Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Krótsze miesiączki po Duphastonie
Odpowiedz

Krótsze miesiączki po Duphastonie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 12 sierpnia 2016, 06:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie bolą piersi i jestem bardziej wzdęta z duphastonem a poza tym nic mi nie dolega. Teraz będzie 3 cykl jak go biorę, mam nadzieję szczęśliwy.

• Madusia Znajoma

Wysłany: 5 września 2016, 16:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was. Mam problem. Moj wykres jest bez mierzenia temp. i troszke odpuszczzony poniewaz musze troche odpuscic te starania juz nie moge od ciaglych negatywow...:( okolo 15/16dc mialam owulacje bol jajnikow ...od 19 dc mialam zalecone brac duphaston 10 dni czyli do 29dc natomiast moje cykle sa 28 dniowe...zostaly mi jeszcze 2 tabletki.. od wczoram mam bole brzucha jak na @ i brazowe plamienia utrzymuja sie do dzisiaj... robilam test negatywny... nie mam mozliwosci isc do lekarza jestem za granica ... mam przestac brac duphaston czy dokonczyc te 2 tabletki i czekac na @ Pomozecie jakos . Dziekuje wam wszystkim:*

• msmarmify Autorytet

Wysłany: 5 września 2016, 17:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca, 21:33

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego