X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pomoc w interpretacji
Odpowiedz

Pomoc w interpretacji

Oceń ten wątek:
  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 24 lutego 2013, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam takie pytanko- dziś wpisałam nową tempkę i na wykresie pojawiły sie 2 przerywane linie- pozioma i pionowa, przecięte w miejscu najniższej temp.36,4. Po niej nastąpiły 2 dni temp. 36,6 i dziś temp.36,9. Od pierwszego dnia 36,6 pojawiły się cyferki w kolejnych dniach: 1,2,3. Nie bardzo wiem co to oznacza, bo wcześniej nie było widoczne na wykresie

    1usaej28ly44zrzp.png
  • Gunia Autorytet
    Postów: 670 2201

    Wysłany: 24 lutego 2013, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karoam polecam zapoznać się z "Baąę wiedzy-pytania i odpowiedzi". Kreski wyznaczył autoamtycznie progam Ovufriend, pozioma oznacza Twoją temperaturę podstawową, pionowa - przypuszczalny dzień owulacji, a liczby-odliczają dni fazy lutealnej... Gdyby linie były ciągłe to znaczy, że program nie ma wątpliwości co do nich, a przerywane po prostu oznaczają przypuszczalne temperatur-dni owu. Termin owulacji wyznaczony przez program może się zmienić w zalezności od temperatur, które będziesz wpisywać, wydaje mi się, że za wcześnie owulacja wyznaczona.

    kamisia lubi tę wiadomość

    ... 21 cykl na Ovu. A w dupę z tym...
  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 24 lutego 2013, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo Ci dziekuje za odpowiedz :) Tez wydaje mi sie, ze to troche za wczesnie. Moze to jakis blad w pomiarze tempki- zmierze ponownie wieczorem. Nie mam zadnych innych objawow. No nic, zobaczymy za kilka dni, jak bedzie wygladac temp.
    Jeszcze raz dziekuje :)

    1usaej28ly44zrzp.png
  • Gunia Autorytet
    Postów: 670 2201

    Wysłany: 24 lutego 2013, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperaturę mierzy się codziennie rano, w tym samym miejscu, przed wstaniem z łóżka, najlepiej między godziną 6 a 8 i co ważne - po minimum 3 godzinach ciągłego snu. Termometr przygotuj sobie wieczorem i połóż gdzieś w zasięgu ręki by nie wykonywać zbyt gwałtownych ruchów...

    ... 21 cykl na Ovu. A w dupę z tym...
  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 24 lutego 2013, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gunia, tak właśnie mierzę :) Teraz też sprawdziłam i wciąż mam 36,9 :/Kurczę, dopiero zaczynam i się gubię w tych wykresach...

    1usaej28ly44zrzp.png
  • bella Koleżanka
    Postów: 60 16

    Wysłany: 5 marca 2013, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ahh pomocy!co z tym cyklem?wydawało mi się,ze owu była 24 lutego;( nie wiem co myślec,to mój pierwszy taki dziwaczny wykres ze znacznym spadkiem wczoraj i dziś;( no i to wczorajsze palmienie...

    ciągle szalona..
  • bella Koleżanka
    Postów: 60 16

    Wysłany: 5 marca 2013, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    82ceb847d999cf3ddfbceb436feacf0d.png

    ciągle szalona..
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2013, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam dziewczynki ,mampytank bo tak podczytuje,u niektorych dziewczyn zauwazylam na wykresie takie skrzyzowanie lini ,tak jak w poscie karoam na jej wykresie sa takie linie rozowe,co to oznacza? i jeszcze chcialam zapytac czy jak ten cykl mi sie skonczy to wykres sam nowy wskoczy i stary sie zapisze,nie wiem jak to jest prosze o podpowiedz,bede wdzieczna.pzdrawiam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2013, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przepraszam za błędy :-)

  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 9 marca 2013, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izunia.mo.84 wrote:
    witam dziewczynki ,mampytank bo tak podczytuje,u niektorych dziewczyn zauwazylam na wykresie takie skrzyzowanie lini ,tak jak w poscie karoam na jej wykresie sa takie linie rozowe,co to oznacza? i jeszcze chcialam zapytac czy jak ten cykl mi sie skonczy to wykres sam nowy wskoczy i stary sie zapisze,nie wiem jak to jest prosze o podpowiedz,bede wdzieczna.pzdrawiam

    Te skrzyzowane linie wyznaczaja dzien owulacji. Jesli sa przerywane znaczy to ze ovu ma sprzeczne dane (skok temperatury ale nieplodny sluz itp)lub ma ich za malo (sama tempka)
    Co do drugiej czesci pytania to nie jestem pewna ale wydaje mi sie, ze ovu rozpocznie nowy cykl automatycznie- chociaz najlepiej bedzie jak wejdziesz na baze wiedzy- tam naprawde wszystko jest fajnie opisane :)

    izunia.mo.84, Effcia28 lubią tę wiadomość

    1usaej28ly44zrzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2013, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ah no dzieki wielkie,ja myslalam ze tylko u mnie nic nie wychodzi ale zaobserwowalam ze nie wszystkie dziewczyny wlasnie maja,karoam a Ty dlugo sie starasz o dzidzie?masz juz dzieci,czy bedzie pierwsze?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2013, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam nadzieje ze szybko uda Ci sie zajsc i urodzic bobaska :-)zycze powodzonka kochana,moge zaprosic Cie do grona przyjaciolek?,bede obserwowac i przy okazji sie uczyc :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2013, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moglybyscie cos powiedziec o moim wykresie???To moj nowy pierwszy cykl z Wami wiec zastanawiam sie dlaczego temperatura nagle wzrosla do 37,7.Z gory dziekuje

  • Yvone Ekspertka
    Postów: 169 67

    Wysłany: 14 marca 2013, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiulka a może zaskoczyłaś?a może choroba jakąś cię atakuje. jak się czujesz? obserwuj dalej temperaturę, pewnie coś się wyjaśni;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2013, 06:17

  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 14 marca 2013, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izunia.mo.84 wrote:
    ah no dzieki wielkie,ja myslalam ze tylko u mnie nic nie wychodzi ale zaobserwowalam ze nie wszystkie dziewczyny wlasnie maja,karoam a Ty dlugo sie starasz o dzidzie?masz juz dzieci,czy bedzie pierwsze?

    Izunia- dzis zaczął się dla mnie kolejny cykl starań- 2 mam za sobą :)
    Dzieci jeszcze nie mamy :)
    A jak u Ciebie? Ile się staracie i czy już macie jakieś pociechy?
    No wstaw nowy wykresik- będziemy się wzajemnie obserwować :)

    1usaej28ly44zrzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2013, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karoam , nie mam dzieciatka jeszcze zadnego :-) ale mam nadzieję że niedługo będziemy miały kochana. U mnie zaczął się 3 cykl starań i po @ zaczne staranka znow,zobaczymy co bedzie.

    karoam lubi tę wiadomość

  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 15 marca 2013, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to Izuniu jedziemy na tym samym wozku ;) Ja tez zaczelam 3 cykl i wciaz mam nadzieje, ze bedzie to ten szczesliwy :)

    izunia.mo.84 lubi tę wiadomość

    1usaej28ly44zrzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2013, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoam,będzie i czuję to,uda się :-) nie ma wyjścia hehe,ale jestem dobrej myśli i pozytywnie nastawiona,wiec czekamy cierpliwie.

    karoam lubi tę wiadomość

  • Kalia Autorytet
    Postów: 474 397

    Wysłany: 15 marca 2013, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jestem tu nowa. Czy może któraś zerknąć na mój wykresik? Jestem ciekawa czy da się coś z niego powiedzieć. Dziękuję z góry i pozdrawiam wszystkie staraczki.


    daa58f1bd5662e2d3f431229ae98f6ce.png

    6dc6f14bbc.png
    Ciąża bliźniacza, córka i syn <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2013, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalia wrote:
    Hej dziewczyny, jestem tu nowa. Czy może któraś zerknąć na mój wykresik? Jestem ciekawa czy da się coś z niego powiedzieć. Dziękuję z góry i pozdrawiam wszystkie staraczki.


    daa58f1bd5662e2d3f431229ae98f6ce.png

    na moje oko to powiem ze cieszyla bym sie :-) ladny wykresik

    Maddalena lubi tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ