X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pomoc w interpretacji wykresu...
Odpowiedz

Pomoc w interpretacji wykresu...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2019, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wkońcu sama nie wiem. Teraz już nic więcej nie zaznaczę bo się skończył abonament. Dziś 13 dpo a 28dc. Test wczoraj negatywny a okresu dalej nie ma. Szyjka zamknięta wysoko. Girl25 może faktycznie przesunela mi się owulacja na 17 tak jak piszesz

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 26 maja 2019, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może te nasze wydłużone cykle maja związek z pora roku bo na jesień też miałam bardzo długi, trwał 50 dni i miałam już dość bo byłam pewna że zaś wracają do normy.

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Kotek90 Ekspertka
    Postów: 452 60

    Wysłany: 26 maja 2019, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patka mi się wydaje, że Ty owu miałaś 16, najszybciej 15, to dziś miałabyś 10 dzień po owulacji, więc test może wyjść negatywny, a jeśli masz normalnie fazę lutealną 14 dni, to jeszcze 4-5 dni do miesiączki.

    ef7d8c107bc70f13c04e82075d17dbc4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2019, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To w takim razie czekam cierpliwie. Okresu narazie nie mam więc się nie martwię. Może i też wiosna ma wpływ na cykle

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 26 maja 2019, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak wg śluzu to 15/16 tylko 17 dc nie ma w ogóle zaznaczone jaki był śluz a owu lubi być w dniu spadku. Nie sądzę żeby spadek był po owu. Nie sądzę żeby spadek był po owu. Wiosną i jesienią lubią okresy się wydłużac tzn cykle dlatego ja też mam nadzieję że ten cykl jest taki długi przez wiosnę tzw. Przesilenie wiosenne. Chyba że potrwa jeszcze 9 miesięcy wtedy się nie obrażę :p.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2019, 16:55

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2019, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no to wiadomo. Na taką okazję to nikt się nie obrazi. Ale powiem wam za zastanawia mnie bo mam straszne uderzenia gorąca, normalnie kilka razy dziennie aż się zalewam potem i nagle przechodzi. Nigdy tak nie mialam

  • anita92222 Ekspertka
    Postów: 205 81

    Wysłany: 26 maja 2019, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dopiero 8 dzień, a chciałoby się już coś wiedzieć, czekanie chyba jest najgorsze ;) dawajcie znać na bieżąco jak u Was sytuacja 😀😉

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 26 maja 2019, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patkalip wrote:
    A no to wiadomo. Na taką okazję to nikt się nie obrazi. Ale powiem wam za zastanawia mnie bo mam straszne uderzenia gorąca, normalnie kilka razy dziennie aż się zalewam potem i nagle przechodzi. Nigdy tak nie mialam
    Tylko sobie nie wmawiaj bo wtedy też "objawy ciążowe" lubią wychodzić tzw placebo. Na ciążowe chyba jeszcze za wcześnie

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2019, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie to nie wmawianie tylko fakt. Ale do ciążowych to raczej nie

  • anita92222 Ekspertka
    Postów: 205 81

    Wysłany: 26 maja 2019, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogło to mieć właśnie związek zupełnie z czymś innym, bo tak jak wiemy na objawy ciąży to za wcześnie, pewnie jeszcze co ajmniej z tydzień / dwa :) ja też staram się jakoś specjalnie nie wsluchiwac, nie obserwować, po prostu rano temperaturka najważniejsze, a potem już całą masa zadań dnia codziennego😜😀

    Girl25 lubi tę wiadomość

  • Mojaciazaw2019 Koleżanka
    Postów: 33 2

    Wysłany: 26 maja 2019, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zaczęłam plamić dziewczyny. Jutro powtarzam bete. Nie mam luteiny... Pisałam z moim lekarzem, powiedział że dopóki nie potwierdzi ciąży i nie ustali jej lokalizacji to nie ma sensu brać leków. Mam iść do niego w tym tygodniu.
    W aptece też mi nie chciały sprzedać bez recepty. Biorę aspargin i nospe.

    561a98364f6646af5ea95fe83fd3b0dc.png
  • Kotek90 Ekspertka
    Postów: 452 60

    Wysłany: 26 maja 2019, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam dzisiaj testy owu z Facelle i wyszła mi blada kreska, a w tych horien nic. Teraz nie wiem czy jestem przed owu czy po.

    ef7d8c107bc70f13c04e82075d17dbc4.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 27 maja 2019, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojaciazaw2019 wrote:
    A ja zaczęłam plamić dziewczyny. Jutro powtarzam bete. Nie mam luteiny... Pisałam z moim lekarzem, powiedział że dopóki nie potwierdzi ciąży i nie ustali jej lokalizacji to nie ma sensu brać leków. Mam iść do niego w tym tygodniu.
    W aptece też mi nie chciały sprzedać bez recepty. Biorę aspargin i nospe.
    Ale mówiłaś że w poprzedniej ciąży miałaś to samo. Pewnie za mało progesteronu. A nie możesz iść jutro do niego? Jak najszybciej. Zostaw syna z dziadkami ciociami czy kim tam możesz i idź do tego ginekologa. Najgorsze ze teraz jest wcześnie i może nawet pęcherzyka nie być widać :/.

    Anita i prawidłowo, ja jeszcze jutro mierze temperature i dupek i koniec i tak do terminu @. Na razie utrzymuje się na jednym poziomie, mam nadzieje ze jutro się podniesie. Szyjka jak długo powinna być nisko? Do miesiączki? W razie ciąży dopiero w okolicach terminu @ się podnosi?

    Kotek90 raczej jesteś przed bo to 8 dc i jeszcze niedawno plamilas. Ja właśnie na tych testach miałam te ciemne kreski. Jak zaczęłam je robić w okolicy owu to były takie także rób i jak ci pokaże ciemna kreskę to zrób też tym drugim i będziesz wiedziała czy są ok bo wiesz może te drugie dopiero pokażą kreskę ok. 48 h przed owu

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Kotek90 Ekspertka
    Postów: 452 60

    Wysłany: 27 maja 2019, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl szyjka w fazie lutealnej idzie w górę i tak jest aż do miesiączki, przed @ opada. Chyba, że jest ciąża, to wtedy zostaje wysoko, może być miękka, ale jest zamknięta.

    ef7d8c107bc70f13c04e82075d17dbc4.png
  • Kotek90 Ekspertka
    Postów: 452 60

    Wysłany: 27 maja 2019, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojaciazaw2019 wrote:
    A ja zaczęłam plamić dziewczyny. Jutro powtarzam bete. Nie mam luteiny... Pisałam z moim lekarzem, powiedział że dopóki nie potwierdzi ciąży i nie ustali jej lokalizacji to nie ma sensu brać leków. Mam iść do niego w tym tygodniu.
    W aptece też mi nie chciały sprzedać bez recepty. Biorę aspargin i nospe.
    Nie martw się ja we wczesnej ciąży też plamiłam, a było wszystko ok, dopiero później się spierniczyło. Moja przyjaciółka też plamiła różową krwią i jest wszystko dobrze. Myśl pozytywnie, bo stres nie jest Ci wskazany. Ja wiem, że po poronieniu będziesz się teraz wszystkim przejmować, ale głową muru nie przebijesz, a stresując się nie sprawisz, że będzie dobrze, wręcz przeciwnie. Trzymam kciuki i daj znać jak wyszła Ci ta druga beta. A nie ma u Ciebie w okolicy innego lekarza?

    ef7d8c107bc70f13c04e82075d17dbc4.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 27 maja 2019, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja na razie jest nisko... Kurde patrzcie jak wolno ta temp idzie.... Niby w stosunku do tej temp w dniu owulacji jest te 0.2 ale w stosunku do najwyższej w niższej fazie nie... Dziś zaczynam brać duphaston i może jeszcze jutro zmierze i koniec. Ostatnio też 3 dpo brałam duphaston i 4 dpo wybilo temp w górę a niby on nie wpływa na temperature... Sprawdzę jutro.

    1f885428b156baaamed.jpg

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Kotek90 Ekspertka
    Postów: 452 60

    Wysłany: 27 maja 2019, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl a jak zachowywała się Twoja temperatura bez dupka? Też tak powoli wzrastała albo była tuż nad linią podstawową? Mi lekarz kazał wziąć duphaston 9 dnia cyklu, ale chyba jeszcze poczekam, bo skoku jeszcze nie było i owulki na to wygląda, że też. Dziś idę do swojego lekarza na monitoring może on mi coś doradzi.

    ef7d8c107bc70f13c04e82075d17dbc4.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 27 maja 2019, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotek90 wrote:
    Girl a jak zachowywała się Twoja temperatura bez dupka? Też tak powoli wzrastała albo była tuż nad linią podstawową? Mi lekarz kazał wziąć duphaston 9 dnia cyklu, ale chyba jeszcze poczekam, bo skoku jeszcze nie było i owulki na to wygląda, że też. Dziś idę do swojego lekarza na monitoring może on mi coś doradzi.
    W sumie jak tak patrzę to zawsze ta 3cia była na poziomie do ok. 36,65 (36,61-36,63) a 4tego wybijala jeszcze o 0,10 w górę czasami więcej. W ciążowym 3go była też wyżej niż normalnie ale wtedy to ja dupka chyba od 2dpo brałam, nie mam zaznaczone i nie jestem pewna ale rączej tak było bo w zaleceniu pisali żeby od 15 dc brać czyli dwa dni po owu wg ksiazkowego cyklu.

    Pewnie czekaj do skoku i na drugi dzień weź albo jak wolisz w tym samym dniu. Właśnie to jest do dupy że ciężko znaleźć lekarza który kazuje się obserwować i brać po skoku tylko każdy jedzie jednym schematem....

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • anita92222 Ekspertka
    Postów: 205 81

    Wysłany: 27 maja 2019, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się zastanawiam nad tą temperatura, girl mamy podobnie u mnie też na takim poziomie i co ciekawe u mnie jakoś stałe się zrobiły 😀😁 jak wcześniej góry i doliny tak teraz stagnacja, żadnych skoków 😜 jutro chyba sprawdzę inny termometr xD

  • Kotek90 Ekspertka
    Postów: 452 60

    Wysłany: 27 maja 2019, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anita92222 wrote:
    Też się zastanawiam nad tą temperatura, girl mamy podobnie u mnie też na takim poziomie i co ciekawe u mnie jakoś stałe się zrobiły 😀😁 jak wcześniej góry i doliny tak teraz stagnacja, żadnych skoków 😜 jutro chyba sprawdzę inny termometr xD
    Ty to masz ładny wykres i ten spadek w 7 dniu, oby implantacyjny, trzymam kciuki.

    ef7d8c107bc70f13c04e82075d17dbc4.png
‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ