X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pomoc w interpretacji wykresu...
Odpowiedz

Pomoc w interpretacji wykresu...

Oceń ten wątek:
  • anita92222 Ekspertka
    Postów: 205 81

    Wysłany: 18 maja 2019, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotek90 wrote:
    Z tego co u mnie widać, to jeśli patrzeć po testach, to owu mogłaś mieć 16 d.c tak u mnie to pokazuje. Napisz mi, którego dnia miałaś pozytywne testy i jaki był śluz. A w jakim miejscu mierzysz temperaturę?
    Żeby dobrze było widać, to tam zaraz pod wykresem masz przycisk udostępnij wykres. Pokaże Ci się taka tabelka, wejdź w druga zakładkę czyli wykres na tablicy i daj udostępnij wszystkim i ok. Wtedy lepiej to widać.
    Od początku mierze w pochwie, zawsze o tej samej godzinie, badam dodatkowo śluz i położenie szyjki macicy, a testów owulacyjnych nie robiłam właśnie.. W ten dzień o którym piszesz to był śluz wodnisty i dzień wcześniej rozciagliwy, szyjka wysoko otwarta i miękka.

  • Kotek90 Ekspertka
    Postów: 452 60

    Wysłany: 18 maja 2019, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz widać i wychodzi zupełnie co innego. Jak dla mnie owulacja dziś lub będzie jutro, więc działaj. U mnie zazwyczaj jest w dniu spadku przed skokiem, jutro powinna zacząć rosnąć.
    Piszesz, że testów nie robiłaś a masz zaznaczone dwa testy dodatnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2019, 16:21

    ef7d8c107bc70f13c04e82075d17dbc4.png
  • anita92222 Ekspertka
    Postów: 205 81

    Wysłany: 18 maja 2019, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotek90 wrote:
    Teraz widać i wychodzi zupełnie co innego. Jak dla mnie owulacja dziś lub będzie jutro, więc działaj. U mnie zazwyczaj jest w dniu spadku przed skokiem, jutro powinna zacząć rosnąć.
    Piszesz, że testów nie robiłaś a masz zaznaczone dwa testy dodatnie.
    Martwi mnie tylko, że już 25 dzień właściwie i dopiero co owulacja, nie wiem nawet ile mi trwa ta ostatnia faza, może tutaj jest gdzieś problem.. Hm. Źle to ujelam, bo odnośnie testów nawiązywałam do tego okresu między 14 a 18 dniem cyklu bo myślałam, że o to pytasz, dopiero od trzech dni robię dodatkowo te testy i dwa wyszły pozytywne, kreski były tej samej intensywności, dziękuję bardzo za pomoc :) :)

  • Kotek90 Ekspertka
    Postów: 452 60

    Wysłany: 18 maja 2019, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dziś robiłaś test? Jak długie masz cykle!

    ef7d8c107bc70f13c04e82075d17dbc4.png
  • anita92222 Ekspertka
    Postów: 205 81

    Wysłany: 18 maja 2019, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę dopiero robić test. U mnie nie są za regularne ostatnio po 31 dni a końcem zeszłego roku nawet po 37,ale u mnie była nadczynność tarczycy, od stycznia nie biorę leków i jeszcze się to normowalo.

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 18 maja 2019, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój test z dzisiaj z 17 godziny. Jeszcze chyba do końca pozytywny nie jest, jak myślisz Kotek90? Ale chyba już bliżej....

    44d63850517be00fmed.jpg

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Nami Ekspertka
    Postów: 188 136

    Wysłany: 18 maja 2019, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zawsze owulacje późno koło 17, 18dc. A u Ciebie girl test już bliski pozutywnego. ;) wg mnie Anita też jeszcze owulacji nie było. Rzeczywiście bardzo późno by był A ale jeśli mas Z nieunormowane cykle to obserwuj. Może akurat będzie na dniach a po prostu cykl się wydluzy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2019, 19:47

    Haschimoto.niedoczynność tarczycy
    7cs szczesliwy
    ❤Hania 🧡 Franek
    h84f2n0aftn3jvsb.png
  • Kotek90 Ekspertka
    Postów: 452 60

    Wysłany: 18 maja 2019, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl test ładny, jutro powinien być już mocny.

    ef7d8c107bc70f13c04e82075d17dbc4.png
  • Kotek90 Ekspertka
    Postów: 452 60

    Wysłany: 18 maja 2019, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anita92222 wrote:
    Martwi mnie tylko, że już 25 dzień właściwie i dopiero co owulacja, nie wiem nawet ile mi trwa ta ostatnia faza, może tutaj jest gdzieś problem.. Hm. Źle to ujelam, bo odnośnie testów nawiązywałam do tego okresu między 14 a 18 dniem cyklu bo myślałam, że o to pytasz, dopiero od trzech dni robię dodatkowo te testy i dwa wyszły pozytywne, kreski były tej samej intensywności, dziękuję bardzo za pomoc :) :)
    Jak masz tak długie cykle, to nie martw się, po prostu masz późno owulację. Przytulaj się z mężulkiem bo jak dla mnie to masz teraz odpowiednie dni.

    ef7d8c107bc70f13c04e82075d17dbc4.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 18 maja 2019, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby dziewczyny bo już się martwilam że będzie dłuższy niż normalnie a to po prostu ostatni był krótszy niż normalnie :p

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 18 maja 2019, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednak nici z tego cyklu bo mąż strzelił focha bo teraz jak się staramy to czesciej chce seksu niż zwykle.... I nie chce się kochać.... Nie żeby miał 35 lat.... Szkoda gadać :/

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • anita92222 Ekspertka
    Postów: 205 81

    Wysłany: 19 maja 2019, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde zawsze musi być pod górkę jak nie z jednej to z drugiej strony.. U mnie chyba też nici w tym miesiącu, ale pod względem zdrowia. Myslalam, że dziś faktycznie będzie skok, bo wczoraj już tak nisko temperatura, ale tylko o 0,1 różnica.. Porażka. A już 26 dzień więc coś jest nie tak.. Idę do lekarza 3.06 zaś będą badania, nie wiadomo co i mijający czas...

  • Mojaciazaw2019 Koleżanka
    Postów: 33 2

    Wysłany: 19 maja 2019, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    Jednak nici z tego cyklu bo mąż strzelił focha bo teraz jak się staramy to czesciej chce seksu niż zwykle.... I nie chce się kochać.... Nie żeby miał 35 lat.... Szkoda gadać :/


    Rozumiem Cię. U mnie było podobnie w tym cyklu. Mój mąż miał dodatkowo taki stres związany ze staraniami że zaczęły się problemy z orgazmem u niego....

    561a98364f6646af5ea95fe83fd3b0dc.png
  • Kotek90 Ekspertka
    Postów: 452 60

    Wysłany: 19 maja 2019, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    Jednak nici z tego cyklu bo mąż strzelił focha bo teraz jak się staramy to czesciej chce seksu niż zwykle.... I nie chce się kochać.... Nie żeby miał 35 lat.... Szkoda gadać :/
    Girl chyba każda z nas to przechodziła. Mój pan dopóki nie zrozumiał jaka jest powaga sytuacji też mi robił nieraz dywersje, że zestresowany albo zmęczony. Może przygotuj dziś romantyczną kolację z winkiem, ubierz seksi bieliznę? To sam nabierze ochoty, nawet nie będzie wiedział, że to Twoja sprawka.

    ef7d8c107bc70f13c04e82075d17dbc4.png
  • Stookrotka Autorytet
    Postów: 373 310

    Wysłany: 19 maja 2019, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny , u mnie nic z tego....dzisiaj spadła temp do 36.6 ... po prostu cykl się wydłużył.

    Ehh.... który cykl starań u Was ? Mi obecnie mija pół roku.

    8cs ❤️
    03.04.2020 Anastazja 💖
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 19 maja 2019, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotek90 wrote:
    Girl chyba każda z nas to przechodziła. Mój pan dopóki nie zrozumiał jaka jest powaga sytuacji też mi robił nieraz dywersje, że zestresowany albo zmęczony. Może przygotuj dziś romantyczną kolację z winkiem, ubierz seksi bieliznę? To sam nabierze ochoty, nawet nie będzie wiedział, że to Twoja sprawka.
    No tak tylko my już mamy jedno dziecko z tym że to chyba dzięki tabletka dla męża. Ostatnio nawet prawie fajki rzucił ale akurat się udało i nie zrobił tego. Kolacje może i jakaś się uda zrobić ale bez wina bo on nie lubi. Asz szkoda bo jest dziś taki pięknie rozciagliwy śluz z tym że biały :/ więc nie wiem czy wczoraj była owu ale po teście sądzę że nie

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Kotek90 Ekspertka
    Postów: 452 60

    Wysłany: 19 maja 2019, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl może jeszcze nabierze ochoty, tylko nie strzelaj jemu focha, bo zacznie się to jemu kojarzyć z przykrym obowiązkiem.
    Stokrotka u mnie po poronieniu to 10 miesiąc, ale cykli będzie więcej, bo zdarzało się, że miałam dwa w miesiącu. A jeśli chodzi o całe starania to będzie 1 rok i 3 miesiące. W poprzednią ciążę zaszłam w 4 cyklu, ale teraz to myślę, że wtedy chyba los ze mnie sobie zadrwił z tą ciążą, więc nie wiem czy liczyć to od poronienia czy od początku.

    ef7d8c107bc70f13c04e82075d17dbc4.png
  • Kotek90 Ekspertka
    Postów: 452 60

    Wysłany: 19 maja 2019, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl może jeszcze nabierze ochoty, tylko nie strzelaj jemu focha, bo zacznie się to jemu kojarzyć z przykrym obowiązkiem.
    Stokrotka u mnie po poronieniu to 10 miesiąc, ale cykli będzie więcej, bo zdarzało się, że miałam dwa w miesiącu. A jeśli chodzi o całe starania to będzie 1 rok i 3 miesiące. W poprzednią ciążę zaszłam w 4 cyklu, ale teraz to myślę, że wtedy chyba los ze mnie sobie zadrwił z tą ciążą, więc nie wiem czy liczyć to od poronienia czy od początku.
    U mnie dziewczyny dziś przyszła małpa, cykl 26 dni, więc wróciło wszystko do normy😁 i chyba opłaciło się zajadać migdały z morelami, bo mam normalną miesiączkę😀 Nie przypuszczałam, że kiedykolwiek będę się z tego cieszyć.

    ef7d8c107bc70f13c04e82075d17dbc4.png
  • Nami Ekspertka
    Postów: 188 136

    Wysłany: 19 maja 2019, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl może mu przejdzie;)) oby;* bo jeśli czujesz że zbliża się bądź trwa owulka to grzech byłoby nie podzialac;) a dziś robiłaś test?
    Stokrotka a jak długi miałaś cykl? Ja się starałam 7mcy i się udało a bez zabezpieczenia kochalismy się z 1 rok. Więc niby nie ma tragedii choć dla mnie była to wieczność. Podziwiam małżeństwa gdzie starają się tak długo o maluszka bo naprawdę można zwariować.
    Kotek no to super że chociaż cykl normalny;))

    Haschimoto.niedoczynność tarczycy
    7cs szczesliwy
    ❤Hania 🧡 Franek
    h84f2n0aftn3jvsb.png
  • Stookrotka Autorytet
    Postów: 373 310

    Wysłany: 19 maja 2019, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten cykl trwał 32 dni (u mnie średnio jest 32-31-30) wiec niby wszystko w „normie”.
    A czy w tym udanym cyklu odpuściłaś trochę starania ? Czy wszystko wyglądało tak jak w poprzednich? :)
    Ja nie potrafię zrozumieć jak ktoś mówi, ze trzeba się mniej starać.... nie da się :-)

    Byłam ostatnio u gin i jeśli chodzi o usg, cytologię i monitoring owu to wszystko jest OK.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2019, 11:55

    8cs ❤️
    03.04.2020 Anastazja 💖
‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ