X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pomoc w interpretacji
Odpowiedz

Pomoc w interpretacji

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    topa42 wrote:
    Dziewczyny wynik bety 7 - temp stała na poziome 36,9 - test z moczu cień cienia drugiej kreski, piersi bolą są nabrzmiałe, brzuch od 7 strasznie boli jak na @, śluz biały i coraz więcej go jest - owulację miałam w 19 dc teraz mam 32 dc okresu brak - jutro rano testuję z moczu a w poniedziałek powtarzam betę. Myślicie że może to być początek ciąąy?

    tez bym powiedziala, ze jest cos na rzeczy:) zrob se moze test po weekendzie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    topa42 wrote:
    Wisnia11 dziękuję za pocieszenie- nie rozumiem tylko dlaczego testy z moczu wychodzą negatywne ? Dziś rano robiłam i negatyw- przecież jak beta rośnie to powinno wyjść już dziś? Jak myślicie ?

    tak na moje myslenie, to skoro robilas ta bete z krwi,i wyszledl cien kreski,to z moczu pewnie nic jeszcze nie bedzie widac, tak jak wyzej-zrob se po weekendzie test:)

  • wisnia11 Autorytet
    Postów: 557 758

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    topa42 wrote:
    dziękuję za pocieszenie- nie rozumiem tylko dlaczego testy z moczu wychodzą negatywne ? Dziś rano robiłam i negatyw- przecież jak beta rośnie to powinno wyjść już dziś? Jak myślicie ?
    niekoniecznie. beta hcg rośnie ale testy domowe wykrywają hcg od 25 dopiero i nigdzie na jest napisane że te 25 wykryją w 100%. mogą wykryć dopiero 30-35, to zależy od organizmu chyba. tak mi sie wydaje.
    wczoraj z bety miałaś dopiero 7 więc test domowy tego nie może wykryć. Poczekaj kilka dni i zrób test jeszcze raz w poniedziałek.
    a my bedziemy trzymać kciukasy :)

    u79ep1.png
    k3xSp2.png
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mÓJ MAŻ NIE MOŻE JUŻ WYTRZYMAĆ I CHCE ZOBACZYĆ 2 KRESECZKI :-) ZROBIĘ TEST W NIEDZIELE I ZOBACZĘ CZY COŚ WYJDZIE :-) DZIĘKI ZA POMOC !

    insoomnia, Kathi25 lubią tę wiadomość

    zem3i09keg891u11.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to uciekam niedlugo na wies na odstresowanie bo sama nie moge przestac myslec o tej temp swojej:) w sumie tam dostep tez bede miec do neta ale juz tak czesto pewnie siedziec i myslec nie bede:)

  • ewka358 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny powiedzcie mi czy możliwe jest że test owulacyjny wyszedł mi 10dc pozytywny i w tym samym dniu mogłam mieć owulację? Z góry dziękuje za odp.

    007c2e1f3e39caef06c3969e6b5408b4.png

  • wisnia11 Autorytet
    Postów: 557 758

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    test owulacyjny wskazuje tylko że był pik LH a nie że było owulacja. owu mogła wystąpić równie dobrze wcześniej i później. ja bym powiedziała że owu była dzień wcześniej niż pokazuje wykres (ale lekarzem nie jestem :))
    sprawdzaj temperaturke i inne objawy i niech ładnie rośnie w górę i nie opada :)

    u79ep1.png
    k3xSp2.png
  • Agusia ;) Autorytet
    Postów: 1573 1709

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    Oceńcie proszę swoim okiem mój wykres - pierwszy raz mierzę temperaturę i nie wiem czy wszystko jest w porządku :( dodam, że jestem po poronieniu (luty - 8 tydzień):(


    6231d13051d15e2daabc117b788a4aef.png

    dqpr2n0aifktuqyu.png

    201605191762.png
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 29 czerwca 2013, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny - ja już zgupiałam ? Nie mam okresu beta wyszła 7 - testy na razie negatywne a dziś duży spadek temperatury - czy to oznacza, że dzidzi nie będzie ? kuknijcie na mój wykres

    zem3i09keg891u11.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2013, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny a spojrzcie na moj,mimo paru dni ale zdaje mi sie,ze nawet niezle wyglada ...chyba:) @ za ok.3-5 dni u mnie ma byc.

  • paula22 Autorytet
    Postów: 2527 1455

    Wysłany: 29 czerwca 2013, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    insoomnia wrote:
    Hej dziewczyny a spojrzcie na moj,mimo paru dni ale zdaje mi sie,ze nawet niezle wyglada ...chyba:) @ za ok.3-5 dni u mnie ma byc.


    moim zdaniem też nieźle wygląda;)

    ja chyba przestane mierzyć bo 4 testy pozytywne i temperatura niby jest wyzsza niż zawsze przed @ ale jednego dnia mam wysoko a następnego albo 2 nast dwie kreski niżej....

    insoomnia lubi tę wiadomość

    lprktv73nye615w2.png
  • wisnia11 Autorytet
    Postów: 557 758

    Wysłany: 29 czerwca 2013, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    insoomnia wrote:
    Hej dziewczyny a spojrzcie na moj,mimo paru dni ale zdaje mi sie,ze nawet niezle wyglada ...chyba:) @ za ok.3-5 dni u mnie ma byc.
    narazie wygląda nieźle :) niech tempka się utrzymuje i nie spada :)

    insoomnia lubi tę wiadomość

    u79ep1.png
    k3xSp2.png
  • wisnia11 Autorytet
    Postów: 557 758

    Wysłany: 29 czerwca 2013, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paula22 wrote:
    ja chyba przestane mierzyć bo 4 testy pozytywne i temperatura niby jest wyzsza niż zawsze przed @ ale jednego dnia mam wysoko a następnego albo 2 nast dwie kreski niżej....

    hehe do lekarza sie umów i na bete idź ;) i napisz nam jakie wyniki i co gin powiedział :)
    gratuluje jeszcze raz :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2013, 08:59

    paula22 lubi tę wiadomość

    u79ep1.png
    k3xSp2.png
  • paula22 Autorytet
    Postów: 2527 1455

    Wysłany: 29 czerwca 2013, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wisnia11 wrote:
    hehe do lekarza sie umów i na bete idź ;) i napisz nam jakie wyniki i co gin powiedział :)
    gratulije jeszcze raz :)


    dziś się umówię do lekarza na prywatną wizyte i na bete lece we wtorek;)

    wiem dziewczyny może świruje;p ale to z dobrego serca dla dziecka;)

    lprktv73nye615w2.png
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 29 czerwca 2013, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też świruję już beta wykazała 7 a testy sa negatywne od bety minęło 3 dni więc coś hormon powinien podskoczyć i testy powinny już chyba wychodzić ?

    zem3i09keg891u11.png
  • paula22 Autorytet
    Postów: 2527 1455

    Wysłany: 29 czerwca 2013, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    topa42 wrote:
    Ja też świruję już beta wykazała 7 a testy sa negatywne od bety minęło 3 dni więc coś hormon powinien podskoczyć i testy powinny już chyba wychodzić ?

    Testy z moczu to raczej sprawa indywidualna i nie zawsze wykryją...
    robiłaś różne czy jednej firmy?

    lprktv73nye615w2.png
  • wisnia11 Autorytet
    Postów: 557 758

    Wysłany: 29 czerwca 2013, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    topa42 wrote:
    Ja też świruję już beta wykazała 7 a testy sa negatywne od bety minęło 3 dni więc coś hormon powinien podskoczyć i testy powinny już chyba wychodzić ?
    bierzesz jakieś leki? one tez podwyższają poziom hcg.
    kiedy powinnaś dostać @? (miejmy nadzieje że nie przyjdzie)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2013, 09:42

    u79ep1.png
    k3xSp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2013, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to mysle,ze moze test ciazowy zaryzykuje dzis..? ciekawe czy cos wykaze;)

  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 29 czerwca 2013, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wisnia11 wrote:
    bierzesz jakieś leki? one tez podwyższają poziom hcg.
    kiedy powinnaś dostać @? (miejmy nadzieje że nie przyjdzie)
    Nie biorę żadnych leków oprócz kwasu foliowego - dziś mam 34 dc okres powinnam dostać 6 dni temu. No ale beta byłaby aż tak podwyższona ? Wyszła 7 no to dużo podwyższona ? Typowe objawy mam pobolewa brzuch piersi bolą sutki szczypią tylko niepokoi mnie ten spadek temperatury ? W poniedziałek idę na betę

    zem3i09keg891u11.png
  • wisnia11 Autorytet
    Postów: 557 758

    Wysłany: 29 czerwca 2013, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    topa42 wrote:
    Nie biorę żadnych leków oprócz kwasu foliowego - dziś mam 34 dc okres powinnam dostać 6 dni temu. No ale beta byłaby aż tak podwyższona ? Wyszła 7 no to dużo podwyższona ? Typowe objawy mam pobolewa brzuch piersi bolą sutki szczypią tylko niepokoi mnie ten spadek temperatury ? W poniedziałek idę na betę
    7 to nie jest aż taki duży wzrost. po poniedziałkowej becie bedziesz miała pewność.
    wklejam część skopiowanego tekstu ze strony ciazowy.pl
    "Ze względu na możliwość wystąpienia mikroporonienia (mimo zapłodnienia nie dochodzi do zagnieżdżenia w macicy i zapłodniona komórka jest wydalana na zewnątrz organizmu), dopiero hCG powyżej 5 mIU/ml oznacza ciążę. Można więc przyjąć, że każdy wynik poniżej 5 mIU/ml (5 IU/L) to wynik negatywny. Tymczasem rezultat powyżej 25 mIU/ml (25 IU/L) jednoznacznie oznacza ciążę. Przy niejednoznacznym wyniku, należy powtórzyć badanie po kilku dniach, przy czym wzrost stężenia hCG sugeruje ciążę."

    u79ep1.png
    k3xSp2.png
‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ