X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Elektroniczny czy rtęciowy-jakim mierzycie?
Odpowiedz

Elektroniczny czy rtęciowy-jakim mierzycie?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do termometrów to jakąś wiedzę na ten temat posiadam... termometr rtęciowy ok tylko co w sytuacji gdy podczas mierzenia pęknie?
    no i oczywiście dokładność do 0,1 elektroniczny jak to elektronika... złośliwość rzeczy martwych można się zawieść jeden drugiemu nierówny, sama mam z firmy Microlife owulacyjny z dokładnością 0,01 koszt w aptece ok 20 zł na razie bezproblemowy

  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 26 lutego 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam termometr owulacyjny Microlife i nie wiem czy trafiłam ja jakiś wadliwy, ale u mnie różnice temperatur mnie przerażały. Mierzyłam temperaturę w ustach - godzina 6 rano, przed wstaniem z łóżka oraz zjedzeniem czy wypiciem czegokolwiek - wykonałam 5 pomiarów z rzędu bez wyjmowania termometru z ust - różnica w temperaturach od 0,5 do nawet 1,3 stopnia! Nie ruszałam termometrem, znajdował się w tym samym miejscu a temperaturę sprawdzałam kukając w lusterko ;) Przetestowałam go więc waginalnie - tu różnice były niewielkie, ale ostateczne zadowolenie osiągnęłam przestawiając się na mierzenie temperatury doodbytniczo - tu przy kilkukrotnym mierzeniu temperatura waha się maksymalnie o 0.03 stopnia :) Testuję go w taki właśnie sposób już 25 dzień i na razie uznałam, że nie ma się co bawić w zmianę miejsca mierzenia ;)
    A może polecicie jakiś termometr szklany? :)

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ