X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) U mnie też wzrost 37,00

  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scarletta wrote:
    Oj to potwierdzam :D mój zeszły cykl był wprost idealny i co? Niestety dalej jestem na różowej stronie :)
    Ja tu kiedyś pisałam dziewczynom: teoria teorią, a życie swoją drogą. Nie ma co się spinać, że wtedy ma być wzrost i to konkretnie o tyle, a nie mniej, a wtedy to ma być spadek, a potem coś tam. Organizm to nie maszyna, odchylenia od normy się zdarzają :) Ja swój cykl spisałam na straty, bo wcale mi się tempki dobre nie wydawały. co był skok i się ucieszyłam, to zaraz spadek i dupa z tego.

    Ale u Ciebie pięknie jest <3 kiedy teścik? :)


    Ja przebieram nogami, na 10:30 mam gina i umieram ze strachu żeby wszystko było okej..

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    dqpr2n0aywig57pz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liskova trzymam kciuki za wizytę i poproszę o wiruski !!! <3

    Liskova lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liskova, nie stresuj się, będzie dobrze :)
    Pięknie Wam dziewczyny rośnie tempka :)

    A u Ciebie Ciri ostatnio owulka była po 20dc, prawda? Dobrze pamiętam? Jeszcze czas do owulki :) wkrótce i Tobie tempka skoczy :)

    Ja w tym cyklu zmieniłam miejsce pomiaru z ust na pochwę i trzymam termometr 5 minut :) ciekawe, czy wykres będzie ładniejszy ;) od tego cyklu też biorę niepokalanka, może on troszkę mi ureguluje cykle :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2015, 08:28

    PrimaSort, Liskova lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zapomnialam wam powiedziec jak ktoras pije lub chce zaczac pic te ziolka baby&mama sa w carfie za 25zl ;)

    Ja mialam 23 dnia owulacje. Ale kurde ostatnio mialam ja jak temperatura byla taka jak dzis.

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może jutro będzie skok? ;)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy. Na razie na owulacje sie w ogole nie czuje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, to musze kupic sobie te zioła bo mi na 2 faze sie kończą....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo moja siostra ostatnio je widziala w jednym sklepie i dzis mowi ze w kolejnym i w cenie sa takiej jak w necie wiec spoko. Wlasnie ja sie zastanawiam ktore brac? Czy na plodnosc czy na regulowanie cykli? Jak myslicie? W sumie mam regularne jesli teraz owulacja przyjdzie znow kolo 23dc to znow bede miala 37dc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam na 1 i 2 faze i te płodność. Te płodność sa strasznie słodkie:( wole te na 2 fazy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha. No ja bym chciala egekt taki zeby troszke krotsze byly te moje cykle i wiecej sluzu plodnego...
    Aaaa sluchajcie nie wiem co zrobic. Jeszcze dzis bede z moim o tym gadac. Ale zaczynajac od poczatku.
    Moj G od jakiegos czasu mi mowil ze jego malym marzeniem jest otworzyc wlasne schronisko w gorach noo i co dzis mi wyslal ze do schroniskach w gorach sowich jest potrzebny opiekun albo para. Przeprowadzka od 1 wrzesnia. I z jednej strony bardzo bym chciala z drugiej mega sie boje. Niby wyslanie CV do niczeg nie zobowiazuje ale z drugiej strony jak nam sie uda?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Crii jeśli tu nie macie nic zobowiązującego typu kredyt na dom czy mieszkanie to dlaczego nie spróbować? Ale decyzja należy do Was. Ja proponuję wyrwać się na weekend tam i zobaczyć na żywo jak to wygląda. A CV wysłać tak czy tak :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    U mnie w dol. Nic na razie owulki nie zapowiada.


    A skąd wiesz, że nie miałaś owulacji 18 dc kiedy temp skoczyla do gory?

  • wiewiórka17 Autorytet
    Postów: 601 428

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tego mojego teraźniejsze go wykresu to już nie ogarniam... pomożecie ?

    iv098rib495v7vlg.png

    Gracjanek 14 tc - 27.02.2015 [*]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiewiorka na razie pieknie ;) nie wiem czego nie ogarniasz:p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jusiakpp wrote:
    A skąd wiesz, że nie miałaś owulacji 18 dc kiedy temp skoczyla do gory?
    Bo juz na tyle znam swoj organizm i z taka temperatura juz dawno bym miala okres. Do tego mam dlugie cykle

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2015, 09:43

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam skok dzis, wiem ze malo tych pomiarow ale z tego co kumam to skok moze oznaczac owulke ale sluz na to nie wskazuje od dwoch dni kremowy, wiec jestem na 90% pewna, ze owulka byla, kurde zamowilam testy owu z allegro a dopiero jutro popoludniu dotra do mnie ehhh

  • Maxima Autorytet
    Postów: 297 105

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tutaj sie ruchliwie zrobilo.
    Mowi sie, ze kobieta w ciazy nie mozna odmawiac no to dla naszych ciezarnych sikne dzisiaj. Jade po test i po poludniu dam znac.
    Snil mi sie pozar i piekny ogien a 9 lat temu jak mi si tez pozar snil to po tyg. okazalo sie, ze jestem w ciazy i bylam :D Zobaczymy tym razem. Nastawiam sie na I kreche bo nie chce sie rozczarowac az sie boje siknac. Poczekalabym do soboty.

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    0d1y3e3k6tpiot5r.png
    30.05.2004[*] 5 tyg.
    15.08.2014[*] 6 tyg.
    89554e5b2dd7fc480db40ad2398d7c04.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamietaj zeby sikac po dwoch godzinach nie picia.

    Maxima lubi tę wiadomość

  • Scarletta Przyjaciółka
    Postów: 172 34

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robilam wczoraj test i wyszedl negatywny... na okres sie w sumie nie zapowiada ... wiec nie wiem co dalej w sumie

    Chociaz w sumie robilam test z allegro :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2015, 09:53

    4kniegz2joetipgv.png[/url95396ca32d2fd7a11e0411cc10f40860.png
‹‹ 151 152 153 154 155 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ