Promocja!

Wykup abonament OvuFriend, a otrzymasz od nas prezent!

Przy zakupie abonamentu Premium na:

1 miesiąc - otrzymasz 15 dni w prezencie

3 miesiące - otrzymasz 1 miesiąc w prezencie

12 miesiący - otrzymasz 2 miesiące w prezencie

Jeżeli wykupisz abonament Premium w OvuFriend i zajdziesz w ciążę, będziesz mogła wykorzystać swój abonament w BellyBestFriend – niesamowitym, w pełni spersonalizowanym, inteligentnym kalendarzu Twojej ciąży!

Promocja trwa do 30.11.2018.

Wykup abonament Zamknij
Odpowiedz
Forum > Temperatury, wykresy, płodność > Pomoc w interpretacji dla początkującej:)
Rozpocznij Kalendarz Owulacji - zajdź w ciążę 2 X szybciej
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

BeataW.
Przyjaciółka
46

Wysłany: 9 października, 13:19
Cytuj | (0) | Zgłoś
Aleste napisała:
Beata W. Ja też mam mało śluzu, ale lekarz mi mówił, że to nie jest duży problem ( pewnie zależy) Śluz sprawdzasz z bielizny, papieru, czy z pochwy? Na ovu piszą, żeby sprawdzać jednak z. Jeśli się nie uda, spróbuj od następnego cyklu wiesiołek, przez pierwszą część cyklu.
Z pochwy zazwyczaj:) wydaje mi się,że było wilgotno,ale śluz nie wypływał na zewnątrz..ale gdzieś ostatnio czytałam,że wcale nie musi się wydobywać:) więc to mnie pocieszyło:) o wiesiołku czytałam i mam taki zamiar,ale już jestem zmęczona tymi lekami i suplementami..

BeataW.
Poważnie zaczęliśmy myśleć o byciu rodzicami w październiku 2017 r. Biorę bromergon,na hiperprolaktynemie czynnościową,pierwszy cykl stymulowany w maju-ciąża biochemiczna...

Kasia1990
Nowa
0

Wysłany: 11 października, 15:40
Cytuj | (0) | Zgłoś
Myślicie, że ten cykl znów stracony, skoro tempka w dół? :( Udostępniam:

193fb932a5ccd0b359d443afe0478113.png

Uważaj o czym marzysz...

olusiapna
Nowa
1

Wysłany: 14 października, 10:02
Cytuj | (0) | Zgłoś
Cześć Dziewczyny :) To mój pierwszy miesiąc mierzenia temp, jakiś dziwny ten wykres ;) Myślicie, że coś z tego będzie?

a172d5566027757e89b222a1f3042951.png

Ika83
Ekspertka
87

Wysłany: 14 października, 14:00
Cytuj | (0) | Zgłoś
olusiapna napisała:
Cześć Dziewczyny :) To mój pierwszy miesiąc mierzenia temp, jakiś dziwny ten wykres ;) Myślicie, że coś z tego będzie?

Ciężko stwierdzić ponieważ mierzysz temperaturę o różnych porach i to nie da wiarygodnego wykresu. Rob testy owulacyjne jeśli nie możesz mierzyć o stałej godzinie.
Gdzieś wyczytałam, że można korygować temperaturę w ten sposób:
Jeśli mierzysz np.o 7.00 a na drugi dzien zmierzysz o 8.00 to odejmujesz 0.1 stopnia. Za każde 30 min.0.05.
To samo w druga stronę. Jeśli zmierzysz o 6.00 to dodajesz 0.1
Powodzenia

Wiadomość wyedytowana przez autora 14 października, 14:01

Ika83

olusiapna
Nowa
1

Wysłany: 14 października, 15:01
Cytuj | (1) | Zgłoś
Dziękuję Ika83 :) Testy robię i pozytywny wyszedł mi w 16dc. Dostosuję się do Twoich zaleceń ;)

Ika83 lubi tę wiadomość

a172d5566027757e89b222a1f3042951.png

Ilijan
Debiutantka
0

Wysłany: 15 października, 16:25
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej dziewczyny,

Poprosiłabym o interpretacje wykresu :)

Czy można liczyć na 2 kreski? Test robiłam w 11dpo (po zaprzestaniu z duphatsonem..).wiem ze powinnam jeszcze poczekać ale tak cieżko jest sie powstrzymać... :(

Dziękuje
Poniżej wykres

90c91c5d3e38377dfee932b4f04eaf95.png

Sylwija
Znajoma
5

Wysłany: 16 października, 08:24
Cytuj | (1) | Zgłoś
ja bym czekała jeszcze na testowanie :)

Ilijan lubi tę wiadomość

Violka86
Debiutantka
4

Wysłany: 17 października, 08:18
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej jestem tu nowa, czy ktoś może mi wytłumaczyć co daje mierzenie temperatury i jak interpretować wyniki?

Sylwija
Znajoma
5

Wysłany: 17 października, 10:37
Cytuj | (0) | Zgłoś
Violka86 napisała:
Hej jestem tu nowa, czy ktoś może mi wytłumaczyć co daje mierzenie temperatury i jak interpretować wyniki?
Poczytaj bazę wiedzy:

https://ovufriend.pl/baza-wiedzy/pytania-i-odpowiedzi/pomiar-temperatury,3.html#23

[konto usunięte]

Wysłany: 18 października, 07:15
Cytuj | (0) | Zgłoś
Cześć! Czy myślicie że 22-23dc mogła być owulacja? Wg moich "odczuć" mogła być ale temperatury szaleją :(

https://enpr.pl/15005

Marietka89
Znajoma
0

Wysłany: 18 października, 09:49
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witajcie dziewczyny :)
Jestem tu nowa...
Powiedzcie czy mogę liczyć że z tego cyklu coś będzie v? 053c1109575ed93eaf9dad61f4db84d2.png

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)