X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Interpretacja wykresu :)
Odpowiedz

Interpretacja wykresu :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2014, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a7630019fd08737ab24470c5d74b67ff.png

  • czekolada:) Ekspertka
    Postów: 245 134

    Wysłany: 23 lipca 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A badalas poziom progesteronu? Często masz takie plamienia? Ja tez takie mam i dostałam luteine od mojego gin, ale dopiero od tego cyklu po owu wiec póki co nie powiem czy mi pomogło. Dobrze by było, jeżeli oczywiście plamienia sie bedą powtarzały, żebyś pogadali ze swoim lekarzem :)

  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, mozecie mi pomoc zinterpretowac moj wykres? Pierwszy raz mierze temperature i zastanawiam sie czy takie skoki temp sa normalne? Wiem, ze przed owulacja moze byc spadek temp, ale to jest 10dc nie mam plodnego sluzu bo jest kremowy i testy owu wychodza negatywne. Poki co nawet jeszcze drugiej kreski nie ma tylko jedna.

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ