare lat mnie utrzymywał a zawsze jak się pokłuciliśmy to mi to wypominał a ja mu odpowiadałam że prywatna służąca kosztuje. Nie ma za friko sprzątania, gotowania i seksu :) Teraz niby mamy wspólnote ale ja go o nic nie prosze tak jest najlepiej. Violijka może z drugiej strony to dobrze że tak macie bo nie musisz go o nic prosić ani być mu wdzięczna.

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj maż tez zarabia 2 razy wiecej jak ja i mamy wspólnotę. Ale czasem jak mu sie zamani jakis niepotrzebny gadzet to mu mowię ze to jest dla nas wiZyta albo połowa iui badz leki na które wydajemy. I tak powstaje u nas klotnia o kasę. Nie kłócimy sie o to często ale jak juz to zawsze on cos wspomni ze przecież wiecej do domu wnosi i ma prawo. Ze mi nie broni sobie czegoś kupic i żebym ja mu nie broniła. Niby racja. Ale tez wspólnie staramy się o maleństwo i dobrze wie ile nas to kosztuje. Ja od kiedy sie staramy odmawiam sobie jakis niepotrzebnych zachcianek. Kupuje tylko to co jest potrzebne, i tak nie możemy sie dogadać nigdy. Wiec nie przejmuj się facetem violojka pogada pogada i przestanie
    Dobrze ze jest to forum mozna sie wyżalić bez żadnych skrupułów :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was byłaby zainteresowana żelem Conceive Plus w aplikatorach? Mam do sprzedania 12 aplikatorów za 35 zł (z przesyłką). Ważne do końca kwietnia 2015. Zapomniałam o nich całkowicie, właśnie znalazłam szafie, a mi nie są już potrzebne :) może komuś przyniosą szczęście ;)

    osoby zainteresowane proszę o wysłanie zaproszenia do znajomych i info na priv :)

  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny za wsparcie, wiecie to nie tak ze my sie o to ciagle klucimy, tak naprawde to my sie nie klucimy o nic, tylko od czasu kiedy jestesmy razem to poklucilismy sie tylko kilka razy i to wlasnie o kase.
    Rozmawialam wczoraj z mama i chyba przeloze przyjazd do polski na 16 lutego, wszystko zalezy od tego co jej lekarz w piatek powie, jak zobaczy wyniki nowych badan. To sobie od niego odpoczne, jak przez dwa miesiace nie bedzie mial wiecie czego to kara chyba adekfatna, nie sadzicie? Pozatym jestem na niego tak zla ze teraz tez nie ma mowy zeby mnie dotknal wiec bedzie kare mial dluzej ;)

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liloe wrote:
    Czy któraś z Was byłaby zainteresowana żelem Conceive Plus w aplikatorach? Mam do sprzedania 12 aplikatorów za 35 zł (z przesyłką). Ważne do końca kwietnia 2015. Zapomniałam o nich całkowicie, właśnie znalazłam szafie, a mi nie są już potrzebne :) może komuś przyniosą szczęście ;)

    osoby zainteresowane proszę o wysłanie zaproszenia do znajomych i info na priv :)

    NIEAKTUALNE

  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 1 lutego 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mnie od 3 dni boli prawy jajnik.. może to wyda się głupie (nigdy tego nie robiłam bo zwyczajnie wiem, ze są to oszuści i naciągacze), ale napisałam do wróżki (4dni temu). Napisałam do niej czy zajdę w tym roku w ciążę i jak będzie z moim zdrowiem. A ona na to:
    "widzę ze właśnie sprawy kobiece mogą dać się we znaki i to już na dniach. Przede wszystkim martwi mnie tu twój prawy jajnik. karta kapłanka ukazuje bowiem ze mogą na nim nastąpić jakieś zmiany, które mogą znacznie wpłynąć na zdrowie."

    A później napisałam czy zajdę w ciążę bo na tym pytaniu mi zależało szczególnie. To napisała mi, że coś koło 2 miesiące i moje marzenie się spełni.

    Nie wiem czy w to wierzyć, bo jak wcześniej pisałam, dla mnie zawsze byli oszustami, ale teraz jak to przeczytałam to się przestraszyłam.. Co Wy o tym myślicie?

    ❤❤
  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 1 lutego 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszusia ja bylam 2 razy u babeczki ktora mi karty stawiala, niewiedzac o mnie nic za pierwszym razem powiedziala mi ze mam problemy ze sprawami kobiecymi, ze moj maz jest kruczo czarny (jakby nie bylo jest murzynem)powiedziala mi rowniez ze ojciec jest chory, i ze widzi u mnie dwoje dzieci bardzo blisko siebie wiec najprawdopodobniej bliznieta. Do tego doszly jeszcze sprawy zwiazane z tym ze wtedy akurat mialam problem ze szfagrem, ogolnie kwestia dotyczyla mojej siostry i tego jak on ja traktowal. Powiedzial rowniez ze moj brat bedzie mial dziecko ze starsza od siebie kobieta,tak tez sie stalo i za 5 tygodni maja terin porodu. Podeszlam do tego na luzie i po jakims czasie przestalam o tym myslec. Za drugim razem jak u niej bylam powiedziala mi ze bliska mi kobieta jest chora i ze ona widzi mnie w zalobie, powturzyla kwestie z dziecmi i z ojcem.
    Zeby nie bylo, nie wierze wszystkim ale ta kobieta miala w wielu kwestiach racje, nie znala mnie i nic o mnie nie wiedziala, wszczegulnosci ze to bylo jakies 70 kilometrow od mojego miejca zamieszkania.
    Myszusia twoja podswiadomosc mogla zadzialac na sugestie i jajnik cie zaczal bolec bo wiedzial ze tego oczekujesz. Tak naprawde to jest 50/50. Najwazniejsze to nie dac sie omotac temu co ci powiedziala. Rob swoje a jak sie po pewnym czasie spelni to do niej napiszesz z podziekowaniami. Nie nastawiaj sie i tyle, zawsze to bedzie mila niespodzianka jakby co ;)

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 1 lutego 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    violijka dzięki za odpis, ale i tak jestem w mega wielkim szoku.. Jutro pojadę do mojej ginekolog i poproszę ją czy mnie przyjmie. Szczerze Kochana, wątpię żeby tak moja podświadomość działała.. ból jest naprawdę nieznośny.. :/

    ❤❤
  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 1 lutego 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana ty sama znasz swoje cialo najlepiej. Ja wiem ze w takich przypadkach podswiadomosc dziala swoje. Ale oczywiscie nie znaczy ze cos tam sie naprawde dzieje.daj znac jutro co I jak.

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ