X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Zioła ojca Sroki nr 3
Odpowiedz

Zioła ojca Sroki nr 3

Oceń ten wątek:
  • Joanna_Z Koleżanka
    Postów: 106 15

    Wysłany: 13 maja 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I przyszła do mnie @ - nie wiem po co .
    Do piątku jeszcze tu zajrzę . Poźniej czekają mnie 2 podróże. Jedna do domu do Polski a druga na urlop - Włochy.

    25 mam do gin to zobaczę co zaleci tym razem. Oby nie szpital bo ja nie chce tam iść

    Estradiol- 41,0 pg/mL
    FSH 6,82 mlU/ml
    LH 4,1 mlU/mL
    TSH 1,926- robione 02.2019 w czasie okresu
    AMH 0,15
    CMV IgG >496.0 AU/mL
    CMV IgM 0.2AU/mL
    EBV VCA IgM 0.14 S/CO
    EBV VCA IgG 68.48 S/CO
    Prolaktyna 39.06ng/ml norma(3.34-26.72)
    TSH 3.29- robione 07.2019 3 dni przed okresem
    FT3 4.49
    FT4 15.34
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 13 maja 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <3 Zaglądam i wspieram.
    Sorki, że nie mam czasu nawet żeby napisać, ale jakoś nie mam w myślach OVu.

    ❤❤
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 13 maja 2015, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też dziewczynki za Was trzymam kciuki :* może faktycznie zróbmy trochę przerwy od ovu, ale zaglądajmy od czasu do czasu :* powodzenia :* :)

    [img][/img]
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 14 maja 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane zaglądam do Was na chwilkę nie ukrywam troszkę sie stęskniłam za Wami;P złapałam trochę oddechu i dystansu, jest mi lepiej, wyszłam z tego kilkudniowego dołka;) będę wpadać tutaj do Was na wątek raz na jakiś czas:* ale nadmiar ovu zle na mnie wplywa!
    mocniutko trzymam za Was kciuki:) Nalunia mam nadzieje ze wypoczelas kochana i zasmakowalas nowego!!!
    Myszusia kciuki za prace, powodzenia!
    Erl kochana wypocznij porzadnie, wdychaj swieze gorskie powietrze pelna para!
    Joanna udanych wyjazdow polskowloskich:)

    My sie wybieramy w ostatni weekend maja na rowery w gory i gorace zrodla na maly relaksik, oby pogoda dopisala!

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 14 maja 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Paolala, oby mi się udało z ta pracą ;)

    Też odpoczywam od Ovu. Trzymajcie się Kochane, będę wpadać co jakiś czas <3

    ❤❤
  • gonga Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 15 maja 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, gdzie oprocz allegro mozna kupic ziola ojca sroki? mieszkam w uk i tylko opcja przez internet wchodzi w gre. z gory dziekuje za pomoc

    gonga
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 15 maja 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w sklepie zielarskim także można kupić :) poproś kogoś bliskiego żeby kupił i Ci wysłał? :)

    [img][/img]
  • Maxima Autorytet
    Postów: 297 105

    Wysłany: 16 maja 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem po 1-szym cyklu picia ziol i skutki takie, ze cykl trwal 25 dni, normalnie ok.33 dni i temp. skakala jak zwariowana.Ale do tego bralam CLO. Do tego piersi mialam okropnie nabrzmiale i bolace. Teraz zaczynam 2 cykl i zobaczymy. Kiedys w 3 cyklu picia ziol udalo mi sie zajsc w ciaze :D Ciekawe czy tym razem tez pomoze.

    0d1y3e3k6tpiot5r.png
    30.05.2004[*] 5 tyg.
    15.08.2014[*] 6 tyg.
    89554e5b2dd7fc480db40ad2398d7c04.png
  • Madlink Debiutantka
    Postów: 15 7

    Wysłany: 17 maja 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki moje kochane tak was proszę nie myślcie tyle o tym.Dajcie sobie trochę oddechu...sobie i małżonkowi rownież:)Co ma byc to bedzie.Wszystkie historie ciazy ktore znam kończą sie stwierdzeniem" wiesz Madziu to ze jestem w ciazy to była ostatnia rzecz o której pomyslałam:)".Bo zazwyczaj po prostu jak odpuszczano to sie okazało ze jest fasolka.Sciskam was mocno dziewczynki.Ja mam dopiero scan 12 czerwca.Zastanawiam sie czy nie jechać do Polski i zrobic badania.Bylam w szpitalu.Badanie krwi itp.Wyniki za 3tygodnie:/Buziaki przyszłe ciężarówki;)

    Madlink
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 18 maja 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaaaaam :) oh i ah zatęskniłam za Wami.
    Wróciłam, ale przez 2 dni nadrabialiśmy zaległości :)
    Dziewczyny wielkie sorry ale ciężko mi Was nadrobić, ale powolutku i się dowiem co u Was. Tak po łebkach przeleciałam posty i widzę urlopy, rocznice i inne imprezy. Pozdrawiam serdecznie :*

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 18 maja 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Aganeska, super że już wróciłaś !!! szybciutko zleciało !! urlopy praca staranka - bez zmian, troszkę mniej wchodzimy na forum, żeby nie stresować się, MAdlink dobrze mówi, ale to takie cięęęęężkie nie myśleć o tym :P pozdrawiam was kochane :)

    Aganeska lubi tę wiadomość

    [img][/img]
  • Erl Autorytet
    Postów: 1731 1480

    Wysłany: 18 maja 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje :) zaglądam tu pierwszy raz od ostatniego posta. Miło przeczytać Wasze wieści :) Widzę, że także luzujecie z OF. Ten cykl mam wolny od obserwacji i lżej mi z tym zdecydowanie, choć nie ukrywam ostatnio smuci mnie myśl, że może być koniecznością chodzenie po lekarzach - mam nadzieję, że znajdę na to siły, gdy będą potrzebne, bo na ten moment z tym licho. Odpuściłam, chyba po trosze temu, że wyczerpałam rezerwy "sił na starania" w ostatnim cyklu i to odpuszczenie takie trochę na smutno. Na swój wykres nie zaglądam wcale, ale też nie czuję takiej potrzeby. Wręcz potrzebuję od niego odpocząć. Także odpoczywam i zbieram siły na to co dalej...
    Mam Was jednak w sercu i kciukam mocno za szczęście każdej z Was <3
    Aganeska, wróciłaś już trwale? Wyjazd owocny?
    My weekend spędziliśmy na górskich szlakach, dziś leniwiej, ale też przyjemnie.
    Buziaki

    Maxima lubi tę wiadomość

    XII 2017 IMSI => 22 I 2018 CRIO z EG 3-dn. Maluchów 8A i 6B => 8dpt II beta 11; 9dpt 23,4; 11dpt 79; 14dpt 357,2; 16dpt 918,1; 23dpt 8646; 25dpt ❤ ur. 17.10.2018
    ❄❄
    1 VI 2014 Aniołek [*]
  • zielinka_97 Autorytet
    Postów: 2419 987

    Wysłany: 19 maja 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki

    Widzę, że wietrzycie trochę głowy. Odpoczniecie, nabierzecie nowych sił i wrócicie z większym powerem od razu na fioletową stronę :*

    Ja się otrząsnęłam, spięłam poślady i działamy dalej. Piję ziółka od krwawienia, ale w trakcie krwawienia gin powiedział po obrazie USG, że 1 dc jeszcze nie było.
    Teraz już macica ładnie oczyszczona, wczoraj miałam też USG i już wszystko się zaczyna klarować choć ten cykl będzie sporo dłuższy. Wczoraj wg krwawienia był 12 dc a ja miałam same drobne pęcherzyki. Na lewym i prawym jajniku było po 1 pecherzyku wielkości 10-11 mm więc któryś z nich powinien niedługo stać się dominującym. Wczoraj zrobilismy tez badanie kariotypów. Na wynik czeka się miesiąc. Muszę jeszcze kilka innych badań dorobić żeby wykluczyć bądź włączyć heparynę jeśli uda zajść się w ciążę.
    W kolejnym cyklu czeka mnie histeroskopia.

    Luty 2016 - 2 ivf, 4 blastki, transfer 4 bb 23.02, beta 10 dpt 119, 13 dpt 408, 15 dpt 1243, 17.03 23 dpt mamy <3, 31.10.2016 synuś jest z nami <3
    Crio 4cc 29.11. 7dpt 53 9dpt 125 12dpt 430. 23.12.17 24dpt najpiękniejszy prezent świąteczny, mamy ❤️
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 19 maja 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Erl wierzymy że sił Ci starczy. U nas postanowione, że za jakiś czas jak odpoczniemy od starań itd. idziemy do kliniki. Ale teraz jeszcze choć nie myślimy o dziecku, no właściwie myślimy ale wiemy, że bez konkretnej pomocy nic z tego nie będzie to musimy się nacieszyć sobą. Cieszymy się sexem i póki co uważamy to za przyjemność a nie konieczność. Tak trochę może mało zrozumiale to napisałam :P ale... Chcemy się po prostu odstresować.
    Teraz z moim szykujemy się na wspólny parodniowy wyjazd.Trochę poszalejemy i wracamy dopiero później do starych zmartwień.

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Maxima Autorytet
    Postów: 297 105

    Wysłany: 20 maja 2015, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja postanawilam do konca czerwca pic ziola a pozniej wakacje i po wakacjach zobaczymy co dalej.

    0d1y3e3k6tpiot5r.png
    30.05.2004[*] 5 tyg.
    15.08.2014[*] 6 tyg.
    89554e5b2dd7fc480db40ad2398d7c04.png
  • Bulimulia Ekspertka
    Postów: 237 319

    Wysłany: 21 maja 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy komuś zioła ojca sroki 3 przesunely owulacje? Zazwyczaj miałam między 15-19 dc. A teraz już drugi miesiąc mam w 10 dc.

    https://www.maluchy.pl/li-72361.png
  • Maxima Autorytet
    Postów: 297 105

    Wysłany: 22 maja 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BULIMULIA moj 1-szy cykl z ziolami byl bezowu a teraz zobaczymy. Ja mam dlugie cykle. Kiedys jak pilam ziola to owulacje mialam bardzo pozno i pamietam, ze az moja lekarka byla zdziwiona.

    0d1y3e3k6tpiot5r.png
    30.05.2004[*] 5 tyg.
    15.08.2014[*] 6 tyg.
    89554e5b2dd7fc480db40ad2398d7c04.png
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 23 maja 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane wpadam do Was na chwilke, przesylam buziaki:) mam nadzieje ze u Was wszystko super:) sciskam Was mocno:)
    niooo troszke wiesci ode mnie:) schudlam juz 6kg:) chciałabym jeszcze jakies 6kg schudnac:) poki co moje bmi wynosi 22,9:) czuje sie duzo lepiej w wlasnym ciele:)
    mąż zrobił posiew nasienia i chlamydie,mykoplazme i ureaplasme i wszystko wyszlo ujemnie:) na poczatku czerwca ma wizyte u androloga wiec dowiemy sie co dalej;)
    ja bylam na usg w czwartek i chyba moja dieta, ruch i wdrozona jednak metformina 2xdziennie przyniosla efekty:) bo tak jak moje jajniki siedzialy cicho tak na usg w 15dc byl pecherzyk 13mm z pofaldowana i zapadnieta sciana z widocznym wzgorkiem jajonosnym, tak wiec byc moze pecherzyk pekal, mam przyjsc we wtorek zobaczyc co z tego wyszlo, czy pekl czy sie wchlonal...cokolwiek by sie znim nie stalo i tak uwazam to za mala wygrana z pco;)
    kochane trzymam kciuki za Was wszystkie mocno:) ♥♥♥

    Maxima, Erl lubią tę wiadomość

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 23 maja 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super Paolko - takie efekty !!!! rewelacja :) - ja tez robiłam wczoraj chlamydie ,mykoplazme i ureoplasme i wyniki a tydzień, mam jeszcze raz zrobić insuline i glukoze ja tak wyjdą takie same to metforminę będę brała :) trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze :* <3

    [img][/img]
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 23 maja 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczęłam przygodę z CLO. Zobaczymy czy pomoże, ale także nie będę o tym myśleć. Co ma być to będzie ;)

    Maxima, Erl lubią tę wiadomość

    ❤❤
‹‹ 69 70 71 72 73 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ