X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów czy jest szansa w tym miesiacu
Odpowiedz

czy jest szansa w tym miesiacu

Oceń ten wątek:
  • PePe Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale to nie za późno na implantację? ovu wykryło mi owulację 15dc, wg moich obserwacji nastąpiła 18 (ból owulacyjny); dopiero teraz mogłoby dojśc do implantacji?...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2015, 13:37

  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    troche póxno ale takie jasnoczerwone plamienie może na nią wskazywać, inaczej nie wiem czemu się pojawiło. Wiem że na pcozatku w ciazy może się pojawić brązowe plamienie (niedobór progesteronu) ale jasnoróżowe kojarzy mi się tylko z implantacją :)

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • kubecek Ekspertka
    Postów: 227 134

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia85 wrote:
    dzięki, pocieszyło mnie to trochę i znów dało nadzieję heh.. ehh ale my kobiety już tak mamy że szukamy nadziei nawet w momencie gdy juz przyjdzie okres i test wyjdzie negatywny.. a nuż mimo wszystko.... :)

    a pl;amienia miałas brązowe czy czerwone? jaki kolor? ja mam brązowe :(
    i brązowe i jasnobrązowe po jasno czerwone ale mimo to udało się a przy poronieniu to dosłownie jedna kropelka bardzo brązowego było jedna jedyna :(
    lekarz tylko mi zwiększał i luteine i dupka

    Każdy człowiek jest jak księżyc - Ma swoją drugą stronę której nie pokazuje nikomu
    http://jpdwa.blogspot.de/2014/06/modlitwa-mazonkow-o-dar-potomstwa.html

    0e3d986850.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kubecek wrote:
    i brązowe i jasnobrązowe po jasno czerwone ale mimo to udało się a przy poronieniu to dosłownie jedna kropelka bardzo brązowego było jedna jedyna :(
    lekarz tylko mi zwiększał i luteine i dupka

    kurczę ja biorę 2x1 tabletkę dupka i to już mi się wydaje sporo a mimo to sa plamienia.. cóż, czekam do piątku, jak się @ nie rozkręci to ide na betę :)

    a jak dlugo miałas te plamienia po tym jak zrobiłaś betę i już wiedziałas ze jesteś w ciąży?

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • kasia2601 Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też przez pierwsze dwa lata podchodzilam do tego na luzie nie wyliczalam dni plodnych itd. No ale po dwóch latach zaczęło się wywolywanie ovu, kliniki, badania, leczenia, laparoskopia ale to tez nic nie daje :/
    Ja mimio wszystko chcialabym sobie odpuścić sie tak tym nie stresowac bo myślę że to dużo w naszych mądrych glówkach siedzi :-)
    Nie wiem mam nadzieje dziewczynki ze niedlugo wszystkie będziemy sie cieszyc i chwalic pieknymi brzuszkami :)

  • PePe Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i @ nadeszła z wielkim hukiem... Dziwnie jakoś, bo nie dość, ze późno, to nie o tej porze dnia co zawsze i wręcz leje się ze mnie strumieniami :( Mam już dwoje dzieci z pierwszego małżeństwa (bez problemów zaszłam w ciążę), ale obecnemu mężowi zależy na naszym wspólnym dziecku. Hmmm... W każdym razie tak mówi, bo niestety nie bardzo sam chce się przyczynić do starań zwiększając swoją płodność :/

  • kubecek Ekspertka
    Postów: 227 134

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia85 wrote:
    kurczę ja biorę 2x1 tabletkę dupka i to już mi się wydaje sporo a mimo to sa plamienia.. cóż, czekam do piątku, jak się @ nie rozkręci to ide na betę :)

    a jak dlugo miałas te plamienia po tym jak zrobiłaś betę i już wiedziałas ze jesteś w ciąży?
    Aleksia nie jestem pewna na 100% ale chyba te plamenia zaczeły sie tydzien przez spodziewaną @ i trwały praktycznie całą ciążę i gdyby nie pielęgniarka co pobierała mi krew na początku to niewiem jak by to wszytsko się skończyło bo tylko chodziłam i sprawdzałam czy mi beta przyrasta az jednego dnia była to sroda urodziny mojego wujka powiedziałam jej o tych plamieniach i tak mi nagadała ze zamiast do roboty pojechałam do szpitala i juz zostałam a synkowi serduszko zaczęło bic blisko 7 tyg :)

    Każdy człowiek jest jak księżyc - Ma swoją drugą stronę której nie pokazuje nikomu
    http://jpdwa.blogspot.de/2014/06/modlitwa-mazonkow-o-dar-potomstwa.html

    0e3d986850.png
  • kubecek Ekspertka
    Postów: 227 134

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak mnie wypuscili po tyg do domu był pn a w srodę miałam wizyte u gin rano wstaje ide do ubikacji a tam pełno krwi ze śluzem i zas do szpitala i tak całą ciąże fizyczne zle nie było ale psychicznie to szkoda gadac :( ja se do tej ciąży dziecka nieprzyzwyczajałam bałam się cieszyc .... ale synek był i jest mega silny :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2015, 18:34

    Każdy człowiek jest jak księżyc - Ma swoją drugą stronę której nie pokazuje nikomu
    http://jpdwa.blogspot.de/2014/06/modlitwa-mazonkow-o-dar-potomstwa.html

    0e3d986850.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kubecek wrote:
    jak mnie wypuscili po tyg do domu był pn a w srodę miałam wizyte u gin rano wstaje ide do ubikacji a tam pełno krwi ze śluzem i zas do szpitala i tak całą ciąże fizyczne zle nie było ale psychicznie to szkoda gadac :( ja se do tej ciąży dziecka nieprzyzwyczajałam bałam się cieszyc .... ale synek był i jest mega silny :)

    okropne to jest, tak bardzo pragniemy dziecka i mamy takie problemy :( ale wierzę że nam się uda w końcu i doczekamy się własnego cudu <3

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I dzisiaj znowu mi temp wzrosla :/ juz nie wiem o co chodzi ...

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myśle że powinnas to skonsultowac z ginem bo troche długi ten cykl

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ide 11 lutego bo teraz jest na urlopie .. Nigdy mi sie jeszcze tak nie zdarzylo :(

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki żeby wszystko było ok <3

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No zobaczymy :) nie wiem czy jest w ogole sens test robic albo isc na bete skoro wczoraj temp spadla :(

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dopóki nie ma okresu to jest sens :) popatrz na wykresy ciążowe w galerii :)

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia, a może temperatura tak spadła, bo była mierzona wczesniej? No bo tak jest, im wczesniej mierzymy, tym temp jest nizsza. Moze jakbys mierzyła wtedy o tej porze co zawsze, temp byłaby troche wyzsza. No nie wiem;) Ale staram sie pomoc podsuwajac pomysły. I moze by akurat to sie zgadzało z tym co mowilam wczesniej ze owu była 28dc i teraz masz 12 dzien fazy lutealnej i w takim wypadku @ dostałabys za jakies 2-3 dni...
    Druga sprawa, ale to tak nawiasem mowiac- cykle bezowulacyjne ponoc zawsze sa duzo dłuzsze, ale skoro twierdzicie ze owu była.. :) sama nie wiem.
    Tysia jesli była owulacja 19dc lub 28dc to mimo wszystko radze Ci kochanie isc do lekarza zbadac progesteron i ogolnie zrob badania hormonow bo temperature masz za niska w drugiej fazie, a przede wszystkim roznica temperatur miedzy I a II faza jest za mała.
    Sie rozgadałam :D

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez juz myslalam o tym ze byla szybciej mierzona i dlatego taka wyszla . Ja juz sama nie wiem o co chodzi jak sie nie staralismy o dzidziusia wszystko bylo ok i temp w drugiej fazie wzrastala ladnie, a teraz jak podjelismy decyzje ze moze juz czas zaczac sie starac to bańka prysla :( wszystko sie chyba rozregulowalo ... Ide 11 do mojego gin i zobaczymy co mi powie na to wszystko :)

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak sie nie staraliście to brałaś tabletki? czy zabezpieczaliscie sie w inny sposob? bo po odstawieniu tabletek czasem cykl sie rozregulowuje na długi czas :(

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zadnych tabletek nie bralam bo nie chcialam .. Poprostu korzystalismy z prezerwatyw albo czasami stosunek przerywany i tyle .. W listopadzie jeszcze mialam ladny wykres a w grudniu znowu cos sie zaczelo psuc chociaz temp pare dni przed okresem wzrosla i to duzo a w tym miesiacu to jakas porażka :/

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to byle do okresu i działamy dalej ... być moze to faktucznie cykl bezowulacyjne, takie zdarzają się nawet zdrowym kobietom 2-3 razy w roku :)

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
‹‹ 3 4 5 6 7
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ