X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Zioła ojca Sroki nr 3
Odpowiedz

Zioła ojca Sroki nr 3

Oceń ten wątek:
  • Maxima Autorytet
    Postów: 297 105

    Wysłany: 23 maja 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PAOLALA to duzo schudlas. Jakas dieta ?
    MYSZUNIA ja z CLO 1-szy raz zaszlam w 3 m-acu brania a teraz nie :( Zycze powodzenia.

    0d1y3e3k6tpiot5r.png
    30.05.2004[*] 5 tyg.
    15.08.2014[*] 6 tyg.
    89554e5b2dd7fc480db40ad2398d7c04.png
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 23 maja 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maxima no to oby się mi udało jak najszybciej zajść. Tobie również tego życzę! doczekasz się w końcu maleństwa! <3

    Maxima lubi tę wiadomość

    ❤❤
  • Maxima Autorytet
    Postów: 297 105

    Wysłany: 23 maja 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoras z was pijac ziola chodzi na solarium ? Slyszalam, ze pijac dziurawiec mozna dostac przebarwien na skorze. Chcialam przed wakacjami troche sie opalic w solarium, terz nie wiem :/

    0d1y3e3k6tpiot5r.png
    30.05.2004[*] 5 tyg.
    15.08.2014[*] 6 tyg.
    89554e5b2dd7fc480db40ad2398d7c04.png
  • Joanna_Z Koleżanka
    Postów: 106 15

    Wysłany: 24 maja 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie!
    Pielgrzymka była udana.
    Odpuściłam trochę - nie mierzyłam temp, nawet skusiłam się na lampkę wina czy też piwo. A ostatnio piłam alkohol w Sylwestra.
    Dowiedziałam się o pewnym patronie. Jest nim Dominik Savio- Patron dzieci i młodzieży, ministrantów, matek w stanie błogosławionym (szczególnie w ciąży zagrożonej) oraz małżeństw starających się o potomstwo. Mam jego nowennę , ale w języku włoskim .
    Zachęcam do modlitw.

    Maxima lubi tę wiadomość

    Estradiol- 41,0 pg/mL
    FSH 6,82 mlU/ml
    LH 4,1 mlU/mL
    TSH 1,926- robione 02.2019 w czasie okresu
    AMH 0,15
    CMV IgG >496.0 AU/mL
    CMV IgM 0.2AU/mL
    EBV VCA IgM 0.14 S/CO
    EBV VCA IgG 68.48 S/CO
    Prolaktyna 39.06ng/ml norma(3.34-26.72)
    TSH 3.29- robione 07.2019 3 dni przed okresem
    FT3 4.49
    FT4 15.34
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 24 maja 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maxima w sumie zadnej specjalnej diety nie stosuje, jedynie jem produkty o niskim indeksie glikemicznym, oczywiscie ograniczylam podjadanie i ilosc i wielkosc posilkow, ale glodna nie chodze;) nie jem nic z bialej mąki, nie jem slodyczy, owoc 1-2 na dzien, biale mieso tylko, sporadycznie naprawde inne mieso, ryby jem, duzo nabialu, przekonala m sie do roslin straczkowych i pyszny pasztet z soczewicy i slonecznika zrobilam:) takze w moim przypadku dalo to duzy sukces, te 6 kg dla mnie to b.dobry wynik tymbardziej ze nadwagi nie mialam;) wiadomo chce jeszcze 6 zrzucic ale juz pewnie nie pojdzie tak szybko, na spokojnie:) no a przede wszystkim ruch 4x w tygodniu bieganie albo rolki albo rower, poza tym mam prace nie siedzącą:)

    Myszunia trzymam kciuki za owulke:) ja jak bylam na clo to mialam piekne owulki!!! fakt u mnie nie zakonczylo sie to szczesliwie ale raczej z powodu męża, mam nadzieje ze u Ciebie zakonczy sie szczesliwie:)
    a u mnie dzisiaj skok tempki wiec moze rzeczywiscie na usg w czwartek pecherzyk pekal:) niezle heh ze dietą i metforminą mozna tak zadzialac, ciekawe czy za miesiac sie owulka powtorzy:)

    Joanna ciesze sie ze wyjazd sie udal:) i mam nadzieje ze modlitwa przyniesie maleństwo:) ja wewnetrznie nie czuje sie na silach na modlitwe, nie ma we mnie chyba takiej wiary na dzien dzisiejszy chociaz chcialabym aby byla!

    Maxima nie wolno ani na slonce ani na solarke chodzic pijac dziurawca...moze sie pojawic fotouczulenie, nie ryzykowalabym
    ja na szczescie jestem trzeci miesiac na ziolkach i potem przerwa wiec mam nadzieje ze na slonko bede mogla sie wystawic

    buziaki kochane udanej niedzieli mimo deszczowej, lecimy zaglosowac;)

    Erl moja droga ściskam mocno♥

    Erl, Maxima lubią tę wiadomość

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 24 maja 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalunia wrote:
    super Paolko - takie efekty !!!! rewelacja :) - ja tez robiłam wczoraj chlamydie ,mykoplazme i ureoplasme i wyniki a tydzień, mam jeszcze raz zrobić insuline i glukoze ja tak wyjdą takie same to metforminę będę brała :) trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze :* <3

    tez kochana zrobilam te badania, na razie mam wynik tylko chlamydii ujemny:) po weekendzie powinnam miec pozostale! kochana powiem Ci ze te insuline i glukoze mozna ladnie troszke wyregulowac dietka;) trzymam kcuki♥

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Erl Autorytet
    Postów: 1731 1480

    Wysłany: 24 maja 2015, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane :) <3 dla każdej z Was :)

    Paolka - rewelacyjne wieści w temacie pęcherzyków! Wierzę, że wszystko idzie w dobrym kierunku Słonko. Gratuluję wyniku w spadku wagi. Twoje BMI już teraz jest bardzo dobre. Będę wypatrywać kolejnych dobrych wieści <3

    Myszusia, kciukam za owocność cyklu z CLO <3 A jak Twoje samopoczucie przy leku?

    Nalunia, jakie wieści u Ciebie? <3

    My już po urlopie. Odpoczęłam nieco, choć urlop krótki i pogoda nie sprzyjała aktywnościom na zewnątrz. Cyklu nie obserwowałam, ale wydaje mi się, że coś się stało z pęcherzykiem, bo jak co cykl mam zgagę i bolesne piersi. Nie wiem, kiedy była owulka, ani nawet nie wiem, który to dziś dzień cyklu.. Nie wierzę jednak ani odrobinę, że coś może z tego cyklu wyniknąć, bo niemal wcale nie widziałam u siebie śluzu płodnego (pomimo wiesiołka, który łykałam). Szczerze mówiąc, nawet odpuściłam w tym cyklu luteinę. Co ma być, będzie. Wciąż zbieram siły na to, co dalej.

    Kciukam bardzo mocno za każdą z Was <3

    XII 2017 IMSI => 22 I 2018 CRIO z EG 3-dn. Maluchów 8A i 6B => 8dpt II beta 11; 9dpt 23,4; 11dpt 79; 14dpt 357,2; 16dpt 918,1; 23dpt 8646; 25dpt ❤ ur. 17.10.2018
    ❄❄
    1 VI 2014 Aniołek [*]
  • Maxima Autorytet
    Postów: 297 105

    Wysłany: 25 maja 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna poprosze o te modlitwe po wlosku.

    0d1y3e3k6tpiot5r.png
    30.05.2004[*] 5 tyg.
    15.08.2014[*] 6 tyg.
    89554e5b2dd7fc480db40ad2398d7c04.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 25 maja 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja też schudłam. Nie miałam nadwagi ale spadło troszkę z brzucha, boczków no i niestety piersi też :( Ale co tam, lepiej się czuję bo trochę ćwiczę, nie jakoś przesadnie ale 20 brzuszków dziennie + lekkie rozciąganie + przysiady (polecam na ujędrnienie pośladków :) ) i biegam 2 km dziennie. Choć to żaden wyczyn niestety bo tłuszcz spala się po 20 min powolnego biegania a mi około 20 min z haczkiem to zajmuje. A i nogi takie nooo ładniejsze mi się wydają, ładniej zarysowane są. Jeszcze tak bardzo bym chciała rzucić palenie ale w tym kierunku to żadnego postępu :(

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • magdalab Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 25 maja 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mozecie mi doradzic, w tym cyklu pilam pierwszy raz ziola ojca sroki (tylko dopiero od 4dc) owu mialam ok 19 dc (testy owu i temp) i cos sie dalej popsulo, dzis jest 33 dc (srednia dl cykli to 30) od 6 dni brazowe plamienie @brak a temp wysokie (przedwczoraj skok na 37.2 wczoraj 36.8 a dzis 37.0 ) a od dwoch dni bol brzucha jak na @. Test robilam 2 dni temi i neg.Czy mozliwe ze ziola jakos zahamowaly okres

  • magdalab Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 25 maja 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i zapomnialam dodac ze mam endometrioze (po laparo ciaza w 2008 potem hormony a od 2014 powrot do normalnych cykli, poki co mala torbiel na prawym jajniu ale zbyt mala na laparo a ciazy ciagle brak za to co mc bol przy @ taki ze tylko ketonal duo pomaga)

  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 25 maja 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Laleczki :) u mnie @ zawitała po dupku bo niestety owulki nie bylo a 2 duże pęcherzyki jeden na 5 cm! = torbielki czynnościowe. Mężuś był dzis na badaniu nasionka i w tym tyg. będą wyniki :) czułam że przez ostatnie 2 tygoodnie już mnie dół straszny łapie.. pewnie przed @ mnie na takie żale wzięło że hej. Teraz już lepiej - I faza cyklu jest lepsza dla mnie :) zaczynam pić ziołka po 1,5 miesiącu przerwy - u mnie 1 cykl.. mam nadzieje że pomogą tym razem.
    Cieszę się dziewczynki że ćwiczycie i tak ładnie możecie zgubić kg :) Myszko oby CLO pomogło !! Erl bejbe czasami jak się całkowicie odpuści zwłaszcza w głowie to wtedy się udaje :) też tak próbuję, ale póki co wrócę do mierzenia tempki bo przez moge nieregularne cykle nic nie wiem.. Trzymam za Was kochane kciuki <3

    [img][/img]
  • Joanna_Z Koleżanka
    Postów: 106 15

    Wysłany: 26 maja 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maxima - dziś wieczorem ci ją napiszę.
    Ja wczoraj byłam u GIN. Zaleca brać inofolik . To też od dziś kolejna kuracja + zioła ojca sroki.
    W piatek ide na USG - monitoring czy jest owulka

    Estradiol- 41,0 pg/mL
    FSH 6,82 mlU/ml
    LH 4,1 mlU/mL
    TSH 1,926- robione 02.2019 w czasie okresu
    AMH 0,15
    CMV IgG >496.0 AU/mL
    CMV IgM 0.2AU/mL
    EBV VCA IgM 0.14 S/CO
    EBV VCA IgG 68.48 S/CO
    Prolaktyna 39.06ng/ml norma(3.34-26.72)
    TSH 3.29- robione 07.2019 3 dni przed okresem
    FT3 4.49
    FT4 15.34
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 26 maja 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Kochane, dziękuje że wspieracie mnie na duchu. Dziś znów miałam małe załamanie, bo pisałam z dobrą koleżanką, która pod koniec czerwca będzie rodzić. Dla mnie radość ale i ból :( Oczywiście bardzo się cieszę jej szczęściem ale przepełnia moje serce smutek, że nam rok się nie udaje znów (od tamtej zakończonej ciąży, bo o tamte dziecko też staraliśmy się rok). Mam nadzieje, że te CLO zadziała i w końcu będę mogła cieszyć się upragnioną ciążą!!!

    Dziewczyny, mówię do każdej z WAS!!! Wszystkie w końcu będziemy mamusiami !!! <3 <3 <3
    Zobaczycie, uda nam się to. Prędzej czy później ale się uda. A dziś dzień Mamusi :) Złożyłyście już życzenia? :)

    ❤❤
  • Joanna_Z Koleżanka
    Postów: 106 15

    Wysłany: 26 maja 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAXIMA

    PREGHIERA a San Domenico Savio:

    Angelico Domenico Savio, che alla scuola di Don Bosco imparasti a percorrere le vie della santita giovanile, aiutaci ad imitare il tuo amore a Gesu, la tua devozione a Maria, il tuo zelo per le anime; efa' che, proponendo anche noi di voler morire piuttosto che peccare, otteniamo la nostra eterna salvezza. Amen

    Znalazłam tłumaczenie
    Modlitwa do św. Dominika Savio
    Anielski Dominiku Savio, który w szkole św. Jana Bosko nauczyłeś się chodzić drogami świętości, pomóż nam naśladować twoją miłość ku Jezusowi, nabożeństwo do Matki Najświętszej, gorliwość o zbawienie dusz; oraz spraw abyśmy także postanowiwszy raczej umrzeć niż zgrzeszyć osiągnęli zbawienie wieczne. Amen.


    Myślę że to jest właściwa modlitwa:
    Modlitwa matek oczekujących dziecka
    Panie Jezu, proszę Cię z miłością za to powierzone mi życie, które noszę w łonie. Z pokorą dziękuję, że wybrałeś mnie jako narzędzie Twojej miłości. W tym pięknym oczekiwaniu pomóż mi żyć w nieustannym zawierzeniu się Twojej świętej woli. Daj serce matki: czyste, mocne i hojne. Ofiaruję Ci wszystkie obawy o przyszłość: lęki, niepewności, oczekiwania względem dziecka, którego jeszcze nie znam. Spraw, aby narodziło się zdrowe, oddal od niego wszelkie zło fizyczne i wszelkie niebezpieczeństwa duszy. Ty, Maryjo, która poznałaś niezliczone radości świętego macierzyństwa, daj mi serce zdolne do przekazania wiary żywej i gorącej. Uświęć moje oczekiwanie, błogosław moją cichą nadzieję, spraw, by owoc mego łona, wzrastał w łasce i świętości. Przez Chrystusa, Twego Boskiego Syna. Amen.

    http://dewo.pl/index.php?kt=1&id=643

    Aganeska, Maxima lubią tę wiadomość

    Estradiol- 41,0 pg/mL
    FSH 6,82 mlU/ml
    LH 4,1 mlU/mL
    TSH 1,926- robione 02.2019 w czasie okresu
    AMH 0,15
    CMV IgG >496.0 AU/mL
    CMV IgM 0.2AU/mL
    EBV VCA IgM 0.14 S/CO
    EBV VCA IgG 68.48 S/CO
    Prolaktyna 39.06ng/ml norma(3.34-26.72)
    TSH 3.29- robione 07.2019 3 dni przed okresem
    FT3 4.49
    FT4 15.34
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 27 maja 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalab wrote:
    Dziewczyny mozecie mi doradzic, w tym cyklu pilam pierwszy raz ziola ojca sroki (tylko dopiero od 4dc) owu mialam ok 19 dc (testy owu i temp) i cos sie dalej popsulo, dzis jest 33 dc (srednia dl cykli to 30) od 6 dni brazowe plamienie @brak a temp wysokie (przedwczoraj skok na 37.2 wczoraj 36.8 a dzis 37.0 ) a od dwoch dni bol brzucha jak na @. Test robilam 2 dni temi i neg.Czy mozliwe ze ziola jakos zahamowaly okres

    Magda mi zioła też przedłużyły cykle do 33 dni także chyba nie masz czym się przejmować. Ale jeśli masz endometriozę to nie wiem czy możesz pić te zioła. Gdzieś czytałam, ze nie powinno się ich pić przy endometriozie bo one także powiększają błonę macicy i możliwe, że stąd wzięło się tak długie plamienie. Może skonsultuj się z lekarzem albo poczekaj aż ktoś mądrzejszy się wypowie.

    Pozdrawiam i ściskam mocno Was dziewczynki :)

    Od powrotu mojego z DE wiele zmian w moim życiu i mam nadzieję, ze to wszystko pozwoli zapomnieć mi albo chociaż zredukuje poczucie parcia na ciążę.
    Bądźcie kochane dobrej myśli. Modlę się o wasze przyszłe ciąże codziennie więc pamiętajcie, ze Pan Bóg czuwa :)

    Nalunia, Erl, Paolala, Maxima lubią tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 27 maja 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska opowiadaj o tych zmianach ino raz :) ja też próbuje jakoś zmniejszyć parcie na ciążę, ostatnio bardzo mnie praca pochłania - zostaje po godzinach żeby nie mieć czasu myśleć o dzidziusiu.. ah co ma być to będzie ;)

    co u reszty przyszłych najlepszych Mam na świecie ?:)

    Erl, Paolala, Aganeska lubią tę wiadomość

    [img][/img]
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 28 maja 2015, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widze ze wszystkie probujemy luzowac:) to dobrze:) wyjdzie nam to na dobre kochane na pewno;) tak jak pisze Myszusia bedziemy mamuśkami;)
    heh powiem Wam ze ja trace zaufanie powoli do lekarzy, tak sie cieszylam ze w koncu znalazlam lekarza fajnego, ale sie mylilam... mam poki co wrazenie ze jednak chce naciagnac od razu na inseminacje...wiecie kazała mi brać od 16 dnia cyklu dupka, cos mi nie pasowaly bo gdyby np owulka miala wpasc 20 dnia cyklu to dupek by ją zablokowal, co mi powiedzial lekarz we wtorek jak bylam na monitoringu (lekarz z tej samej kliniki) ehhh
    ja dupka nie wzielam i widac slusznie...z mojego pecherzyka z zapadnietymi scianami zrobil sie pecherzyk juz ladny okragly 14mm, mialam dzisiaj isc na monit zobaczyc co z nim ale powiem Wam kochane ze najzwyczajniej mi sie nie chce

    jedziemy z mężem na weekend w góry troche odpoczac, mam nadzieje ze nie bedzie lało;) troche złapała mnie infekcja intymna mam nadzieje ze do wyjazdu sie wygrzebie z niej!

    Nalunia kochana a do kogo Ty chodzisz w Krakowie do gina? zadowolona jestes? chcialabym miec swojego zaufanego gina...

    Aganeska mam nadzieje ze zmiany u Ciebie tylko na pozytyw;) sciskam mocno!

    buziaki kochane:*

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 28 maja 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ściskam i buziaki wysyłam ;) <3

    ❤❤
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 28 maja 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalunia wrote:
    Aganeska opowiadaj o tych zmianach ino raz :) ja też próbuje jakoś zmniejszyć parcie na ciążę, ostatnio bardzo mnie praca pochłania - zostaje po godzinach żeby nie mieć czasu myśleć o dzidziusiu.. ah co ma być to będzie ;)

    co u reszty przyszłych najlepszych Mam na świecie ?:)

    Po 1 dużo sportu
    po 2 w październiku wracam na uczelnie i robię kolejną specjalizację :)
    po 3 nie palę 3 dni i jestem z tego dumna ale jest meeegaaaa ciężko
    po 4 nie mam kurczę czasu

    Nalunia lubi tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ