X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Czy mogę być w ciąży przy takim wykresie?
Odpowiedz

Czy mogę być w ciąży przy takim wykresie?

Oceń ten wątek:
  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzasti wrote:
    Oh no, czeka nas czekanie :) ja ostatnio mialam "bulgotanie" w brzuchu, bardziej na dole, cholera wie czemu, miejmy nadzieje ze nam sie uda ! Teraz mam zas wiekszy apetyt na slodkie, jak bym miala lada dzien dostac miesiaczke .. a do niej to jeszcze 2 tygodnie :) no moze te motyle to faktycznie z miłości, do przyszłego maleństwa :)

    hehe MAM NADZIEJE, JAM WALSNIE NIE MAM OCHOTY NA SLODKIE, OGOLNIE MNIEJ JEM , ALE ZA TO JESTEM STRASZNIE NERWOWA. NAJLEPIEJ SIE POLOZYC I PRZESPAC TE 5 DNI ;) JA TEZ MAM NA DOLE. ALE ORGANIZM SAM SE POTRAFI WMOWIC OBJAWY.
    JA TEZ CZESTO CHODZE TO TALETY SZCZEGOLNIE DO POLUDNIA WYPIJE 1 SZKLANKE A IDE Z 5 RAZY. EHH ZAWARIUJE PRZEZ TE 5 DNI.NAJGORZEJ RANO JAK MIERZE WPIERW MODLITWA BY TEMP NIE SPADLA ;-).I SZYBKO TO TALETY.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2017, 19:36

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha ha ha widze ze z modlitwa by temperatura nie spadla mamy tak samo :) ja wlasnie dopiero wstalam bo bylam strasznie spiaca, wiec na 2 godzinki ucieklam w kraine snów :) u ciebie tylko 5 dni a.u mnie ?? Daj znac co bedzie u Ciebie ! :)

  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzasti wrote:
    Ha ha ha widze ze z modlitwa by temperatura nie spadla mamy tak samo :) ja wlasnie dopiero wstalam bo bylam strasznie spiaca, wiec na 2 godzinki ucieklam w kraine snów :) u ciebie tylko 5 dni a.u mnie ?? Daj znac co bedzie u Ciebie ! :)


    OJ DAM NA BIEZACE BEDE INFORMOWAC , MUSIMY SIE JAKOSC PODBUDOWYWAĆ ;-)
    MNIE TERAZ DZIWNIE BRRUCH BOLI TAKI WZDETY I NIE DOBRZE MI A MALO JADALAM. RACZEJ TAK NIE MIALAM PRZED OKRESEM. JA TEZ SPALAM DZIS UCZYLAM SIE I MI SIE USNELO I DALEJ JESTEM SPIACA :-). 3 MAMAY MOCNO KCIUKI BY JAK NAJWIECEJ KOBIETEK MIALO ZIELONA KRESECZKE I MY ROWNIEZ :):).U CIEBIE TEZ SZYBKO ZLECI :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2017, 21:18

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mia4444, mi tez sie nie dobrze zrobilo ale to chyba dlatego ze za szybko zjadlam i to w dodatku kebaba ... jestem chuda (49kg) i nigdy nie zdazylo mi sie zjesc calego a dzis po przebudzeniu, zjadlam caly :) ja tez trzymam kcikuki za Ciebie i inne kobietki :) mam dzis wolny dzien od pracy i nauki wiec leniuchowałam caly dzien :) i oby szybko zlecialo, jutro rano mierzenie temperatury, juz sie modlę by nie spadla, dobranoc wszystkim :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2017, 21:29

  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzasti wrote:
    mia4444, mi tez sie nie dobrze zrobilo ale to chyba dlatego ze za szybko zjadlam i to w dodatku kebaba ... jestem chuda (49kg) i nigdy nie zdazylo mi sie zjesc calego a dzis po przebudzeniu, zjadlam caly :) ja tez trzymam kcikuki za Ciebie i inne kobietki :) mam dzis wolny dzien od pracy i nauki wiec leniuchowałam caly dzien :) i oby szybko zlecialo, jutro rano mierzenie temperatury, juz sie modlę by nie spadla, dobranoc wszystkim :)
    He he dobranoc :-) jutro rano napisze. He he kebab mniam mniam ale tuczy :-)

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 9 kwietnia 2017, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mia4444 wrote:
    He he dobranoc :-) jutro rano napisze. He he kebab mniam mniam ale tuczy :-)


    I dal o sobie znac z samego rana rozwolnieniem i okropnym bolem brzucha .. oh nigdy wiecej kebaba. Temperatura taka sama jakbwczoraj (36.7) zobaczymy czy skoczy i sie utrzyma .

  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 9 kwietnia 2017, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzasti wrote:
    I dal o sobie znac z samego rana rozwolnieniem i okropnym bolem brzucha .. oh nigdy wiecej kebaba. Temperatura taka sama jakbwczoraj (36.7) zobaczymy czy skoczy i sie utrzyma .
    Oj biedulka biedny brzusio. Kochana jeszcze masz czas by skoczyła do góry temp. 3 maj się

    Dzasti lubi tę wiadomość

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • Czikita1130 Koleżanka
    Postów: 36 0

    Wysłany: 9 kwietnia 2017, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny możecie mi powiedzieć dlaczego większość dziewczyn ( jak widzę wykres) to przez 2dni w okolicy owulacji ma przerwe w " kwasie foliowym" ?

  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 9 kwietnia 2017, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czikita1130 wrote:
    Hej dziewczyny możecie mi powiedzieć dlaczego większość dziewczyn ( jak widzę wykres) to przez 2dni w okolicy owulacji ma przerwe w " kwasie foliowym" ?[/QUOTE
    Hej.. Może zapomniala wpisać albo zabrać
    Ja biorę cały czas :-)

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • Czikita1130 Koleżanka
    Postów: 36 0

    Wysłany: 9 kwietnia 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahaa ..bo dużo dziewczyn ma luki (2 dni)i to niby po owulacji.....dlatego myślałam że może coś znaczy

  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 9 kwietnia 2017, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nie. Nio chyba że.sie mylę :-)

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 9 kwietnia 2017, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mia4444 wrote:
    Oj biedulka biedny brzusio. Kochana jeszcze masz czas by skoczyła do góry temp. 3 maj się


    hej, jak sie czujesz. ja zaczynam mniec objawy typowo na miesiaczke, ;-(
    chyba trace nadzieje ze bedzie inaczej....

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 9 kwietnia 2017, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mia4444 wrote:
    hej, jak sie czujesz. ja zaczynam mniec objawy typowo na miesiaczke, ;-(
    chyba trace nadzieje ze bedzie inaczej....

    No co Ty, nie poddawaj sie, glowa do gory :) poczekaj spokojnie czy przyjdzie czy nie .. ja na razie nic nie panikuje i nie zakladam bo u mnie daleko ale .. znowu dzis wieczorem miałam wrażenie ze mi niedobrze chyba z przejedzenia .. i plecy , krzyz boli ...

  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 9 kwietnia 2017, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mia4444 dlugo sie staracie ?

  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzasti wrote:
    mia4444 dlugo sie staracie ?[/QUOTE

    7 cykli,czy to długo to nie wiem. Ja testuje w zająca. Mnie nawet jak leżę plecy bola.

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • Ancyś Przyjaciółka
    Postów: 115 51

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mia4444 ja tez w zająca :) Może będzie szczęśliwy, jak myślisz?

    U mnie dzisiaj tj. 8dpo spadek temperatury na 36,9, wielkiej różnicy nie ma no ale.. Podobno jeśli to jednodniowy spadek, to w tym czasie może to oznaczać implantacje, prawda to? Pewnie nie ma reguły, ale główka pracuje.. :)

    mia4444 lubi tę wiadomość

    f2w3ugpjvmeythue.png
  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancyś wrote:
    mia4444 ja tez w zająca :) Może będzie szczęśliwy, jak myślisz?

    U mnie dzisiaj tj. 8dpo spadek temperatury na 36,9, wielkiej różnicy nie ma no ale.. Podobno jeśli to jednodniowy spadek, to w tym czasie może to oznaczać implantacje, prawda to? Pewnie nie ma reguły, ale główka pracuje.. :)

    Mi też dziś spadła trochę, nerwy są. Mam nadzieję że nam się uda. Chociaż ja tracę nadzieję. musimy czekać. Nie widzę twojego wykresiku.nie martw się jednodniowy spadek może być.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2017, 08:12

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • Ancyś Przyjaciółka
    Postów: 115 51

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mia4444 wrote:
    Mi też dziś spadła trochę, nerwy są. Mam nadzieję że nam się uda. Chociaż ja tracę nadzieję. musimy czekać. Nie widzę twojego wykresiku.nie martw się jednodniowy spadek może być.

    Nie wstawiałam bo tak na prawdę jak przyłączyłam się do forum, tj połowa mojego cyklu, dopiero zaczęłam mierzyć temp. Ale jeśli przyjdzie @ to konsekwentnie prowadzę pomiaru już od 1 dc :)

    f2w3ugpjvmeythue.png
  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancyś wrote:
    Nie wstawiałam bo tak na prawdę jak przyłączyłam się do forum, tj połowa mojego cyklu, dopiero zaczęłam mierzyć temp. Ale jeśli przyjdzie @ to konsekwentnie prowadzę pomiaru już od 1 dc :)
    Ja tez dopiero zaczelam mierzyc po wyczytałam ze to najpierwszy sposob by dostrzec ciaze :)
    Trzymam kciuki i dajcie znac jaki wynik wam wyszedl :)

    mia4444 o duzo temperatura Ci spadla ? Ja mierzylam dzis o 6 rano to znowu 36.8 zasnelam i teraz o 8 mialam 36.9 ale ten pierwszy wpisalam na wykres :)

  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aa i mam takie samo postanowienie jak Ancyś, bede mierzyc (jak przyjdzie @) od 1dc, skrupulatnie :)

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ