X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Conceive Plus - Żel, lubrykant
Odpowiedz

Conceive Plus - Żel, lubrykant

Oceń ten wątek:
  • patylka Przyjaciółka
    Postów: 113 29

    Wysłany: 4 lutego 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakupiłam i ja :) mamy problemy z nasieniem, mieliśmy podejść w tym cyklu do in vitro ale ze wyniki sie poprawiły ginekolog radził odłożyć ten temat. Póki co mamy 3 miesiące ze stymulacja. Do tego ziola klimuszko, wiesiołek, zamówiony żel i mam nadzieje ze sie uda ;)

    Luty 2017 spermiogram 3 mln
    Kwiecień usunięcie żylaków powrózka
    10.06.2017 sonohsg -jajowody niedrożne
    13.06.2017 hydrotubacja
    13.11.2017 hsg jajowody drożne
  • Ania Wu Nowa
    Postów: 3 3

    Wysłany: 5 lutego 2018, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, wiem że temat jest stary, ale napisze swoje odczucia jeśli chodzi o Conceive Plus ponieważ sama tu doszukiwałam się jakichkolwiek pocieszających mnie informacji i może moja wypowiedź będzie dla kogoś pomocna, doda mu otuchy :)
    Do tej pory sama pocieszałam się czytając Wasze wypowiedzi!
    Do rzeczy, starałam się z mężem o drugie dziecko ponad 6 miesięcy ( wiem że to nie stosunkowo nie długo ) i nie mogliśmy zajść. Czytałam i czytałam i doszłam do wniosku że zakupię ten właśnie Conceive Plus. Dodam, że wcześniej zauważyłam, że mój śluz nie jest chyba taki jak powinien. No i stało się !! pierwszy cykl z Conceive i to ostatni stosunek na 2/3 dni przed domniemaną owulacją ponieważ mąż musiał wyjechać po urlopie do pracy. I UDAŁO SIĘ!

    KOŃCZAĆ BARDZO POLECAM CHOCIAŻ WIEM, ŻE PEWNIE POMOŻE TYLKO GARSTCE ALE ZAWSZE JEST NADZIEJA :)
    POZDRAWIAM !

    patylka, paula.83, Marzenie to dziecko lubią tę wiadomość

    Ania
  • Aguś 90 Przyjaciółka
    Postów: 120 130

    Wysłany: 6 lutego 2018, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mam pytanie do mam którym udało się z żelem zajść w ciążę czy oprócz żelu coś jeszcze stosowalyscie (witaminy itd)?

    p19udqk3qx5xo487.png[/url]
    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wli09kkbo98ru2.png[/link]
    ug37df9hhnc1m492.png
  • Miśka_S Koleżanka
    Postów: 49 23

    Wysłany: 6 lutego 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś 90 wrote:
    A mam pytanie do mam którym udało się z żelem zajść w ciążę czy oprócz żelu coś jeszcze stosowalyscie (witaminy itd)?
    Aguś ja stosowałam tylko kwas foliowy nic poza tym.

    Aguś 90 lubi tę wiadomość


    m3sxdqk33n3yb62t.png
  • Beatrix Koleżanka
    Postów: 56 10

    Wysłany: 6 lutego 2018, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja narazie pierwszy cykl z conceive plus i bez rezultatu. Bede probowala nadal:)

    33 l, 4 cs, olej z wiesiolka - nie ma poprawy, kwas foliowy, testy owu., conceive plus, Jodid200
    Tsh - 3.080 (styczen), Tf3 - 2,95, ft4 - 1.41
  • Aguś 90 Przyjaciółka
    Postów: 120 130

    Wysłany: 6 lutego 2018, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miałam teraz cykl z żelem i nie przyniósł póki co rezultatów

    p19udqk3qx5xo487.png[/url]
    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wli09kkbo98ru2.png[/link]
    ug37df9hhnc1m492.png
  • niedokoncaidealna Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 6 lutego 2018, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie zamówiłam to cudo. Mamy za soba pierwszy cykl starań w ogóle i nie wiem czmeu nie sprawdzilismy ze zwykle lubrykanty nie sprzyjają. Najbliższy cykl będzie z tym magicznym żelem. wierze, że pomoże skoro tylu pomógł ;)

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 21 lutego 2018, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie żel się nie sprawdził, w takim sensie że Mąż mówi że po jego użyciu czuje szczypanie i pieczenie... :/
    Myślę jeszcze nad tym żelem Pre- seed.
    A ten chyba wykorzystam tak, że po współżyciu będę go sobie aplikować do środka strzykawka..
    Co myślicie ?

    LISTA STARACZEK

  • Aguś 90 Przyjaciółka
    Postów: 120 130

    Wysłany: 21 lutego 2018, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam badania na tarczycę Pani doktor powiedziała że są wręcz idealne aby zajść w ciążę,pierwszy cykl z żelem nie przyniósł rezultatów w postaci dwóch kreseczek ale będziemy próbować dalej

    p19udqk3qx5xo487.png[/url]
    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wli09kkbo98ru2.png[/link]
    ug37df9hhnc1m492.png
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 21 lutego 2018, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    U mnie żel się nie sprawdził, w takim sensie że Mąż mówi że po jego użyciu czuje szczypanie i pieczenie... :/
    Myślę jeszcze nad tym żelem Pre- seed.
    A ten chyba wykorzystam tak, że po współżyciu będę go sobie aplikować do środka strzykawka..
    Co myślicie ?
    Ja używałam pre-seed jeden cykl. Żel super, dobry poślizg :D używałabym go dalej gdyby nie cena.
    Niestety mi nie udało się zajść w ciąże, problem leży pewnie gdzie indziej.
    Jestem zdania że tego typu żele pomagają parom którzy nie maja większych problemów zdrowotnych. Jeśli ma się niedrożne jajowody, brak owulacji lub problem z nasieniem to żel nic nie da niestety...
    Myśle że możesz sobie go wstrzyknąć po, tyle że będziesz chyba strasznie pływać ;(

    Marzenie to dziecko lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • patylka Przyjaciółka
    Postów: 113 29

    Wysłany: 21 lutego 2018, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stosuje w obecnym cyklu żel w aplikatorach. Konstystencja dość płynna więclepiej aplikować w pozycji leżącej, zapierwszym razem spróbowałam w łazience i zanim doszłam do sypialni odniosłam wrażenie ze wszystko wypłynęło ;-) :-)
    Mąż nie odczuł pieczenia ani innych skutków ubocznych.
    Poślizg faktycznie super :-)
    Czytałam, że wiele dziewczyn kupuje dużą tubkę i aplikuje strzykawka, wychodzi ekonomicznie
    Czy działa przekonam się za tydzień

    Luty 2017 spermiogram 3 mln
    Kwiecień usunięcie żylaków powrózka
    10.06.2017 sonohsg -jajowody niedrożne
    13.06.2017 hydrotubacja
    13.11.2017 hsg jajowody drożne
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 21 lutego 2018, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mialam w aplikatorach i powiem tak : jak szybkim jednym ruchem wstrzyknęłam to mi nie wypływało odrazu, a jak powolutku chciałam wstrzyknąć to mi leciało zaraz po nogach :D
    Tez myślałam o tubce i strzykawce, napewno bardziej ekonomiczne, no ale narazie dałam sobie spokój z żelami.

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Magdaa21 Autorytet
    Postów: 2699 842

    Wysłany: 6 marca 2018, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, zastanawiam się nad kupieniem tego żelu :) który z nich bardziej polecacie? :)

    f2w3vfxmauvbnxib.png

    h84fo7es2agfr4kh.png
  • patylka Przyjaciółka
    Postów: 113 29

    Wysłany: 6 marca 2018, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam w aplikatorach, aczkolwiek teraz kupiłabym jednak w dużej tubie i aplikowała strzykawką w okresie owulacji. Na codzień wygodniejsza też tuba bo mi szkoda było otwierać aplikatora na samo nawilżenie ;-)

    Luty 2017 spermiogram 3 mln
    Kwiecień usunięcie żylaków powrózka
    10.06.2017 sonohsg -jajowody niedrożne
    13.06.2017 hydrotubacja
    13.11.2017 hsg jajowody drożne
  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 6 marca 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wypróbowałam wczoraj, ale pieszcząc M ręką a później usiadłam ;) więc mam nadzieję, że coś tam jeszcze działał ;) Faktycznie poślizg super, M byl zachwycony i nic nie szczypało a mówił że miał takie akcje z lubrykantami innymi. U mnie raczej wstrzykiwanie do środka nie wchodzi w grę bo pieścimy się zazwyczaj ustami przed a nie wiem czy on nie ma jakiegoś smaku innego :P

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • patylka Przyjaciółka
    Postów: 113 29

    Wysłany: 6 marca 2018, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi zależało na aplikacji do wewnątrz , gdyż chciałam zwiększyć „chłopakom” szanse ;-)

    Luty 2017 spermiogram 3 mln
    Kwiecień usunięcie żylaków powrózka
    10.06.2017 sonohsg -jajowody niedrożne
    13.06.2017 hydrotubacja
    13.11.2017 hsg jajowody drożne
  • MMT Koleżanka
    Postów: 53 20

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stosuję conceive plus 2 cykl starań. Poślizg dobry. Zobaczymy za 2 tyg.na wizycie u gine czy zdziałał cuda ( na razie wychodzi test ciążowy pozytywny, beta z krwi 116 ), ale nie nastawiam się, bo do terminu @ jeszcze 4 dni. Mimo wszystko mam przeczucie, że będzie dobrze :)

    Miśka06 lubi tę wiadomość

  • Marzenie to dziecko Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stosuje 2gi miesiac i ma duzo lepsze odczucie w trakcie stosunku ale i moj M tez bardzie w euforii.

    Zobaczymi jakie skutki , bo ja mam swoj mokry slus tylko 1 dzien
    m.m

    Moje dziecko to DLA MNIE WSZYSTKO - cały świat

    Kocham siebie i chce zycie przekazac dziecku
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i żadna się nie pochwaliła. Ja kupiłam i planuje stosować od tego cyklu.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spać nie mogę;)
    Zaszłam w 1 cyklu, w którym uzywalismy pre seed. Oczywiście to mógł być przypadek. Ale teraz też kupię.
    Wybrałam ten, bo nie ma parabenów. Szkoda, że taki drogi...

‹‹ 62 63 64 65 66 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ