X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Conceive Plus - Żel, lubrykant
Odpowiedz

Conceive Plus - Żel, lubrykant

Oceń ten wątek:
  • Myszka❤️ Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 24 maja 2019, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny , też planuje w tym miesiącu spróbować z żelem, chciałam go zakupić dzisiaj w aptece ale nie było. Może któraś z Was kupowała go stacjonarnie ? Ten cykl rozpoczęłam też z olejem z wiesiołka. Powodzenia 😊

    Starania od października 2018 r.
  • Krąsi Autorytet
    Postów: 1437 1001

    Wysłany: 25 maja 2019, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka❤️ wrote:
    Może któraś z Was kupowała go stacjonarnie ? Ten cykl rozpoczęłam też z olejem z wiesiołka.😊
    Hej, ja akurat kupiłam stacjonarnie w zwykłej aptece, która nie należy do żadnej sieci.

    ona: schorzenia reumatoidalne, p/c p-plemnikowe 1:10, hiperprolakt. czynnościowa, MTHFR A1298C - homo, PAI 4G/5G - hetero, KIR Bx, brak: 2DS2, 2DS3, HLA-C - C1, IL 10 poniżej normy, IL 4 w dolnych granicach normy, po szczepieniach limfocytami Męża
    musi mieć plan działania, inaczej wpada w depresję, póki ma plan - ma siłę walczyć dalej;

    on: p/c p-plemnikowe 1:100, obniżone parametry nasienia, hipogonadyzm hipogonadotropowy, CTFR: F508del - hetero, HLA-C - C1/C2;
    leniwiec, przyparty do muru - walczy;

    1. ICSI - nieudane;
    2. PICSI: 24.10.2020 Malineczka jest po drugiej stronie brzuszka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2019, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2019, 13:37

  • Myszka❤️ Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 25 maja 2019, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krąsi wrote:
    Hej, ja akurat kupiłam stacjonarnie w zwykłej aptece, która nie należy do żadnej sieci.
    A dawno kupowałas ?

    Starania od października 2018 r.
  • Myszka❤️ Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 25 maja 2019, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    UlaFalka wrote:
    Nie wiem czy nie wycofali z oferty Conceive plus. Poszukaj jakiegoś substytutu.

    Tak , coś tam wiem że wycofali , ale dziękuję :) Widziałam że wcześniej coś dziewczyny pisały , ja chciałam kupić ten Fertilsafe , ale nie było, niby on jest tym zamiennikiem.

    Starania od października 2018 r.
  • smagliczka Ekspertka
    Postów: 203 233

    Wysłany: 29 maja 2019, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fertilsafe kupilam na allegro ;) Jest dostępny z tego co widzę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2019, 17:48

    Diagnoza grudzień 2019
    JA -endometriozia III/IV st. AMH 2.08
    ON - mała ilość plemników w nasieniu, ale dobra fragmentacja i reszta ok
    Oboje kariotypy i mutacje -ok

    1IVF - 03.2020 - długi protokół IMSI - nieudany, 8 dobrych komórek, ale zero zarodków w 5 dobie

    2IVF - 05.2020 - krótki protokół IMSI+EmbryoGen - 6 dobrych komórek - jedna blastka ❄️

    3IVF - 08.2020- długi protokół IMSI+EmbryoGen- 7 dobrych komórek - 3 blastki ❄️❄️❄️

    4 mrozaczki do badania PGS - 3 prawidłowe

    18.1.2021 - kriotransfer BL.5.2.2
    5 dpt - beta 6,4
    10 dpt - beta 145,3
    17 dpt - beta 2752 pęcherzyk ciążowy 😊
    24 dpt - mamy serduszko ♥️
    1.10.2021 - urodziny Stasia 😃

    Kwiecień 2023 - nieudana próba z rodzeństwem. Brak zarodków.
  • Myszka❤️ Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 30 maja 2019, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smagliczka wrote:
    Fertilsafe kupilam na allegro ;) Jest dostępny z tego co widzę.


    Też zamówiłam z allegro , daj znać jak odczucia ;)

    Starania od października 2018 r.
  • marmik Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny , ale tu cisza :)

    Staram się z mężem od 2 lat. Koleżanka poradziła mi, żebym zamówiła właśnie ten żel .... I wczoraj go po raz pierwszy użyliśmy, a dzisiaj owulacja. Czekam i mam nadzieję 🙃, że i nam pomoże :)

  • smagliczka Ekspertka
    Postów: 203 233

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka❤️ wrote:
    Też zamówiłam z allegro , daj znać jak odczucia ;)


    Daje fajny poślizg. Ja aplikowałam wewnatrz aplikatorem od innego żelu Mucovagin - aplikator pasuje, jest w formie strzykaweczki i można sobie dozować ilość żelu wg uznania :-)

    W pochwie żel nabiera lepkości i rozciągliwości. Stosowałam w tym cyklu za każdym razem gdy się staralismy, więc ciężko już mi bylo ocenić mój własny śluz.

    Sperma nie wypływała na zewnątrz tak bardzo, jak podczas prób bez żelu, co uważam za duży plus. Tylko nie można nałożyć zbyt wiele - bo wtedy wypłynie nadmiar i zostawi lepką plamę na pościeli :-P za pierwszym użyciem trochę przesadziłam z ilością, potem było ok.

    Efekty zobaczę w połowie czerwca ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2019, 14:42

    Diagnoza grudzień 2019
    JA -endometriozia III/IV st. AMH 2.08
    ON - mała ilość plemników w nasieniu, ale dobra fragmentacja i reszta ok
    Oboje kariotypy i mutacje -ok

    1IVF - 03.2020 - długi protokół IMSI - nieudany, 8 dobrych komórek, ale zero zarodków w 5 dobie

    2IVF - 05.2020 - krótki protokół IMSI+EmbryoGen - 6 dobrych komórek - jedna blastka ❄️

    3IVF - 08.2020- długi protokół IMSI+EmbryoGen- 7 dobrych komórek - 3 blastki ❄️❄️❄️

    4 mrozaczki do badania PGS - 3 prawidłowe

    18.1.2021 - kriotransfer BL.5.2.2
    5 dpt - beta 6,4
    10 dpt - beta 145,3
    17 dpt - beta 2752 pęcherzyk ciążowy 😊
    24 dpt - mamy serduszko ♥️
    1.10.2021 - urodziny Stasia 😃

    Kwiecień 2023 - nieudana próba z rodzeństwem. Brak zarodków.
  • Karolcia34 Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 2 czerwca 2019, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Też postanowiłam zakupić ten żel w aptece. Mam pytanie do tych które już go stosowały- kiedy go używać?Tzn. Kupię testy owulacyjne i chce zobaczyć kiedy będzie owulacja to w ten dzień ma zastosować? Stosować go co 2 dzień przy zbliżeniu czy jak wy to robicie?? Bo już głowa mi pęka od tego wszystkiego...

  • marmik Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 2 czerwca 2019, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia34 wrote:
    Hej dziewczyny. Też postanowiłam zakupić ten żel w aptece. Mam pytanie do tych które już go stosowały- kiedy go używać?Tzn. Kupię testy owulacyjne i chce zobaczyć kiedy będzie owulacja to w ten dzień ma zastosować? Stosować go co 2 dzień przy zbliżeniu czy jak wy to robicie?? Bo już głowa mi pęka od tego wszystkiego...



    Udało Ci się dorwać go w aptece? Szkoda, że u mnie tak ciężko....ale kupiłam go przez internet.
    Ja stosowałam go tylko raz dzień przed domniemaną owulacja.

  • Dośka Autorytet
    Postów: 1172 1817

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, żel jest dostępny w aptece internetowej BioMed24 :)

    bl9cmg7y7g2u5710.png
  • LaBellePerle Autorytet
    Postów: 1981 3236

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ten cykl z żelem był u mnie szczęśliwy <3

    Myszka❤️, PJUR, AleOla26, Murzynek lubią tę wiadomość

    preg.png


    17.04.2023 14:00 - Amelia, 4060g, 51 cm SN
    14.10.2021 13:54 - Oliwia, 4150g 53cm SN
    27.09.2020 0:55 - Wiktoria, 1150g, 36 cm CC

    "Nie ma takiego cierpienia, którego miłość nie byłaby w stanie uleczyć"


    9.10.2018 biochem.
    10.02.2019 18tc (*) Oliwia
    3.10.2019 20tc (*) Gabriela
  • Myszka❤️ Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LaBellePerle wrote:
    ten cykl z żelem był u mnie szczęśliwy <3

    Super ;* ❤️

    U mnie w tamtym cyklu niestety się nie udało , ale nie podaje się . W tym cyklu też będę używać żelu , zobaczymy .

    Starania od października 2018 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2019, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytałam ginekologa o ten żel to powiedział, że nie słyszał aby takie pomogły, natomiast na pewno nie zaszkodzi, zwłaszcza że zapewniają poślizg i wilgotne środowisko A w przypadku kobiet, które miewają problemy z suchoscia może być okej.
    Kupiłam przez Internet jakies 2 mce temu, bo w aptekach nie ma. Stosowalam 2x w poprzednim cyklu bezowocnym, i 1x w tym i oczekuje :)
    Zapominam o nim mimo, że stoi w sypialni:)

  • Inka89 Koleżanka
    Postów: 50 18

    Wysłany: 10 lipca 2019, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Jestem przekonana, że mi pomógł właśnie ten żel. Starałam się dwa lata. Przebadałam się I lekarz stwierdził że problemem jest mój śluz. Później miałam dwie inseminacje- nieudane. Gdy miałam przystąpić do trzeciej A właściwie gdy stwierdziłam że to nie ma sensu, trafiłam na ten żel. Kupiłam w aplikatorach. Użyłam go tylko raz podczas całego cyklu- zrobiłam test i wiedziałam że mam owulację. Udało się, zaszłam w ciążę. Niestety ciąża zatrzymała się na poziomie pustego jaja, nie pojawił się zarodek, a w 8 tyg poronilam samoistnie. Kolejny miesiąc odpuściłam starania. Ale już w następnym znowu użyłam żelu raz, wtedy kiedy miałam mieć owulacje. I znowu udało się, zaszłam w ciążę! A teraz od kilku dni tulę do siebie swoje maleństwo i nie mogę uwierzyć że jest przy mnie. Żel użyłam tylko dwa razy! I za każdym razem zaszłam w ciążę! Jeśli macie problemy ze sluzem to warto wypróbować żel.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2019, 19:51

    Kamalaika lubi tę wiadomość

  • Marcelina715 Ekspertka
    Postów: 202 156

    Wysłany: 7 sierpnia 2019, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żel z pewnością nie jest lekarstwem na wszystkie bolączki, ale może pomóc określonej grupie kobiet. Ja miałam duże problemy ze śluzem płodnym albo raczej tym, że właściwie go nie było. Często słyszałam, że pewnie jest tylko nie wypływa na zewnątrz. Miałam monitoring cyklu. Byłam u ginekologa w dzień owulacji i podczas badania ginekolog stwierdziła, że tego śluzu u mnie NIE MA. Nawet w szyjce. Poleciła mi ten żel i po dwóch tygodniach już miałam dwie kreseczki :) Udało się za pierwszym razem.

    Listopad 2018 - syn
    Styczeń 2021 - córka.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy moze wystapic uczulenie od zelu maz dostal jakis krostek i niestety zawsze mam malo sluzu wiec musimy sie wspomagac

  • MajciaC Autorytet
    Postów: 777 456

    Wysłany: 10 sierpnia 2019, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samosiowa88 wrote:
    A czy moze wystapic uczulenie od zelu maz dostal jakis krostek i niestety zawsze mam malo sluzu wiec musimy sie wspomagac
    Od tego żelu nie powinno być uczulenia. Jest na bazie wody, nie posiada żadnych perfumowanych rzeczy itp.
    Ja go używałam przez cały okres dni płodnych. U mnie nie pomógł.

    ug37cwa1gu19btx1.png
    klz915nmo4mexrtd.png
    wnide6ydqexw1l6i.png
    [38cs]- w sumie 40cykli
    10.01.2006r- córka( 1cs)
    06.2014- początek starań;
    28.04.2017r- HSG-ok
    29.06.2017r- 1-sza wizyta w poradni lecz.niepł.
    2cykle z dupkiem
    7 cykli monitorowanych
    Koniec starań w 2020r. Cieszymy się tym co mamy.
    11.2022- diagnoza endometrioza aktywna- endovelle
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samosiowa88 wrote:
    A czy moze wystapic uczulenie od zelu maz dostal jakis krostek i niestety zawsze mam malo sluzu wiec musimy sie wspomagac

    Raczej nie powinno być uczulenia. Ja go aplikowałam pierwszy raz w tym cyklu.
    Dziś 22dc, już niedługo się przekonam.
    Ja po zaapklikowaniu go, mam uczucie gorąca w środku, jakby pieczenie, ale nie do końca, takie rozgrzanie. Nie wiem, czy to dobrze, innych objawów nie mam.
    Stosuję Fertilsafe i używam dołączonych do tubki wielorazowych aplikatorów, jak strzykawki.
    Ktoś miał podobne odczucia?

    h_anulka, Sylwia:) lubią tę wiadomość

‹‹ 72 73 74 75 76 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ