X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pomoc w interpretacji
Odpowiedz

Pomoc w interpretacji

Oceń ten wątek:
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 29 czerwca 2013, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana to samo czytałam :-) Wiem , wiem i tak muszę iśc na betę żeby miec pewność - w poniedziałek maszeruję do ośrodka we wtorek obiór wyników - do tego czasu chyba oszaleję :-(

    zem3i09keg891u11.png
  • wisnia11 Autorytet
    Postów: 557 758

    Wysłany: 29 czerwca 2013, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana nie szalej tylko czekaj cierpliwie na wtorkowe wyniki... bo to dziecku szkodzi ;)

    u79ep1.png
    k3xSp2.png
  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 29 czerwca 2013, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiśnia - mi w dniu @ wynik był negatywny dopiero 3 dni później pokazała się cienka linia ledwo widoczna. Wczoraj robiłam Test elektroniczny pokazujący prawdopodobny tydz ( pokazał 3-4) a paskowy dopiero dziś linie wyrazniejsza wskazal ale nadal nie taka samą. Więc poczekaj do poniedziałku bo szkoda wydawać tyle kasy na te testy

    relgio4pk3pt9z4w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj dziewczyny u mnie corka zachorowala wczoraj wieczorem to nie spie od 3:30, zaraz bede temp mierzyc ale nie wiem czy po nie przespanych conajmniej tych 3 h przed mierzeniem to ma sens :/ sama jakas taka niezbyt sie czuje,jak mierzylam corce ile ma goraczku to az sama sie zmierzylam to mam oslabiony organizm..ehh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem po co owu wstawilo mi owulke w 22 dc jak mialam ja wczesniej,nie mam az tak dlugich cykli zeby miec w tym dniu. Pewnie spowodowane jest to tym,ze zaczelam wykres w polowie cyklu nawet ciut pozniej. Narazie,mimo nie przespanej nocy,dobrze,ze temp jako tako sie trzyma.

  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie spadek temp oznaczał, że wystąpi krwawienie i tak właśnie dziś sie stało- mimo bety 7 fasolka się nie utrzymała :-(

    zem3i09keg891u11.png
  • Maddalena Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jak mylicie czy 13 stego mialam owulacje?
    Zaraz za 2 dni mialam wrazliwe piersi i tak jest do tej pory czy bol piersi oznacza ze owulacja sie sklonczyla?



    79d6d6ae65ed29c7e48e780c1b179dcb.png

    Maddalena 2 cykl
  • Maddalena Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kliknij, aby rozpocząć wpisywanie wiadomości

    Maddalena 2 cykl
  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topa42 a może jeszcze nie wszystko stracone? Zrób jeszcze raz betę. Ja w dniu @ też miałam krwawienie dopiero 3 dni po tym wyczuwam że coś się świeci i dopiero teraz testy pokazują mocniejszą drugą kreskę.

    relgio4pk3pt9z4w.png
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale przed krwawieniem testy pokazywały negatyw? Bo u mnie pokazują negatywnie chodź jak popatrzę to jest taka cienka szara kreska no i w środę wyszła mi beta 7 i teraz nie wiem co mam robić? Czy wkońcu byłam w ciąży czy nie ? Kambel który masz dzień cyklu?

    zem3i09keg891u11.png
  • Anchan Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Dziewczyny, pomózcie... (jestem tu nowa)
    czy to mozliwe? owulacja w 8 dniu cyklu?? a cykle mam od 24 do 28 dni...
    nawet nie zdążyłam się zorientowac
    myslalam, ze tu jeszcze przed, a tu nagle czerwone światełko KONIEC. dzień bezpłodny...

    w tym roku skończę 37 lat. mam 3 letniego synka. od 8 miesięcy staramy sie o drugie dziecko i nic. pierwsze udało się 2 miesiące po slubie.

    zaczęłm sledzenie cyklu na OvuFriend dopeiro 20 czerwca. ale jestem zaskoczona wynikiem. czy wierzyć Ovufriend ze nie mam juz szansy w tym cyklu? probowalismy w piatek i sobotę, ale Ovufriend uznal, że to juz za późno...
    pomocy.

  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topa- w dniu krwawienia (34 dc) równe 2 tygodnie po owulacji test negatywny nawet zaczęłam lykac wiesiolka bo spisalam cykl na straty. To była sobota w poniedziałek zaczęły mnie boleć piersi jak nigdy i zrobiłam test i był dosłownie cień cienia. W piątek kupiłam test za 13 funtów i on pokazał ze to 3-4 tydz bo zwykle pokazywały cienką linię często blada lub czasami wcale.a wczoraj kupiłam test w Tesco i kreski prawie identyczne ale nadal nie takie same. A to było 7 dni od tego krwawienia.więc spokojnie.może jeszcze wyjdzie skoro beta pozytywna.

    relgio4pk3pt9z4w.png
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta wyszła 7 ale brzuch boli jak na okres i źle się czuję - wątpie że jest fasolka :-( Temperatura też spadła :-(
    Dzięki za pocieszenie
    A robiłaś już betę ? Byłaś u lekarza? Nadal krwawisz ? Ile krwawiłaś ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2013, 16:26

    zem3i09keg891u11.png
  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anchan wrote:
    Dziewczyny, pomózcie... (jestem tu nowa)
    czy to mozliwe? owulacja w 8 dniu cyklu?? a cykle mam od 24 do 28 dni...
    nawet nie zdążyłam się zorientowac
    myslalam, ze tu jeszcze przed, a tu nagle czerwone światełko KONIEC. dzień bezpłodny...

    w tym roku skończę 37 lat. mam 3 letniego synka. od 8 miesięcy staramy sie o drugie dziecko i nic. pierwsze udało się 2 miesiące po slubie.

    zaczęłm sledzenie cyklu na OvuFriend dopiero 20 czerwca. ale jestem zaskoczona wynikiem. czy wierzyć Ovufriend ze nie mam juz szansy w tym cyklu? probowalismy w piatek i sobotę, ale Ovufriend uznal, że to juz za późno...
    pomocy.
    nie wierz ślepo Ovu , to tylko program, jeśli zanotujesz odpowiedni śluz, odpowiednią "konfigurację" szyjki i skok temp to ovu uzna że to jest to ale często są to Twoje subiektywne odczucia. Mi ovu jeszcze nigdy nie wyznaczyło pewnej owulki zawsze mam linie przerywaną dlatego że w ogóle nie mam śluzu płodnego a i pewnie w badaniu szyjki robię błędy bo dopiero się tego uczę. Wcześniej też myślałam że jak mnie piersi zaczynają pobolewać i jajniki to już znak na @ po kilku miesiącach obserwacji wiem że to znak na owulację. Powodzenia w obserwacjach i poznawaniu siebie :)

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a co myslicie o czestomoczu ????? moze byc oznaka ciazy przy moim wykresie bo dzis to normalnie szal :)

  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topa- mi temp spadła 37 później 36,8 na czas krwawienia nie mierzylam a później 36,3 ! Teraz 2 dni nie byłam w stanie się obudzić nawet budzika nie słyszałam więc nie robiłam pomiaru.plamic zaczęłam tydz po owu najpierw na bezowo później coraz ciemniej.po krwawieniu znów zaczęłam nawet krwią teraz już krew się coraz ciemniejsza robi na wkladce jest czarna. Wydaje mi się ze organizm się oczyszcza z 'resztek'. A wynik bety będą dopiero we wtorek chyba bo po 5 dniach. Wiem ciężko się nie stresować ale to jest najlepsze rozwiązanie.

    relgio4pk3pt9z4w.png
  • Anchan Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 1 lipca 2013, 00:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blysk Kotka - dziekuję! :)
    bede zatem próbowac dalej...

  • colormania Znajoma
    Postów: 30 2

    Wysłany: 1 lipca 2013, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zobaczycie na mój wykres? Już się pogodziłam czekam na @, ale temperatura robi ze mnie wariata bo rośnie i spada :/

    2b6d5d935c92dfb214c36d3ba0d8e9de.png
    [*] 14.08.2013 (5 tc)
  • wisnia11 Autorytet
    Postów: 557 758

    Wysłany: 1 lipca 2013, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    colormania wrote:
    Dziewczyny zobaczycie na mój wykres? Już się pogodziłam czekam na @, ale temperatura robi ze mnie wariata bo rośnie i spada :/
    nie wiem kochana co o tym sądzić. musisz poczekać niestety.. :( albo małpa przyjdzie albo tempka pójdzie do góry. Mam nadzieje że to drugie :)

    dziewczyny spójrzcie na mów wykres. Kiedy testować? jutro czy poczekać jeszcze troche. gin. mówiła że wg niej owu była ok 25.06 (płyn w zatoce douglasa)

    u79ep1.png
    k3xSp2.png
  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 1 lipca 2013, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym już testowala bo bym nie mogła wytrzymać:) ale żeby wynik był pewny poczekaj tak z 2 dni :)

    relgio4pk3pt9z4w.png
‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ