Forum Starając się z pomocą medyczną Zioła ojca Sroki nr 3
Odpowiedz

Zioła ojca Sroki nr 3

Oceń ten wątek:
  • Madlink Debiutantka

Wysłany: 28 maja 2015, 19:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalab wrote:
    A i zapomnialam dodac ze mam endometrioze (po laparo ciaza w 2008 potem hormony a od 2014 powrot do normalnych cykli, poki co mala torbiel na prawym jajniu ale zbyt mala na laparo a ciazy ciagle brak za to co mc bol przy @ taki ze tylko ketonal duo pomaga)
    Magdalab proszę cie zacnym zaczniesz brać tak silne leki jak ketonal to idź i sprawdź sobie bete.Bo ja tez miałam bóle jak na okres i byłam w ciazy.
    No wlasnie dziewczyny niestety poroniłam.Okazalo sie ze serduszko mojej fasolki nie bije:(Juz jakos sie powoli zaczynam zbieracz do kupy.Ale było bardzo złe.Cale poronienie itd.Masakra.Nie życzę nikomu.Takze zaczynam od nowa.Jesli wszystko sie juz oczyści i dojdzie do siebie:(Pozdrawiam was dziewczyny.

Madlink
  • Madlink Debiutantka

Wysłany: 28 maja 2015, 19:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i magdalab czytałam gdzieś i któraś z dziewcząt tutaj mi mówiła ze przy endo nie powinno sie pic ziolek ojca sroki.Poszperaj na internecie.Ja tez mam endo.I staraliśmy sie bardzo długo.I zauważyłam zmiany po stosowaniu wiesiołka.Po drugim cyklu z wiesiołkiem zaszłam w ciąże.Tylko ja go nie brałam tak jak na opakowaniu.Bralam 1 czasem 2 tabletki dziennie.

Madlink
  • magdalab Debiutantka

Wysłany: 1 czerwca 2015, 20:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytalam ze przy endo to ziola raczej nie wskazane ale zadnych konkretow. Teraz zaczynam drugi cykl na ziolach ale pije tylko do owu. O wisiolku tez myslalam i mose przy nastepnym cyklu zaczne go brac chociaz u mnie nie jest tak zle ze sluzem plodnym ;) chociaz tyle ;) a czy ziola klimuszkj tez przy endo nie bardzo?
    Madlink bardzo mi przykro z powodu waszej straty :(

• Madlink Debiutantka

Wysłany: 1 czerwca 2015, 23:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co o ziołach Klimuszki za wiele nie wiem...także w tym temacie nie pomogę.Sprobuj z tym wiesiołkiem nic nie szkodzi a tylko ci może pomoc.Bo nie wiem czy wiesz, ale on jest bardzo pomocny przy bólach menstruacyjnych.Takze spróbuj.Ale pamiętaj zeby go brać od pierwszego dnia cyklu az do owulacji.

Madlink
  • Maxima Autorytet

Wysłany: 2 czerwca 2015, 08:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MADLIINK bardzo mi przykro. Trzeba sie pocieszyc, ze lepiej jak stalo sie to wczesniej niz w zaawansowanej ciazy albo tuz po urodzeniu.

Ja teraz 2 cykl pije ziola i czuje jajniki no i temp.mi sie uregulowala a przy braniu CLO to byla istna karuzela.

Dziekuje za modlitwe.

0d1y3e3k6tpiot5r.png
    30.05.2004[*] 5 tyg.
    15.08.2014[*] 6 tyg.
    89554e5b2dd7fc480db40ad2398d7c04.png
  • magdalab Debiutantka

Wysłany: 2 czerwca 2015, 21:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maxima a pijesz przez caly cykl czy tylko do owu?poczekamy na efekty, moze wkoncu zaskoczy ;)

• Madlink Debiutantka

Wysłany: 3 czerwca 2015, 23:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maxima słońce nie życzę tego bólu nawet najgorszemu wrogowi.I uwierz mi ze to żadne pocieszenie.
    Bo od początku myślisz juz o tym jakie ono bedzie:)
    Życzę ci z całego serca zeby ci sie udało.Bo te dwie kreseczki to było cos najpiękniejszego w moim dotychczasowym życiu:(
    Powodzenia;)I oby ziółka dały rade:)

Madlink
  • neomi34 Autorytet

Wysłany: 4 czerwca 2015, 11:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny jestem tu nowa, mam pytanko jaki jest skład tych ziół bo byłam ostatnio w sklepie zielarskim u siebie w Lublinie i nie mieli ich i nie wiem gdzie mogę się w ogóle udać, żeby je kupić lub skomponować? będę wdzięczna za Waszą pomoc :)

neomi34
  • Joanna_Z Koleżanka

Wysłany: 4 czerwca 2015, 11:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neomi34
    Ja głównie kieruję sie ziołami z tej strony interetowej
    http://www.bonimed.pl/artykuly/zdrowie-kobiety/problemy-z-zajsciem-w-ciaze-porady-ojca-grzegorza-sroki/

Ale jak poczytacz tutejsze wcześniejsze posty to również znajdziesz skład

Estradiol- 41,0 pg/mL
    FSH 6,82 mlU/ml
    LH 4,1 mlU/mL
    TSH 1,926- robione 02.2019 w czasie okresu
    AMH 0,15
    CMV IgG >496.0 AU/mL
    CMV IgM 0.2AU/mL
    EBV VCA IgM 0.14 S/CO
    EBV VCA IgG 68.48 S/CO
    Prolaktyna 39.06ng/ml norma(3.34-26.72)
    TSH 3.29- robione 07.2019 3 dni przed okresem
    FT3 4.49
    FT4 15.34
  • neomi34 Autorytet

Wysłany: 4 czerwca 2015, 12:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki zaraz poczytam na tej stronce. A co do postów to też poczytam tylko to aż 73 strony więc czasu chwilę potrzeba :)

neomi34
  • Maxima Autorytet

Wysłany: 6 czerwca 2015, 11:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MADLINKA wiem co to znaczy bo poronilam juz 2 x :(
    MAGDALAB kiedyś jak zaciazylam piłam cały czas aż do II kresek. Teraz też będę ;)

0d1y3e3k6tpiot5r.png
    30.05.2004[*] 5 tyg.
    15.08.2014[*] 6 tyg.
    89554e5b2dd7fc480db40ad2398d7c04.png
  • Demeter Autorytet

Wysłany: 7 czerwca 2015, 16:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również piłam ziółka przez trzy m-ce,teraz mam miesiąc przerwy.Czułam się po nich bardzo dobrze,jajniki pracowały. Myślę,że u mnie jest problem z zagnieżdżeniem. Zastanawiam się nad braniem w tym cyklu acardu. To mój ósmy cykl starań. Z pierwszym dzieckiem
    zaskoczyłam w dziewiątym cyklu,jak będzie teraz...zobaczymy.W tym roku skończyłam 35 lat więc nie będzie tak łatwo.

Demeter
  • Madlink Debiutantka

Wysłany: 8 czerwca 2015, 13:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maxima wrote:
    MADLINKA wiem co to znaczy bo poronilam juz 2 x :(

Przykro mi:(

Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2015, 13:31

Madlink
  • gonga Debiutantka

Wysłany: 9 czerwca 2015, 12:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, czy któraś z was pila zioła ojca sroki razem z inofemem? Jak Myślicie czy można je łączyć?

gonga
  • Nalunia Autorytet

Wysłany: 9 czerwca 2015, 16:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej gonga - można łączyć :-)

[img][/img]
  • Demeter Autorytet

Wysłany: 9 czerwca 2015, 16:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piłam ziółka z inofemem. Poprzedniczka ma rację można je ze sobą łączyć.

Demeter
  • gonga Debiutantka

Wysłany: 9 czerwca 2015, 23:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki:-) od nowego cyklu sprobuje. a pomogla wam ta mieszanka?

gonga
  • Demeter Autorytet

Wysłany: 10 czerwca 2015, 10:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie niestety na razie nie pomogła.

Demeter
  • Myszusia Autorytet

Wysłany: 10 czerwca 2015, 16:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już z niecierpliwością czekam co ten miesiąc mi przyniesie, okres czy dziecko :D

Nalunia lubi tę wiadomość

❤❤
  • Paolala Autorytet

Wysłany: 10 czerwca 2015, 21:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszusia mocno trzymam kciuki żeby to była of course fasoleczka:) ♥♥♥

Myszusia lubi tę wiadomość

Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
‹‹ 71 72 73 74 75 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego