X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja wrote:
    Och Ciri! jaka wspaniała owulacja! :D żeby była owocna- i miej trojaczki to spokój na całe życie:)
    Miejmy nadzieje ze bedzie. Miejmy nadzieje ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Namida wrote:
    To,że wychodzi pozytywny test owulacyjny nie oznacza, że owulacja miała miejsce. On daje znać, że ciało się do owulacji przygotowuje i może ona wystąpić za 24-36h, ale to nie oznacza, że na 100% wystąpi.
    Dokładnie- mi test owulacyjny w zasadzie zawsze wychodzi dzień-półtora wcześniej- około 9-11 rano...najcześciej na monitoringu na drugi dzień wieczorem pęcherzyk jeszcze był widoczny, a na trzeci dzień juz nie było po nim śladu więc u mnie to tak półtora dnia wczesniej a w dzien owulacji to nigdy mi pozytywny nie wyszedł...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i ja mialam mniej wiecej 12 godzin wczesniej pozytywmy. A potem juz nic ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a w tym miesiącu zrobiłam test o 5 rano- bo wstawałam o 4 i wyszedł pozytywny, a o 12 w południe już nie:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo ja chce owulacje ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi sie nie chce iśc do księgowej...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam rozmowe z nowym dyrektorem firmy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozdrów go:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chetnie ;p wlasnie zobaczymy czy firma padnie cyz da wiecej hajsu..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to jak z owulacją:) pękł czy nie pękł:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj na pewno nie pekl. W sumie to juz nic nie wiem

  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha...ale rozmowy :D Fajna tu ekipa :) KCIUKI nieustanne za Was wszystkie!

    Jusiak dziewczyny juz wszystko napisały. Ja tylko dodam od siebie, że w moim przypadku owulacja następuje ok 24h po pozytywnym teście i ok 12h po specyficznym, przeszywającym i trwającym ok 6 godzin bólu jajnika ;) Po tych wielu latach obserwacji i liczbie dzieci jestem pewna swojej owulacji na 99% bez monitoringu. Powodzenia! :)

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Moj na pewno nie pekl. W sumie to juz nic nie wiem
    Samospełniajca sie przepowiednia- uważaj. Mąż mojej koleżanki-zazdrsnej az strach, kochajacy ją jak nikt- po 3 latach ciąglych wyrzutów, że na pewno ją zdradzi uznał, ze skoro ma jazdy jakby ją juz zdradził- to ją zdradził:P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2015, 15:03

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boze mialam to samo z moim bylym ;] tylko to on mnie o zdrade posadzal a w koncu on mnie zdradzil.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konkluzja? Musze wmawiać mojemu mężowi: zajdziesz w ciążę, zajdziesz, zobaczysz...i wtedy sama zajdę! buhahahaha

    Ja już na dziś zmykam- muszę się położyć, bo tak mnie te skurcze męczą, że oszaleję. A teraz na dodatek zrobiły sie pulsująco- gliglające.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to mam pojebane te swoje jajniki. Mowie wam. Zaczynam zauwazac pewna zaleznosc...

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri zaciskam kciuki za owocną owulkę :) i seksik w odpowiednim czasie :)

    Skierko, za Ciebie mogę trzymać kciuki aż do porodu :D oby było wszystko dobrze <3
    Namida, Liskova za Was też :)

    Maxima, Picja zielonego kropka Wam życzę :)

    i pozostałym dziewczynom również. Mało się ostatnio udzielam, ale jestem cały czas z Wami <3

    Liskova, Skierka lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie tak sobie myślałam dzis gdzie sie podziewasz:)

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo zaczela nowy cykl o nie mysli na razie o starankach i nie wyczekuje tesciorow czyli luz pas ;p

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz myślę o badaniach i kolejnej wizycie u gina :) a po drodze mamy jeszcze kupno mieszkania, bo właściciel tego które wynajmujemy nam wypowiedział umowę i dostaliśmy mega kopa, by pomyśleć w końcu o czymś własnym. Czyli nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :D kredyt i inne sprawy trochę nam zabierają czasu :P

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
‹‹ 148 149 150 151 152 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ