Forum Starając się z pomocą medyczną Złote rady przed transferem
Odpowiedz

Złote rady przed transferem

Oceń ten wątek:
  • Klara Wysocka Autorytet

Wysłany: 26 listopada 2018, 23:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brenya, dzięki! :D
    Jak wyjmiesz kij z tyłka, to wróć, pogadamy.

IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • klopsik Autorytet

Wysłany: 26 listopada 2018, 23:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    @berbeć, 1.12 testy, ciężko mi uwierzyć, że coś z tego będzie. Co do wina, to ja praktykuję codzienną dawkę od dawna :D

06IRp2.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 listopada 2018, 23:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    klopsik wrote:
    @berbeć, 1.12 testy, ciężko mi uwierzyć, że coś z tego będzie. Co do wina, to ja praktykuję codzienną dawkę od dawna :D
    No to jeszcze parę dni. Ja jak przyjdzie co do czego to chyba zwariuje, jestem niecierpliwa bardzo , panikara i w ogóle. Winko mozna nawet ponoć po transferze przez jakiś czas. Trzymam kciuki! Ty miałaś przebadany zarodek prawda?

• klopsik Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2018, 20:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, po poprzedniej punkcji zbadaliśmy 6 zarodków, tylko 2 były dobre. A winko będę pić do dnia testów. Ż mówił, że spokojnie kilka dni po transferze sobie jeszcze smakować.
    Ja przy pierwszym transferze też nie mogłam się doczekać testów, a teraz najchętniej bym oddalała dzień bety... Ale teraz mnie mocno jajnik jeden ciągnie, a momentami czuje podobnie jak poprzednio. Nie nastawiam się jakoś

06IRp2.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ