X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pomoc w interpretacji wykresu...
Odpowiedz

Pomoc w interpretacji wykresu...

Oceń ten wątek:
  • Nami Ekspertka
    Postów: 188 136

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    Popatrz jaka dziś piękna wyszła i śluz przezroczysty rozciagliwy :). Także dziś działamy. W sumie się cieszę że testowalam. Dobrze ze wcześniej bo 6 maja mam mieć zabiegi krwioterapia laser i ultradźwięki. Ortopeda mi powiedzial że wtedy z ultradźwiękow powinnam zrezygnować reszta może zostać bo najbardziej to muszę postawić na ćwiczenia (w październiku miała kolano skręcone i mam jeszcze 8 mm wysieku)

    Dziś wyszła super;) do dzieła:))) i niech się dzieją cuda:** to rzeczywiście dobrze Ci się wszystko zlozylo;))

    Haschimoto.niedoczynność tarczycy
    7cs szczesliwy
    ❤Hania 🧡 Franek
    h84f2n0aftn3jvsb.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nami wrote:
    Dziś wyszła super;) do dzieła:))) i niech się dzieją cuda:** to rzeczywiście dobrze Ci się wszystko zlozylo;))
    Jeszcze kupiłam z facelle zielone żeby potwierdzić

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Kotek90 Ekspertka
    Postów: 452 60

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś pojawił się śluz płodny, ale ovufriend wyznaczył, że owulacja już była, możliwe to? Temperatura się podniosła i się trzyma póki co.

    ef7d8c107bc70f13c04e82075d17dbc4.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam test owu z facelle i jest bardzo wyrazna czy jeszcze powinna być wyraźniejsza? Pośladki mnie bolą :p może to też objaw owulacji 😁. Oby owu była jednak jutro bo mąż coś słabo się czuje coś go rozkłada i nie wiem czy coś wyjdzie dzisiaj ze starań :(
    7bcd59d86fd362bdmed.jpg

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Nami Ekspertka
    Postów: 188 136

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się wydaje że jutro może być jeszcze mocniejsza. A temperatura w owulke się u Ciebie sprawdza?

    Haschimoto.niedoczynność tarczycy
    7cs szczesliwy
    ❤Hania 🧡 Franek
    h84f2n0aftn3jvsb.png
  • Kiri35 Koleżanka
    Postów: 41 0

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl masz rację nie pomyślałam już mi na głowę siadla ta ciaza urojona :p

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nami wrote:
    Mi się wydaje że jutro może być jeszcze mocniejsza. A temperatura w owulke się u Ciebie sprawdza?
    Oby bo dziś chyba nici z seksu. Zobaczymy. U mnie temp przed owu jest zawsze do max 36,5 a potem wybija do 36,7

    Kiri35 widzisz :p. Spokojnie. Zrób jutro test albo ew idź na bete jak wolisz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2019, 19:29

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Nami Ekspertka
    Postów: 188 136

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No skoro i tak nici dziś z seksu no to trudno. To będzie jitro;) mi tempka potwierdziła test owulacyjny dlatego pytam;)

    Haschimoto.niedoczynność tarczycy
    7cs szczesliwy
    ❤Hania 🧡 Franek
    h84f2n0aftn3jvsb.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nami wrote:
    No skoro i tak nici dziś z seksu no to trudno. To będzie jitro;) mi tempka potwierdziła test owulacyjny dlatego pytam;)
    To mi może po owu potwierdzi. Zobaczymy bo nigdy takich testów nie robiłam

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Nami Ekspertka
    Postów: 188 136

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3mam kciuki za skuteczne przytulanki;))

    Haschimoto.niedoczynność tarczycy
    7cs szczesliwy
    ❤Hania 🧡 Franek
    h84f2n0aftn3jvsb.png
  • Kiri35 Koleżanka
    Postów: 41 0

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś jak bozia kazała mierzona temp o 6 rano 36.54 :( A ovu dobija - test pozytywny moze być na 93 % już to widzę.... a jak tam u was :)?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2019, 08:11

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dziś albo jutro @ nie przyjdzie to już nie wiem. Może zrób test. Bo ovu liczy pewnie tak jak lekarze że masz 28 dniowe cykle. Ja ostatnio też miałam takie zawirowania druga faza trwała 15 dni albo nawet 16 a normalnie tylko 11.

    U mniej śluz jak białko jaja. Bardziej rozciagliwy :). Może dziś się uda postarać bo mąż lepiej się czuje

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Kiri35 Koleżanka
    Postów: 41 0

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cykle mam ustawione na 26 albo 27 nie pamietam jakos tak. test wlasnie zrobie na wszelki ale wydaje mi sie za bardzo temperatura spadlai nie ma szans. Mysle ze szyjka tez jest zaciśnięta (ale jka pisalysmy moze byc juz obsesja :D


    Ja bym na meza nie patrzyla bierz go w oboroty i powiedz ze sex dobry na wszystko leczy raka i choroby serca ;P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2019, 08:57

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha. Dziś już musi być bo patrzcie jak pięknie wygląda. Śluz bj
    b22664e415e292a8med.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2019, 09:45

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Kiri35 Koleżanka
    Postów: 41 0

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    Haha. Dziś już musi być bo patrzcie jak pięknie wygląda. Śluz bj
    b22664e415e292a8med.jpg



    No teraz to widać że wyraźna:):)

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak i jest dużo mocniejsze niż kontrolna :). Ciekawe czy dziś będzie owu czy do tych dwóch dni. Macie jakieś teorie? Ja myślę że do jutra powinna być jak nie dziś

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • zania1313 Autorytet
    Postów: 1050 806

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 mnie testy owu wychodziły dodatnie cały dzień, wieczorem był już meeega dodatni ten z rosska facelle. Więc wiedziałam że owu u mnie będzie kolejnego dnia. Nie mylilam się. Kolejnego dnia od rana mega ból owulacyjny (przy siadaniu głównie mam).

    Wczotaj robiłam badania 7dpo Progesteron ponad 19,04. Więc całkiem ładny. Ale temperatura mi jakoś nie pasuje. Zerkniecie na wykres?

    I jeszcze TSH mam poniżej normy :-( 0,060 dziś lecę do endokrynologa. Ja mam niedoczynność od 4 lat...
    Stracilam nadzieję. Nic z tego nie będzie :-(

    bl9chdge3a49q998.png
    thgf3e3k3bihok3y.png
  • Kiri35 Koleżanka
    Postów: 41 0

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i niestety nastepny test negatywny :(

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zania1313 wrote:
    Girl25 mnie testy owu wychodziły dodatnie cały dzień, wieczorem był już meeega dodatni ten z rosska facelle. Więc wiedziałam że owu u mnie będzie kolejnego dnia. Nie mylilam się. Kolejnego dnia od rana mega ból owulacyjny (przy siadaniu głównie mam).

    Wczotaj robiłam badania 7dpo Progesteron ponad 19,04. Więc całkiem ładny. Ale temperatura mi jakoś nie pasuje. Zerkniecie na wykres?

    I jeszcze TSH mam poniżej normy :-( 0,060 dziś lecę do endokrynologa. Ja mam niedoczynność od 4 lat...
    Stracilam nadzieję. Nic z tego nie będzie :-(
    Ale masz dopiero 8 dpo. Ile dniowe masz cykle albo ile trwa twoja faza lutealna? No u mnie dziś jest ciemniejsza niż kontrolna.
    Kiri35 przykro mi :(. Czekaj na @

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2019, 10:47

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Kiri35 Koleżanka
    Postów: 41 0

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    łudzić się już nie ma co ?

‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ