X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Elektroniczny czy rtęciowy-jakim mierzycie?
Odpowiedz

Elektroniczny czy rtęciowy-jakim mierzycie?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do termometrów to jakąś wiedzę na ten temat posiadam... termometr rtęciowy ok tylko co w sytuacji gdy podczas mierzenia pęknie?
    no i oczywiście dokładność do 0,1 elektroniczny jak to elektronika... złośliwość rzeczy martwych można się zawieść jeden drugiemu nierówny, sama mam z firmy Microlife owulacyjny z dokładnością 0,01 koszt w aptece ok 20 zł na razie bezproblemowy

  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 26 lutego 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam termometr owulacyjny Microlife i nie wiem czy trafiłam ja jakiś wadliwy, ale u mnie różnice temperatur mnie przerażały. Mierzyłam temperaturę w ustach - godzina 6 rano, przed wstaniem z łóżka oraz zjedzeniem czy wypiciem czegokolwiek - wykonałam 5 pomiarów z rzędu bez wyjmowania termometru z ust - różnica w temperaturach od 0,5 do nawet 1,3 stopnia! Nie ruszałam termometrem, znajdował się w tym samym miejscu a temperaturę sprawdzałam kukając w lusterko ;) Przetestowałam go więc waginalnie - tu różnice były niewielkie, ale ostateczne zadowolenie osiągnęłam przestawiając się na mierzenie temperatury doodbytniczo - tu przy kilkukrotnym mierzeniu temperatura waha się maksymalnie o 0.03 stopnia :) Testuję go w taki właśnie sposób już 25 dzień i na razie uznałam, że nie ma się co bawić w zmianę miejsca mierzenia ;)
    A może polecicie jakiś termometr szklany? :)

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ