X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Zioła ojca Sroki nr 3
Odpowiedz

Zioła ojca Sroki nr 3

Oceń ten wątek:
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 23 lutego 2015, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Od przyszłego cyklu, na który czekam zaczynam maraton z ziołami o. Sroki mieszanka nr 3. Coś tam wyczytałam, ze mają pomóc tylko mężatkom. Czy są jakieś dziewczyny, które nie są mężatkami a ziółka im pomogły? Czy zioła mogę przechowywać w słoju plastikowym czy lepiej w szklanym?

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 23 lutego 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska wrote:
    Hej dziewczyny. Od przyszłego cyklu, na który czekam zaczynam maraton z ziołami o. Sroki mieszanka nr 3. Coś tam wyczytałam, ze mają pomóc tylko mężatkom. Czy są jakieś dziewczyny, które nie są mężatkami a ziółka im pomogły? Czy zioła mogę przechowywać w słoju plastikowym czy lepiej w szklanym?


    Też czytałam, ze zioła są dla mężatek. (ja osobiście mam męża). Ja te zioła trzymam jedne w plastikowym pojemniku a drugie (bo mam tego dużo) w słoiku.

    Dziewczyny, byłam dziś u neurologa z torbilem w zatoce klinowej. P.Doktor powiedziała, że mam iść z tym do laryngologa.. Pytałam ją czy ten torbiel to coś złego. Okazuję się, ze żadne leki nie potrafią tam dotrzeć i ciężko jest go usunąć. Jutro znów jadę do lekarza i mam nadzieje, ze dowiem się w końcu czegoś konkretnego.

    A co u Was?

    Agaton jak się czujesz? Jak samopoczucie? <3

    Ola A co u Ciebie? Jak z Twoim ukochanym? :) Czytałam prędzej, ze od kiedy nie myślicie o dziecku jest Wam lepiej (bardzo mnie to cieszy) :)

    Nalunia a co u Ciebie? :) Opowiadaj jak się czujesz ;)

    ❤❤
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 23 lutego 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam bardzo dużo tych ziół bo każde osobno kupiłam. Jeszcze ich nie mieszałam. Może jutro kupię ze 2 duuużaste słoje

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka mysle, ze nie tylko mezatkom pomogą;) mysle, ze każdej, dzis i ja zaczynam picie ziolek:)

    Aganeska lubi tę wiadomość

  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 23 lutego 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej !!! :) no to dziewczyny zaskoczyłyście mnie, bo nie wiedziałam że zioła mają pomagać tylko mężatkom :D Osobiście sądzę że pomoga każdej, która wierzy w ich magiczną MOC :D w każdym bądź razie dobrze, że męża mam :D
    Myszko może są na to też jakieś zioła - czytałaś o tym może? mam nadzieję że to nic poważnego i szybko przejdzie :(
    Ja się dziwnie czuję, bo nic nadzwyczajnego się ze mną nie dzieje.. po prostu czuję się bezobjawowo :/ wczoraj powinnam dostać @, dziś jest 30dc, mało się przytulaliśmy z mężulkiem przez zabieg, no ale zrobiłam test dzisiaj i nic - swoją droga na nic się nie nastawiałam. Jedynym objawem dziś było uczucie, że mam mokro w gatkach + spadek tempki :( myslałam kilka razy że @ przyszła - patrze a tu zonk - nie ma nic :D.. tez tak miałyście kochane ?

    P.S. głupia ja zaczęłam z mężem oglądać wózki dziecięce ostatnio..na żywo.. :) ahh co za wspaniałe uczucie :)))))

    [img][/img]
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 23 lutego 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalunia wrote:
    hej !!! :) no to dziewczyny zaskoczyłyście mnie, bo nie wiedziałam że zioła mają pomagać tylko mężatkom :D Osobiście sądzę że pomoga każdej, która wierzy w ich magiczną MOC :D w każdym bądź razie dobrze, że męża mam :D
    Myszko może są na to też jakieś zioła - czytałaś o tym może? mam nadzieję że to nic poważnego i szybko przejdzie :(
    Ja się dziwnie czuję, bo nic nadzwyczajnego się ze mną nie dzieje.. po prostu czuję się bezobjawowo :/ wczoraj powinnam dostać @, dziś jest 30dc, mało się przytulaliśmy z mężulkiem przez zabieg, no ale zrobiłam test dzisiaj i nic - swoją droga na nic się nie nastawiałam. Jedynym objawem dziś było uczucie, że mam mokro w gatkach + spadek tempki :( myslałam kilka razy że @ przyszła - patrze a tu zonk - nie ma nic :D.. tez tak miałyście kochane ?

    P.S. głupia ja zaczęłam z mężem oglądać wózki dziecięce ostatnio..na żywo.. :) ahh co za wspaniałe uczucie :)))))

    ja jestem w stanie juz nawet uwierzyć we wróżki, elfy i UFO aby pomogły, hehee :D

    _ola_ lubi tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 23 lutego 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska kochana tutaj oprócz wiary w ziółka to wróżki i elfy są na porządku dziennym - UFO to sama nie wiem :D
    Ehh dziewczynki niech któraś zaciąży - pożebrałabym trochę wirusków ciążowych :)))

    [img][/img]
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 23 lutego 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz tez tez dziewczyny uwierzyłabym we wszystko co by mi tylko ktos napomknął. Nawet jak by Mi ktos powiedział Ze maż ma sie " spuścić " we mnie a potem raz na rynnę i dwa razy w parapet i w stu procentach to działa to napewno bym wypróbowała:)

    Aganeska, JusWik lubią tę wiadomość

  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 23 lutego 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adrenalina wrote:
    Ja juz tez tez dziewczyny uwierzyłabym we wszystko co by mi tylko ktos napomknął. Nawet jak by Mi ktos powiedział Ze maż ma sie " spuścić " we mnie a potem raz na rynnę i dwa razy w parapet i w stu procentach to działa to napewno bym wypróbowała:)
    padłam, nie wstanę !!

    adrenalina lubi tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 23 lutego 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalunia wrote:
    Aganeska kochana tutaj oprócz wiary w ziółka to wróżki i elfy są na porządku dziennym - UFO to sama nie wiem :D
    Ehh dziewczynki niech któraś zaciąży - pożebrałabym trochę wirusków ciążowych :)))
    jak tylko zagnieździ się we mnie fasoleczka to tak Wam wirusków nawysyłam, ze się (przepraszam za wyrażenie) porzygacie i zapomincie na 9 mc-y co to jest okres :P

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 23 lutego 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chce rzygac !!!
    I zapomnieć co to okres !!!

    Wiecie co tak wszyscy strajkują i górnicy i rolnicy od czasu do czasu pielęgniarki.
    Zastrajkujmy i my ! A co. Nam tez sie należy. Wyprosmy od prezydenta wolne dni w czasie owulacji :) dla siebie i dla mężów i małe dotacje na lekarzy albo obniżenie kosztów leczenia :)
    Moze przejdzie :):)

    Aganeska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2015, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja też prawdopodobnie od jutra zaczynam pić zioła (okres za rogiem a miało go k*** nie być!!!:/). A może my te zioła powinnyśmy też palić?:P

    JusWik lubi tę wiadomość

  • agaton Autorytet
    Postów: 1962 2176

    Wysłany: 24 lutego 2015, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Dziewczyny!
    Adrenalina, ale się uśmiałam :D
    Gaga, ciekawe jak by smakowały palone ziółka o. sroki hehe ;)
    Dziewczyny, czy ja nadal rozsyłam wiruski? Jak tak, to chętnie nakicham na was hehe, bo mnie ostatnio nawet na kichanie wzięło :P Także: APSIK!! APSIK!!
    Ja powiem wam średnio znoszę te pierwsze tygodnie, tzn byłoby dobrze, gdyby nie to, że muszę tak wcześnie wstawać do pracy. Na weekendach jak wstaję nawet o 7 to jest ok, nie mam mdłosci, dobrze się czuję, całkiem normalnie i mam apetyt, ale na tygodniu jak wstaję 5:50 to jakiś koszmar, od razu kamień w żółądku i na nic nie mam ochoty, codziennie próbuję nowe śniadania, ale nic mi nie wchodzi...
    Nawet sie zastanawiam, czy na zwolnienie nie pójść, chociaż na dwa tygodnie...
    Poza tym po pracy jestem wykończona, zjem w domu obiad i padam, śpię wtedy i staram się codziennie jakiś spacer zaliczyć i muszę się nieźle zmuszać do tego... A jak mam jeszcze zajęcia popołudniowe to istny koszmar :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2015, 07:47

    relge6ydp4bm8i03.png
    8p3os65gqclgcd9i.png
  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 24 lutego 2015, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adrenalina masz racje z tym strajkiem, tez sie pisze :)
    A co do picia ziolek przez mezatki to dlatego jest tak napisane bo ta mieszanke wynalezli zakonnicy. Pisalo tez zeby seks uprawiac nad ranem i najlepiej bedac glodnym :)
    Myszusia dzieki ze pytasz u mnie bdb, caly weekend imprezowalismy jeszcze nie doszlam do siebie :) od ostatniej afery nawet sprzeczki nie mielismy a seksu jest wiecej niz jak sie staralismy i wiedzielismy kiedy trzeba a teraz dziala instynkt. Myszko daj znac co Ci jutro lekarz powie.
    Wiecie takie cuda sie zdarzaja wiec dlaczego nam mlodym, pieknym i prawie zdrowym nie mialby sie taki jeden malutki przytrafic. Mysle ze jak bardzo bedziemy chcialy to sie doczekamy :) :) :)

  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 24 lutego 2015, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaton to koniecznie jakies zwolnienie bo dzidzia najwazniejsza jest i musi miec wypoczeta i zadowolona mamusie :)

  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 24 lutego 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adrenalina wrote:
    Ja chce rzygac !!!
    I zapomnieć co to okres !!!

    Wiecie co tak wszyscy strajkują i górnicy i rolnicy od czasu do czasu pielęgniarki.
    Zastrajkujmy i my ! A co. Nam tez sie należy. Wyprosmy od prezydenta wolne dni w czasie owulacji :) dla siebie i dla mężów i małe dotacje na lekarzy albo obniżenie kosztów leczenia :)
    Moze przejdzie :):)
    Związek Owulacyjno- kopulacyjny?

    JusWik lubi tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 24 lutego 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jest :) to kiedy blokujemy drogi ? Czy wolicie pod sejm ? :)

    JusWik lubi tę wiadomość

  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 24 lutego 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny byłam dziś u laryngologa. On powiedział, że by zostawił torbiel i nic z nim nie robił. Powiedział również że wątpi, że w szpitalu podejmą się takiego zabiegu, ponieważ jest on skomplikowany a torbiel jest w środku głowy :/ Dał mi skierowanie do szpitala, myślę co mam robić, ale sama nie wiem :( Może jednak zostawię to i nie będę nic z tym robiła? Lekarz powiedział jeszcze, że nie jest to jakoś specjalnie groźne.. Mam mętlik w głowie.. :(

    ❤❤
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 24 lutego 2015, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszusia nawet nie wiesz jak Ci współczuję i jak Cię rozumiem. U mnie kiedyś podejrzewali krwiaka. A jeśli Ci lekarz powiedział, ze to nie jest takie groźne to może wystarczą jakieś leki osuszające czy cos w tym rodzaju?

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 24 lutego 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adrenalina wrote:
    Tak jest :) to kiedy blokujemy drogi ? Czy wolicie pod sejm ? :)

    Proponuję tak :
    OPCJA 1: blokada dróg wózkami dziecięcymi z transparentami "pozwólcie nam na wychowanie ludzi lepszego pokroju niż Wy"
    OPCJA 2: ze sztucznymi członkami, dildo itp. pod Sejm. transparenty "jesteś taki mądry - zrób tym dziecko."

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ